MALTEX

Opinie o MALTEX

do_Państwa_NICK

Pani lub Państwo NICK :-) realistka pracowała dłuższy czas w firmie "Ponad to" piszemy łącznie :) z całym szacunkiem, ale zgadzam się z opinią dotyczącą Państwa :)

Cezary

Myślę. że różnice zdań zależą od tego jakim się jest pracownikiem!!! Resztę sami sobie dopowiedzcie.

Maja

Przeglądając stronę internetową MALTEX, a konkretnie zakładkę Praca zauważyłam, że dostępne są nowe oferty pracy : http://maltex.com.pl/pl/praca/. Na stanowiska przedstawiciela handlowego oraz pakowacza. Czy ktoś już może składał swoją aplikację na podane stanowiska? Jeśli tak to proszę podzielcie się opinią na temat procesu rekrutacyjnego oraz ogólnej atmosfery firmy. Wasze zdanie będzie na pewno pomocne dla osób, które rozważają pracę w MALTEX.

NICK :-)
@Maja

Witam, oby w każdej firmie była taka atmosfera :-) i tacy właściciele. Jest to 4 firma z którą podjęłam współpracę w swojej 20 letniej karierze zawodowej. W Maltex pracuję już 5 lat, to chyba już o czymś świadczy. Żenujące są poniższe oceny i wynikają jak zawsze z NIENAWIŚCI.

Czy zaszły jakieś zmiany na korzyść? Warto aplikować?

lol
@Paweł

nie, ubyło normalnych :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MALTEX.
Jasiek

Wysokość zarobków to odwieczny problem między firmą a pracownikami. Mam nadzieję, że w związku z brakiem ludzi do pracy firmy zaczną podnosić zarobki!!

byly
@Jasiek

chyba żartujesz, firma uważa że sama praca dla niej to nobilitacja a pieniądze należą się tylko właścicielowi, nie szanuje ani pracy ani opinii, tylko włazidupstwo się liczy

Maja

@Ktoswysokość zarobków rzeczywiście często jest zależna od zajmowanego stanowiska i doświadczenia. A co możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe benefity? Co sprawia, że oceniasz firmę jako słabą? Chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach.

Maja

@Tomchętnie dowiemy się jakie są Twoje wrażenia z procesu rekrutacji do firmy. Czego mogą się spodziewać osoby, które wybierają się na rozmowę kwalifikacyjną do MALTEX?

Tom

tak, zamierzam

Maja

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Logistyk produkcji. Praca właśnie w Bydgoszczy. Zamierzacie aplikować?

oig

Z czasem pojawi się jeszcze coś nowego @er4t6, musisz tylko poczekać, warto jednak spróbować jako przedstawiciel handlowy, masz zapewnione wszystkie niezbędne narzędzia pracy jak np samochód firmowy i telefon

kulfon

Orientuje sie ktos czy sa jakies przyjecia do tej firmy

Moim zdaniem warto. Szef jest bardzo wymagający, ale przecież nikomu nie będzie płacił za siedzenie. Obiboki nie mają tam czego szukać. Poza tym nie liczą się uprawnienia na papierku a umiejętności. Mało jest takich firm i jeśli komuś naprawdę zależy i ma poukładane pod czaszką to jest właśnie miejsce dla niego. Umowa o pracę, dobra płaca, ogólnie jasne warunki zatrudnienia.

w

Wlasnie jest ogloszenie na operatora cnc za 3000 brutto. Calkiem ladna stawka, mozliwa w ogole?

Zostaw merytoryczną opinię o MALTEX - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MALTEX?

Zobacz opinie na temat firmy MALTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALTEX?

MALTEX