Opinie o Consulting Service Sp. z o.o. w Warszawa

Consulting Service Sp. z o. o. działa na rynku e-commerce od ponad 16 lat. Specjalizujemy się w rejestracji i obsłudze nazw domen internetowych w segmencie hurtowym. Współpracujemy z 3000 partnerów z Polski i świata, obsługując 320.000 nazw domen. Jesteśmy 3 największym rejestratorem w kraju i numerem jeden w programach resellerskich na naszym rynku. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, pracować w przyjaznej atmosferze, rozwijać się zawodowo i osobiście – napisz!

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consulting Service Sp. z o.o. w Warszawa

Pio

W mojej opinii, to bardzo archaiczna firma z którą na szczęście zakończyłem już współpracę. Kontakt z firmą jest niestety na bardzo niskim poziomie, a żeby przenieść domenę, trzeba wysyłać listy pocztą w celu zdobycia kodu authinfo. Tutaj jakby czas zatrzymał się 20 lat wstecz.

k
@Dorota

Oprócz tego, że trzeba wysłać pocztą list o uzyskanie kodu authinfo, to nie informują, że kod jest ważny tylko 30 dni. Dlaczego? To tajemnica tej nierzetlenej firmy. Tym saposobem przenoszenie domeny trwa już u mnie 4 lata. A co najważniejsze domena zakupiona w firmie cyberfolks, gdzie nie informowano mnie, że tak naprawdę sprzedaje ją nie cyberfolks, tylko Ci (usunięte przez administratora) Dowiedziałam się o tym dopiero w chwili chęci przeniesienia domeny.

Pio

nick
@Pio

Dorota
@nick

Współpracowałeś z tą firmą? Możesz napisać coś więcej, bo w sumie oprócz tego, że trzeba wysłać list to niewiele się dowiedziałam :)

k Nowy wpis
@Dorota

NICK Nowy wpis

OK, po wielu dniach udalo sie uzyskac kod authinfo. Wam pójdzie juz szybciej. Mi tez by poszlo o 2 tygodnie szybciej, gdyby nie to, ze firma C E L O W O utrudnia przeniesienie domeny. Do czasu! Do czasu, az trafilo na mnie. Tak wiec, śmiało przenoscie domeny. Nie musicie isc na pocztę. W internecie zalatwiecie to blyskawicznie. Wejdzcie na strone https://account.autenti.com/ założcie DARMOWE konto, podpiszcze elektornicznie wniosek w pdf( sami go przeróbcie na podstawie tego, co ta firma Consulting Service proponuje ) i wyslijcie podpisany elektronicznie dokument sammeu sobie na maila. A potem do firmy Consulting Service. :)

utreww Nowy wpis

Uniemozliwiają osobie fizycznej odebranie od nich domeny poprzez ŻĄDANIE profesjonalnego/ komercyjnego ( czyli płatnego ) podpisu elektronicznego. Zwykły podpis elektroniczny, darmowy (mozna z takich stron skorzystac w internecie) to dla nich NIC. I mojej własności, czyli mojej domeny NIE ZAMIERZAJĄ WYDAĆ. Cóż....trzeba sprawę skierować do adwokata. Moze jakies fajne odszkodowanie się dostanie z Sądu. ;) Liczę na 100000 zł :)

klient Nowy wpis

Ponadto informuję, że STANDARD przenoszenia domeny, jaki oferuje firma Consulting Service jest tylko i wyłącznie standardem firmy Consulting Service, niczyim innym. Moim na pewno nie. Nie wyrażam więc zgody na takie traktowanie mnie jako właściela domeny. Jest osobą fizyczną, a nie osobą prawną, to raz, a dwa właściciel domenty ma niezbywalne prawo dysponowania nią w sposób, jaki mu sie podoba. Standard przenoszenia domeny, jaki oferuje firma Consulting Service ogranicza moje prawa i ma na celu świadome utrudnienie mi załatwiania spraw, a sprawy te powinny przebiegać łatwo, sprawnie i z przyjemnoscią. W związku z powyższym uważam, że firma Consulting Service nie spełnia oczekiwań klientów i może śmiało pakować walizki, żeby odejść z rynku, bo na jej miesce zgodnie z oczekiwaniami klientów MA WEJŚĆ ( i takowe sie znajdą ) firma, która SŁUŻY ogólnie pojętemu D O B R U klientów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Consulting Service Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
klinet

Zachwowanie firmy Consulting Servis to bezprawne naruszenie mojego prawa własnosci i wręcz przywłaszczenie sobie mojej domeny, poprzez robienie trudności z jej przeniesieniem. Informuję, że osoba fizyczna NIE MA OBOWIĄZKU POSIADAĆ TZW. „komercyjnego podpisu elektronicznego” i nikt nie ma prawa jej zmuszać do posiadania czegos takiego. Jakikolwiek podpis osoby fizycznej ma tu wystarczającą wagę prawną. Nadmieniam, ze właścicielem domenty jestem JA, a nie firma Conulitng Service. :):):) Firmę tę nalezy zglosic niezwlocznie do odpowiednich instytucji, celem podjęcia kroków do usunięcia z runku, czym z przyjemnoscią sie mogę zająć.

asgrtre

Ta firma ma standardy PRZEDPOTOPOWE! Czas najzwyzszy, zeby zostala wywalona z rynku za to, ze robi WIELKĄ ŁĄSKĘ i ma procedury skomplikowane i DROGIE, przez co UTRUDNIA PRZENIESIENIE DOMEN. Sarga do NASK poszła.

Kinga

Opiszecie jaki w firmie jest styl pracy?

Tymek

Generalnie firma to dobry pracodawca więc nie przesadzajmy z narzekaniem.

Utrudniają przeniesienie domeny. Rząd prosi zostańcie w domach a Consulting service wysyła klienta na pocztę żeby wysłał zgłoszenie. 19 wiek. Uciekać trzeba

Wiola

Pracuję w tej firmie od ponad dwóch lat, jest w porządku :)

Sebastian
@Wiola

Miło, że pozytywnie oceniasz współpracę z Consulting Service Sp. z o.o. Co najbardziej podoba Ci się w tej firmie? Po komentarzach widzę, że atmosfera pracy jest bardzo dobra. Czy liczba obowiązków jest duża i przekłada się ona na wynagrodzenie lub premię? Co jest oferowane nowemu pracownikowi?

Kasia W

Pracowalam tam na ostatnim roku studiow. Umowy sa rozne. Kadra po studiach ma umowy o pracę. Studenci z reguły umowa zlecenie. Na poczatku jest bardzo duzo szkolen. Trzeba przyswoic duzo specjalistycznej wiedzy bo prawda jest taka ze przecietny Kowalski ktory trafia do CS nie ma bladego pojecia o domenach nie mowiac juz o hostingu czy ssl. Pracy najwiecej w okresie zimowym. W wakacje plaza. Mozna spokojnie brac urlop nawet na 3 tygodnie z rzedu. Co miesiac jest jakies wyjscie . Bywaly tez wyjazdy integracyjne ale ja sie nie zalapalam przez 5 mcy niestety . Ogolnie bylo milo i warto tam sie dostac jesli ktos chce sie podszkolic z eccomersow.

ex

Niskie wynagrodzenie, malejące obroty, które przekładają się na fatalną atmosferę, umowy śmieciowe, zmuszanie do oszukiwania klientów np. w przypadku częstych awarii lub ataków hakerskich spowodowanych przestarzałą i przeciążoną infrastrukturą. Oto merytoryczne argumenty za tym, aby nie podejmować pracy w firmie Consulting Service Sp. z o.o.

zibi
@ex

heh :) niezgodne z prawdą, troll? znam tę firmę, nic takiego nie ma.

Konrad

Może nie jest idealnie ale z całą pewnością to dobra firma dla dobrych pracowników!!

Ania sz

Witam serdecznie, Jestem pracownikiem Consulting Service, z przykrością stwierdzam, że Pani ex oraz Góral twierdzi nieprawdę. Każdy, kto zna naszą firmę ma tego świadomość. Moi przełożeni są po prostu z gruntu dobrymi ludźmi, wspierającymi pracowników. Ci którzy odeszli po zdobyciu u nas doświadczenia obecnie realizują swoje marzenia w zakresie reklamy, czy programowania, pozdrawiam:). Firma oczywiście przeprowadza szkolenia, mamy nowoczesny system i infrastrukturę. Obecnie pozdrawiam również :) moich współpracowników, atmosfera jest bardzo dobra, aczkolwiek są wymagania, dlatego też są osoby, które odchodzą nie chcąc się rozwijać w zakresie domen, hostingu, certyfikatów, przyswajać informacji z licznych szkoleń, powiedzmy, że sprawdziłyby się zapewne w innym profilu. Wspieramy się nawzajem, organizujemy systematycznie różne "wypady" typu kino, dobra restauracja itd. Często inicjatorem jest kadra kierownicza. Naprawdę bardzo trzeba się starać, aby mój przełożony uznał, że określona osoba nie nadaje się. Życzę Pani ex i Góral powodzenia w karierze zawodowej.

Gabriela

@ex, Twój komentarz bardzo niewiele wnosi do dyskusji, czy możesz go nieco rozbudować? Podaj proszę odpowiedzi na moje wcześniejsze pytania. Pamiętaj, że wpisy na forum powinny pomagać zainteresowanym danym pracodawcą.

Gabriela

@ex, a czy są jakieś dodatki świąteczne? We wcześniejszym wpisie mówiłeś też o rodzaju umowy, czy nikt nie może liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy w ostatnim czasie wystąpiła duża rotacja?

Sa sa

Gabriela

@ex, czy Consulting Service w jakiś sposób inwestuje w potencjał i rozwój swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe? Czy w tym miejscu pracy funkcjonuje system premiowy? Zachęcam Cię do uzupełnienia swojego wpisu o te informacje.

@Gabriela

Brak systemu premiowego. Szkolenia jedynie z umiejętności miękkich. Z kwestii technicznych nie ma kto szkolić.

Gabriela

@Góral, jesteś pracownikiem Consulting Service i mógłbyś rozpocząć merytoryczną dyskusję poruszając kwestię dotyczącą zatrudnienia w tej firmie, która jest ważna z perspektywy potencjalnie przyszłych jej pracowników?

Gabriela

Consulting Service już prawie 20 lat jest na polskim rynku. W związku z tak długą działalnością tej firmy, zachęcam osoby, które są w tym momencie zatrudnione w niej o przedstawienie swoich wszystkich spostrzeżeń dotyczących pracy i jej warunków. Chętnie zapoznają się z nimi osoby, interesujące się Consulting Service jako pracodawcą.

Góral
@Gabriela

jak wszyscy zaczna mowic co ich boli to firma moze zniknac a rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Consulting Service Sp. z o.o. - Warszawa

Consulting Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Domaniewska 35 A lok. 1B
    02-672 Warszawa

Consulting Service Sp. z o.o.