Opinie o Lpgtech Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lpgtech Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lpgtech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lpgtech Sp. z o.o. w Białystok

Xxx Nowy wpis

Firma dno... Ani pracy, ani współpracy, za czasów prezesa T.C bylo zupełnie inaczej, ale był "niewygodny" bo był za ludźmi.. Jego następca J.O to gbur i (usunięte przez administratora)bez kultury tak samo jak własciciel D.N, nie wspominając o poprzednim kierowniku T.Ł i pracownicy M.P, tylko tacy ludzie są tam potrzebni, krytykujący nie mający o niczym pojęcia i donoszący co rusz do właściciela

On Nowy wpis

W firmie atmosfera tragedia.Po zmianie prezesa na pana J.O wszyscy składają wypowiedzenia a ten człowiek jak i właściciel nie mają szacunku do ludzi .Cały czas obelgi w stronę pracowników i twierdząc iż płaci najniższą krajową ,że to dobra wyplata.Na święta pracownikom jedne wielkie Nic .Na produkcji atmosfera straszna, psychicznie można się wykończyć jedna osoba z produkcji włazi cały czas w (usunięte przez administratora) właścicielowi myśląc, że może takim postępowaniem dostanie więcej jak doniesie na innych pracowników .Widzi tylko jak ktoś coś źle zrobi a swoje błędy zwala na innych nie polecam pracy w tej firmie.

Cocieto Nowy wpis

Zakład, w którym ani nie da się już współpracować ani z ludźmi, ani z "górą", sa pojedyncze osoby z którymi idzie się naprawde fajnie dogadać, ale to tylko tyle, bo takiej jednej pani ... przeszkadza wszystko, nawet dobre kontakty międzyludzkie i robi wszystko, żeby donieść skarge do pana D.N Zakład to jedna wielka pralnia pieniędzy. Nie polecam, chyba że dla ludzi o mocnych nerwach i tych, którzy poza życiem prywatnym mają za mało zmartwień.

Machorka Mrągowo Nowy wpis

Kiedyś miałem u nich gaz zakładany jak dla mnie fatalna obsługa jakiś bembembembem straszy że idzie na urlop bo wytknęlo mu się ociąganie w zwykłym przeglądzie gazu zdecydowanie polecam wylot na zaścianki do tego podrywacza pl on zna się na robocie nawet

Firma Lpgtech Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bożena

czy firma wyrównała kwotę wynagrodzenia tym zwolnionym w zeszłym roku osobom ? czy kryzys w firmie się skończył i teraz znowu zatrudnia, przyjmuje do pracy czy nadal ogranicza koszty ?

@Bożena

Nie trudno sie domyslec kim jestes, idz do kogo trzeba i zapytaj haha

Łucja
@1234

w sumie to kim ona jest, kogo podejrzewasz? Tzn., chodzi Ci o konkretną osobę, którą znasz, tak? Swoją drogą, bo patrzę na Twoją etykietkę, Tobie też już wyrównali?

Jak obecna sytuacja w firmie? Zatrudniają?

Iza

Czy ktoś stracił prace przez pandemie ?

@Iza

Niemało osob niestety...

Małgorzata
@Nikt

Czyli były to masowe zwolnienia? Czy pracownicy zostali w jakiś sposób zabezpieczeni finansowo lub mieli czas na znalezienie nowej pracy? I jak to wygląda aktualnie - jest praca? Nie ma już zwolnień? Może ten gorszy czas już minął i prowadzą jakiś nowy nabór na pracowników? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Małgorzata

Tak, z dnia na dzien zwolnili duzo osob... Pozostali bez zadnego zabezpieczenia finansowego. Oczywiscie w zaleznosci od okresu umowy zalezal okres wypowiedzenia przez firme, czyli jedni poszli "do domu" z dnia na dzien inni mieli czas zeby za czyms sie rozejrzec. Dodatkowo przez jakies 2-3 miesiace pracowali za 80%, gdzie reszta miala zostac zwrocona pracownikom kiedy firma sie "odbije" i tak zostalismy na lodzie...

zgadnij

Jak tam praca w lpg po "pandemii"? Nadal taki "natłok pracy" jak w przeciagu ostaynich miesiecy?????????????

Kuba

@Nikt Jeśli ktoś nie potrafi spełnić oczekiwań firmy to być może tylko takie rozwiązanie pozostaje. Firma jest dobra więc polecam!!

@Kuba

Kuba nie pracujesz tam wiec sie nie wypowiadaj... Jesli odwracaja kota ogonem mowiac ze to wszystko przez korone a zamowien w tak "dobrze" prosperujacej firmie nie bylo od x czasu to raczej nie jest jak mowisz. Nie wiem skad to zrodlo blednych informacji. Grupowe zwolnienia nie leca bez przyczyny. Radze sie "doinformowac" ;)))

@Kuba

Kuba poza tym tam nigdy nikt nie myslal o tym zeby zostawic wyszkolonych na danym stanowisku pracownikow tak zeby w razie potrzeby ruszyl produkcja, tylko pozbyc sie ludzi do minimum a jak wskocza zamowienia to jest panika

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w LPG TECH?

Na wypowiedzenie????

jolka123

A ja to się cieszę, że już tam nie pracuję. Teraz jestem szczęśliwa jako babcia klozetowa. Poza tym ostatnio spotkałam Karola który pracuje na kasie w Biedronce i on tez mówił że jest mu tam dobrze.

LPG
@jolka123

Art. 107. Kto w celu dokuczenia innej osobie złośliwie wprowadza ją w błąd lub w inny sposób złośliwie niepokoi, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany

Coming soon ;-)

Firma jest ok, większość ludzi jest ok. To dzięki nim TECH jeszcze funkcjonuje. Tylko nie wiadomo czemu ma się wrażenie, że tą firmę rozwala... "góra". Robi wszystko, żeby spi....ć to, co ledwo się podniosło. Przykro na to patrzeć :-(

Kobieta40

Firma ma jeden +( 1 zmiana), po za tym wszystko na NIE,wyzysk pracownika- to norma! , wypłaty mierne jak na dzisiejsze warunki , premi brak, na święta nikt nic nie dostał - tak Chojny jest pan (usunięte przez administratora). Szkoda czasu!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lpgtech Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Lpgtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lpgtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lpgtech Sp. z o.o.?

Lpgtech Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Dojnowska 67
    15-557 Białystok