MALTEX

Opinie o MALTEX

Karol

@mickey a poprzesz to jakimiś argumentami?

Tak czytam te wszystkie Wasze wpisy i uśmiecham się pod nosem... (usunięte przez administratora) Mam wrażenie że tu do czynienia mamy z rekinem młotem. Bardzo słabe miejsce pracy. Ktoś tu zadawał pytanie o stanowisko w exporcie. Podstawa max (usunięte przez administratora)netto plus premia wyliczana wg. niezrozumiałego schematu. Dziwi mnie to że ludzie władający biegle kilkoma językami tu siedzą za takie pieniądze. W dziale krajowym jest jeszcze gorzej. Najlepiej założyc własną działalność bo koszty. Słabe strasznie.

Sisi

Z Tego co pamietam Twoja kariera w tej firmie była baaaaaardzo krótka, różniła się znacznie od obiecanych złożeń. To nic nie martw się, głowa do góry, powodzenia.

Pindolino
@Sisi

Pati???

Widziałem, że szukają magazyniera. Może ktoś napisać jak zarobki, atmosfera i na czym polega praca. Dziękuję.

Majster

Na czym moze polegac praca magazyniera? Jak wszedzie zbierasz towar,wysylki,zaladunki itd Ludzie blagam......

Andrzej skarpeta
@Majster

Kogo masz na mysli

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w MALTEX?

@BLUEEEE

Chęć do pracy i zaangażowanie :-)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie MALTEX.
Gienia

Hahahahahahhahaahha wy jesteście udani a wiesia do (usunięte przez administratora)

Ludwik 14

Zgadzam sie z powyzszym komentarzem.

Kita

Na to wygląda że wiesława od jakości musi odejść. Ciekawe czy ma godność i zrobi to sama. Wątpię. W ciągu tych kilku lat można na palcach policzyć osoby z którymi się nie kłóciła. Tylko z tymi którym wchodzi głęboko w pupę. Nie pozdrawiam

Kama

Drogi użytkowniku. Przykro mi, że takie pomówienia mają miejsce. W razie niejasności zachęcam do zaczerpnięcia informacji na dany temat u osoby sprawującej bezpośredni nadzór nad ww. osobą.

Sandra

@Mickey największa pomyłka? Rozwiniesz tą opinię?

On

Witam ile zarabia w waszej firmie ustawiacz Czy są nadgodziny Obciążenia finansowe?

@Mickey a czemu aż tak? Porażka?

www

niskie zarobki , za najniższą krajową wymagają bóg wie czego .. nie polecam

Mirela

Przeczytałam poniżej ze jest problem z ekipa, czy może się już to rozwiązało? Jest lepsza atmosfera czy nadal ciężko?

Hghg
@Mirela

Ekipa sie zmienia. Coraz wiecej nowych. Ale to dobrze

Gfug
@Mirela

Atmosfera jest super o ile sie pracuje a nie sciemnia. Niestety sporo pseudopracujacyxh

Wiktoria
@Gfug

A jakie są godziny pracy operatorów wtryskarek w Maltex? Ile jest zmian? I czy dużo nadgodzin?

Powiedzieć o tej firmie dramat, to mało. Kasa jak to kasa mogłaby być lepsza, ale źle nie jest. Za to ludzie... Tak niesympatycznej ekipy nie spotkałem nigdy wcześniej. Panie z produkcji wulgarne, nadąsane i wiecznie z pretęsjami. Kierowniczka sprzedaży A. to małe, wredne i zarozumiałe coś, co pozjadało wszystkie rozumny. Jedyną miłą osobą to Pani Hania że sprzedaży ( jest tam jeszcze jedna dziewczyna ale z zasady nie rozmawiam z kimś, kto wygląda jak zombi. Donosy, obrabianie tyłka na produkcji to standard. Nie jesteś z nimi to od razu zrobią wszystko żeby do pracy zniechęcić. Omijajcie szerokim łukiem. Tam jest potrzebny egzorcysta a nie pracownik :-)

Bogdan

Napisałeś o wadach pracy w Maltex, a jak z zaletami? Jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoją wiedzą.

@Bogdan

zaleta jest to, że już tam nie pracuje :)

Czy jest możliwość w MALTEX pracy na część etatu?

Mar212

sądzę, że tak ;-) w tej sprawie najlepiej skontaktować się z działem kadr .

Don Corleone

Nie rozumiem tych wszystkich opini negatywnych. Wladciciel dla mnie osobiscie mega sympatyczny gosc. Konkretny, opanowany wie czego chce. Bardzo pozytywny. Pieniadze tez proponuje bardzo godziwe. Moze poprostu Ci co marudza to banda nierobow dla ktorych czas sie zatrzymal. Pokaz czlowieku ze sie starasz i chcesz pomoc to Cie doceni. Tyle w temacie.

Edyta
@Don Corleone

Rozumiem, że sam pracujesz w Maltexie? Podpowiesz mi, czy niepełnosprawna osoba ma większe szanse na zatrudnienie jako operator wtryskarek? https://maltex.com.pl/pl/praca/ Z ogłoszenia wynikałoby, że jest to mile widziane, ale czy Twoim zdaniem zdrowy kandydat również ma szansę na pracę?

Don Corleone
@Edyta

Tak pracuje w Maltex. Sadze ze masz takie same szansa jak kazdy,, Kowalski"

QWERTY
@Don Corleone

Fajnie ze tak myslisz. Odezwij sie znow za kilka tygodni.

Barnaba

Nowy pracownik zawsze zaczyna od niskich poborów. Firma chce sprawdzić umiejętności!

Bogdan
@Barnaba

Po okresie próbnym MALTEX proponuje podwyżkę i inne dodatki do wynagrodzenia? Nie dodałeś jakie kontrakty podpisują nowi pracownicy. Stabilne zatrudnienie to także ważny element zatrudnienia. Na stronie http://maltex.com.pl/pl/praca/ pracodawca szuka przedstawiciela handlowego i pakowacza. Dajcie znać jeśli zdecydujecie się na rozmowę kwalifikacyjną.

doBarnaby

Nie zawsze i nie wszędzie, poza tym niskie pobory, nie oznaczają 1600 zł z kawałkiem. Skoro tak Pan uważa, to proszę utrzymać siebie i rodzinę za taką kwotę, zwykły wyzysk i nie ma co obłaskawiać pracodawców, którzy chcą płacić takie wynagrodzenia, bo te czasy się skończyły. Za przysłowiową "michę ryżu" to nawet obcokrajowiec nie będzie tutaj pracować, przy kosztach życia, które trzeba ponosić.

nigdyzatakakase

Za pracę na stanowisku operatora wtryskarki dla osoby niepełnosprawnej na 3 zmiany, firma oferuje najniższą krajową. Jak dla mnie, to jest kpina i obraźliwa propozycja. Wstydziłbym się na miejscu tej firmy proponować takie wynagrodzenie, gdzie w mieście jest sporo innych firm o podobnym profilu działalności i można zarobić nawet 2x najniższą krajową na takim samym stanowisku. Właściciel chyba myśli, że jak niepełnosprawny, to będzie zap.... za najniższą, jeszcze nie zgłupiałem. Lepiej iść do ochrony, gdzie nie potrzeba prawie nic robić, a wynagrodzenie takie same.

Maja

@NICK :-), dziękuję za odpowiedź. Możesz wyjaśnić do dla Ciebie oznacza "dobra atmosfera"? Dla każdego znaczy ona coś innego, dlatego dobrze byłoby wiedzieć co to jest dla Ciebie. @do_Państwa_NICK, możesz też wypowiedzieć się o firmie? Jeśli masz odmienne zdanie to również będzie mile widziane na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o MALTEX - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MALTEX?

Zobacz opinie na temat firmy MALTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MALTEX?

MALTEX