HanseYachts Sp. z o.o.

Opinie o HanseYachts Sp. z o.o.

OPP

Jednym słowem tragedia. Praca szkodliwa, mnóstwo chemii i pieniądze kiepskie. Pracowałem i nie polecam!

Na jakie zarobki może liczyć inżynier produktu?

Kandydat 2
@Kandydat

Tez z chęcią się dowiem

Elew

Jaki są stawki i atmosfera w Greifswald? Pozostałe warunki (nocleg, warunki pracy) też by mnie interesowały

Elew

Jakie są stawki, atmosfera w Greifswald?

Pracownik Produkcji

Sprawnie. Decyzja o zatrudnieniu od razu.

O doświadczenie i umiejętności wraz z obsługa narzędzi.

Mlody1234

Witam mam pytanie jaka jest sytuacja i jak się pracuje ogólnie w tts jaka atfosmera i jak się pracuje z ludźmi tam czy są spoko

@Mlody1234

Zamierzasz aplikować do pracy w firmie Technologie Tworzyw Sztucznych? Jeżeli tak to oczywiście trzymam kciuki. Mógłbyś jednak dodać, czy masz doświadczenie zawodowe, które może być kluczowe przy wyborze Twojej kandydatury. Chętnie dowiem się coś więcej na temat Twoich doświadczeń.

inna firma
@Mlody1234

Z ludźmi z TTS pracuje się źle może nie ze wszystkimi ale wysługują się TB i chcą żebyś najlepiej sam jacht zrobił a oni latają sobie to tu to tam a później oni sb przychodzą jak niby nic się nie stało i się pytają czy już to zrobione jak nawet nic nie powiedział żeby coś zrobić

@inna firma

Hmm w każdej firmie na początek tak jest z młodymi pracownikami, a młodzi jeżeli chcą pracować niech się wykazują. Nie jest źle w tej firmie

Jak się pracuje z ludźmi z Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Jolo

Ludzie są różni , każdy ma inny charakter, raczej nie zależy to od firmy. Z pewnością atmosfera jest tam dobra.

Niki

Bractwo się powiększa.. żałosne to co się tam dzieje...

@Niki

Czyli ? Rozwiń swoją myśl ,

Lm

Witam czy pracując 2lata w LM wind power mam większe szanse na dostanie się do waszej firmy?

@Lm

Zapotrzebowanie jest cały czas na ludzi , jeżeli masz doświadczenie możesz negocjować sobie stawkę na wejście ,

Monia

Ciekawa jestem czy wystarczającym powodem do nie przedłużenia umowy jest prośba o przeniesienie na inny dział????

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

D

Wystarczy złożyć CV i czekać na odpowiedź

M

Dzień dobry Na jakie realne zarobki za nominał godzin można liczyć pracując przy produkcji

D
@M

Stawka początkowa to 19 zł/h ale już od stycznia wzrasta na 20 zl

Kamil

Dzień dobry. Mam pytanie do TTS. Składałem do Państwa CV ze znajomym. Mamy podobne cv( szkoła ta sama). Znajomy już robi badania, niestety do mnie nikt nie zadzwonił. Czy to oznacza, że już nie ma szans, aby otrzymać u Państwa zatrudnienie? Pozdrawiam.

Kamil

Dzień dobry. Mam pytanie do TTS. Składałem ze znajomym do Państwa CV. Jesteśmy po tej samej szkole( mamy podobne cv). Znajomy już zrobił badania, natomiast do mnie nikt nie zadzwonił. Czy to znaczy, że już nie ma szans, aby otrzymać zatrudnienie u Was?

Rekrutujecie?

@Marek

Tak, firma rozpoczęła proces rekrutacji na stanowiska produkcyjne. zainteresowane osoby osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@yachtech.pl Zespół TTS.

@HanseYachts Sp. z o.o.

Dziękuję. CV wysłane.

Czy w tej chwili rekrutujecię TTS?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.?

Rocky

Do bani

Quo vadis TTS?

Witam czy firma prowadzi jeszcze rekrutację ? Czy już zaczynają się zwolnienia tak jak wszędzie indziej? Pamiętajcie "Marność nad marnosciami - wszystko marność "

Ogniem i mieczem
@Quo vadis TTS?

Już zwalniają bez żadnych skrupułów a jeszcze miesiąc temu prosili aby pracę polecać rodzinie znajomym! Nie polecam nikomu.

Aneta

Słuchajcie, cieszę się, że tak aktywnie uczestniczycie w tej dyskusji, ale musicie pamiętać o pewnej kwestii. Chodzi mianowicie o to, by każdy z Was starał się tu przestrzegać regulaminu serwisu GoWork.pl. Powinniście wobec tego unikać wzajemnego obrażania się oraz wyzywania. Nie jest wskazane też używanie tu danych osobowych. Dobrze byłoby, jakby Wasze opinie odnosiły się ściśle do aktualnych warunków pracy i sytuacji w Technologiach Tworzyw Sztucznych. Inne tematy są tu niewskazane. Zachęcam zatem do dyskusji!

Szeryf
@Aneta

Pani (usunięte przez administratora)próbuje straszyć kogoś regulaminem? Nie widziałem żeby ktoś tu kogoś obrażał, danych personalnych też nikt nie podaje. Wszystko zgodnie z regulaminem.

Staszek krajalnia
@Aneta

Aneta w którym pokoju siedzisz w tts?

Eryk

Witam zamierzam złożyć CV na stanowisko Operator wózka widłowego. Podpowiedzcie z jaką umową zaczyna nowy pracownik , i jaka jest podstawa wynagrodzenia , czy jakieś dodatki za dojazd są przewidziane ?

@Eryk

Dzień dobry, Pierwsze 2 tygodnie to zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Jest to tak zwana "szkółka", podczas której nowy pracownik poznaje proces produkcji. Po tych 2 tygodniach pracownik może zdecydować czy chce kontynuować zatrudnienie już w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące. Stawka początkowa dla osób bez doświadczenia wynosi 19 zł brutto, premia frekwencyjna 300 zł brutto oraz dodatek za pranie 50 zł. W przypadku kandydatów z doświadczeniem, wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, adekwatnie do umiejętności. Zawsze pytamy o oczekiwania kandydata. Pomagamy w organizacji dojazdów (organizujemy grupy pracowników dojeżdżających wspólnie) jednak nie oferujemy dodatków płacowych w tym obszarze.

Eryk
@HanseYachts Sp. z o.o.

Dziękuje za odpowiedź .

nieźle

Czy mi się wydaje czy firma usuwa niekorzystne dla nich komentarze ?

@nieźle

Firma nie ma możliwości usuwania komentarzy. Wypowiedzi, które naruszają regulamin (np. są obraźliwe lub zawierają dane osobowe) są usuwane przez Administratora gowork.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o HanseYachts Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w HanseYachts Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HanseYachts Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HanseYachts Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HanseYachts Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HanseYachts Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HanseYachts Sp. z o.o.