Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Renia

Hej. Mam rozpocząć pracę w sklepach mieszczących się w Bydgoszczy. Mogę się dowiedzieć jakie są warunki pracy. Chodzi o przełożonych i ogólnie jak się pracuje w Bydgoszczy? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Bi Bi
@Renia

Ja pracuje jakiś czas i ogólnie jest fajna atmosfera i dziewczyny ok.

Ciekawe jajo
@Renia

Jestem ciekawa jak wrażenia. I jak podoba się praca po tych paru tygodniach. :)?

@Ciekawe jajo

Już odeszlam z firmy. Szkoda słów. ????

@Ciekawe jajo

Już zrezygnowałam z pracy Świetna atmosfera, miła załoga, super regionalna. Polecam pracę w Bydgoszczy.

@Ciekawe jajo

Fantastycznie. Miła atmosfera i dziewczyny. Polecam wszystkim pracę w Kubenz. Warunki przez pracodawcę zapewnione woda, ubiór firmowy, extra zarobek. Zero konkurencji naprawdę polecam pracę w tak fajnym zespole Galeria Pomorska Bydgoszcz. Sama już nie pracuje ale polecam.

Wiecha

Ciekawe dlaczego odeszłas?

@Wiecha

Pracowałam jeden dzień. Stwierdziłam że nie moja branża. Jestem młodą osobą więc pracę znalazłam bez problemu. Pozdrawiam

Niezadowolona
@Renia

Jaki ubiór firmowy? Nigdy żadnego nie dostałam... Woda zapewniona? Ciekawe gdzie...

Metafora :)

@Niezadowolona

Ubiór firmowy dobre sobie , każda chodzi jak jej się podoba, jedna tiule druga jeansowa koszula i trampki. Ekstra zarobki po jednym dniu ,Zgadza się na zleceniu i osoba ucząca. Umowy o pracę nie mają tak kolorowo. Zapewniona woda to ta z kranu .

Nickk
@Niezadowolona

Przecież te „pozytywne” komentarze trącą sarkazmem na kilometr, nawet się uśmiał_m - dobra robota Reniu :)

Renia

Prawdą jest to że regionalna jest naprawdę z dużą wiedzą a dziewczyny potrafią fachowo doradzić i z szacunkiem do klienta oprócz pani o imieniu na W.....która to zawsze komentuje i szydzi z klientów .W Galerii Pomorskiej Bydgoszcz tak jest .Albo podchodzi do klienta i czuć od niej papierosy !!niedopuszczalne .Pozostałe info może faktycznie trochę z sarkazmem bo brak podstawowych rzeczy dla pracownika jak ubiór ,woda ,klima zepsuta była.Ale ogólnie to stare pracownice są chętne do pomocy i nauki nowej osoby.

Woda
@Niezadowolona

Jaka woda? Sorry pracodawca nie jest zobowiązany do zakupu wody. Skąd te brednie? Praca nie jest wykonywana w podwyższonej temperaturze, temperatura na salonach jest na tyle niska że ten przepis ich nie obowiązuje.

Ser
@Woda

To nie brednie poczytaj kodeks pracy mądralo. W Bydgoszczy klima popsuta w największe upały.Klienci zwracali uwagę na to że niekomfortowo się czują .Wszystkie koszule od przymierzania zalane potem i jak następnemu Panu dać do przymiarki taki syf?Guzik prawda nie szanują pracownika i już!!

Madrala
@Ser

Czytałam kodeks pracy i wiem co mówię. Chyba kierownik salonu powinien wezwać kogoś do usterki klimatyzacji? Nie nazywaj mnie mądrala i sam/a się dokształć w dziedzinie prawa pracy oraz zakresu obowiązków kierownika salonu. Nie bronię firmy, sama już w niej nie pracuje, aczkolwiek z tą woda to brednie.

Xxx
@Renia

Hym... Www sumie to masz rację odeszłam z tego chorego zespołu już kilka miesięcy temu lecz faktycznie przechodziłam niedawno i widziałam taka starszą kobietę krótkie różowe włosy. Sobie myślę nie ma ludzi ze emerytki zatrudniają aż tak źle. Salon coraz bardziej traci naa wizerunku. Starsze kobiety są uszczzypliwe i wiadomo pracują za karę ????

