Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Kaldo Sp.z o.o. ul

Pracowałeś w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-20 02:41:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałeś już w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
zdjecie uzytkownika
Kozik - 2015-09-29 20:13:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma by byla wporzo nawet jakby ludzie byli troche glupsi i na piniondzach sie nie znali
zdjecie uzytkownika
kris - 2015-10-27 11:26:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowałem tam, jak na dzisiejsze warunki nawet ok. Wypłaty na czas, praca też nienajgorsza. pozdrawiam chłopaków z brygady
zdjecie uzytkownika
aaa - 2015-12-12 20:07:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@kris super, że wypłata jest o czasie i warunki pracy odpowiadają. Ale wiecie czy planowana jest jakaś rekrutacja na nowe stanowiska? Chętnie podjąłbym u nich zatrudneinei. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-12-30 00:37:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zlodziejska Firma
zdjecie uzytkownika
bzdury - 2016-01-19 10:52:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do aaa do Kaldo są zawsze przyjęcia próbuj.Z krisem jedynie co sie mogę zgodzić to że wypłata jest na czas a reszta to syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaldo Sp.z o.o. ul

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: