Opinie o Da Grasso pizzerie w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Da Grasso pizzerie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Da Grasso pizzerie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Da Grasso pizzerie w Wałbrzych

Była kelnerka Nowy wpis

Pizzeria da grasso ul rycerska Wałbrzych. Pracowałam tam łącznie 10 dni, z czego pojawilam sie w pracy 4 razy, po czym zostałam zwolniona rzekomo dlatego, że pizzeria nie przyjmuje do pracy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności (co jest niezgodne z prawem i mogłabym to zgłosić). W rzeczywistosci byla to jedynie wymowka, poniewaz zostalam zwolniona dlatego, ze po 4 dniach pierwszej pracy w moim zyciu nie spelnilam oczekiwan menadzerki, ktora przyjmujac osobe BEZ DOSWIADCZENIA myslala chyba ze wykaze sie niezwyklymi umiejetnosciami i wiedzą. Nikt nie powiedzial mi co mam robic kiedy w lokalu nie ma klientow (dowiedzialam sie dopiero podczas 3 dnia w pracy i zaczelam sobie wtedy juz swietnie ze wszystkim radzic!) Aczkolwiek Pani menadżerka A.G. uznala ze bede swietnym materialem na kozła ofiarnego jej niskiej samooceny. Doprowadziła mnie do (usunięte przez administratora) swoimi aroganckimi uszczypliwymi uwagami, i szczerze mówiąc gdyby nie kelnerka, która wybiegła za mną z restauracji by mnie uspokoić, uciekłabym i nigdy nie wróciła. Zero szacunku, zrozumienia, empatii. Arogancka, bezczelna i to nie tylko wobec mnie. Serdecznie nie polecam ????

T.P. Nowy wpis

Duża Margarita co może pójść nie tak ? .... sucha, przypieczona i praktycznie beż sera ... porażka totalna

Klijent Nowy wpis

Zamowilem pizze po osmej nie dosc ze zimna to mial byc podwójny ser ktorego nie było i na w pół surowa

Nie wiem czy to co podają na Rycerskiej pies chciał by zjeść. Miała być lasagne A dostałem coś przypominające G... w wyglądzie i smaku . Po telefonie do Pani okazało się że takie rzeczy dostają już gotowe A w lokalu tylko jest to podgrzewane no k.. ręce opadają

Dyshehe
@Paweł

Powiem jedno (usunięte przez administratora) kłamią zamawiasz przez pyszne pl wychodzi 51.50 a przywozi ci rachunek 56.50

Małgorzata
@Dyshehe

Z czegoś ta różnica musi wynikać, może masz zaznaczony napiwek do rachunku?

@Dyshehe

Może to marża dla pyszne i to oni Ci nie napisali w apce, że pobierają dodatkowo?

Natalia
@Paweł

Pizza Da Grasso Wałbrzych Piaskowa Kryształowa smacznie i fajnie zjesz sam czy z rodziną polecam Zapraszam

@Paweł

Pizza Da Grasso Wałbrzych Piaskowa polecam Pyszna i smaczna pizza właśnie dzwonię po drugą do domu

Roxana Nowy wpis

Ania super kasjerka

Czy po rozmowie w Da Grasso pizzerie rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Witam Kasjerka Ania to pluje do jedzenia na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Nie polecam

Helena

A kiedykolwiek się zdarzyło, żeby kelnerki tutaj robiły jakieś problemy tak właściwie?

Klient

Witam, tematem dzisiejszym jest reklamacja pizzy capriciosa. Dostałem pizze z zepsutymi pieczarkami. Pizza wtrafiła do kosza a z kolacji nici. Niezmiernie przykro mi z tej sytuacji ponieważ nigdy wcześniej się to nie zdażyło

Klaudia
@Klient

Polecam Pizze Da Grasso Wałbrzych zapraszam super Klimat i Jedzenie ogólnie Polska Da Grasso Smacznego

Ania z Piaskowej w Wałbrzychu Wstyd ze taka osoba tam pracuje Jak ona się odzywa do klijeta Ona pluje do jedzenia Uważajcie

@Tomek

Ludzie to buraki zazdroszczą a sami tylko by chcieli z kanapy rządzić światem i (usunięte przez administratora) dać od siebie w zamian dla innych... Dziękuję i pozdrawiam Da Grasso super

Wstyd że tak jest dziękuję Zapraszam serdecznie Da Grasso Wałbrzych

Jaro

A niech się potruja to koniec pizzy za 30.00zł Masakra do AK47

Natalia
@Tomek

Naszym zadaniem jest super obsłużyć naszego Klijenta Da Grasso by smacznie i mile spędzić czas sam czy z rodziną posiłek od 10:00 do 23:00 w lokalu. Zapraszam serdecznie smacznego dziękuję

Borys

@marekpol5 A jaki związek z opinią o pracy w firmie ma taki wpis? Konkurencja zainspirowała?

@Borys

Pizza Da Grasso Wałbrzych jest super prowadzona przez ekipę Wałbrzych jak w Meksyku 99%%% Pozdrawiam smacznego

Jaro
@Z

Bo gdzie tu zjeść............. Władimira

Z

Pizza Da Grasso jest pyszna i klimat. Pozdrawiam Wałbrzych jak w Meksyku 99 %%% Smacznego

ktoś

pizzeria dagrasso na rycerskiej 1, zamówiłem pizzę przyjechała cała czarna po czym zadzwoniłem jeszcze raz o reklamacje i pani powiedziała że musze czekać na następną pizzę 2 godziny nie pozdrawiam i nie polecam

@ktoś

XD Ale chociaż przyjęli reklamację na luzie? Musiałeś wysyłać jakieś fotki? Może w sumie dobrze jest otwierać przy dostawcy wszystko...

Paula

Zamówiliśmy burgery -mieso okropne. Frytki jak gwoździe , faktycznie można je wbić w ścianę. Nie polecam

marekpol5

Zamówiłem karczek . Takiej podeszwy to jeszcze nie jadłem a frytki to można wbijać w ścianę . Najlepsza była cola . To jedyna rzecz jaką polecam ( kucharz jej nie tykał)

klijent

zamówiliśmy z zona jedzonko i jesteśmy rozczarowani skrzydełka spalone frytki jak kapeć ohydne

kolargol

Szanowny klienci takie uwagi będą pomocne jeśli otrzyma je firma a nie pracownicy.

Paulina

Czy w da grasso obowiązuje ich dress code, jakieś koszulki?

Tajemniczypracownik

Nie polecam pracy w Da Grasso. Kwota na umowie 14.70 brutto, kwota jaką zarabia się "na czysto" to 10 zł za godiznę, pytajac Menagerki jak to możliwe stwierdziła, że tak było ustalone... Praca pod ciągłą presją osób na wyższych stanowiskach, doceniają pracownika dopiero jak odchodzi. Trzeba pilnować swoich godzin bo źle rozliczają czas pracy.

Franciszek
@Tajemniczypracownik

Jak to możliwe, że wypłacają inną stawkę niż ta na umowie? Przecież liczy się to co jest na piśmie. Powiesz coś więcej o tym?

Xyz

Nie polecam pracy w tym lokalu wszystko by było ok gdyby nie (usunięte przez administratora) która twierdzi ze to jej laleczki w jej teatrzyku po intymnym spotkaniu z włascicielem

Anonimowy

Byłam ostatnio z chłopakiem na pizzy ciasto fajne dużo składników naprawdę rewelacja obsługa miła pizzeria warta polecenia wrócę tam na pewno. Lubię atmosferę w Da Grasso pizzerie za: Plac dla dzieci Fajna muzyka

Clintt

Rzecz dotyczy Da Grasso z Wałbrzycha ul. Rycerska 1. Znalazłem takie oto motto" Nie jest ważny klient, ważny jest pracownik, dbając o pracownika, pracownik zadba o klienta" Dzięki tzw. menadżerowi, niejakiemu Przemysławowi K. kelnerowi wyrzuconemu z Dworzyska za okradanie kolegów z kasy w szatni, nie jest możliwe, by negatywne wpisy o obsłudze się zmieniły, skoro pracują pod presją specjalisty w zakresie zwalniania ludzi z pracy. Mnie również zwolnił za to, że nie chciałem z nim rozmawiać po tym, jak mnie przekręcił na 25 zł przy rozliczeniu. Zastanówcie się, czy chcecie pracować w tej pizzerii. kasjerki i kierowcy dobrze pilnujcie swojej kasy, bo jak kelner Przemysław K. będzie Was rozliczał, to bądżcie pewni, że Was przekręci. Witek.

Zostaw merytoryczną opinię o Da Grasso pizzerie - Wałbrzych

Da Grasso pizzerie