Kruszewski Grzegorz Ośrodek Kształcenia Masażystów

Białystok

Opinie o Kruszewski Grzegorz Ośrodek Kształcenia Masażystów

Paerl i Monika 2014-04-28 05:38:08
Jesli uczyc sie masazu (premysl to mocno, bo latwo nie jest), (usunięte przez administratora) Kameralnie, uczciwie i rzetelnie. Czasem bylo dosc "ostro" ;)
Aktualnie czerpiemy z masazu calkiem przwoite pieniadze:)
Pozdrawiamy!
4
spring 2016-03-19 21:31:31
Uwaga! Prowadzący to oszust i krętacz. Wyjeżdża do USA w trakcie szkolenia, materiały dydaktyczne kompletnie nieczytelne, wyblakłe. Na zajęciach po masażu często brakowało nawet mydła. Nie wszyscy uczestnicy kursu otrzymują dyplomy, o czym na początku przed rozpoczęciem nauki nie ma ani słowa. Omawiany pan "nauczyciel" używa na zajęciach niecenzuralnych chamskich słów o czym świadczy jego poziom kultury! Jednym słowem szkoda Waszych pieniędzy. Zastanówcie się ludzie zanim wybierzecie ten ośrodek!!
3
Pink 2016-09-02 15:48:03
Nie polecam uczestnictwa w kursach, osoba prowadząca jest nierzetelna i nieuczciwa, kase bierze nie wywiazujac się z obowiązków. Trzeba się upominać o wydanie certyfikatu.
1
lmk17 2016-12-18 17:35:46
Skończyłem kurs 18 grudnia 2016 i jestem bardzo zadowolony.
Oto powody:
- Wysoki profesjonalizm i olbrzymia wiedza prowadzącego.
- Indywidualne podejście do każdego kursanta.
- Świetna atmosfera.
- Na koniec kursu dostaliśmy ekstra niespodziankę (dodatkowy bonus) ze strony prowadzącego.
Polecam każdemu.
Leszek MK
1
Zostaw swoją opinię o Kruszewski Grzegorz Ośrodek Kształcenia Masażystów - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kruszewski Grzegorz Ośrodek Kształcenia Masażystów