Opinie o Curaform 24 Sp. z o.o. w Katowice

Nasza Firma oferuje praca za granicą dla opiekunek - praca głównie w Niemczech, polega na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych osobom starszym i schorowanym. Naszym pracownikom oferujemy pracę w opiece w prywatnych domach, domach starców oraz innych placówkach medycznych za granicą. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i niemieckim. Naszym atutem jest zgrany zespół, który dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy i zaangażowaniu cieszy się na co dzień zaufaniem ze strony naszych opiekunek jak również zagranicznych partnerów.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curaform 24 Sp. z o.o. w Katowice

Opiekunka

P.Malgorzata jest bardzo kłamliwą osobą Inaczej przedstawione inaczej na miejscu

@Małgorzata

Jechałam 1 raz z tej firmy i miałam opiekować się starszą panią ,a na miejscu był mąż i w gorszym stanie zdrowotnym i takim sposobem opiekowałam się małżeństwem,a płacone za jedną .Nikt mi wcześniej nie powiedział prawdy ,Byłam nowa więc się balam odezwać.

Curaform 24 Nowy wpis

Nie wiem czemu ludzie tak piszą zawsze im się nie podoba ja pracuję w firmie 1 raz i zawsze koordynator jest miły pomocny itd i serdecznie pozdrawiam Curaform 24 firmę i ludzi pozytywnych

@Opiekunka

Proszę o podanie szczegółów, chętnie to skonfrontuję . Łatwo rzucać anonimowe oskarżenia

Ola Nowy wpis

Maria Nowy wpis

Jaka jest średnia stawka z komunikatywnym niemieckim do jednej osoby podopiecznej mobilnej bez inkontynencji i ciężkich schorzeń?

Curaform Nowy wpis
@Maria

Średnia stawka do 1 os. wynosi 1500-1600 EUR netto

Curaform

Nie pracował u nas żaden Pan Sławek , więc nie rozumiem tego komentarza ???

Sławek
@Curaform

Pracowałem, 2019 rok bodajże. Proszę przypomnieć sobie byłych pracowników

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Curaform 24 Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Opiekunka osób starszych w Niemczech? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Ola

Małgorzata L. jest niezwykle zakłamaną, arogancką, słowem - podłą osobą. Potrafi "kota obrócić ogonem"!

Bożena

Polecam firmę , Panie rekruterki są bardzo miłe.

Bożena

Niemila obsluga

Witold

Firma prowadzi aktualnie cztery rekrutacje do opieki nad seniorami w różnych lokalizacjach. Stawka we wszystkich jest taka sama - 1500 euro / m-c netto + zlecenie. Napisano również o pokryciu kosztów organizacji transportu i zakwaterowania. Najkrótszy możliwy okres pobytu u podopiecznego to nadal 6 tygodni, czy też jest to indywidualnie dopasowywane do pracownika?

@Witold

tak czas wyjazdu jest dopasowany do opiekunki, ale najczęściej jest to min. 6 tygodni

Opiekunka

Firma niestety bardzo mało płaci, stawka 1500 do jednej osoby to za mało. Przy dzisiejszej drożyźnie w Polsce to już nie te same pieniądze co kiedyś. Nie polecam, są inne lepiej płatne firmy/ agencje.

Ela

Obsługa pozostawia niestety wiele do życzenia..

@Ela

Coś więcej jesteś w stanie na ten temat napisać? Bo za bardzo nie wiem, co masz na myśli... Dzięki.

Agnieszka
@Ela

tak to właśnie jest w opiniami w Internecie, ktoś coś napisze ale tak naprawdę nigdy nie wiadomo czy to prawda . Niestety ludzie często swoją frustrację wyładowują wypisując komentarze w Intrenecie, bo tu są anonimowi

@Agnieszka

Tutaj zaskakujące jest to, że nikt nie raczy nawet odpisać w czym ma problem. Im się nie chce czy w ogóle zapomnieli, że coś hejtowali? A tak szczerze to czy jest jakiś mankament tu w firmie, który mógłby jednak zbudzać delikatnie niezadowolenie?

Barbara

Niskie wynagrodzenie, wszytko teraz drożeje, a stawki w tej firmie stoją w miejscu.

Joanna
@Barbara

A nie zapowiada się na żadne podwyżki? Są jakieś inne sposoby motywowania pracowników? Jakaś możliwość podniesienia wynagrodzenia premią czy coś takiego?

@Barbara

Dlatego każdy sam podejmuje decyzję z kim i za ile paruje. My nikogo do podjęcia współpracy nie zmuszamy. Stawki na rynku są po prostu różne

@Małgorzata

Czy w aktualnym okresie dużo jest tego typu skarg składanych do Państwa bezpośrednio? I czy zauważono jakieś większe zmiany w poziomie zatrudnienia?

@Julia

Każdy ma prawo do swojej opinii, ale trzeba mieć na uwadze to, że ona zawsze będzie podana przez pryzmat danej osoby. Opinie wpisywane w Internecie, kiedy nie ma jak sprawdzić ich prawdziwości nie mają żadnych podstaw i wartości. Niestety często są wpisywane przez złośliwość innych osób i nie mają żadnej merytorycznej treści . My nikogo do pracy zmuszamy. Dajemy propozycję zlecenia i wynagrodzenia a druga osoba ja przyjmuje lub nie.

@Małgorzata

Bardzo stoickie podejście do tematu widzę, że macie i dobrze, pewnie niektórym hejterom żyłka pęknie. ;) A wynagrodzenie w całości jest dopiero przelewane w odpowiednim terminie czy można ewentualnie liczyć na jakąś zaliczkę?

Halina

Jestem zadowolona z pracy w Curaform , zlecenie zgodne z opisem, wynagrodzenie zawsze na czas, Zawsze można wszystko szybko i sprawnie wszystko załatwić . Moim koordynatorem jest p. Małgorzata - rzeczowa i konkretna - polecam !

Ola

Firma wypłaca wynagrodzenie uczciwie i na czas ,ale stawki nie są wysokie.Nie do końca uczciwe informacje o stanie zdrowie podopiecznych. Wyjazd dobrze zorganizowany i miły bez problemów kontakt.????

Aleksander
@Ola

Fajnie że się tym podzieliłaś! Co do stawek, to możesz jakieś konkrety podać? Byłoby fajnie :)

Polecam Curaform 24 . Dobrze zorganizowany wyjazd, praca zgodna z umową, pieniądze na czas.

Opiekunka Jolanta

Pracuje w Curaform24 już od jakieś czasu i to właśnie z koordynatorka Małgorzatą L. nasza współpraca układa się bardzo dobrze. P. Małgosia jest osobą rzeczową i konkretną i to w niej cenię.

Beata

Miałam dwa zlecenia z firmy Curaform, zlecenia zgodne z opisem, bardzo dobry kontakt z koordynatorem. Przelewy zawsze na czas. Składki są również opłacane. Firma umożliwia kontakt ze zmienniczką.

Zadowolona

Moją Koordynatorką jest P. Ewa, na której kontakt mogę liczyć w każdej chwili, jest osobą rzetelną i profesjonalną. Stan pacjenta zgodnie z opisem. Wynagrodzenie na czas lub przed czasem. Polecam tę firmę.

Martyna

@Nats ale to umowa nie blokuję jakoś tego cięcia wypłat?

Nats

Ta firma strasznie tnie wypłaty pod byle pretekstem. No i tak co miesiąc coś podbierają. No jak tak można????? Nie polecam!!

Cellyne
@Nats

Ja nie pracowałam z nimi ale słyszałam że mina na minie. jakoś bym się nie skusiła :P

@Cellyne

Niestety ale potwierdzam :/ Agencja na początku wydawała mi się w porządku ale po drugiej minie z rzędu zrezygnowałam. Kochani dbajcie o nas opiekunki, my też chcemy mieć dobre warunki pracy. Wiem że chcecie zarobić ale to z naszej pracy sie utrzymujecie. Teraz jestem w innej agencji, na razie jest ok. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :D

Arek

@Nats a ile podbierają ?

Zostaw merytoryczną opinię o Curaform 24 Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Curaform 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Curaform 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curaform 24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Curaform 24 Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 7
    40-005 Katowice