Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

B.Z

Hej, niedlugo ide na rozmowę o prace. Jak tutaj z pakietem socjalnym? Jaka premia i podstawa? Warto?

Ona

Hmm jakim pakietem? Hahaha

@B.Z

Najniższa krajowa, na premie nie licz. I szczerze nie polecam pracy tam :)

Niezadowolona
@B.Z

Jaki socjal, od tej firmy to z daleka... Tutaj wszystkie prawa pracownika są łamane...

Xx13
@B.Z

Hej szału nie ma w tej firmie. Nie masz co liczyć na pakiet socjalny bo to tu brak ,podstawa przeważnie najniższa A premie czasem są ale szału ni ma .szczerze jak ktoś nie ma pracy i musi pracować to miejsce na tymczasowe zajęcie to ok.

b.z
@Xx13

no nieźle, bo przez telefon to była mowa o takich premiach, że ho ho. Dzięki za opinie ;)

Jak najdalej
@B.Z

Nawet nie zawracaj sobie głowy rozmową, nie polecam pracy w tej firmie ,pracowałam w różnych Ale w takiej gdzie są łamane notorycznie prawa pracownika ,zabieranie urlopów bezprawne zmniejszanie pensjii ,przez kilka miesięcy mniej o 20 % od najniższej krajowej zastraszania UCIEKAJ NIE POLECAM

@B.Z

Ale może to tez zależy w jakim regionie chcesz się zatrudnić. Bo jeśli w M.W. to wystarczy ze poczytasz wszystkie opinie pod spodem. Może pod innym kierownictwem chociaz na premie można liczyć w co szczerze wątpię. Naprawdę jest dużo pracy, poszukaj czegoś na co zasługujesz:)

NA SZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIĶ

Cześć. Dziwi mnie, że godzicie się na oddawanie godzin, przecież to ewidentny przekręt i wyzysk. Kubenz dostał tarczę za ostatni lock down w wysokości 904 tyś 700zł a za wszystkie w sumie 4ml 961 tyś 684 zł do sprawdzenia na stronie https://sudop.uokik.gov.pl/search/ aidBeneficiary. Wpisanie urlopów za lock down też jest nie zgodne z prawem. Ja oddałam sprawę do IP i wygrałam. Kubenz wypłacił mi ekwiwalent za urlop. Nie bójcie się walczyć o to co wam się należy bo warto. Straszą Was wypowiedzeniami a kto będzie pracował w moim regionie non stop jest rekrutacja bo nie ma kto pracować. Teraz 4 mają w galerii na otwarciu była jedna osoba . I będzie stała po 12 h przez cały tydzień bo chętnych do pracy do tej nieuczciwej wobec pracowników i klientów firmy brak. Życzę wszystkim zmiany pracy na taką w której Was docenią i nie będą okradać . Mnie się udało. Powodzenia!!!

Pola
@NA SZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIĶ

Myśle ze oni wykorzystują jakaś lukę w prawie.Nie sadze aby na żywca tak bezczelnie łamali prawo a ze jest to czyste h**ostwo to druga sprawa.Może L4 byłoby sensownym rozwiązaniem na to śmieszne odrabianie godzin?W całej galerii tylko Kubenz tak potraktował pracowników.rozmawiam z dziewczynami ze wszystkich sieciówek wiadomo każdy na coś narzeka ale jak słyszą co się tutaj odwaliło to doceniają swoje stanowiska.

Była pracownica
@Pola

Polecam zadzwonić do inspekcji pracy w swoim mieście w celu uzyskania odpowiedzi. Firma działa bez prawnie, potwierdził mi to pan z inspekcji właśnie. Na infolinii pokierują Was co dalej robić - pisać pismo do pana Huberta listem poleconym, żeby mieć potwierdzenie, a następnie złożyć skargę w inspekcji. Powodzenia!

@Była pracownica

Ta firma działa bezprawnie chyba od początku swojej działalności haha. Mam tu na myśli oszukiwanie klientów co do składu materiałów itp. A jeśli chodzi o obecna sytuacje, to już odkąd się to zaczęło w marcu 2020 działali bezprawnie wobec pracowników. BRAK SŁÓW NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI!!! Zgłaszajcie to wszyscy do inspekcji, może w końcu zamknął to dziadostwo!

NA SZCZĘŚCIE BYŁY PRACOWNIĶ

Przed godziną napisałam swoją opinię. Była negatywna czy z tego powodu nie mogę znależć swojego wpisu?

Trzeba być debilem bez poczucia własnej wartości żeby tam pracować!

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Rynce opadywuja

Hej mam pytanie czy wy dokladacie godz do maja i czerwca, mamy odrobić godziny seriioo czego oni jeszcze nie wymyśla co za firma szok ..

Pracuje
@Rynce opadywuja

Tak ale wiem że to nie jest zgodne z prawem. Więc chyba warto to gdzieś zgłosić

@Pracuje

Jak najbardziej polecam to zgłosić i nie dajcie się zastraszyć zwolnieniem! :)

Rodo

Prezes powinien wiedzieć że : ,, nawet najdłuższa żmija kiedyś przemija '' a czego nie zrobi Inspekcja Pracy załatwi Covid - 19 i syndyk masy upadłościowej . Za chamskie numery tylko takie życzenia !!!!! . Czas przestać udawać pracodawcę .Widać nie każdy nadaje się do tego ,,biznesu. Koleżanki i koledzy puki musicie to pracujcie u tego płatnika Zus-u .

Pracownik były
@Rodo

Cześć Jak czytam ci się nadal wyprawia w tej firmie to włos się jeży na głowie .Pracowałam w kubenzie parę lat odeszłam bo ile można było się prosić o swoje pieniądze .Zarząd hmm... urwał się z choinki widzę że nadal przekręty i traktowanie was jak (usunięte przez administratora) PANIE PREZESIKU KOMUNA JUŻ DAWNO SIĘ SKOŃCZYŁA czytam o odrabianiu godz ????????????nie no to już cios poniżej pasa...pracuje w firmie również moda męska dla ludzi zwracają się z szacunku nie jesteś numerem ale masz imię płacone wszystko na czas 100%bez żadnych problemów. Jeśli firma jest na tarczy wy macie płacone 100%bez żadnego wyrabiania godzin !!!!pewnie wiedzą o tym że po otwarciu kolejny raz będą braki kadrowe więc waszym kosztem ktoś musi wypełnić lukę w grafikach za darmo ????

Fff

pracownicy jak tam sytuacja u was na salonach? Pracujecie czy nie możecie jak i my zakaz chodzenia do pracy przy zamkniętym salonie A godziny kwietniowe pewnie do odrobienia będą ????masakra co oni z nami robią. Wszyscy o tym wiedzą jak traktują pracowników i .kradną im urlopy bieżące. Inne salony pracują przy zamkniętych salonach A część nie może. Później odrobić. I nikt nie pomoże. Tylko nie piszcie że zmienić pracę.,bo na co i gdzie w tych czasach?

Jaki region?

@Fff

Niestety... Te godziny mają być odrobione w maju i czerwcu. Nie wiem jak tego dokonać...

@Pracownica

Ja żadnych info w ten sprawie nie mam, nikt się nie kontaktował w związku z tym. Przecież to fizycznie niemożliwe, by wyrobić ponad 150 godzin z kwietnia w kolejnych miesiącach? Dodatkowo za najniższa krajowa? Prawnie to podejrzewam również nie jest możliwe. Jesteście pewni, że takie coś ma w ogóle być? :O

Wiki

Cześć! Mozwsz mi przypomnieć jaki obsługujecie program na kompach? Zapomnialam a potrzebuje do cv. Z góry dziekuje!

