Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Rajpol sp.z.o.o.

Pracowałeś w firmie Rajpol sp.z.o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-02-09 21:26:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Złe traktowanie pracowników, zarobki de facto w granicach 1200zł. praca często po 11h z pół godzinną przerwą,( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
oleole - 2012-05-10 18:14:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widac ze ktos niewie jaki sa faktyczne zarboki tam a jesli ktos nie chodzi do pracy to trudno ze ma male zarobki
zdjecie uzytkownika
ptakpokoju - 2012-09-03 20:35:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziadostwo umowilem sie na prace 8 godzin a pracuje tylko po 14 godzin przy kartonach [usunięte przez moderatora] totalny pseudo kierownictwo odzywki c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie mozna byłoby duzo pisac ala szkoda
zdjecie uzytkownika
fikumiku - 2013-01-10 15:44:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No tak jest w rajpolu, kto z tym wariatem wytrzyma.nigdy nie wiesz o której do domu wrócisz bo zawsze jakas niespodziewana robota wypada.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-20 14:41:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ptakpokoju ile tam pracujesz? Czy każdy dzień tak wygląda, czy po prostu zdarzają się dni, w których trzeba zostać dłużej - dostaje się za to dodatkową kasę, czy nie?
zdjecie uzytkownika
ptakpokoju - 2014-01-29 11:17:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tłumaczę. "druga zmiana" wychodzi do domu dopiero po zrealizowaniu pełnego zamówienia. (w okresie styczeń-kwiecień średnio kilka razy w tygodniu) Oczywiście każdy z pracowników ma zapłacone za nadgodziny, mało tego po godz. 22.00 dostaje nawet +50% stawki godzinowej. (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
do fikumiku - 2014-02-16 18:15:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może jakoś źle trafiłeś.... to niemożliwe żeby zawsze były jakieś dodatkowe rzeczy do zrobienia.....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rajpol sp.z.o.o.

Twoj email:
Wiadomość: