INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej. Warunki mieszkalne bardzo dobre., Praca nie jest ciężka. Współpracownicy byli naprawdę fajny. Na inwentaryzacji byłem pierwszy raz, kierownik, koordynator bardzo pomocni. Opłacone noclegi i transport wygodnym busem. Ogólnie serdecznie polecam. Wypłata jest zawsze na czas. Na plus - zaliczka po tygodniu pracy. Na pewno tam wrócę.

@Krzysztof

Dziękujemy, Panie Krzysztofie, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Polecam pracę w Invent proste i klarowne warunki współpracy. Praca sama w sobie nie jest wymagająca. Potrzeba tylko skupienia i uwagi nad tym co się wykonuje. Kierownik jak i koordynatorzy mili i wyrozumiali oraz pomocni. Praca w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam wszystkich aktualnych oraz przyszłych pracowników.

@Ania

Dziękujemy, Pani Aniu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Gosiak

Witam jedzie ktoś z team 1 do Niemiec do obi teraz 6 listopada? Chętnie z kimś razem bym pojechała ja jadę z Wrocławia

Dzień dobry, Pierwszy wyjazd od 2.11 do Niemiec sklep chyba obi z tego wynikało z rozmowy, ktoś ma jakieś dodatkowe informacje? Jak się przygotować do tego wyjazdu, co trzeba zabrać. Jak wygląda z praniem ubrań ? Jak wygląda podział w pokoju ?

Aga
@Ania

Cześć, w Niemczech będą sklepy obi. Zabrać ze sobą trzeba szampon, żel pod prysznic, ręcznik, klapki lub kapcie, ubrania. Pranie ubrań zależy od danego hotelu w jakim jesteś. Pranie jest w większości typu hotelach płatne, zdarza się że udostępnią pralkę za darmo. Trzeba też że sobą wziąść proszek do prania. Pokoje są 2-5 osobowe.

Bardzo dobry

Bez problemu

dorotamikolajczak@wp.pl

Witam . pierwszy wyjazd do Czech, teraz 02 listopada czy brać korony czy euro na wyżywienie

Zosia24
@dorotamikolajczak@wp.pl

Tylko korony lub placic karta polska

Kama

Hej. Jedzie ktoś 02.11 na inwentaryzację z Poznania do Wrocławia?

Nowa
@Kama

Hejka, ja jadę!

Krystyna

Mam pytanie, przez weekend parę złych opinii było, i nagle przychodzi poniedziałek i znikły, skoro tak się dzieje to chyba nie jest zaciekawię z płacą, organizacja i ludźmi?

@Krystyna

Niestety sa pewne problemy jak widziałem ale zamiast rozwiazac problem to usuwaja negatywne komentarze co jest niestety zle postrzegane przez wszystkich dlatego wwarto wystawiac na google opinie a nie tu

Koni
@Krystyna

Nie wiem dlaczego złe opinie znikają. Praca przy inwentaryzacji jest OK. Wszystko zależy od kierownika a właściwie od koordynatorów. Ja miałam szczęście. Na moim ostatnim wyjeździe w Czechach zarówno koordynator jak i kierownik Matej to ludzie bardzo kulturalni i pomocni. Polecam pracę w firmie invent.

@Krystyna

Pani Krystyno, usuwamy wyłącznie opinie niemerytoryczne lub naruszające prawa danych osobowych naszych pracowników. Staramy się, aby była to bezpieczna przestrzeń dla każdego, dlatego usuwamy również opinie, w których treści znajdują się wyzwiska i wulgaryzmy. Dokładnie analizujemy każdy komentarz — przychylne są dla nas komplementem, a te negatywne postrzegamy jako coś, co możemy jeszcze poprawić i staramy się rozwiązywać wskazane problemy wewnątrz firmy. Niemerytoryczne negatywne komentarze mogą zniechęcić potencjalnych pracowników, a co osoba to opinia i dajemy przestrzeń, aby każdy mógł sam sobie ją wyrobić na nasz temat. Mimo wszystko zachęcamy do spróbowania pracy w Invencie, wierzymy, że miło się Pani zaskoczy :) Pozdrawiamy ciepło!

@Andrzej

O jakich problemach mowa ?

K2

Ile wynosi kara za wcześniejszy wyjazd do Polski

@K2

Dzień dobry, przykładowo jeśli ktoś zgłosił się na wyjazd od 02.11 do 18.12, ale podczas rozmowy z biurem przekazał informację, że jest dyspozycyjny do 30.11 to udostępnimy mu odpowiednie dokumenty (na krótszy termin) i w tej sytuacji takiej osobie organizujemy indywidualny powrót do Polski zgodnie z jego dyspozycyjnością :) W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00.

Janusz

Witam. Miałem okazję współpracować z tą firmą. Powiem że wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami- transport z i do Polski no i oczywiście na miejscu kwatery bardzo dobre pieniądze się zhadzaly a ekipa super. Polecam i do następnego razu

@Janusz

Dziękujemy, Panie Januszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Daga

Witam a jak jest z praniem na wyjazdach? Jesteśmy obecnie w TIM 18 i niestety na obiekcie trzeba zapłacić 8 euro za pranie które dostajesz mokre nie każdego stać na taki wydatek kierownik zezwala koordynatorom na wyjazd do pralni w centrum i tam zrobienie prania pod czas gdy kierowcy oddają kluczyki od busa po skończonej pracy do kierownik i nie otrzymują zgody żeby zebrać pranie od zwykłych liczących i zrobić je taniej tym samym tworzą duży dystans i niezgodę w Timie są lepsi i gorsi ? Oni brudzą się inaczej niż my???? Kto się tym zajmie to nie pierwszy taki wyjazd ani sytuacja która dzieli ludzi a to kierownik powinien scalać TIM co wy na to?

Kaldon
@Daga

Jak to zabiera kluczyki? Czy to on jest odpowiedzialny za busa czy kierowca? Możesz wyjaśnić sytuację?

Wyjechałam do pracy z iventem, niestety w trakcie zachorowałam. Musiałam wrócić - Invent opłacił mój powrót i go zorganizował. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to są one bardzo dobre i wcześniej weryfikowane przez stałych pracowników. Nie ma tzw. mieszkań na ostatnią chwilę. Praca nie jest straszna, po prostu liczenie towaru. Najważniejsze to zapoznanie się z funkcjonowaniem skanera żeby pracę sobie ułatwić. Jedyna rzecz, o której nikt nie wspomniał to, że w 1 dniu praca jest na 2 sklepach. Ogólnie firmę oceniam dobrze.

@Marta

Dziękujemy, Pani Marto, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Sylwester

Lekka praca. Dla każdego w każdym wieku.latwy szybki zarobek. Mieszkania zapewnione.

@Sylwester

Dziękujemy, Panie Sylwestrze, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Laura

Cześć Jadę 23.10 pierwszy raz , Ktoś chce jechać razem ? Zawsze raźniej ????

Lu
@Laura

Hej, ja się zastanawiam nad wyjazdem, dopiero zapoznaje się ze stroną. Jak wyglada sprawa wyjazdu oraz wynagrodzenia?

@Lu

Dzień dobry, oto nasze aktualne stawki na inwentaryzacje zagraniczne: • od 245 zł netto jako Liczący, • od 280 zł netto jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 325 zł netto jako Liczący z prawem jazdy kat. B. Nasze stawki na inwentaryzacje w Polsce: • dzienna - 20 zł/h • nocna - 24 zł/h Zapewniamy transport i zakwaterowanie :) Pozdrawiamy!

Magdalena
@Laura

Witam A czy to bezpieczne miejsce tam ! Byłabym chętna

Laura
@Magdalena

Chcesz wspólnie jechać napisz na maila laura.laura4434@wp.pl

pracuś
@INVENT Sp. z o.o.

Temat wygląda obiecująco, mam pytanie odnośnie rozliczania stawek dniowych: - wyjazd np. miesięczny, w danym tygodniu (7 dni) ile jest dni inwentarzowych? 7? mniej? dniówka jest liczona tylko za dni faktycznie inwentarzowe? - od czego zależy stawka podawana: od ... netto, czy jest uzależniona od stawki godzinowej? - czy zdarzają się przypadki, gdy podczas miesięcznego wyjazdu jest jakaś przerwa (dzień/dwa) w inwentaryzacjach? prośba o konkretne info

@pracuś

Dzień dobry, nasza firma podczas turnusu zapewnia 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacja może być dzienna lub nocna, w zależności od projektu. Wynagrodzenie wypłacane jest za dzień inwentaryzacyjny (pracujący), co oznacza, że za dni wolne wynagrodzenie nie przysługuje. Osoba Licząca rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie dzienne w wysokości od 245 zł na rękę. W przypadku pełnienia dodatkowej funkcji wynagrodzenie wzrasta jak poniżej: • Liczący ze znajomością języka obcego – otrzymuje od 280 zł/dziennie na rękę, • Liczący z prawem jazdy kategorii B – otrzymuje od 325 zł/dziennie na rękę. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna za każdy dzień inwentaryzacyjny (+15 zł/dzień na rękę). Pozdrawiamy! :)

Tonasz

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Invencie.. Praca sama w sobie jest lekka a czas szybko leci. Wypłata przyzwoita i zawsze terminowa. Dobra organizacja i pomocna kadra. Jedna z lepszych prac w mojej karierze. Ja zostaję i zapraszam wszystkich szukających fajnego zatrudnienia!

@Tonasz

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Ann

Wyjeżdżam 6 listopada br zapraszam do kontaktu chętne panie razem zawsze raźniej apo2@wp.pl

Ewelina
@Ann

Witam. Też wybieram się 6.11. Pozdrawiam

@Ewelina

hej Ewelina, jestem w Team 15 a Ty?

@Ewelina

A skąd dostaliście takie informacje w jakim teamie jesteście bo ja czekam na informacje o której wyjeżdżać mam i gdzie zbiórka a jutro jest wyjazd i nie wiem totalnie co robić

@Ann

A skąd dostaliście informacje i w jaki sposób bo ja jestem zapisany mam potwierdzenie ale nie dostałem żadnej informacji totalnie nic a jutro wyjazd mam a nie wiem o której co i jak

An
@Michał

Na mail dostaliśmy wszyscy potwierdzenie wyjazdu

Jessika
@Michał

Może po prostu nie zostałeś wybrany dlatego nie dostałeś zaproszenia.

Jutro niby mam wyjezdzać a nawet nie wiem co i jak czekam na zaproszenie i nawet nie wiem czy mam sie pakować kpina totalna

Jak wyglada sytuacja z potwierdzeniem wyjazdu? Jak potwierdziłem wyjazd to napewno będę brał w nim udział czy nie? Ponieważ cały czas wyświetla się komunikat oczekuj na zaproszenie a jutro jest wyjazd

Jakub

Strasznie dziwna komunikacja gdyż jestem niby zapisany na wyjazd 23.10.2022 czyli jutro a do dzisiaj nic nie wiem skąd wyjeżdżamy o której totalnie nic.

Jessika

Hejka jadę z przyjaciółką od 6 listopada na wyjazd do Niemczech. Jesteśmy w team 15, czy są tu jakieś młode osoby które chciałby się zapoznać jeszcze przed wyjazdem? Zawsze raźniej w grupce. Jeżeli ktoś byłby chętny to napiszcie do mnie na maila jessika.bartos16@gmail.com. ????

@Jessika

Jessika odpisałam Ci na maila

Darek

Cześć, jeśli jest ktoś kto jedzie teraz w niedzielę 23.10 z Katowic do Koln proszę o kontakt, Dariusz.ficulak@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1614.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1436, z czego 1187 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.