Opinie o Euro Raf w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Euro Raf. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Raf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Raf w Płock

milki789

Zawsze są jakieś mocne i słabe strony. Grunt żeby było ich jakoś po równo. I tu tak jest, mamy super ekipę, a warunki finansowe są okej

drogo12

Ja lubię tą pracę bo nikt się nie wywyższa i z każdym można sobie pogadać.

Były

Ludzie uciekajcie z tej (usunięte przez administratora)firmy nie czekajcie (usunięte przez administratora)A tyle firm pożądnych szuka pracowników zastanówcie się.

nonyiae

Ja tam nie mam na co narzekać. Pieniądze do domu przynoszę i nie myślę o robocie po robocie. Tak jak powinno być

Spawacz

Profesjonalny, konkretny, bez zbędnych pytań i przedłużania

Jakie mam doświadczenie, na jakim sprzęcie wcześniej pracowałem itp.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kacperek

Czy są jakieś przyjęcia do firmy, słyszałem że wszyscy uciekają do serwisu

Jkww

Nie ma fajerwerków, ale nikt tego nie oczekuje. Praca stabilna, a pensja w porządku.

praca jest w porządku, nie ma obijania, ale pieniądze konkretne. Dostałem umowę o pracę, mam urlop, ubezpieczenie. Nikt nie kantuje to uczciwe miejsce

dede

Mi się dobrze pracuje w firmie. Kasa sie zgadza. Nie ma na co narzekać. Jak komuś coś nie pasuje to mówi

johnny

ja nie mam zastrzezen dla mnie praca jest ok

brawo cała prawda o firmie

lukasz

Uważam, że praca jest okej. Wynagrodzenie na czas, umowa jest, wiec nie mam na co narzekać. Fizycznie jestem przygotowany do ciezszej pracy, liczylem sie z tym.

Arkadiusz Pawłowski

Firma zdecydowanie godna polecenia. Współpraca przebiega bez żadnych zastrzeżeń.

Pracowałem i mogę polecić. Wiadomo praca fizyczna, ale nie ma co narzekać.

Tony
@Adam

Możesz powiedzieć coś więcej? Chętnie zgłosiłbym się do nich do pracy, bo słyszałem że u nich bardzo dobre warunki i dobra kasa

Mariusz G.

Nie wiem skąd tu tyle negatywów. Również polecam Euro-Raf bardzo dobrze wspominam współpracę. Wszystko w terminie słowni i rzetelni

Czy to właśnie Ty jesteś tym pracownikiem, który oczekuje na zaległą wypłatę? Pół roku to bardzo długi okres. Czy poinformowałeś pracodawcę o tej sytuacji, ile obecnie firma powinna wypłacić Tobie wynagrodzenia? Warto napisać coś więcej, słowa na wiatr zawsze łatwo rzucać.

Kacperek
@Andrzej

(usunięte przez administratora)co ty gadasz za głupoty (usunięte przez administratora)ludzi trzeba dbać

yz
@Mariusz G.

koń by się uśmiał (usunięte przez administratora)

pozytywny12

Euro-Raf to firma o pewnej pozycji na rynku. Jestem zadowolony z całości współpracy a pracuję już u nich 2 lata :)

kkk9

Bardzo dobry pracodawca, wypłaty zawsze na czas, solidne zatrudnienie i dobra umowa. Jestem zadowolony.

yy7y

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Bardzo dobra praca w oparciu o solidne wynagrodzenie. Ja sobie cenię te pracę, także polecam

daw23

Bardzo dobry pracodawca, kasa zawsze jest na czas. Zero problemów. Polecam. Pozdro

Adee

Polecam pracę w Euro-Raf. Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania w pracę, szansa awansu bardzo duża no i wynagrodzenie zawsze w terminie

MAti88

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie. Fajna atmosfera, szefostwo "ludzkie" no i wynagordzenie dobre. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Raf - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Raf?

Kandydaci do pracy w Euro Raf napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Raf
4.3/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Długa 49
    09-400 Płock