Za najniższą krajową? Przecież cały miesiąc siedzisz w domu i dostaniesz za to zapłacone. Za darmo nikt Ci tych pieniędzy nie da...

Nie zgadzam się

W jakimś celu pracownika chroni umowa o pracę, prawda? Z jakiegoś powodu nie ma się zwykłej śmieciówki, czyż nie? Właśnie po to, by w sytuacjach jak ograniczenie działalności z powodu pandemii, pensja (pomijając premię) była wypłacana, bez nakładania na pracownika brzemienia w postaci ODRABIANIA 150+ godzin w kolejnych miesiącach, bo w momencie przestoju zostało pracownikowi zapłacone (musiało być zapłacone - bo ma UMOWĘ O PRACĘ). Nie po to ma się umowę o pracę, a nie zleceniówkę-śmieciówkę, by robić po 200h miesięcznie do końca roku.

Płaci państwo bo firma korzysta z tarczy. To po pierwsze a po drugie nawet byli w stanie ukraść nam nasze pieniądze z wypłat listopadowych. Oby już jak naj krócej byli na rynku bo nawet nie wiadomo co mówić klienta w sprawach zmienionych nazw garniturów a przede wszystkim ich składach. Kontakt podczas lock downu jest zerowy z KRS. Więc szykuje się jedno

Xxx

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby zgodzić się na „odrabianie” godzin. Co z tego, ze maja płacone za siedzenie w domu, nie siedzą w domu z własnej woli, tylko z powodu zamknięcia galerii, a wynagrodzenie dla pracowników po prostu im się należy, jeżeli maja umowę o prace. Nie dajcie sobie wejść na głowę i jak macie chociaż odrobine zdrowego rozsądku i szacunku do siebie to nie gódźcie się na jakieś „odrabianie” godzin i to za najniższa krajowa! I nie wierzcie w obiecanki cacanki o urlopach na wakacje, bedziecie zasuwać 300h w miesiącu żeby odrobić godziny? Za najniższa krajowa? Śmiech na sali jeśli ktoś na to pójdzie :D

@Fff

Weźcie l4 w tym okresie i nie będziecie musieli odrabiać żadnyc godzin :) choć już minęło zbyt dużo czasu. Nie wiem kto jeszcze decyduje się tam pracować masakra

Rodo

Co za bzdury wypisujesz, brak znajomości prawa nie zwalnia z przestrzegania go. Pracownika chroni umowa, są obowiązki pracownika i pracodawcy. Proponuje doszkolić się bo wstyd takie głupoty wypisywać!

Ddd

Ale lubię zaglądać tutaj i patrzeć że jeszcze ktoś się nabiera na obiecanki firmy

Ddd

Jak ja się cieszę że nie pracuje już u tak niekompetentnych ludzi

Zabrane urlopy w tamtym roku, zabrane urlopy w tym roku... A jak nie bierzesz urlopu to zwolnienie . Ta firma to porażka Czekam aż dadzą mi wypowiedzenie wolę być na bez robociu niż dla nich pracować! Będą wakacje nawet nie dostaniemy 2 dni wolnych ciągiem bo pan prezes będzie kazał odpracować bo taki był dla nas dobry że płacił za nic.

Pracownik xxx

Hej pracownicy jak tam sytuacja u was na salonach? Pracujecie czy nie możecie jak i my zakaz chodzenia do pracy przy zamkniętym salonie A godziny kwietniowe pewnie do odrobienia będą ????masakra co oni z nami robią. Wszyscy o tym wiedzą jak traktują pracowników i (usunięte przez administratora) I nikt nie pomoże. Tylko nie piszcie że zmienić pracę.,bo na co i gdzie w tych czasach?

Monaliza
@Pracownik xxx

Widzę że wszędzie to samo (usunięte przez administratora) , tu widać że im nie zależy na pracownikach liczy się tylko wyzysk do cna, przecież i tak wiedzą że każdego można zastąpić szczególnie w tych czasach, cóż nam pozostało cierpliwie szukać innej pracy. Pozdrawiam

Wiecie coś na temat upadłości firmy? Ponąć są powoli nie wypłacalni

A skąd posiadasz takie informacje? Przy każdym poprzednim lockdownie (zwłaszcza gdy towarzyszyły mu ogromne odsyłki towaru) pojawiał się taki komentarz. Jestem ciekawx skąd.

Mona

Hej pracownicy, wypowiedzicie się na jakiej zasadzie aktualnie pracujecie w salonach: zwolnienia,opieka ,urlopy ?

@Mona

Po prostu przychodzimy do pracy ;)

Gif
@Mona

Przychodzimy do pracy chore zamknięcie nie jest spowodowane nami tylko pandemia nie zamknęli galerii po to by do niej chodzić Można to odrobić w miesiącach gdzie jest ruch zresztą jak zwykle brak kontaktu i informacji droga elektroniczna jak zwykle do (usunięte przez administratora)

@Gif

Wolałam przychodzić do pracy niż później to odrabiać, nie wiem czy ktoś chciałby w danym miesiącu wyrobić cały etat plus odrobić tyle zaległych godzin...

Aaa
@Gif

Boże jak dobrze, ze już tam nie pracuje...

Haha
@Pracownica

I co wy tak robicie w zamkniętym sklepie hahah

@Haha

Coś do zrobienia zawsze się znajdzie, chociaż nie musimy się martwić o to jaką wypłatę dostaniemy.

@Pracownica

Fajnie:) my musieliśmy się martwić co zrobić jak wyplata nie przyszla, oby nie okazało się inaczej w dzień wypłaty również u was, pzdr ????

Marzanna
@Pracownica

Najniższa krajowa od roku a w niektórych miesiącach nawet poniżej najniższej krajowej no gratuluję takiej wypłaty :D :D

Całe szczęście
@Mona

Urlopów nie mają już z czego zabrać bo wszystko kazali wykorzystać na poprzedni lock down. Cieszę się że już tam nie pracuje sprawa z urlopami z ukradzionymi pieniędzmi za listopad oraz wiele innych rzeczy zgłaszam do inspekcji pracy i da sądu. To jest jedyną drogą żeby z tą "firma" wygrać.

Daga
@Marzanna

Zawsze mozna się zwolnic i nie miec nic????

Daga
@Marzanna

Zawsze mozna zrezygnowac z pracy i nie miec nic.. niestety mamy taki czasy ze wszedzie placa najnizsza krajowa w niektorych firmach nawet to maja na raty

Marzanna
@Daga

Na szczęście juz dawno w kubenzie nie pracuję!!! :D Nie wyobrażam sobie pracować za najniższą krajową i przychodzić codziennie do pracy nie mając żadnego celu, pić tylko kawę i gadać o głupotach. I uwierz można w dzisiejszych czasach zarabiać więcej niż najniższa krajowa. Na każdej rozmowie kwalifikacyjnej propozycje dotyczące płacy były wlasnie powyżej najniższej krajowej i na szczęście nie w handlu.

Była pracownica

Cześć wszystkim, dzisiaj dostałam pismo z inspekcji pracy, że wypłaty za listopad 2020 były naliczone niezgodnie z prawem i pracodawca powinien wypłacić różnicę. Niestety pewnie tego nie zrobią i pozostanie jedynie droga sądowa :(

Grudzien
@Była pracownica

Za to z naszej strony Pani M.B. została pozwana przez inspektorat pracy w Olsztynie zgodnie z art 282 kp :)

@Grudzien

Potwierdzam :) sprawa jest w toku

To jest moja opinia

Podsumowanie : Moja opinia o pracy w tej firmie przed pandemia jest bardzo pozytywna. Solidna podstawa plus wysokie premie w sezonie ślubnym, poza sezonem w sumie też. Jednak bardzo zależne od indywidualnego zaangażowania. W trakcie pandemii wypłata w dwóch ratach, były lekkie rozbieżności z KP, ale za okolo 2,5 miesiąca siedzenia w domu dostałam 100 % wynagrodzenia. Nie brałam urlopu i nikt nie zmuszał mnie do wypisania wniosku urlopowego. Następne zamknięcie 20% mniej i wynagrodzenia i godzin. Wymóg przychodzenia do pracy, nie chcesz przychodzić - skorzystaj z urlopu. Ok. Sprawiedliwe. Przyszedł Grudzień i wróciły premie mimo kiepskiej sytuacji. Teraz nie ma premii, jest podstawa taka zgodna z KP ???? Skład asortymentu bardzo słaby. Sprzedawca nie ma zbyt wiele argumentów poza cenami do sprzedaży. Ratuje nas MTM czyli szycie na miarę, dla bardziej wymagających Klientów ale to wiąże się z czasem oczekiwania. Odnośnie KRS - nie wiem z jakimi mieliście przyjemność. Ja nie znam żadnego ktory/a zakasa rękawy, robi z Tobą dostawę czy VM, zapowiada się choć nie musi się zjawić, przewozi Ci towar na własną rękę po swoim regionie. Były też słowa krytyki ale częściej konstruktywnej niż nie (w końcu to KRS). Na tą chwilę moja ocena jest mocno średnia, możliwe że są wyżej płatne posady jednak z dużo wyższym nakładem pracy. Dlatego decyduje się przeczekać do wakacji (sezonu ślubnego) i wtedy podjąć decyzję. Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam.

Malina

Dzień dobry! Pytanie mam do pracowników związane z kadrami z racji tego że do nich dodzwonić się nie można też nie udzielaja informacji do rzeczy czy wy będąc na zwolnieniu lekarskim powyżej 33dni otrzymywaliscie wynagrodzenie od pracodawcy? Będę wdzięczna za odpowiedź!

Tak
@Malina

Tak bo firma zatrudnia powyżej ilustam pracowników. Oni dostają oczywiście zwrot kosztów od ZUSu. Jestem na zwolnieniu już kilka miesięcy i przelewy ciągle przychodzą z firmy.

Witam, ja nadal jestem pracownikiem firmy kubenz niestety z częścią opinii musze się zgodzić ta firma to jeden wielki żart, jednak niektórych opinii nie rozumiem i uważam że są nie potrzebne. Piszecie o rzeczach które nie są konkretami o tym ze dziewczyny w sklepie robiły sobie zdjęcia w sklepie albo ze siedziały w tel (No i co z tego nikt z nas swiety nie jest, dodatkowo za te pieniądze nie ma co robić innego jak tylko się obijać) czepiacie się słówek lub ortografii (naprawde?) Czepiajcie się lepiej tego jak np są nam wypłacane wynagrodzenia za l4 lub też kwarantanne (nieprawnie, nie jest liczona średnia z 3 miesiecy) czepiajcie się braku kontaktu z kadrami które z zasady są dla pracownika by się dowiedzieć coponiektorych rzeczy (a kadry rzucają słuchawka i krzycza ze mamy rozmawiać z regionalnym który nie zna się na liście plac i się nie dziwie bo to nie on od tego jest) czepiajcie się xmian zdania ze przez pół miesiąca wersja ze robimy 80% godzin i nagle jednak klapka się odklei i jest ze 100% i musimy (usunięte przez administratora) bez przerwy zeby to wyrobić. Możecie tez się czepiać tego ze centrala robi nam zdjęcia na kamerach i są rozsyłane na całą centrale ze za przeproszeniem jakas pani z salonu poszla siku o 19 a ze bhla sama to musiala zamknąć (a przecież w tych godzinach jest zakaz korzystania z toalety) a wy się rzucacie ze ktos obiad w przymierzalni je i się jie dziwie my tez tak często robimy bo na tym obskurnym zapleczu bez żadnego stolika ani niczego się nie da. Czepiajcie się tez tego ze firma nas ośmiesza tym ze klienci wchodzacy do sklepu widza ubrania które kupili np w zeszłym roku np garnitur 120 srketnosc wełny a teraz jest 80% poliester i 20% wiskoza robią z nas kłamców i (usunięte przez administratora) A na koniec sklep internetowy zadzwoni 46 razy vo nie odpisaliśmy na mejla w ciągu 3 godzin bo zajmowaliśmy się dostawa i mtm tym się lepiej zajmijcie

Ola563

Racja!!

