logo Kubenz

Kubenz

Kalisz

Opinie o Kubenz

Ona28 2016-03-10 15:16
Pracuję w Warszawie pierwsza umowę dostałam śmieciowa później już umowa o prace. Warunki dobre, jeśli potrafisz sprzedać i robisz to co do Ciebie należny nikt uwagi Ci nie zwraca. Nie napracujesz się a wypłatę godziwą dostaniesz. Jestem zadowolona. Pójdź i się przekonaj. Gdybym czytała opinie to nie poszłabym na rozmowę rekrutacyjną i to błąd. Praca jest Ok. Dyrektor sprzedaży konkret babka ale docenia pracowitych. Jak chcesz stać nic nie robić i dostać kasę to nie ten adres. ;)
jazda z syfem! 2016-04-15 13:25
100% prawdy
X 2016-04-23 20:29
Co rusz otwierają nowe salony. To chyba dobrze.
fghj 2016-05-15 21:02
pewnie ze dobrxe..teraz widze ze szukaja na przyklad kierownika operacyjnego sprzedazy w kilku wojewodztwach w Polsce oferuja stabilne zatrudnienie,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,atrakcyjne wynagrodzenie,narzędzia pracy
Iwona 2017-03-02 12:07
@Ewel pracujesz długo w firmie? Na jakim stanowisku? Obecnie Kubenz szuka Doradców Klienta w Salonie Firmowym. Możesz opowiedzieć jak wygląda praca doradcy? Na jakie warunki można liczyć?
Iwona 2017-03-10 11:55
@OLaOLa byłaś pracownikiem Kubenz? Co wpłynęło na Twoją opinię na temat firmy?
Zostaw swoją opinię o Kubenz - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubenz