Opinie o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cersanit III S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cersanit III S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit III S.A. w Wałbrzych Uczniowska 21

Tomcio Paluch

Chcą szczepić w zakładzie. Jestem ciekaw ilu z Was jest chętnych. Właśnie dostałem zapytany przez mojego przełożonego czy będę chciał się szczepić w zakładzie.

Yeahbunny
@Tomcio Paluch

Niby dobrowolne? Jak się zgodzisz dostaniesz większą premie? Z czasem jak się nie zaszczepisz, nie będziesz pracował.

Łucja
@Yeahbunny

Naprawdę za zaszczepienie się jest przyznawana większa premia w firmie? To w sumie fajnie, że jest taka nagroda dla pracowników za troskę nie tylko o siebie, ale także o inne osoby, które pracują w firmie. Jeśli możesz, to powiedz coś więcej o premiach w ogóle. Ciekawi mnie, na jakiej zasadzie są przyznawane w Cersanit.

Patryk

Cześć Jak jeździ bus pracowniczy? Tak żeby dostac się z Boguszowa do pracy ?

Zakład bardzo specyficzny. Pracują w nim normalni ludzie, których traktuje się jak zera, gdzie to oni zapracowują na place kadr, "gory". Zero poszanowania, zero wynagrodzenia adekwatnego do stażu oraz sumiennej pracy. W czasie pandemii obniżanie pensjii operatorom i ładowanie sobie do własnej kieszeni, bez wytłumaczenia czy zmiany czasu pracy... (praca po 12h). Osoby odpowiedzialne za finalne dopuszczenie produktu, zarabiają najmniej ze wszystkich. Zero jakiegokolwiek pojęcia o organizacji pracy, warunkow pracy oraz łamanie podstawowych zasad BHP, etyki pracy i prawa pracy.

Radmar

Wszystko w tej firmie jest zaniedbane. Wózkami nie da się jeździć po tych koleinach z tymi(usunięte przez administratora)paletami. Wózki też są (usunięte przez administratora). Nikt o to nie dba. Najgorsi są ludzie. Pełno ukraińców. Sama patologia. Bycie ukraińcem już jest (usunięte przez administratora)samą w sobie. Pracuje tutaj (szczególnie w MWG)(usunięte przez administratora) Wykończą człowiekowi psychikę. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś chce sobie życie zmarnować. RM

Aplikowałeś na stanowisko SPAWACZ oferowane przez firmę Cersanit III S.A.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy PRACE PORZĄDKOWE
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Rekrutacji (stanowiska techniczne)
MONDI sp. z o.o.
(1992 opinii)
Kierownik Opinii

Nie polecam, jedna wielka prywata ludzi nad tobą,którzy z obawy o własną posadę kłamią na temat pracownikow.

Grigur

Zarobki na początek ok 2 tyś, praca w systemie 12 godzinnym ciężka, I nie ma już 26 dni urlopu A wychodzi po przeliczeniu 17 dni

@Grigur

Czy zarobki, które podajesz, to kwota netto czy brutto? Pewnie warto to doprecyzować, bo to dość istotne. Inny użytkownik też pisał o siedemnastu dniach urlopu - może Ty nieco nakreślisz ten temat, dlaczego z dwudziestu sześciu tak zmalał wymiar dni wolnych?

Bo mnie pojebie
@Aneta

Aneta co ty odp....asz nocy ba logiczne ze netto bo 2 tys brutto to przecież wstawać się nie opłaca

Rocki
@Aneta

W przeliczeniu 26 dni urlopu po 8h to tyle samo godzin vo 17 dni w systemie 12 h

Rocki
@Grigur

Chyba nie wiesz co mówisz albo nie pracowałeś w innym zakładzie jaka ciężka praca? Podaj stanowisko bo polewaczki czy drukarka jest ciężkim stanowiskiem? Gdzie możesz siedzieć na telefonie przez połowę zmiany a jak robotę sobie pracownik ustawi to już całkiem ma lajcik jedyne stanowisko na którym jest w miarę ciężko to wyjście pieca ale i tam nie ma tragedii jak jest się w miarę rozgarnietym i też znajdzie się czas na kawę telefon i bajere kwestia kto i jak jak ktoś jest leser to i przy biurku będzie mu bardzo ciężko

@Rocki

Już rozumiem, dziękuję. A co mógłbyś powiedzieć o pracy na stanowiskach operatora maszyn i operatora wózka widłowego? Pytam nie bez powodu, w sieci są aktualne oferty pracy w Cersanit III Wałbrzych: https://www.pracuj.pl/praca/cersanit;kw/walbrzych;wp Ciężka to praca, Twoim zdaniem? Jestem ciekawa, jak kształtuje się wspominany w ogłoszeniu system premiowy, no i czy są obiecane dojazdy z okolic.

Nieznajomy
@Aneta

W zależności gdzie trafisz. Są miejsca bardzo nie miłe jak np.mwg A są też fajne rzeczy do pracy dużo zależy od ludzi z którymi będziesz pracować

@Nieznajomy

Ok, dzięki. A jak jest z tym systemem premiowym? Jak on jest rozliczany w Cersanit?

@Aneta

Idź do Rutka pracować na wózek a będziesz wrakiem człowieka.....

@Nieznajomy

No tak. Większość za 1PLN cię pod...doli przy każdej okazji.

Jakie są warunki zatrudnienia w Cersanit III S.A.?

Warunki ? Tutaj nie ma warunków.

Po przekroczeniu bramy firmy najlepiej zapomnij że jesteś człowiekiem. Zacznij działać jak robocik do robienia metrów. Dłużej przetrwasz.

Na jakie benefity można liczyć w Cersanit III S.A.?

Rozumiem że to pytają to dla jaj. Ciesz się jak się nie wykonczysz. To będzie twój benefit.

Jak wygląda rozmowa w Cersanit III S.A. na stanowisko Elektryk? Prowadzący rozmowę są w porządku? 8 października pojawiło się ogłoszenie i jestem zainteresowany.

Na początku wszyscy są mili itp. Po pierwszym miesiącu pokazują co potrafią.

damian

Co myślcie o pracy w tym zakładzie

@damian

Trzymaj się z dala jak nie chcesz zostać wrakiem człowieka

Jak wygląda ścieżka awansu w Cersanit III S.A.?

Najlepiej po znajomości lub być z "odpowiedniej" rodziny.

Tomasz87

Czy w firmie są teraz jakieś szkolenia /kursy, szczególnie interesują mnie szkolenia na operatora wózków widłowych

@Tomasz87

Masz poczucie humoru ????

poszukujący

czesc. Mam kilka pytań co do firmy: Jakimi autami jeżdżą ph? Czy można używać prywatnie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Czy zrobienie planu i premie są realne do zrobienia?

@poszukujący

Czyli szukasz firmy która przy okazji podaruje samochodzik na prywatne wypady z rodziną. No fakt. Po co kupować swój.

KOMANDOS

nie polecam stanowczo nigdy tego zakładu,najgorszy zakład na strefie nie wspomnę o kierowniku esesman na magazynie Rutkowski,zero poszanowania pracownika,jestes nikim,premia uznaniowa zawsze zostanie za coś zabrana,mobing na porządku dziennym,odnoszenie sie do pracownika zerowe,musisz a nie czy mozesz.Owszem umowa o pracę,składki odprowadzane,ale nie polecam tej firmy nikomu,pracowałem 7 lat,stanowczo za dużo,psychicznie nie dałem rady a w dodatku jak wypadnie tak idziesz do pracy.Tam juz wszyscy pracowali,jak zaczynałem od samego początku tj.2001r było okey,ale póxniej katastrofa.Pozdrawiam.

Marzena Tygla
@KOMANDOS

a kto to taki ten smsman Rutkowski zbieramy opinie o niekompetętnych osobach w naszym zakładzie filia Kielce pozdrawiam

Krzysztof detektyw
@Marzena Tygla

Pan który pracuje i zarządza magazynem, placem z płytkami

@Marzena Tygla

Kierownik MWG Psychika nie dała rady więc się zwolniłem.

Vereonika 88

Witam pytanie w sprawie premii i urlop ojcowskiego, jeśli pujdzie się na taki urlop ojcowski to pracodawca może potrącić z premii.

Kierownik
@Vereonika 88

Ludzie zrozumie jedno, premie masz za dni w których jesteś w pracy. Jeśli pracodawca zabierze ci premie za te dni to jest nie w porządku. Ale za dni w których masz wolne premii nie musi dawać.

@Vereonika 88

Oczywiście premii za urlop czy ojcowski się nie należy

Szukam pracy

Chciałem zapytać jak naprawdę jest w tej firmie z wynagrodzeniami? 2500zł na rękę jest opcja zarobić?

Mr.Z

To nie jest zakład tylko cyrk BHP nie istnieje Maszyny ciągną za pomocą gumy do żucia i taśmy Warunki pracy koszmarne Praktycznie zero przerwy Zarobki jak w Sudanie Południowym. Ludzie o co tutaj chodzi ! Polskie firmy zawsze będą sto lat za zagranicznymi pod każdym względem Praca tutaj w tym mnie utwierdziła w przekonaniu że co polskie to jest bubel!

Tomcio Paluch

Słyszał ktoś o tym,że na zakładach mają być robione testy na koronę ?

Pracowałem w tej popapranej firmie i więcej już nie będę tam pracował ani nie będę o niej myślał wolałbym iść na bezrobotne i czerpać jałmużnę za nic nie robienie zamiast ponizac się i pracowac jak jeleń za pieniądze które są nieco większe niż zasilek Teraz spokojna praca dobre zarobki ponad 3 I jedną zmiana bez żadnej kontroli i najważniejsze święta i weekendy w domku ???? Pozdrawiam

Student

Owszem som pszyjecia trzekamy na takich fachowców :) cersanit dlugo pracował i zasłużył na takich chętnych jak Ty.

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit III S.A. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Cersanit III S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit III S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit III S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cersanit III S.A.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.

Cersanit III S.A.