Byly pracownik

Święte słowa i podziw za to, ze jeszcze tam pracujesz:) ale super chociaz ze przedstawiasz to w ten sposób - A nie tylko byli pracownicy. Wiadomo pieniążki sa potrzebne :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Dd

Za chwilę firma padnie

Zaxi
@Dd

Dlaczego tak myślisz?

M.P

Pracowałam w kubenzie kilka lat temu i w innym regionie.Co do samej firmy faktycznie ich praktyki względem składu ubrań delikatnie mówiąc zasługują na paragraf.Naszla mnie taka refleksja ze o ile jest to prawda i dziewczyny zwolniły się całymi ekipami to może przyczyniły się aby sytuacja nowych była w firmie lepsza?Moze właśnie dzięki temu ze firma straciła dobrych oddanych pracowników i przy okazji wyszły takie smaczki w necie przejrzą na oczy i będzie lepiej?Tego wszystkim życzę i pozdrawiam Was wszystkich :)

Niezadowolony
@M.P

Teraz wystarczy przejść się do salonów i spojrzeć na skład garniturów i marynarek, oraz ich nazwę.... Garnitury, marynarki nagle zmieniły nazwy i składy, o wełnie można zapomnieć... Ten kto tam pracował bez problemu pozna ich flagowe garnitury, które miały 100% wełny, a teraz nie ma tam nawet 1% jej... Szkoda ludzi, którzy kupowali tam, myśląc że to towar naprawdę dobrej jakości. Dobrze, że już tam nie pracuje, chociaż wstydu nie ma...

Wstyd!

Jeżeli chodzi o samą firmę Kubenz, to jest tutaj dużo prawdy. Pan Hubert chyba sam się zgubił w tym (usunięte przez administratora) mieszaniu z etatami, wypłatami, premiami czy urlopami. Ale chciałabym zauważyć, że zrobił się tutaj bardzo naciągany cyrk, wręcz mam wrażenie że niektóre osoby mają chyba paranoję i należą do grupy która nigdy nie powinna pracować, bo są tak delikatni, że aż mi Was szkoda. Bardzo dużo pracodawców znalazło się w tej samej sytuacji i zrobili dokładnie to samo. Obcięli wypłaty, zmuszali do urlopów, także nie ma tu jakiegoś wyjątku. Nie macie pojęcia o prowadzeniu firmy i stratach jakie wszyscy ponoszą przed tak zwana "epidemię". Każdy chciałby siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) i dostawać 2tys. Ale skoro jesteście dorośli powiniescie wiedzieć że pieniądze na drzewach nie rosną a każdy przedsiębiorca ratuje się jak może. To że o innych firmach się nie mówi albo nie ma tam takich "(usunięte przez administratora) na forum to nie znaczy że jest lepiej. Gwiazdy robią tutaj szum, jakby stał się jakiś wyjątek i one miały gorzej od innych. Dużo lepsze, bardziej znane i dochodowe marki musiały obliżać wynagrodzenia i zwalniać. M.W pisanie takich rzeczy o kimś i w taki sposób jak jest to tutaj przedstawione najgorzej świadczy o Was, całe szczęście że już nie pracujecie. Opinia nie wzięła się z palca i jest dużo prawdy o jej złych praktykach w pracy, ale nie ma tutaj żadnej, naprawdę żadnej wartej uwagi opinii. Tylko osoby z problemy psychicznymi mogły by pisać o jakiś prochach, prowadzeniu czy o tym że szkoda jej męża. Jaki związek to ma z pracą i co ma to na celu?! To tak jakby ktoś napisał "nie polecam pracy w Warszawy bo tam Grażyna męża zdradzała". Weźcie się zastanowić czy jest to forum o firmie i pracodawcy czy klub zgorzkniałych bab, które oprócz siedzenia, picia kawki i dostawania za darmo pieniędzy nie mają nic do zaoferowania.

Róża
@Wstyd!

Szanowna Pani czy Pani się urwała z choinki? Pracując w galerii zwłaszcza w danej branży pracownicy świetnie się znają, wymieniają się zdaniami, informacji itp. Doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja w innych firmach i z przykrością muszę stwierdzić, że w konkurencji nie miały miejsca zwolnienia, wynagrodzenia po 1700zł i nikt nikomu nie zabierał urlopów - dlatego właśnie Szanowna Pani o innych firmach się nie mówi tak przykrych rzeczy bo zwyczajnie nikt o nich nie słyszał. Opinia ludzi tak jak Pani napisała niestety nie wzięła się z palca tylko zaś z własnego doświadczenia pracowników Kubenza.

@Róża

Bardzo możliwe, że się urwałam i może dzięki temu zachowałam rozum na swoim miejscu? Chciałabym zauważyć, że nie napisałam o konkurencji tylko o dużo bardziej dochodowych i znanych markach, które dla Nas nie są konkurencją bo mają całkowicie inny asortyment (zaznaczam bo nie wiem czy ktoś to rozumie). A Ty nie zrozumiałaś kompletnie nic, śmieszne jest to że wszyscy są ograniczeni tylko do tego "a u konkurencji" Serio? Ale jak już tak bardzo chcesz iść w konkurencję, to niestety ale chyba masz kiepskie źródła albo znasz mało ludzi. Najlepsze jest to, że w bardzo znanych markach konkurencyjnych nawet nie trzeba iść pytać, bo kto jest rozeznany ten wie o kogo chodzi.

@Róża

Ogólnie nie będę i nie chce tutaj się bawić w zbędna dyskusji do spamu, bo też nie o to mi chodzi. Albo przepychać słownie co w rzeczywistości dzieje się u konkurencji (bo widać dużo osób nie wie jak było). Zmierzam do tego że zachowanie, poziom kultury i naciąganych historii tutaj, wcale nie jest lepszy od postępowania Pana Hubert wobec pracowników czy wymienianej M.W ! Tutaj jest tyle wersji wydarzeń, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

@Wstyd!

Cześć WSTYD :) MILO cie tu goscic bo widać że również razem z nami masz coś z psychiką (my mamy to spowodowane pracą w tej firmie a Ty?) Faktem jest ze niektóre komentarze tutaj trochę odbiegają od spraw firmowych do prywatnych - nie wszyscy poważnie podchodzą do sprawy co nie oznacza ze kłamią. Ale pomijając. Po pierwsze nie epidemia, a 'pandemia' to są całkiem 2 różne stwierdzenia (doinformuj się, jeśli chcesz się prawidłowo wypowiadac), po drugie to ze jest kryzys to znaczy że firma może działać poza prawem? Jeśli sobie na to pozwolisz razem ze swoimi znajomymi z innych firm to super, ale nie pozwalajmy na to innym. Trochę honoru. Działanie w postaci obcięcia etatów, pensji - ok. Pomijając nie wypłacanie wyplat, no ale ok może Ciebie stać na utrzymanie rodziny w porządku. No ale bez jaj mobbing w pracy + oszustwo na oszustwie w kadrach i ksiegowosci? Podejście do pracowników? Wyzywanie? Nie zazdroszczę Ci podejścia, wole być psycholka ktora będzie ciągle ostrzegać odpowiedzialnych ludzi!:)

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 247.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 222, z czego 15 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska