Opinie o DECO PROJECT sp.zoo w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DECO PROJECT sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DECO PROJECT sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECO PROJECT sp.zoo w Łódź

Ewelina kiedy oddasz pieniądze za wykonaną pracę?!Jesteś zwykłą oszustką,Oliwier tak samo.

limahl

Pracowaliśmy na budowach firmy Qi na bloku rewitalizowanym 17 piętrowym na przeciwko portów.

limahl

My mieszkaliśmy na Italileii 163 -400€ od osoby -jedna sypialnia dwa lóżka i jedno polowe ale uważam ze to bylo zawyżone jesli chodzi o opłaty.Sadze ze tam mieszka Olivier Dec..parter okratowany nr mieszkania 0.

@limahl

Mieszkanie na Italilei kosztuje w maxie 600€.Na trzy osoby to po 200€,Podajcie ewelinę do skarbówki w łodzi za nieopodatkowane wynajecie mieszkania.

Jaro

Piszcie tam Chetnie poczytają co robi Olivier i Ewelina.Jak za darmo zatrudniają ludzi.W Stekene roboty w pip za darmo....

@Jaro

Na czterech pracownikach,którym nie zapłaciłaś zarobiłaś mniej więcej 7tyś euro oszustko.Uwaga na Ewelinę i Oliviera....nie płacą....

limahl

Slyszalem ze znów dwóch dorwali do pracy z łodzi , zostali ostrzeżeni przez poprzedników mieszkają na Ul.Platill w Antwerpii czy nikt nie czyta Internetu.Olivier Dec.....chyba szykuje sobie gwóźdź .Pani Ewelina malowana lala pójdzie z torbami.

@limahl

Z takiej pani to mój dziadek na konia wsiadał !

kaczka

Należy pisać do belgijskiego zleceniodawcy prac w Stekene ATS De Vogel.Napisać,że deco nie płaci pracownikom.Podpisać się imieniem i nazwiskiem.To jest mail: info@atsdevogel.be

Anty Deco
@kaczka

Dzieki za podpowiedź.Własnie do vogla napisałem.Opisałem wszystko ze szczegółami.

@limahl

A mialy byc nowe mieszkania.A tu syf na Plantin 192 i.Kran w zlewozmywaku naprawili,baterię w wannie też!?Powiesili czyste firany?!

Oszukany
@kaczka

Napisalem i odpisała mi pani Sabrina Heesters ,że poinformuje pana Vogel o nieprawidłowościach.Ludzie piszcie tam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DECO PROJECT sp.zoo spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
limahl

zdzierstwo oszustwo ludzie bez godnosci,musimy sie dobrac do nich tak zostawic tego nie mozna.PIP karze mandatami ale zbyt niskie.Dzis dzwoniłem do tej instytucji mam byc kontrola ale czy to cos da?trzeba na droge sadową zbierajcie jak nanjwiecej dowodów.Po interwencji w ZUSIE okazała sie ze nie płacili składek lecz juz uregulowali.Sprawcie to sami.

Rozmawiałam z kolegą,który dla nich pracował.Podobno ludzie na podłodze spali?Czy to prawda,ze ta kobieta zdzierała po 350 euro za łóżko do spania?Bylo ich czterech na 20m kw.czyli 1400 euro za norę,którą mozna wyjąc za max.500-600 euro?!Jak coś to piszcie do mnie annazwik@wp.pl

Pomocnik

miałem do nich jechac,ale dzięki za wpisy.Niesz szukają innych!!!

Anty Deco

Panowie.Macie,mail,adres,numer telefonu.Ale i tak najlepiej napisac wszystko własnorecznie,podpisać się z imienia i nazwiska,podac swoje dane kontaktowe i wysłac listem poleconym.W liście należy dokładnie opisać sytuację na budowie.Podać również wszystkie dane firmy,ktora was zatrudniała.Łącznie z numerami telefonów waszych pseudo szefów.Powodzenia życzę. Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi al. Kościuszki 123 90-441 Łódź tel. 42 636-23-13 kancelaria@lodz.pip.gov.pl

gumiś

Przestrzegam przed tą firmą , dokonują naboru do pracy na terenie Belgii z 25 letnim doswiadczeniem(bzdura).Pieniadze za prace wypłacane fatalnie i nie na czas.Firma z udziałem Belga Oliviera Decle..... wykonuje zlecenia podwykonawcze na terenie Antwerpii,w ogłoszeniu o prace obiecanki cacanki.Osoby konfliktowe i nie zapewniają żadnego socjale nawet brak narzędzi pracy i ubrań ochrony osobistej itp

duduś

Czy coś ruszyło w sprawie bo mam nagraną rozmowę gdzie Pani Ewelina twierdzi że zrezygnowałem z pracy to mi nie zapłaci. Mam całe nagranie.

@duduś

Ja ją podałem skarbówki w Łodzi za nieopadatkowane wynajmowanie mieszkania.ZUS też powiadomiony...pisemnie!To się baba zdziwi jak jej się urząd do du...y dobierze.Skończyła się bezkarność pani Ewelino i panie Oliwierze.

@duduś

Tak trzymaj Duduś !!! Tak jak napisał Pracownik podać ją do skarbówki i zusu.Podać jej numer kont,wpisy do KRS ,nawet numery telefonów tej podejrzanej pary.Nawet numer tablic rejestracyjnych auta,którym jeżdzi Olivier,to ułatwi egzekucje przez urzędy.

limahl

Proponuje byśmy wystąpili na drogę sądową jako pozew grupowy ,ja poczołem kroki w tej sprawie .Jednocześnie należy poinformować inne organy .Sprawcie czy płacono za was składki ZUS oraz podatki.Należy ukrócić ten proceder z tego co wiem są juz tacy którzy domagali sie zadość uczynienia inna drogą.

@limahl

Ta firma to jedne wielkie oszustwo!Żal mi ludzi,którzy dla nich pracują

Olivier

Dorabia się oszukiwaniem pracowników,ludzi,którzy pojechali zarobić na życie...Takie cuda tylko u polskiego pośrednika.

AntyDeco

Również zostałem oszukany przez firmę DECO PROJECTS Sp. z o.o!!!! Z miłą checią nawiąże kontakt z osobami które także zostały oszukane przez tą firmę. Mój mail kolodziej8745@gmail.com

Jaro
@AntyDeco

Twój mail jest nieaktywny!Podaj poprawny mail !

AntyDeco do Jaro
@Jaro

Mail jest poprawny, jak nie to spróbuj kolodziej87@outlook.com

oszukany

Ostrzegam przed firmą deco project to oszuści i wyłudzacze pieniędzy. Nie płacą za wykonaną pracę, nie podpisują umów kontraktowych, biorą kolosalne pieniądze za miejsce do spania, Antwerpia ul. Plantin 350 euro za osobę w studio w opłakanych warunkach w cztery osoby. Pierwsze dwie faktury zapłacone a kolejne nie z twierdzeniem że prace są źle wykonane. Przestrzegam przed tą firmą. Pani Ewelina nigdy nie ma czasu odebrać telefonu i tak się dorabia i jeździ na wczasy za nasze ciężko zarobione pieniądze.

Prawnik
@oszukany

Może trzeba zlozyć pozew zbiorowy w sądzie o wypłatę należności?! Co wszyscy poszkodowani na to?

limahl

ostrzegam przed firmą ,która zmienia co chwile siedzibę.Oferuje prace za granicą a zwłaszcza w Antwerpii zatrudniając hydraulików,glazurników.Właścicielem jest belg p.Oliwier D ,który nie wywiazuje sie z umów płacowych ,a wspólnik to pani Ewa lub Ewelina bo posiada dwa obywatelstwa.W dniu dzisiejszym firma może mieć siedzibę w Krakowie szukając chętnych do pracy w Antwerpii i okolicach Opłaty za zakwaterowanie są zawyżone co najmniej ok 500euro lokum mieści się na ul ITALILEI,

@limahl

Declerq i Biernaciak i wszystko jasne,bieda,bieda i jeszcze raz bieda

Zostaw merytoryczną opinię o DECO PROJECT sp.zoo - Łódź

DECO PROJECT sp.zoo
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.
  • ul. Długa 41
    17-300 Łódź