HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

Eryk

Witam zastanawiam się nad złożeniem CV T.T.S. na stanowisko Operator wózka widłowego . Jak wygląda start nowego ? Z jaką umową zaczyn i jaka jest podstawa wynagrodzenia ?

Czy firma Technologie Tworzyw Sztucznych S.P. Z. O. O. jest przygotowana na ewentualne przypadki zachorowań na COVID-19 (koronawirus)?

Szczypiorek

W tv mówią żeby się nie gromadzić w grupach (50osob) a na hali jest z 250 i co z odległością 1,5 m

Witam

Dlaczego dodajecie tylko te wygodne posty? Ośmieszacie się tylko, każdy wie już że ten portal jest stronniczy. Ile za to płacicie? Średniowiecze.

Pilot

Witam mam 19 lat, czy mój wiek nie przeszkadza w pracy u was? Tzn. Czy przyjmujecie również tak młode osoby?

@Pilot

Dzień dobry, Przyjmujemy pracowników od 18 roku życia.

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Andree

Czy jest aktualna oferta pracy na produkcij

@Andree

Oferta pracy jest aktualna. Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@yachtech.pl.

@HanseYachts Sp. z o.o.

Czy firma jest gotowa na ewentualne zachorowania na COVID19?(KORONAWIRUS)? (usunięte przez administratora) Jakieś maszyny do dezynfekcji rąk? Informacje dla pracowników?

Majka

Czy jest szansa na przyjęcie osoby która skończyła gimnazjum a szkołę zawodową przerwała bo urodziło się dziecko? Ps: Posiada 4 letnie doświadczenie w innej firmie.

@Majka

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@yachtech.pl.

maciek

Mam pytanie czy firma dysponuje jakimś busem firmowym który dowozi ludzi do pracy czy trzeba dojeżdzać na własną rękę?

Fafa30
@maciek

Dojezdzasz na własną rękę.

Czy jest praca na 2 zmiany? Lub nawet 1

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Zatrudniamy pracowników również bez doświadczenia. Zapewniamy pełne przeszkolenie do pracy.

Stachu

Tutaj zadaja pytania i sami sobie. Odpowiadają ludzie z biura buhahbaba

Cichy 82

Pracuje w firmie od niedawna, jestem jeszcze na szkoleniu i muszę przyznać że praca bardzo mi się podoba i zamierzam zostać w firmie na dłużej, na pochwałę zasługuje zaangażowanie nauczyciela który przyucza, i w sposób jasny i przejrzysty wszystko tłumaczy.

zainteresowany

Witam mam prawie 20letnie doświadczenie jako piaskarz malarz metalizator.czy miałbym jakieś szanse na zatrudnienie w firmie.TTS. jakie stawki oferuje firma na start oczywiście netto.zaznacze że nie boje się pracy.pozdrawiam forumowiczów.

Dawidd

Witam czy jak jestem na umowie zlecenie 2 tygodnie i mam nocki to czy będę mial więcej zapłacone czy nie?

@Dawidd

Dzień dobry, Proszę o kontakt z działem kadr w temacie wynagrodzenia - +48 91 88 62 172.

Rafal

Mam pytanie jaki system pracy obowiązuje na produkcji? 3-zmianowy czy tez 2-zmianowy od poniedziałku do piątku czy też jakiś inny?

@Rafal

Dzień dobry. Pracujemy w systemie 3-zmianowym (6-14.00, 14-22.00, 22-6.00), od poniedziałku do piątku przy czym trzecia zmiana zaczyna się w niedzielę o godz. 22.00.

Rafal

Mam pytanie jaki system pracy obowiązuje na produkcji? W ogłoszeniu napisali, że praca od poniedziałku do piątku, ale czy są to 3 zmiany czy też może 2?

Damian

Pracowałem w Tts sporo lat. Bardzo miło wspominam ten czas. Sporo osób się przewinęło ale tak już bywa jak ktoś nie chce pracować to rządna praca mu nie dopasuje. Kierownictwo spoko dyrekcja też współpracownicy też ok jak się nie jest z charakteru6osoba koncliktowa. Tak jak w każdej firmie idziesz do pracy robisz swoje i do domu. Firma daje spore mozliwosci rozwoju

Aneta
@Damian

Super, że zdecydowałeś się wyrazić tu swoją opinię na temat Technologii Tworzyw Sztucznych. Dowiedziałam się, iż firma oferuje staże (różne działy - logistyki, techniczny, jakości, itd.): https://yachtech.pl/oferty-pracy/ Może wiesz, czy już po odbyciu takiego stażu można pozostać w firmie na stałe?

Mm

Jak wyglądają warunki w dziale projektowym? Mam wykształcenie wyższe, Wzornictwo przemysłowe. Znam programy takie jak: solidworks, +grasshooper, inventor, keyshot, autocad (potwierdzone certyfikatami).

Dawid
@Mm

Myślę, że Twoje umiejętności będą użyteczne dla pracodawcy, jednak najlepiej zapytać o to bezpośrednio na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli się na nią wybierzesz, to może zechcesz potem napisać jaki był jej przebieg oraz jakie wymagania stawiane są pracownikowi? Jestem tego ciekaw, daj znać jeśli będziesz coś wiedział na ten temat.

Ololo

Polecam firmę ze względu na co raz większą kulturę pracy, to się podoba ale nie wszędzie niestety tak jest. Zauważyłem że bardziej wysoka kultura występuje w strumieniu który jest na tej stronie co krajalnia, po drugiej stronie mniej, ale też nie jest źle. (Chodzi oczywiście o podejście kierowników do ludzi) w porównaniu do innych firm jest dobrze, co nie znaczy że nie ma na parku lepszych ofert pracy. Pamiętajcie szanujcie starszych stażem pracowników, poniewaz zauwazylem ze kierownicy wiedzac ze pracujesz juz dlugo pozwalaja sobie na glupie teksty. ciekawa rzecz która słyszałem: " minął już czas kiedy my zwalnialismy, teraz ludzie sami się zwalniają" bardzo mądre. Moja rada : nie tylko słupki... praca jest w porządku czystość na hali ok, nie śmierdzi jak w firmach o podobnej branży, jest co raz lepiej.

Cześć, znalazłam ofertę pracy na stronie internetowej TTS na stanowisko: specjalista ds. zakupów. Obecnie pracuję na stanowisku specjalista ds. sprzedaży i zakupów w dziale niemieckim. Obsługuję klientów głównie z Niemiec/Szwajcarii i Holandii. Moja miesięczna pensja klaruje się w przedziale 4200-4500 netto (zależy od premii, czasami 75% a czasami 95% podstawy)+ ryczałt za paliwo i oczywiście benefity. Jak to wygląda w Waszej firmie? pensja? czy pracownicy są zmuszani do nadgodzin, etc. Czy ktoś mógłby napisać rzetelną informację na ten temat?

@Monika

Pani Moniko, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz kwalifikacji kandydata. Wspomniane przez Panią ogłoszenie jest już niestety nieaktualne.

Michu

Piękne były paczki w tym roku obfite suuuper

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.