HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

Kobold

Witam, czy jest u Was praktykowane zatrudnianie w wymiarze 1/2 etatu? Oczywiście 8h w wybrane dni tygodnia:) Praca wydaje się ciekawa ale nie chce rezygnować z obecnej, a mam sporo wolnych dni gdzie można byłoby dorobić, pozdrawiam:)

@Kobold

Tak, zatrudniamy pracowników, którzy pracują w niepełnym wymiarze godzin - mamy dla nich specjalną elastyczną ofertę pracy. Każdego zainteresowanego prosimy o kontakt z naszym Działem HR - 91/886-21-53 lub rekrutacja@yachtech.pl

Kobold
@HanseYachts Sp. z o.o.

Dziękuje za szybkie info z pierwszej ręki:)

A jak oceniacie pracę kontrolera jakości?

Pento

Co ty gadasz w tym roku będzie impreza grudniowa na odnowionej stołówce, będzie ciasto i tańce. Szkoda tylko, że tak mało czasu (impreza będzie w regulaminowej przerwie), ale może prezes dorzuci z 15 minut. Zamiast premii świątecznej masz przecież paczki o wartości sutej premii. Sam trunek to przecież Zafiro Anejo na specjalne okazje.

Laminiarz
@Pento

Gustavo Fring pokazał jak się kończy picie (usunięte przez administratora) ;)

eks laminiarz

Dziś jechałem autobusem przez Goleniów do Szczecin na. W Goleniowie wsiadło dwóch Ukraińców.jeden w średnim wieku drugi koło 25. Mieli broszurkę tts. Głośno prawili. Zagadalem. Okazało się że dostali robotę w tts przez agencję. Prawili że 18 Zeta dostaną. Mówili dalej ze jakiś autobus że Szczecina ma wozić jaśków do tts. Powiedźcie czy tak jest zeczywiscie że 18 Zeta dają i jest darmo transport że Szczecina?????

@eks laminiarz

Aby odpowiedź na Pana pytanie była z pierwszej ręki, informuję, jak wyglądają aktualnie zarobki w TTS: - W TTS wszyscy pracownicy pracują na umowie bezpośrednio z TTS, nie ma pracowników zatrudnianych przez agencje. Agencje tylko szukają kandydatów. - Przed podpisaniem pierwszej umowy o pracę pracownik ma 2 tygodnie okresu szkoleniowego ze stawkę 17zł/godzinę brutto. W tym czasie uczy się pracy i poznaje zakład. Nie trzeba mieć umiejętności w budowie jachtów. Każdego przeszkolimy do pracy. - Po podpisaniu umowy o pracę na okres próbny jest to 17zł/godz. brutto + 300zł premii za obecność w pracy + wszystkie nadgodziny płatne z dodatkiem. - Po 3 miesiącach okresu próbnego i podpisaniu umowy o pracę, stawka wzrasta automatycznie do 18zł/godz. - Pracownik dostaje dalsze podwyżki o 1zł co 6-12 miesięcy, jeżeli wykonuje swoje zadania i jest zaangażowany w pracę. Najlepsi doświadczeni pracownicy zarabiają ponad 25zł/h. - Wraz ze stażem pracownika rośnie też premia: 400zł po roku pracy i 500zł po 3 latach pracy. - Dodatkowo pracownik otrzymuje od 500 do 1000zł za każdą osobę poleconą przez siebie do pracy w TTS. - Dodatkowo doświadczony pracownik otrzymuje 750zł za wyszkolenie nowego pracownika. - Dodatkowo pracownicy pracujący na Szlifierni i Malarni dostają dodatki 200-300zł miesięcznie. - Transport darmowy jest z Goleniowa do zakładu w Łozienicy. Generalnie pracownicy dojeżdżają samochodami prywatnymi łącząc się w kilkuosobowe ekipy. - Pracownicy mogą awansować (Prowadzący, Kontroler Jakości) i wtedy dostają dodatek funkcyjny (średnio 300 – 750zł) lub stanowiskowy (Kontroler Dostaw, Operator Maszyn 250 – 500zł) - Powyższe warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są takie same zarówno dla Polaków jak i Ukraińców. Zainteresowanych pracą w TTS zapraszamy do zgłaszania się na rekrutacja@yachtech.pl lub telefonicznie 91/431-21-53. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi stronami www.yachtech.pl i https://www.facebook.com/TTSgoleniow/

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Maja

@Radek @anonymous @Krzychu nie jestem pracownikiem Technologii Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Jestem moderatorem serwisu Gowork.pl i moim zadaniem jest poznanie firm i aktywne uczestnictwo na tym forum.

Wojtek
@Maja

"Hehe" ~ Piotr Żyła

Audi

Podrzucam fajny artykuł, ale to jeszcze musi ktoś mądry podnieść. www.pulshr.pl/rynek-zdrowia/zwolnienia-lekarskie-l4-stres-czesta-przyczyna-absencji-w-pracy,41255.html   Moim zdaniem to jeden z głównych powodów rotacji i braku ludzi chętnych do pracy. Do tego strasznie ciasno na hali, o wypadek nie trudno. Logistyka jeździ formami nad głowami laminiarzy, a oni przecież nie zejdą, bo mają regitech (wyciskarke). Na pokładach nie idzie przejść, kadluby to niedługo do BHP'OWCA wjada, albo dalej. Jeszcze taka Sugestia z innej strony- firma  stara się bardzo dużo robić, aby poprawić swój wizerunek i dobrze idzie to ku dobremu,ale najpierw to się trzeba cofnąć w czasie niedalekim i zobaczyć dlaczego się ten wizerunek zepsuł. Od kiedy nie ma imprezy grudniowej, premii na święta i jeszcze nagroda za pracę w postaci wiadomo czego w okresie urlopowym.  Proszę sobie odpowiedzieć co, lub kto za tym stoi.

fakt jest lekka patologia ale erni to nie wszystko był dobry tylko dla swoich kolesi

@anonymous

Piszesz bzdury widocznie go nie znałeś...dbal o ludzi na hali i zawsze można było iść do niego z problemem i nigdy nie odmawiał i starał się pomagać,teraz niestety niema nikogo takiego,a pracownicy kierownikom nie ufają

@anonymous

znałem i to na pewno dłużej od ciebie i swoje wiem pomagał zawsze kiedy miał w tym jakiś interes a to ze kierownicy tacy są jacy są to też wina samych pracowników co włażą w (usunięte przez administratora) bez mydła i podpierdzielają jeden drugiego dla czystej satysfakcji i powiedz ze tak nie jest

ciekawy

Ostatnio rozmawiałem z kadrową na temat pracy w TTS i sama mi powiedziała, że cały czas szukają ludzi do pracy Nie wiem czy dobrze zapamiętałem z rozmowy ale podobno jest firmowy bus do Łozienicy z Goleniowa.

Możliwe, że przyszły kierownik.
@ciekawy

To i ja dodam rzetelną opinię. Szukają do pracy, jest mnóstwo nowych osób - ale w tych nowych osobach jest ciągła rotacja, bo 9/10 bardzo szybko odchodzi. Są tam różne działy. Wg. uciążliwości pracy to będzie (od największej): Malarnia, szlifiernia, laminiarze, finisz, monterzy, logistyka, utrzymanie form. Są jeszcze oddzielne stanowiska : malowanie lini, czyszczenie wiaderek, kontrola jakości - jednak tam trzeba mieć znajomości i wysokie kwalifikacje. Jest jeszcze krajalnia, ale ludzie mają tam na tyle atrakcyjne wynagrodzenie, że jest tam pełna obsada*. 1. Malarnia - praca polega na malowaniu natryskowym elementów jachtu. Podstawiane są nawoskowane formy - po czym malarz pistoletem maluje. Praca w kombinezonie ochronnym, masce pełnotwarzowej, w pyle i oparach żelkotu. Czasem jak już elementy są pomalowane malarz może iść robić podmalunek - malować ręcznie wałkiem bądź pędzlem niedomalowane miejsca. Tu już może iść bez maski (chyba, że go zauważy jakiś nadgorliwy dyżurujący kierownik). Jest tu dodatek za pracę w szkodliwych warunkach - 300zł brutto. 2. Szlifiernia - praca polega na szlifowaniu, wycinaniu otworów w elementach jachtu przygotowanych przez działy laminiarskie. Praca w hałasie (słuchawki), pyle (maska pełnotwarzowa i kombinezon ochronny). Podobnie jak na malarni jest tu ten dodatek. 3. Laminiarze. Tutaj jest ogrom działów, wszędzie mniej więcej polega to na smarowaniu mat z włókna szklanego, żywicą poliestrową z wiadra wałkiem, bądź maszyną (też z wałkiem). Potem te maty trzeba ułożyć w odpowiednich miejscach na pokładzie/podłodze/dachu/kadłubie. Inna osoba musi te maty "rolkować" - jeździć po macie takim wałkiem aż do usunięcia całego powietrza. Od czasu do czasu trzeba wkleić jakieś metale, czy porozkładać balsę - wg dokumentacji. Praca w pełnym kombinezonie, masce półtwarzowej, rękawicach gumowych - neoprenowych. Czasem kierownictwo w trosce o jakość laminatu - by uchronić go przed wodą kapiącą z czoła laminiarza zezwala na pracę "bez maski" - jest to ściśle określone wysokością słupa rtęci w termometrze. Nocą - zależnie który kierownik pełni "dyżur" można sobie tę maskę zdjąć (warto jednak mieć ją pod ręką - czy raczej pod brodą) i opuścić kombinezon "do połowy". Jednak każdy robi to na własne ryzyko. Jako, że warunki jak widać komfortowe - dodatku 300zł nie ma*. 4. Finisz - polega na naprawach zewnętrznej strony gotowych elementów - żelkotu. Czyli jak laminiarze narobili luftów - dziury i ubytki. Albo jak malarnia za słabo pomalowała (bądź nie ten kolor), to finisz ma za zadanie to naprawić. Ponadto ma wypolerować łódkę na błysk, zlikwidować rysy. Obecnie dział kuleje (nie nadąża z produkcją), z powodu braków kadrowych, wykwalifikowanych pracowników, i planowaniu produkcji - za mało czasu na dokonanie napraw. Praca - zależnie. Rzadko, praca w kombinezonie i masce. Większość tego nie robi - i potem chodzą po hali biali na twarzy od pyłu laminatowego. Dozwolona jest ochrona głowy i włosów - pozdro dla panny K :D. 5. Monterzy - Głównie polega to na wierceniu w gotowych pokładach jachtu i wkręcaniu na śruby elementów wyposażenia, od różnych uchwytów i osprzętu żaglowego, po gpsy, echosondy, silniki, lodówki i meble. Wkleja się tam też gumoleum przypominające deski, do chodzenia po gotowym jachcie. Praca bez masek i kombinezonu. Jedynie co można się ubrudzić klejem - każdy z dap ma tym uwalone ubranie robocze. 6. Logistyka - tu praca w miarę czysta - jedyne co potrzebne to siła fizyczna i trochę oleju w głowie, co by nie przejechać nikogo sztaplarką, ani nie zrzucić komuś z suwnicy formy na łeb. Praca polega na przemieszczaniu gotowych elementów/form pomiędzy poszczególnymi działami. Jedna osoba na sztaplarce służy za główny napęd, a osoby po bokach "kierują" elementem ciągnąc go w prawo/lewo. Co kilka dni jest "wysyłka" czyli ustawianie gotowych elementów suwnicą na tira, i zabezpieczenie go folią. Logistyka zajmuje się też wybijaniem gotowych elementów z "form" - głównie klinem i młotkiem, i sprężonym powietrzem. Praca bez masek i kombinezonów 7. Utrzymanie form - Nie mam za dużo informacji o tym mistycznym dziale. Głównie polega to na wycieraniu szmatkami, myciu form. Usuwaniu pozostałości po poprzednim elemencie, wypełnianiu plasteliną ubytków w formie. Na koniec co jakiś czas woskowaniu elementu szmatkami z woskiem. Praca bez masek i kombinezonów *** Jednak przy woskowaniu wskazane jest ubranie chociaż maski ze względu na chemiczny smród wosku. Nowi pracownicy - 90% przyjmujących się mimo kwalifikacji - zostanie wysłane na działy laminiarskie - bo tam obecnie jest największe zapotrzebowanie. Na początek dana osoba trafia na "szkółkę" gdzie uczy się kilka dni - co to w ogóle jest żywica, laminat, rolkowanie. Potem trafia na wybrany (nie przez si

bools
@Możliwe, że przyszły kierownik.

jeszcze zapomniałeś o dziale wklejaniu podłóg i Kontroli Jakości

Krzychu

He he też zauważyłem ,że Maja to pewnie ktoś z HR bo styl pisania to normalnie jakbym z panem R albo panem W z HR rozmawiał

zauważam, że teraz HR zaczyna się udzielać pod fałszywymi nickami na forum z opiniami :)

Maja

@Jack, dlaczego uważasz, że szkoda czasu na pracę w tej firmie? Skąd wynika Twój negatywny stosunek do Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.? Mógłbyś rozwinąć swój komentarz?

Radek
@Maja

Droga Maju napisze ci tak.....doskonale wiem ,że pod psedonimem Maja na 100% kryje się ktoś z HR tts i po co pytam!!! To jest forum dla zwykłych ludzi wyrażających szczere opinie i niech tak zostanie droga Maju

Krzychu

Niestety fakt niezapszeczalny odkąd niema erniego to jest katastrofa jeżeli chodzi o zasady tylko jeden drugiego by za paczke ciastek teraz sprzedał co oczywiście pasuje panu W z HR bo na tym opiera się teraz polityke firmy .

Prawda jest taka,że odkąd niema erniego to kierownicy chodzą jak zagubione owieczki i nie wiedzą co maja robic a wiadomo cierpia na tym pracownicy no i ta propaganda na wszystkich portalach reklamy itp. Wymiotować już się chce od tego

Jack

Szkoda czasu na prace w tej firmie :)

Możliwe, że przyszły kierownik

Dokończenie mojej uciętej wypowiedzi (przyszły kierownik) ...Potem trafia na wybrany (nie przez siebie) dział, by pod okiem lokalnych "nauczycieli" rozpocząć docelową pracę. Nauczycielom tym nierzadko brakuje wiedzy czy umiejętności, chociaż są wyjątki. Nowa osoba ma przez 2 tygodnie "taryfę ulgową" - nie rejestruje się w systemie "efektywności/szybkości". Tu jest właśnie główny problem dlaczego tak dużo osób po tych 2 tygodniach odpadnie/ odejdzie. Po okresie ochronnym - nowy pracownik tak naprawdę niewiele jeszcze umie - owszem zrobi pewne rzeczy ale w czasie 2-3 krotnie dłuższym niż doświadczony pracownik który np, szablony na kilkanaście rodzai łódek ma w pamięci, zna "triki" jak przyspieszyć/ ułatwić sobie pracę. Jednak to nie jest praca samodzielna - pracuje się w zespołach. Zespół jest rozliczany z czasu w jakim zrobi daną łódkę. Kierownictwo co jakiś czas ucina kilka procent czasu z danej łódki - dojąc pracowników ile się da. Kiedyś było np: 100h na podłogę - wyrabiali się w 90h. Kierownictwo - "super mamy 110%, oby tak dalej". Po czym za parę miesięcy norma dla tej łódki to było godzin 85. Kierownictwo " Mamy tylko 95% efektywności - panowie walczmy". I tak starzy pracownicy sami wyrobili sobie napięte normy - licząc chyba na podwyżkę - lub dla świętego spokoju od ględzenia kierownika. Teraz gdy dostają do "ekipy" młodego pracownika nie są tych norm w stanie utrzymać. Są gnębieni przez kierownictwo, że skoro mają taki staż i większą stawkę to mają pracować za "młodego". Niestety (a może na szczęście) nikt nie jest takim idjotą, żeby pracować za kogoś - mając często zarobki większe o 10% niż "świeżak", a nierzadko (o zgrozo!) takie same - powodu nie zdania egzaminu. Kończy się to tak - że nowy pracownik nie jest w stanie dotrzymać tempa i jest przez starych, delikatnie mówiąc ochrzaniany na każdym kroku - że nie tak, że za wolno, za cichym przyzwoleniem kierownictwa - i ich podwładnych prowadzących. Taki pracownik nie wytrzymuje psychicznie i woli iść do mniej płatnej pracy niż robić tu w ciągłym stresie i nerwach. Zarobki. Te 3 tysiące netto co piszą w ofercie to chyba z 4rema sobotami. Stawka na wejściu 17-18zł brutto - potem wskok na 19 - jak zdasz egzamin pisemny. Co pół roku jest system ocen - i jak jesteś dobry to dostaniesz 1zł podwyżki. Co kilka złotych kolejne podwyżki są blokowane przez pisemne egzaminy - i choćbyś był bardzo dobrym "pracownikiem fizycznym" ale masz kłopoty z pamięcią, czy wyrażaniem swojej wiedzy pisemnie to tutaj utkniesz. System ten na początku na prezentacji miał zakładać - że jeżeli nawet po roku okażesz się świetny i bezbłędny w tym co robisz (na dodatek szybki) to będziesz zarabiać tyle co ci co robią tam po 10lat - i dostaniesz nawet 5zł podwyżki. W praktyce szybko okazało się to fikcją i uzyskanie podwyżki więcej jak 1zł jest mało realne. Dodatki za dodatkowe zadania i premia motywacyjna o której piszą na stronie to jakaś abstrakcja. Nie ma czegoś takiego. Niezależnie czy firma zarobi np: 100 mln czy zarobi 200mln to pracownicy nie mają z tego żadnej premii. Jedyne co są to premie za 100% frekwencję - zależne od stażu pracy. Nadgodzin jest w bród w pełni płatne, rozliczane co kwartał, chyba że będzie spadek zamówień , to firma poprosi cię byś wziął sobie za nie wolne, co spotkało właśnie mnie. Mimo, że miałem łącznie 6 nadgodzin - zarobiłem mniej niż osoba która ma nadgodziny w (usunięte przez administratora) bo miałem 4 dni bezpłatnego wolnego :DDD. Najlepsze podziękowanie od firmy za poświęcanie swojego czasu wolnego, by nadgonić opóźnioną produkcję. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

Macpersonz

Mieszkam niedaleko TTS i jestem zainteresowany praca tam, prosze napiszcie mi jak traktuja "nowych" uczacych sie pracownikow ? rozumiem ze uczyc kogos to udreka ale... czy to co mowia o placach? jeest prawda 2300 na reke plus jakies dodatki?? co z nadgodzinami ? i czy jest miejsce gdzie mozna spokojnie zjesc, jak i czy czas na to przez caly "dzien pracy " to pare minut czy w skopoju mozna zjesc ?? a co z paleniem Panowie pracujacy, badz co pracowali tam ? szczerze pytam bo nie wiem czy zatrudnic sie w tym miejscu. Prosze o szczere Rady.

Witam slyszalem ze duzo jezdzicie do niemiec.kazdy jezdzi? Duzo mozna zarobic

janek z rudego

tts to dobra firma z przyszloscia ale powinna troche bardziej szanowac ludzi ktorym zalezy na pracy i wyluzowac troche z tym czasem na procenty wtedy mieliby szanse naprawde sie rozbudowac jak ktos wie ze ma stabilna prace bez przesadnych cisnien zazwyczaj pracuje sumiennie co zamiast czasu w procentach?a no poprawic klimat pracy tzn :życzliwe odnoszenie się do siebie wszystkich zatrudnionych osób, traktowanie pracowników i przełożonych z szacunkiem, równe traktowanie wszystkich pracowników, zapewnienie odpowiedniego obiegu informacji, aby żaden pracownik nie czuł się niedoinformowany ani obmawiany, a o swoich obowiązkach musiał dowiadywać się od kolegów, a nie od przełożonego, jasny podział zadań i stanowisk, by każdy wiedział, co należy do jego obowiązków, udzielanie merytorycznego wsparcia, kiedy pracownicy będą borykali się z problemami, organizację nieformalnych spotkań integracyjnych, na które będą zapraszani wszyscy członkowie zespołu,zapewnianie bieżącej informacji zwrotnej na temat wykonywanych zadań – nagany powinny być udzielane sam na sam, natomiast chwalić należy przy całym zespole.to wszystko mysle ze nie pogorszyloby ilosci i jakosci wyprodukowanych łódek.

