Opinie o Kaufland Polska w Wałbrzych Długa 4b

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Wałbrzych Długa 4b

Klientka Nowy wpis

Bardzo proszę o podszkolenie ukraińskich pracowników , zwłaszcza na dziale z wędlinami gdyż chyba nie znają standardów obsługi klienta w Polsce.Ukrainka nie chciała sprzedać boczku wiszącego za nią bo stwierdziła że jest gorący i wypłyną z niego soki.Po dłuższej wymianie zdań i pod wpływem uwag innych klientów , w końcu sprzedała.Klamala w żywe oczy iż boczek był gorący a on był zwyczajnie chłodny.Dziekuję za uwagę.

Zofia Nowy wpis

A o obecnej atmosferze ogólnych warunkach tu na Długiej ktoś napisze? Oczywiście pytam pracowników, bo widzę, że klienci też lubią głos zabrać. Jak tu relacje z ludźmi i kierownictwem wyglądają, warto byłoby się na rok tu zaciągnąć?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

niezadowolony klient Nowy wpis

dzis czyli 25.05.2021r zrobiłam zakupy Kauflandzie Wałbrzych przy ulicy Długiej jak zawsze ale nie sprawdziłam rachunku. W domu okazało się że został nabity towar którego nie brałam niby to tylko 2.20 ale nie chodzi tu o kasę lecz uczciwość pracowników . Ludzie sprawdzajcie rachunki bo oszukuja klientów. Kto zatrudnia takich nieuczciwych pracowników masakra. Na dobra opinie o sklepie pracownik zarabia uczciwą pracą a nie okradanie ludzi ????????????????

Samuel

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro taka cisza panuje na forum?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zainteresowana

Witam wszystkich, kto jest dyrektorem w Kauflandzie w Wałbrzychu???

Wiki

Mam nadzieję, że tak dobrze się wam pracuje i dlatego nie ma was na tym wątku?

Tymon

Wiecie cos o rekrutacji w firmie? Podpowiedzcie na jaką umowę i zarobki można liczyć?

Nika

Czy moze pracownik nie miec wolnego weekendu w firmie kaufland jeśli to jest gest od firmy ze każdemu należy się wolny weekend sama firma tak ustaliła sobie. Proszę o odpowiedź

Ktoś
@Nika

Musi być przynajmniej jeden weekend wolny. Takie jest prawo pracy.

Dominika

Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Kaufland Polska? W tym wątku piszemy o pracy w tej firmie w Wałbrzychu. Czy jest to miejsce przyjazne dla osób młodych, bez większego doświadczenia zawodowego? Na stronie internetowej firmy wyszukiwać można aktualne oferty pracy po konkretnych lokalizacjach - w ten sposób zobaczyłam, że w Wałbrzychu poszukiwanych jest wiele osób w charakterze sprzedawców/kasjerów. Szczegóły tutaj: https://jobs.kaufland.com/Polska/search/?searchby=location&createNewAlert=false&q=&locationsearch=wa%C5%82brzych&geolocation=&optionsFacetsDD_customfield1=&optionsFacetsDD_department=&optionsFacetsDD_shifttype=

Robert

Ludzi generalnie brakuje to fakt i pewnie dlatego firma nie ma pełnej obsady. Można za to mieć nadgodziny?

klient

jestem klientem. popołudniu w kolejce na stoisku miesnym spedzam najmniej 20 minut. na 3 stanowiska obsługuje jedna pani. Egipt faraonów. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zatrudnić odpowiednią ilość ludzi

@klient

Nie zatrudnią bo nie ma chętnych przez program 500+, i to nie jest problem tylko w tej firmie ale również w innych związanych z handlem .

Smakosz

Dzisiaj w Kauflandzie Świdnica nie mogłem kupic piwa, gdyż odmówiono mi przyjęcia butelek na wymianę

Telewizja

Obsluga krytyczna, zwlaszcza podająca sie za Wielką Pani Kierownik sklepu, której nie chcialo się wsadzić butelek do skrzynek, zero informacji, wywieszki na temat braku skupu butekek,przyjąć nie chcą tlumaczeniem się odgórnym zakazen dyrekcji, uważam to raczej za wymysł leniwego kierownika i pracownika, zapraszam do USA na szkolenia w obsłudze klientów i sprzedaży, jestescie o 20 lat we wszystkim zacofani.

Joanna

Do niedawna byłam stałą klientką tego sklepu. Trzy razy zdarzyła się sytuacja, w której brałam produkt z półki pod konkretną ceną, a na kasie cena była znacznie wyższa. Poszłam do informacji, aby dowiedzieć się o co chodzi i dlaczego tak się stało. Za pierwszym razem nie robiłam afery - nawet nie zrobiłam zwrotu towaru, ponieważ doszłam do wniosku, że wszyscy jesteśmy ludźmi i pomyłki się zdarzają - bywa. Za drugim razem znów ta sama sytuacja - inna cena na półce i inna na kasie. Za trzecim razem przebrala się miarka. Produkt, pod nim cena jak byk.w pobliżu nic podobnego. Poszłam do informacji aby dopytać się dlaczego się tak stało. Nie dość, że zostałam olana przez Panią w informacji, i czekałam 10min aż łaskawie się skontaktuje z osobą z działu, to w momencie, kiedy sama wybrałam się do półki z której wciągnęłam produkt inna pracownica WYCIĄGAŁA CENÓWKE Z BŁĘDNĄ CENĄ po czym przez telefon powiedziała swojej koleżance z informacji, że to nieprawda i cena jest taka jak być powinna. (usunięte przez administratora) I ZŁODZIEJSTWO. Nie wspominając już o tym, że po Wałbrzyskim Kauflandzie latają SZCZURY. Nie wierzyłam w opowieści znajomych, dopóki nie zobaczyłam dziś tego na własne oczy. Normą znów jest widok ptaków latających pod sufitem na hali sprzedaży. powinien się tym zainteresować sanepid. Ostatni raz gościłam w tym sklepie w celu zrobienia jakichkolwiek zakupów, i z pewnością poinformuję o tym wszystkich znajomych. Wolę pojechać dalej i poświęcić więcej czasu na zrobienie zakupów, niż iść bliżej i za każdym razem spotkać się z ignorancją i olewatorskim podejściem do klientów ze strony pracowników. Szkoda.

Danuta z Bolkowa

w dniu 14 marca zrobiłam zakupy w kauflandzie za 159zł.Ale musze zapłacic 50 zł kary za prking przy Kauflandzie?Nigdzie przy sieciówkach nie płaci sie za parking.Ogranicza sie pobyt do 2 gdz bo powyzej trzeba płacic 4zł.Byłam 1.5gdz-więc Ci pilnujacy powinni mnie pouczyć i zapłaciłabym te 4zł.Ale nie-wepchneli za wycieraczkę wezwanie krne na 50zł.Mało tego wezwanie mało widoczne,mylny adres mailowy.Czekam na załatwienie reklamacji.Jestem zawiedziona.DF

Dominika

@Mirek może sprecyzowałbyś jakie interesuje Cie stanowisko, wtedy ułatwi to użytkownikom odpowiedź na Twoje pytanie. Na przykład aktualnie szukają roznosiciela gazet http://www.gowork.pl/praca/kaufland-polska;pr. Czy to stanowisko Cie interesowało?

Mirek

Witam. Chciałbym podjąć pracę w Kauflandzie. Wiecie może jakie panują tam warunki pracy i jakie są średnie zarobki?

Anka

Doszły mnie słuchy, że podobno będzie obcinanie etatów na 3/4 na wielu stanowiskach. Pracownicy O/W po wyłożeniu rano towaru mają iść wykładać towar na kolonial i z doskoku na dział jak czegoś braknie...zaczyna się robić nie ciekawie... Produktywność,Produktywność,Produktywność....Na warzywach też jakieś zmiany. Inaczej mają być eksponowane coś na wzór lidla.

tom

Dokladnie to pracownik dzialu dostaje 1376.95zl;-)

komik

Nie ma żadnych premii,pracownik działu niecałe 1500 zł na ręke ,pracownik magazynu 100 zł więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Wałbrzych

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kaufland Polska?

Kandydaci do pracy w Kaufland Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kaufland Polska