media expert

Sandomierz

Opinie o media expert

zaks
użytkownik zarejestrowany

Zawsze to warto spróbować @biki, łatwiej przecież awansować ze stanowiska zastępcy kierownika niż z samego sprzedawcy, aczkolwiek sam sprzedawca zarobi coś koło 2300

jeżeli chodzi o obsługę klienta w sandomierzu media expert to porażka ten [usunięte przez admina]dorobił się na ludzkiej krzywdzie najlepsza obsługa to neonet potem partner no i media mix na ostatniej pozycji bo tam jakiś trzech wieśniaków sprzedaje cały czas i drogo media popraw się i szanuj pracowników bo czasami i ta kasa ci nie pomoże i pójdziesz z tymi swoimi tomala synkami na dno

Zostaw opinię o media expert - Sandomierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie media expert