Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński

Ewcia 2016-08-21 19:42:17
NIE POLECAM !!!! Miałam zamówiony wyjazd z Holandii do Polski od środy na wyjazd w niedzielę ...wysłałam smsem wszystkie dane (kod miasta ,nazwę miast i ulicę ) .Nie doczekałam się na kierowcę ponieważ wpisał sobie ulicę i nie wpisał miasta ,więc pojechał całkiem gdzie indziej i po rozmowie z szefem powiedział, że nie zawróci, bo to za daleko . Po wykonaniu telefonu do szefa zamiast przeprosin usłyszałam pretensje ,że nie posłałam nazwy miasta ( która oczywiście w smsie była!!) dziwne to ,że jeżeli uważał ,ze nie było nazwy miasta ,to dlaczego nie zadzwonili rzekomo zapytać ? bardzo dziwne ....dlatego moja reakcja taka ,że nie polecam nikomu tak nierzetelnej firmy i mimo ,że logo maja : "spij spokojnie bo nikogo nie zostawiamy" ...niestety mnie nie zabrali i dla nich to żaden problem ,ze ktoś teraz nie dojedzie do Polski na czas .Dlatego nie śpijcie spokojnie tylko dzwońcie po raz setny o potwierdzenie czy aby na pewno Was zabiorą :)
2
Magda 2016-10-03 15:21:55
UWAGA, INFORMACJA DLA WSZYSTKICH CHCĄCYCH SKORZYSTAĆ Z USŁUG TRANSPORTOWYCH !
Gorąco nie polecam usług transportowych Glob-Bus. Firma jest nie rzetelna, nie kompetentna oraz nie wywiązuje się ze swoich obietnic ! Proponuję omijać tą firmę szerokim łukiem. Zamiast dbać o wizerunek firmy robią z ludzi idiotów. Brakuje w niej komunikacji między pracownikami.
Sytuacja przedstawia się następująco: Dokonałam rezerwacji dwa tygodnie temu na przewóz bagażu osobistego z Belgii do Polski. Dostałam informację, że w dniu odbioru bagażu dostanę telefon o której godzinie mam nadać bagaż. Nadszedł długo wyczekiwany Poniedziałek. Wykonałam telefon aby dowiedzieć się o godzinę nadania bagażu po czym dowiedziałam się, że takiej rezerwacji nie ma. Po kilku telefonach do trzech różnych osób Pan, z którym było mi dane rozmawiać oznajmił mi, że "to niedorzeczne, że taka cena za przewóz bagażu w ogóle istnieje", a przecież cena za bagaż ustalana była przez osobę pracującą w biurze firmy... Drugą rzeczą jaka została mi zarzucona to fakt, że domagam się przewozu bagażu z takiego adresu z którego oni nie maja aktualnie innych zamówienie oraz że jak zapłacę za bagaż 300 EURO!, to ewentualnie mogą mi załatwić transport.... To jest nonsens, aby pracownik firmy, który z reguły powinien dbać o klienta zarzuca mi, że wymagam od nich tego co mi się należy, gdyż tak jak wcześniej wspomniałam REZERWACJA ZOSTAŁA DOKONANA a upewniałam się o tym dwukrotnie !
2
Glob -bus 2017-02-04 11:50:25
Pani Magda i Pani Ewa mylą dwie firmy, niestety , o tej samej nazwie. Chodzi im o firmę Pana Jakuba Flanka z Krakowa, a nie o firmę Jerzego Polaczyńskiego z Gorzowa. My takich usług nie wykonujemy.
Zostaw swoją opinię o Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński