Opinie o CONTE POLSKA Sp. z O.O w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONTE POLSKA Sp. z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONTE POLSKA Sp. z O.O w Łódź

Jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

Yaro 40

Praca na stanowisku handlowca polega na pozyskiwaniu nowych klientów,niestety okłamywanie ich co do zasady współpracy pomiędzy firmą a sklepem ,obiecywanie im. że towar można wymienić ,oddać a jak co do tego przyjdzie wyrzucają Cię z pracy a odbiorcę (sklep) pozywają do sądu. stary ich numer sam byłem ofiarą takiej współpracy .poczytaj opinie o firmie zanim się przyjmiesz!!!!!!

Pani Nowy wpis

witam, czy w tym roku będą przewidywane przyjęcia do działu handlowego? podobnie jak poprzednik wstępnie chce się zorientować w oferowanych warunkach, widziałam kilka dawniejszych ogłoszeń, w żadnym z nich wprost nie podano przedziałów płacowych, są możliwe do wskazania?

Elo Nowy wpis

Jak wygląda praca handlowca w tej firmie?? Warunki możliwości zarobkowe? Możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów własnych...?

Blanka Nowy wpis

Widziałam ten ostatni opis pracy handlowca, nie wiem na ile do dziś cokolwiek z niego jest sprawdzone ale jak do tego ma się praca na magazynie? jeszcze na początku roku był do niego poszukiwany pracownik. Był kiedyś tez komentarz o słabszej atmosferze, która w nim występuje, jaka jest aktualna? Odniesie się ktoś co do niej? Interesują mnie dodatkowo zarobki bo była wzmianka o premii za wyniki, ale o jakie wyniki chodzi?

Yaro 40 Nowy wpis

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy CONTE POLSKA Sp. z O.O? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Iwona

Gdzie szukać ofert? :) Pracowałam w podobnym miejscu. Atmosferę chwaliliście, jestem ciekawa czy dużo jest tu osób zatrudnionych? I może powiecie co nieco o zarobkach, jak sytuacja w czasach kryzysu :D

@Iwona

W czasach kryzysu mniejsze premie dla Polaków, za to większe korzyści dla Białorusinów. Jak się okazuje, bezkarnie mogą płacić Ci mniej niż masz na umowie, a jedna z osób ma nawet znajomości w urzędach to i kontrola nic nie da.

Nie idź tam
@Iwona

Nie polecam. Niestety w tej firmie faworyzuje się Białorusinów. Pozwala im się w czasie pracy korzystać z firmowego laptopa w celach prywatnych a Polak w tym czasie musi pracować za siebie i za tą osobę. Zarobki... Też szału nie ma... Śmieszne i nieadekwatne do nadmiaru zadań. Wszelkie próby rozmowy z szefostwem nic nie daje, bo to od niego idzie faworyzowanie "swoich". Umowa o pracę owszem, zarobki - szkoda słów l, atmosfera szczególnie na magazynie obgadywanie innych. Są tylko 4 osoby w firmie które są w porządku... I (usunięte przez administratora)... Propozycje niemoralne z góry. Proszę omijać szerokim łukiem.

@Nie idź tam

…gore na porządku dziennym ;) Oczywiście ta góra ci płaci

Białorusinom mogę polecić. Dadzą się wam tam niezle nachlapać. Polacy lepiej niech uciekają i się nawet nie zbliżają. Dla nich polak to pracownik gorszego sortu. Najlepiej jakby (usunięte przez administratora) pracował. Atmosfera co prawda super ale za dobrą atmosferę dzieci nie nakarmisz.

leonidas000000

(usunięte przez administratora)Miałem swój biznes i kupowałem u nich rajstopy niestety musiłem zlikwidować biznes i zostały m te (usunięte przez administratora) ich rajstopy. Próbowałem zwrócić im towar żeby sie z nimi rozliczyć jak normalny biały człowiek. Oczywiście zostałem potraktowany jak śmieć towaru mi nie przyjęto chociaż w innych firmach z którymi współpracowałem nie robili mi żadnych problemów. Jak to zwykle bywa Pan przedstawiciel wciskając mi swoją marke mówił że bez problemu będzie można zwrócić towar w razie gdyby działalność została zamknięta. Oczywiscie okazało się to nie prawdą nie zapłaciłem im faktur a oni nasłali na mnie komornika. Nie polecam ich do wspólpracy są inne marki t\które lepiej dbają o klienta niż super firma Conte. Nie zostaje mi nic innego jak walczyć w sądzie o swoje intersy bo nie zamierzam zapłacić im ani złowtówki. Mam nadzieje że czyta to forum ktoś od nich żeby was tak (usunięte przez administratora) strzelił w pogodny dzień.

oszukana
@leonidas000000

Mam podobną sytuację, to naciągacze.

shop
@oszukana

Handluje z CONTE wiele lat bardzo solidna firma oby więcej takich na rynku!

Ewe

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Pracuje w tej firmie i jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na takie szefostwo i zgrany zespół. Jedyna firma, gdzie w końcu czuję się doceniona jako pracownik. Każdy jest pozytywnie do siebie nastawiony.

Justyna
@Ewe

Oo cieszę się, że napisałaś jak według Ciebie to faktycznie wygląda w firmie. A w jaki sposób pracownicy w Conte są doceniani przez szefostwo? :) Czy oferowane są jakieś premie za dobre wyniki lub osoby zaangażowane mogą liczyć na podwyżkę/awans?

Mateusz

Podpisał ostatnio ktoś tam umowę ?

Witold

@Pracownik Nie może być inaczej bo zdobycie opinii dobrego pracodawcy nie jest łatwe a firma taka właśnie ma opinię.

Od ponad roku pracuję w firmie Conte. Pozytywna, wesoła atmosfera, ekipa - super! Wypłata zawsze na czas, gdy jest potrzeba wysyłają na szkolenia. Najlepsza firma w jakiej do tej pory pracowałam!

Hugon

Osoby ,które muszą być szkolone przechodzą szkolenie. Nie wszystkich trzeba wysyłać na kursy.Firma dobra więc nie szukajcie dziury w całym.

Czy firma CONTE POLSKA Sp. z O.O w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szkolenia w conte? hahaha dobre sobie. Jedyne szkolenie, na które wysyłają to BHP bo się sądów boją. Tam człowiek ma pracować a nie takimi "głupotami" jak szkolenia zajmować.

Agnieszka

@xyz skąd masz taka informacje ? Może to po prostu zadowoleni klienci?

xyz

Od ok. roku pracuje tam dziewczyna, która pisze wszystkie pozytywne opinie pod różnymi nickami. Żal mi jej, tym bardziej że Conte to najgorsze miejsce do pracy, jakie można sobie wyobrazić. W słowniku pod pojęciami seksizm oraz mobbing powinny się znaleźć zdjęcia prezesów.

Pracownica

Pracuje w Conte od kilku lat. Dobrze się tu czuje, ekipa w pracy bardzo sympatyczna, wspólne przerwy integrują zespół, zawsze jest dużo śmiechu. Patrząc na moje doświadczenie zawodowe, jedno z lepszych miejsc pracy w Łodzi

Agnieszka

Pracuje w Conte już od kilku lat,

Sara

Pozytywne opinie zachęcają do zainteresowania firmą. Są przyjeca na stałe? Jakie są wakaty?

Martyna
@Sara

Dzień dobry, obecnie firma Conte poszukuje ludzi na stanowisko: Office Manager, Handlowiec oraz Logistyk z językiem francuskim.

Milena

Mała firma ale ludzie bardzo w porządku, pracowałam tam przez całe wakacje, wszystko było ok.

Praca ok, ekipa zabawna, kasa na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o CONTE POLSKA Sp. z O.O - Łódź

• Jak się pracuje w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy CONTE POLSKA Sp. z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTE POLSKA Sp. z O.O?

CONTE POLSKA Sp. z O.O
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Wieniawskiego 42/44
    93-564 Łódź