Jonny

Witam, Dosktalem ofertę pracy w hanse yacht, można o jakiej info odnośnie warunków i hotelu, bo nie wiem czy przyjąć ofertę, mieszkam w Szczecinie może ktoś jeździ do Niemiec

Nieobojetny

Witam. Na początku swojej wypowiedzi chciałbym oswiadczyc że moim celem nie jest to by "obsmarowac" Firmę TTS ani obrazić osób zarządzających powyższa firmą. Jestem pracownikiem tej o to firmy i uważam że moje starania i sumiennosc w pracy słusznie są wynagrodzone ,lecz nie to jest tematem mojej wypowiedzi . W Firmie są osoby a nawet i grupy osób które wkladaja w swoją pracę dużo wysiłku i rzetelnie przykladaja się do przydzielonych im zadań lecz ich praca nie zostaje nagrodzona i moim zdaniem jest to nieuczciwie . Osoby które pracują ponad rok a ich wynagrodzenie uległo zmianie tylko raz po przejściu z okresu próbnego na umowę na rok czasu . dany pracownik po takim okresie nie widzi już sensu w tym co robi (chodź wykonuje swoją pracę bardzo dobrze i przykłada się do niej jak tylko moze) i odchodzi z firmy szukając innej pracy gdzie docenią jego starania ale Panowie zarządzający nie chodzi tu o to by takiego pracownika pozbyć się machnąc ręka. Wiem ten odejdzie a przyjdzie następny nowy (lub kilku) a pytanie kto ich nauczy pracy ? Kto będzie pomagał im jak tamtych już nie będzie? Pan XX (nazwijmy go tak) po ponad roku ma stawkę taka jak ten początkujący czyli pomocnik,to co szary pomocnik ma uczyć żółtego pomocnika, nadrabiać za niego robotę bo czasy gonią i do tego jeszcze tłumaczyć mu co dlaczego i pokazywać gdzie robi błędy i jak powinien prawidłowo wykonywać pracę którą została mu przydzielona. Moim zdaniem ktoś powinien się zainteresować dlaczego ten pracownik z takim stażem ma taką stawkę godzinową ,bo są 2 opcje (1 . Albo pracownik nie radzi sobie sam i po takim okresie pracy nie zasługuje na to by jego wynagrodzenie się podniosło ,ponieważ podstawy potrafi ale ma problem z zaawansowanymi rzeczami ) (2. Albo pracownik stara się jak może potrafi dużo rzeczy ,przychodzi na nadgodziny z własnej woli lub za prośbą kierownika czy też prowadzącego a jego ocena na "teście" nie wyszła najlepiej i nie mógł powtórzyć testu) a w takiej sytuacji gdy dobry pracownik nie zaliczy testu to kierownik jego działu czy też osoba upoważniona powinna zaczerpnąć opini prowadzącego czy dany pracownik jest sumienny i czy potrafi nie tylko podstawowe ale trudniejsze rzeczy (wtedy dana osoba uświadamia sobie że ten pracownik jest potrzebny i daje mu podwyżkę ) i to właśnie to powinno przewazyc wynnik testu . Na różnych działach są tacy ludzie a taka sytuacja nie podoba się wielu pracownika lecz nikt o tym głośno nie mówi bo boją się o pracę a pracownicy ze zbyt niskim wynagrodzenie nie mają już sił by upominać się o coś co im się należy. Chcialbym w koncu by ktoś z biura zainteresował się tym albo prowadzący poprzez kierownika zgłosił że dana osoba powinna być nagrodzona w trybie natychmiastowym za trud i wysiłek oddany pracy . Kończąc moją wypowiedź chciałbym jeszcze raz podkreślić że dana wypowiedź nie ma na celu obrazy ani szykanowania powyższych osób i imienia Firmy . Tylko ten problem . Dziękuję..

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.