Sylwia
@Xxx

Co prawda nie pracuję w Bydgoszczy .Masz racje stare baby aut. Słyszałam na salonach o jednej dziewczynie z Zielonych Arkad która nie jest lubiana w pozostałych salonach i jest młoda .Wiadomo wszystkie pierdoły roznoszą się błyskawicznie nawet po innych miastach...regionalne jeżdżą i plotkują. Ta Bydgoszcz coś sławna ostatnio

halo Białystok
@Ciekawe jajo

A cos taka ciekawa w wywiadzie pracujesz???

Ser
@Madrala

Już się gubię jestes w końcu mądrala czy woda? Tyle pseudonimów ...ale jakoś trzeba sie bronic :)

Wodzianka
@Ser

Chciałam być wodą a zostałam mądrala... Tak woda, mądrala i wodzianka to ja, sądziłam że załapiesz

Xxxx

Praca w tej formie to jakaś porażka i nie chodzi tu wcale ojedno miasto czy inne. Była fajna atmosfera zgrana ekipa i się rozpadło wszystko bo przyszła nowa regionala i wszystko zepsuła. Nawet do grafiku się wpierdziela .Utargi trochę spadły to wielka afera ale żeby ktoś pomógł choćby zatowarowaniem zgodnym z zamówieniem to nie ma komu .tylko straszyć i straszyć itp to jest komu .i tylko słyszysz jak się nie podoba .....tam są drzwi

Nat

Nie polecam pracy w kubenzie pod każdym względem raz zarobki, dwa regionalne na każdym regionie śmiech na sali zapomniały ile ludzie zarabiaja... Nękanie psychiczne jest karane non stop coś zero współpracy i dbania o dobre relacje szefie będziemy wdzięczni jak się za to weźmiesz.

Kryśka

Hej. Mam pytanie, czy komuś z Was obiecywano po miesiącu pracy podnieść podstawę i czy obietnica doszła do skutku? Czy to tylko nawijanie makaronu na uszy i wszyscy są na najniższej krajowej ????

Qwerty
@Kryśka

Zaczynałam pracę 2,5 roku temu i po 3 miesiącach mi i koleżance zostało obiecane 100 zł więcej podstawy. Gdy nadszedł dzień przedłużenia umów, regionalna powiedziała, że prezes nie wyraża zgody na podwyżki wiec dalej najniższa krajowa - a nie tylko GWARANTOWAŁA to na rozmowie, lecz wspominała przed końcem umowy. Pewnie bała się, że nie będziemy chciały jej przedłużyć, jeśli z jej obietnicy nic nie wyjdzie ;)

@Kryśka

O ile mi wiadomo to zawsze w tej firmie było że podstawa to najniższa krajowa plus premia od utargu .Tak jest od 1.5 roku odkąd zaczela się pandemia. I wątpię w to aby było inaczej ? W jakim regionie pracujesz?

Kryśka
@Qwerty

Qwerty dziękuję, w takim razie dobrze, że zrezygnowałam, obiecywano mi podniesienie podstawy plus wyższe stanowisko po miesiącu pracy, ale coś czułam, że to nawijanie makaronu na uszy, a jak przedstawiono mi premie dzienne i premie za sprzedaż garniturów (pracowałam w takiej samej branży 13lat) to prawie, że śmiechu oplułam monitir, naprawdę śmiechu warte, te premie, 13lat temu jak zaczynałam miałam wyższe premie niż w Kubenzie teraz są, drodzy pracownicy, rozejrzyjcie się wokół siebie, złóżcie CV, idźcie na inne rozmowy o pracę, nawet sobie porozmawiać i zobaczyć jak naprawdę zarabia się w tej branży, bo zasiedzicie się w tej firmie i za późno będzie żałować. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:)

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nina

Witam wszystkich na forum szukają kierownika regionalnego na zachodniopomorskie może jest szansa na pozbycie się MW z salonów

Plotka
@Nina

Raczej wątpię.”szukaja” na każdy region wiec pewnie jakaś pomyłka

Wiki

Hej! Wiem, ze duzo tutaj osob ktore wciaz pracuja w Kubenzie. Czy możecie mi przypomnieć jak nazywa się program który obsługuje kubenza? Dzieki z góry za odpowiedzi. :)

...
@Wiki

KcFirma z tego co pamiętam ;)

X
@Wiki

Skoro nie pamiętasz to raczej nie pracowałaś

@X

Pracowałam ale to było miesiac przed 2 lockdownem. Czyli tylko miesiąc pracy. Fakt, że zapomnialam jak się nazywał program na komputerze na którym było wszystko i nic i wieczny (usunięte przez administratora) nie oznacza, że tam nie pracowałam ;)

@...

Dziekuje bardzo! :)))

K

KC firma

Oli...

Regionalne z Gorzowa to ohydne babsko którą obgaduje pracowników a zaciąga nosem jak po narkotykach.

Była pracownica
@Oli...

W dodatku cały czas kręci i manipuluje...

Oli
@Była pracownica

Dokładnie osoba nie kompetentną i falszywa. Dziewczyny z Askany wiecznie obgadywali i z Nova parku też wyzywała za plecami od Debilek

Masakra

Pomysły regionalnej z tabelką i sprawdzaniem kiedy się sika, myje kubek, wychodzi dotlenić żart jak można pozwolić wdrożyć takie zasady. Komuś stanowisko uderzyło do głowy ktoś tu chciał przejąć region z pompą..... mam nadzieję że na krótko i bezskutecznie Zła metoda złe podejście Prezesie czy Pan zna te metody? ????

Remek
@Masakra

Hej. Z jakiego miasta regionalna ma takie pomysły. W Bydgoszczy jedyne tabelki to te które przedstawiają wyniki pracy. Teraz mamy sprawną kamerę to mniej na papieroska się wychodzi. Więcej stania a nogi odpadają. Jeżeli jest robota wykonana to jest straszne że na sali sprzedaży nie ma krzesła a kanapa.... Hym.. Regionalna jest wyczulona że nie może pracownik przysiąść na chwilę. Człowiek robot. Mamy schorzenia z kręgosłupem, stopy, chore pęcherze. Tak po kilku latach dorobić się można wszystkiego a pracować gdzieś trzeba skoro latka uciekają. Młodzi są krótko w tej firmie. System zagmatwany, a warunki opłakanym stanie. Klient się naczeka zanim wpijesz te rabaty. Liczysz na kalkulatorku potem wpisy. Nie ma udogodnienia porażka. Ale dalej tkwie w tej chorej firmie.

Masakra
@Remek

@remek albo zarabiaja dużo albo nie są ludźmi wpada bez zapowiedzi myśli ze coś znajdzie wypytuje załogę kompletnie do niczego się nie przydaje (usunięte przez administratora) Kontrolowanie siku, mycie kubka dzwonienie non stop wdrażanie zasad które nie mają racji bytu chce siku ide muszę umyć kubek ide....

Pracownice
@Masakra

Mamy tą samą regionalną i to są rzeczy wyssane z palca. Jasne, obowiązuje check lista ale tylko na standardy wymagane wszędzie. Nikt nie rozlicza z mycia kubków, czasu przerwy czy chodzenia do toalety. Chyba koleżankom nie podoba się, że regionalna przyjeżdża na salony i sprawdza czy wszystko jest w porządku. Pracowałam w wielu garniturówkach i nigdzie nie miałam regionalnej która byłaby tak w porządku.

Usia siusia
@Pracownice

Może mamy tę samą regionalną .Młoda dziewczyna bardzo zaradna to fakt,ale naciska na sprzedaż te śmieszne sms z utargiem o danej godzinie a najlepsze to tabelki porównywarki z lat 2019 i 2020 haha i co im to da.Przecież mogą zajrzeć do systemu i sprawdzic to nie to samo codziennie kpina jakas.Ale nie ma co biadolić w każdej sieciówce to samo 0 poszanowania ,najniższa krajowa i brak socjalu i podstawowych należących sie pracownikowi udogodnień jak woda np albo firmowe chociaż koszule żeby wyglądać elegancko.To nieee bo lepiej jak wygldamy po wieśniacku każda z innej parafiii.Żenada .wiadomo jak każda z nas znajduje lepsza prace to odejdzie .Ostatnio we Fokusie tez jedna kierowniczka sie zwalnia.Każdy ucieka :)

Zu
@Remek

A jak wyczsiłyście, że kamera była nie sprawna?

Remek
@Zu

Co to za pytanie? Sądzisz że głupole pracują w tej firmie?

Zaczarowana

Atmosfera świetna. Ekipa miła, dużo się można od nich nauczyć. Nacisk na sprzedaż. Regionalna w Bydgoszczy profesjonalna z dużo wiedzą. Polecam pracę w fajnym zespole Galeria Pomorska. Nagradzaja premiami nawet świeżych pracowników. Woda do picia jest, strój odpowiedni zapewniony także polecam pracę w tak świetnych warunkach.

Zaczarowana

Nat

Atmosfera w pracy super ekipa tez prezes też póki 5 groszy nie wciśnie regionalna szuka bóg wie czego stresuje....łazi wciska nos w nie swoje sprawy szefie proszę o weryfikację tych regionalnych....

Zszokowana

Witam. Jestem byłym pracownikiem tej chorej firmy i mam pytanie czy ktoś z was dostał może wyrównanie wypłaty z ubiegłego roku? Jestem w szoku bo na koniec czerwca dostałam jakieś 50 zł z dopiskiem że za lipiec 2020.o co chodź??

Jeszcze pracownica

Trochę żal że sezon letni a pracodawca nie zaopatruje salonów w wodę.. no chyba że moja kierowniczka jest temu winna. Czy kierownicy dostają jakaś pulę kasy na zakup niezbędnych rzeczy do salonu? Np. środków czystości, ręczników papierowych? Bo ja czasami mam wrażenie że jak nie przyniosę ścierki z domu to nawet skorzyc nie mam jak. Nie wspominając o dostępie do wody, bo na zapleczu nie mamy nawet zlewu.

Aaa
@Jeszcze pracownica

Jak jeszcze pracowałam w kubenzie na zakupy środków czystości brałam pieniądze z kasy, wystawiałam kw i przyczepiałam fakturę ze sklepu. Później jeśli dobrze pamietam trzeba było zrobić zdjęcie i wysłać do kadr @. Jeśli chodzi o wodę tu tez miałam problem, zlewu również na zapleczu nie było.

Grudzien

Czy ktoś wie jaki był wyrok na sprawie?

Byledopiątku

Tak z ciekawości zapytam. Wszyscy, którzy tutaj piszą mówią o umowach na czas określony. A czy jest chociaż jedna osoba ze sprzedawców, która ma umowę na czas nieokreślony? Czy ktoś może napisać po jakim czasie dostał taką umowę ?Co z macierzyńskim w tej firmie? Bo o tym, że wyzyskują i (usunięte przez administratora) na masę można stąd się dowiedzieć ale takie kluczowe pytania nasuwają się chyba każdej przyszłej pracownicy.

@Byledopiątku

U nas na salonie żadna osoba nie ma umowy na czas nieokreślony... Macierzyński w przypadku czasowej umowy wygląda tak ze do końca umowy jestes pracownikiem a później przejmuje Cie ZUS. I świadczenia typu kontynuacja macierzysnkeigo placona jest przez ZUS.

Aaa
@Byledopiątku

Słyszałam, że kiedy przychodzi moment w którym pracownik powinien otrzymać umowę na czas nieokreślony, to albo tłumacza to jakoś i dają umowę na kolejny rok, albo zwalniają. Osobiście nie znam żadnego pracownika, który otrzymał taka umowę nawet wśród osób które pracowały kilka lat. W tej firmie nie ma co na to liczyć. Nie wiem jak to wyglada z macierzyńskim.

Umowa
@Ona

Umowa na czas nieokreślony wtedy, gdy musi już zostać podpisana, czyli po 33 miesiącach (nie wliczając okresu próbnego) czyli praktycznie po 3 latach pracy. Macierzyński tak, jak napisała osoba wyżej.

@Umowa

Haha pytanie kto w tej firmie wytrzyma 3 lata? :)

Ktoś
@Aaa

Pracuje w tej Firmie 4 rok , i mam umowę na czas niokreslony

@Ktoś

Ja również mam umowę na czas nieokreślony.

@Anonim

Naprawdę nie wierzcie w te komentarze, regionalna często zu zagłada:) w tej firmie tego nie doczekasz. Gdy już dotrwasz do momentu ostatniej umowy, zostajesz zwolniona bo jednak nie nadajesz się do tej roboty :) pozdrawiam

Kandydant po rozmowie

Tak jak pisano poniżej, faktycznie szkoda było mojego czasu. Na rozmowę udałem się z pozytywnym nastawieniem, ponieważ chciałem znaleźć nową pracę z większymi możliwościami premiowymi (to mi zagwarantowano podczas rozmowy tel.). Mój rozmówca przybył ubrany w sposób casual'owy - i dla jasności, nie chcę być uszczypliwy, ale zawsze mnie uczono, że strój wyraża szacunek do drugiego człowieka, uważam, że przy takiej okazji warto było zadbać chociaż o koszulę - cała rozmowa była dla mnie utrapieniem, słuchałem o tym ile to firma nie oferuje i jakie to premie wypłaca. Pierwszy raz spotkałem się z tym, że na rozmowie kwalifikacyjnej nie przedstawiono mi wymagań, obowiązków, a co najważniejsze - nie zadano mi ŻADNEGO pytania jeśli chodzi o moją osobę. Brak zainteresowania przyszłym, potencjalnym pracownikiem jest według mnie dziwaczne, sam rekrutuję w obecnej pracy i było to dla mnie zadziwiające. Musiałem się domyślać czy potencjalny pracodawca jest mną zainteresowany - KOSMOS. Nie udam się więcej do tej firmy na rozmowę, ani nawet na zakupy. Odradzam.

Była pracownica

Pracowałam w tej firmie ponad 3 lata... Na początku bardzo lubiłam ta pracę, później już było tylko gorzej. W firmie nie można liczyć na awans stanowiska mimo, że robisz wszystko i się starasz to nikt tego nie doceni... Nawet umowy o pracę na czas nieokreślony nie dostałam, uratował firmę przed tym tylko kolejny lockdown bo pewnie gdyby nie on to albo z łaską daliby umowę albo zwolniliby człowieka z dnia na dzień. Pan Prezes sam sobie strzela w kolano nie doceniając dobrych pracowników co jest naprawdę przykre, ale mimo wszystko życzę powodzenia, a pracy nie polecam. Pracę proponuję osobom, które potrafią się postawić i może jeszcze czegoś Pana Prezesa nauczą. Powodzenia :)

Pozew

Czy ktoś z was dostał również wezwanie do sądu w roli swiadka?

@Pozew

Nie. Pewnie ktoś z byłych pracowników Cię podał na świadka

@Pozew

Tak, wszyscy byli pracownicy dostali :) nie bez powodu :)

Nora

A jak tam odrabianie godzin?Poszli po rozum do głowy?????

@Nora

To nie tylko tu odrabianie godzin kilka innych firm też odrabia

B.Z

Hej, niedlugo ide na rozmowę o prace. Jak tutaj z pakietem socjalnym? Jaka premia i podstawa? Warto?

Hmm jakim pakietem? Hahaha

@B.Z

Najniższa krajowa, na premie nie licz. I szczerze nie polecam pracy tam :)

Niezadowolona
@B.Z

Jaki socjal, od tej firmy to z daleka... Tutaj wszystkie prawa pracownika są łamane...

@B.Z

Hej szału nie ma w tej firmie. Nie masz co liczyć na pakiet socjalny bo to tu brak ,podstawa przeważnie najniższa A premie czasem są ale szału ni ma .szczerze jak ktoś nie ma pracy i musi pracować to miejsce na tymczasowe zajęcie to ok.

b.z
@Xx13

no nieźle, bo przez telefon to była mowa o takich premiach, że ho ho. Dzięki za opinie ;)

Jak najdalej
@B.Z

Nawet nie zawracaj sobie głowy rozmową, nie polecam pracy w tej firmie ,pracowałam w różnych Ale w takiej gdzie są łamane notorycznie prawa pracownika ,zabieranie urlopów bezprawne zmniejszanie pensjii ,przez kilka miesięcy mniej o 20 % od najniższej krajowej zastraszania UCIEKAJ NIE POLECAM

@B.Z

Ale może to tez zależy w jakim regionie chcesz się zatrudnić. Bo jeśli w M.W. to wystarczy ze poczytasz wszystkie opinie pod spodem. Może pod innym kierownictwem chociaz na premie można liczyć w co szczerze wątpię. Naprawdę jest dużo pracy, poszukaj czegoś na co zasługujesz:)

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 15 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska