Opinie o ADMAR GRUPA POLSKA w Dąbrowa Chełmińska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ADMAR GRUPA POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ADMAR GRUPA POLSKA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMAR GRUPA POLSKA w Dąbrowa Chełmińska

Opinia Nowy wpis

Dzien dobry Pani Zosiu i wszystkim, ktorych poznalam, pracujac w tej firmie. Pozdrawiam w starym roku i zycze powodzenia w Nowym Roku 2021! Ja od 11 lat mieszkam w Austrii we Wiedniu. Milo wspominam prace w tej firmie. Bylam pierwszym koordynatotem! Pozdrawiam Irena Krakowska- Kaczor z bylej Zielonej Gory.

fanta Nowy wpis

może szukają, może nie.. forum gowork to nie jedyna strona, na której znaleźć można ogłoszenia o pracę :) Może warto się rozejrzeć, dziwne jakby nikogo nie szukali.

zalar Nowy wpis

To co piszesz Touran brzmi dosyć mało konkretnie. Ciekawe jak Admar prowadzi rozwoj swojej zdzialalnosci skoro czyszczenie powierzchni plaskich pionowych jak i poziomych jako dziedzina branżowa nie jest zbyt znana. Mam dostep do technologii wspomnianych czyszczen i chetnie podejme wspolpracę z filią w Swiętochłowicach

alma

pozytywne komentarze w wysokości 99,5% na Allegro ,czego mogą dotyczyc a kto korzysta w tej firmie z Allegro, tylko ci co nie mają zakresu czynnosci, albo pracują u mamusi, bo na nic wiecej ich nie stac.Pracowac w tych trzech firmach w Dąbrowie Chełmińskiej bo pod tym adresem miesci sie ADMAR , AGP, MULTI ,to "STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ" HHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA

delma
@alma

Hmm, cóż to za nowa "myśl techna"?!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ADMAR GRUPA POLSKA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
alma

admar w Dabrowie Chełmińskiej no cóz firma jak każda ma wzloty i upadki,jesli kochasz swoja osobe nigdy nie przekraczaj progu tego domostwa. Władca tej firmy kobieta-demolka

j

firma sprzątająca

j

chyba ktoś pomylił firmy pisząc o firmie budowlanej

procownica

Witam To nie prawda ze firma Adnar nie zatrudnia na umowę zlecenie , sama pracowałam na taka umowę w mieście X i bez podania przyczyny zostałam zwolniona z dnia na dzień. Miałam dość duze kłopoty z odzyskaniem zaległego wynagrodzenia, dopiero gdy zadzwoniłam i postraszyłam sadem pracy, łaskawie wypłacili

[usunięte przez moderatora]Najniższa krajowa to Pana zdaniem "uczciwa zaplata za kompetencje i wyniki" ? Hm... A co do kompetencji, to nawet tym się nie interesują przyjmując pracownika, także jeśli chodzi o jego wyksztalcenie i doświadczenie zawodowe... Trochę podejrzane, nie sądzi Pan ? Do tego warunki pracy w biurze- magazynowe... Zimno, nieestetycznie, a specjalista od BHP pewnie i więcej niedociągnięć by się dopatrzył.

Gość :)

a po ile godzin się pracuje? i na ile zmian? Pozdrawiam :)

agniecha325

umowa o pracę , pracowałam dla nich od 2010 roku i własnie tak sie w Polsce traktuje uczciwego pracownika,dzis rano miałam telefon z firmy,Pani [usunięte przez moderatora] przekazała mi ze sa rozliczane godziny i ze do końca tygodnia dostane zaległe pieniazki, zobaczymy, jeśli nie to w poniedzałek z samego rano Sad Pracy- nie daruje , nie pozwole sie traktować jak smiecia

agniecha325

Pracowałam w firmie Admar, zostałam zwolniona z dnia na dzień , mimo ze na umowie jest 14 dniowy okres wypowiedzenia, zadnego wyjasnienia, zadnego telefonu z firmy, a gdy dzwonoiłam aby sie dowiedzec czy i kiedy dostane zaległe , nalezne mi pieniazki -zostawałam odsylana od Ajwasza do......olewka całkowita

Tak już niedługo .....zgadza się bo to 15.05.2012 o ilę się nie mylę godzina 10 :) a więc do zobaczenia :)

jol

Wiele by pisać o w/w firmie, ale po co ? Dużo naprawdę dobrych pracowników odeszło, czym lepsi tym szybciej odchodzili hmm czemu ? dlaczego ? odpowiedzi znajdują się powyżej . . . cała krytyka, chociaż pisana brutalnie jest prawdziwa - niestety, ja wychodzę z założenia, że naprawdę" żadna praca nie hańbi" szkoda tylko , że właściciele sprowadzają własną firmę do tak niskiego poziomu, te wypowiedzi powyżej najdobitniej świadczą o właścicielach ! bo chyba nikt nie wierzy w taki zbieg okoliczności, że im się trafiają sami źli pracownicy , dobrze wiecie, że takich cudów nie ma !

wal Nowy wpis
@jol

firma ta ma sprawe w US za przekręty z benzyną ha ha w końcu

!

Dla zainteresowanego.....nie jedna osoba była z problemem takim jak Ty,nie jedna osoba była w PIP i innych jednostkach i co.......i nic nie zdołała zrobić bo firma działa zgodnie z prawem i zasadami tylko pracownikom wydaje się że są poszkodowani,a spojrzeć należy od swojej strony a następnie wyciągnąć wnioski. SZEROKIEJ DROGI DO PIP!

nastepny

takie bzdury pisza tylko ci ktorym sie pracowac nie chcialo

Wiesz skoro tak piszesz o byłej pracy to na Twoim miejscu byłoby mi wstyd pisać bo to swiadczy o Tobie że tam pracowałaś prawie 2 lata:)) powodzenia.......w znalezieniu nowej pracy.

ana

Lepiej się nie wypowiadać co tam się dzieje... jedno wielkie zakłamanie ... Wolę siedzieć bez pracy niż pracować tam jeden dzień. NIE POLECAM !

Nie polecam pracy w tej firmie

hee,

każda firma ma swoje plusy i minusy- NIESTETY... jak komuś pasuje dane stanowisko,praca ,placa i kadra to dobrze -życzę powodzenia. jesli zaś nie to są Inne firmy- bardziej przyjazne, prężne,wiarygodne i solidne w podejściu do pracownika: pozdrawiam wszystkich zadowolonych jak i pokrzywdzonych przez firme -Admar.

JKF
@hee,

W związku z tym, że "skala uśmiechu porannego podczas marszu do pracy jest większa, niż we wszystkich innych miejscach" chciałbym zapytać czy ta firma znajduje się w Polsce czy Korei Północnej? Dodaję, że "zaangażowanie" zgodnie z zasadami pisowni polskiej nie jest pisane przez "rz". Wybaczam ten błąd jeżeli posta zamieścił obcokrajowiec np. obywatel Korei.

Zostaw merytoryczną opinię o ADMAR GRUPA POLSKA - Dąbrowa Chełmińska

• Jak się pracuje w ADMAR GRUPA POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy ADMAR GRUPA POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ADMAR GRUPA POLSKA
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Pułtuska 98
    07-202 Dąbrowa Chełmińska