Kaldo Sp.z o.o. ul

Sandomierz

Opinie o Kaldo Sp.z o.o. ul

admin 2015-06-20 02:41:49
Pracowałeś już w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
Kozik 2015-09-29 20:13:51
firma by byla wporzo nawet jakby ludzie byli troche glupsi i na piniondzach sie nie znali
kris 2015-10-27 11:26:55
pracowałem tam, jak na dzisiejsze warunki nawet ok. Wypłaty na czas, praca też nienajgorsza. pozdrawiam chłopaków z brygady
aaa 2015-12-12 20:07:43
@kris super, że wypłata jest o czasie i warunki pracy odpowiadają. Ale wiecie czy planowana jest jakaś rekrutacja na nowe stanowiska? Chętnie podjąłbym u nich zatrudneinei. Pozdrawiam
pracownik 2015-12-30 00:37:13
Zlodziejska Firma
bzdury 2016-01-19 10:52:02
Do aaa do Kaldo są zawsze przyjęcia próbuj.Z krisem jedynie co sie mogę zgodzić to że wypłata jest na czas a reszta to syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
military 2016-04-24 12:04:00
to prawda, jeśli ktoś szuka pracy to faktycznie u nich może na wakat liczyć, także to jest spoko, atmosfera do poprawienia, ale wypłąty są na czas i to warto docenić
Były pracownik 2016-05-02 14:13:25
Military pensja na czas to jest obowiązek pracodawcy a nie jego widzi mi się więc nie ma co się zachwycać bo w końcu na nią dymasz nieprawdaż??A dlaczego nikt nie napisał że w tej firmie nie ma płatnego urlopu!!!!!!Jedynie co mozesz dostać to urlop bezpłatny a o chorobowym to nawet nie maż bo jak się przyjmujesz do roboty to dostajesz wniosek o urlop bezpłatny do podpisania bez żadnej daty i mają cię jak na widelcu.Atmosfera nie najgorsza zależy do jakiej brygady trafisz byle nie do budynia he he
Ślązak 2016-08-01 14:33:37
Od tej firmy daleko, bronić się od niej rękoma i nogami. Obiecują grube pieniądze a wcale tak nie jest. Jak to polska firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. W hotelach łóżka piętrowe jakby mogli i po 3 jak w Oświęcimiu.
Zostaw swoją opinię o Kaldo Sp.z o.o. ul - Sandomierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul