Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Szczecin

Jak to jest.. tyle PRAWDY o pani MW a w dalszym ciągu trzyma posadę... jedno wielkie (usunięte przez administratora) uważajcie

Kierownik

Niestety wszystko co jest tu napisane jest PRAWDĄ! I tak jak tu ktoś napisał, każda szanująca osoba swoje stanowisko, pracodawcę a przede WSZYSTKIM drugiego CZŁOWIEKA nie zniża się do poziomu mobbingu jaki stosuje ta kobieta. Brak inteligencji, doświadczenia zawodowego, kultury, klasy z jej strony świadczy o tym czym jest (bo nawet na "kim" nie zasługuje). Klamstwa, krętactwo, zastraszanie, wulgarny język, agresja wobec drugiego człowieka, do niej wróci ze zdwojoną mocą. Kochani jej (usunięte przez administratora) o których również ktoś tu wspomniał nie pracują w tej już firmie. Nikt szanujący siebie, nie pracuje z kimś takim. Cały jej NAJLEPSZY TEAM powiedział dość. Są na L4 od jesieni lub się zwolnili. Serio, rozmawialam z nimi i dziękuję im właśnie za cenne wskazówki. Ta baba rozsiewa za soba tylko jad nienawiści, żeby nikt z nikim nie rozmawiał a tu mile rozczarowanie. Prezes niech się lepiej przyjrzy jej pracy, poczynań na salonach i samowolkach jakie robi bez wcześniejszego powiadomienia dyrekcji, prezesa. A pracę można znaleźć wszędzie indziej nawet w konkurencji za dwa razy tyle! Trzymajcie się ciepło!

Nowa

Czy ktoś dostał juz jakieś nowe wytyczne co dalej? Kolejne urlopy... ???

Oszukana
@Nowa

Masakra.!!!!.najpierw kazali wypisać 9 dni urlopu do 15 stycznia ze niby to jest warunkiem przedłużenia mojej umowy która kończy sie wlasnie 15 a teraz kolejny szantaż ze dostanę umowę jak wypisze urlop do konca miesiąca..i tak robią z ludzi (usunięte przez administratora) !!! Czuję się (usunięte przez administratora).nie wypiszę juz ani jednego dnia urlopowego..przyjdą wakacje a ja nie bede miala wypoczynku.Nie .

SZANTARZ
@Oszukana

Szantaż (fr. chantage) – przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary. Według polskiego prawa karnego na definicję groźby bezprawnej składa się między innymi groźba rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub osoby jemu najbliższej, przy czym nie jest ważne czy sama „wiadomość” jest prawdziwa czy nie. Szantażu nie należy mylić z przestępstwem pomówienia, czyli rozpowszechniania nieprawdziwych informacji, które może mieć miejsce także w sytuacji „zemsty” przestępcy na ofierze, która nie spełniła żądań przestępcy.

@Oszukana

Nie daj się!!! Bardzo dobrze!!

Karma wraca

Czyli zabrała głos mk, prawda boli i będzie bolec. A prezesa to z pewnością zna pani najlepiej spod biurka gdzie podsuwa te nie swoje pomysły i udaje inteligentna. Tak informacyjnie od stycznia żadna firma nie jest na postojowym np..Deichamnn, CCC czy LPP Nie ma tarczy i nasza od listopada, więc dzwońcie do PIP i ich zgłaszajcie.

@Karma wraca

Kubenz nie jest na postojowym. Kubenz jest na porozumieniu pracowniczym. Znajdź różnice mądra dziewczynkio ;)

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Niestety, ale konsultowałam to z prawnikiem i premie moga obciac za L4, ponieważ bynajmniej u mnie nie ma jej wpisanej w umowie a jest ona uznaniowa. A podatek liczy sie dodajac kwote brutto premii do kwoty brutto podstawy wynagrodzenia. i przeliczajac to w dowolnym kalkulatorze wynagrodzeń na kwote netto. Tak wyliczona kwota to jest to co dostaniemy na konto. sprawdziłam i mi się zgadzało

Hej M

M.W. czy to Ty ? Pozdrawiamy serdecznie. Jak mija nowy rok? :)

Z prawnikiem? xD

Karma wraca

Ewidentnie tu wypowiada się RKS pani mk. Pytanie czy była przed piciem czy po piciu? Bo nie wie nic a się wypowiada. To tez dowód na to że ona robi przelewy, jak chce i komu chce. Jedni dostają 1500 a inni 1700 a wszyscy są na tej samej umowie i tych samych warunkach zatrudnienia. Dzwoniłam do PiPu i sprawa jest zgłoszona w moim imieniu ale każdy kto chce wyrównanie musi sam tym się zainteresować i zgłosić. Uwaga na tą kobietę.

@Karma wraca

Mi to w ogóle się wydaje że mw zmysliła prezesa i to ona tak naprawdę nim jest.

Nie chcesz go poznać osobiście...

jolcia

Aż tak źle? ;)

oburzona

Polecam wszystkim zainteresowanym tematem obniżonych wynagrodzeń i świadczeń nie opierać swoich działań na plotkach czy pomówieniach, a zwłaszcza tych głoszonych przez RKS z zach. pom., aczkolwiek nie sądzę aby którykolwiek z pracowników uważał jeszcze tą panią za kompetentną, bo sama już wielokrotnie się ośmieszała głosząc swoje poglądy czy wiedzę, lub raczej niewiedzę. Poza tym o tej pani krążą już takie historie, że można książkę pisać. Obgadywanie innych pracowników, zrzucanie swoich obowiązków na innych, odwracanie się do pracownika plecami podczas "rozmowy", przerywanie wypowiedzi, podnoszenie głosu, rozłączanie połączeń pod wpływem emocji - karygodne zachowanie. Brak profesjonalizmu ta pani udowodniła na każdym poziomie swojego "zarządzania". Kiedyś mnie zastanawiało czemu prezes H. daje przyzwolenie na takie zachowanie ale po tym jak potraktował pracowników podczas obu lockdownów i jakimi głodowymi wypłatami wynagrodził nas za pracę w grudniu wcale mnie to nie dziwi - trafił swój na swego. Żałuje tylko, że nie odeszłam z tej firmy po pierwszym lockdownie. A prezes tak pięknie w mejlach pisał, że dziękuje nam za prace w trudnym czasie. I taką nagrodę dostaliśmy. Tak jak ktoś pisał niżej, jak zobaczyłam, że ulubione salony RKS się zbuntowały to też już nie odpuszczę i oczy mi się otworzyły. Odnośnie pomniejszonych wynagrodzeń: przede wszystkim należy do tematu podejść na spokojnie i zweryfikować działania pracodawcy u odpowiednich instytucji, tak jak tu wszyscy piszą: ZUS i PIP. Nie dzwońcie na przysłowiowe "hura" tylko skompletujecie dokumenty najlepiej w kolejności: umowy o prace, aneksy do umów o prace oraz porozumienia i aneksy dotyczące przestojów ekonomicznych i obniżeń etatów, które w roku 2020 miały miejsce - bez tego nikt nie rozpatrzy waszych skarg. Wyjątek stanowi jeśli kadry lub RKS nigdy nie przekazały wam oryginałów dokumentów i nie możecie się ich doprosić przez mejla, wtedy jest to już wina pracodawcy. Kadry są zobowiązane udzielać wam informacji, a zwłaszcza dotyczących składek. Dlatego całą komunikacje najlepiej prowadzić przez mejla lub wysyłać pocztą. Jeśli tego nie robią (nie odpisują na mejle, nie odbierają telefonów) to taką informacje należy przekazać podczas zgłoszenia do PIP. Dodatkowo zawsze możecie złożyć do ZUS wniosek z prośbą o wydanie opinii w sprawie prawidłowości naliczenia płacy lub zasiłków (za l4, macierzyński itp.). Poza tym panie w PIP to już są wtajemniczone, bo potwierdzają, że przeciwko tej firmie wpłynęło już mnóstwo zgłoszeń z całej Polski. Warto działać, jak się nie uda nic wyegzekwować to przynajmniej macie spokojne sumienie, że nie daliście się oszukać. Nie nastawiajcie się na duże pieniądze, odsetki, odszkodowania czy odprawy, bo to raczej się niestety nie wydarzy. Możecie liczyć tylko, że wyrównają wam brakujące kwoty. I prezes dobrze o tym wie, dlatego pozwala sobie na takie traktowanie ludzi.

Niezadowolona
@oburzona

Za styczeń też ma być 80% od najniższej krajowej....

jeszcze pracownik

Też byłam u radcy prawnego i jedyne co polecił to: 1. napisać wniosek do ZUS o wydanie orzecznictwa w sprawie obliczenia podstawy wymiaru świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, gdy zmieniono wymiar czasu pracy na podstawie ustawy o COVID-19 2. napisać zgłoszenie do PIP, że pracodawca unika kontaktu, celowo nie udziela informacji i istnieje prawdopodobieństwo, że błędnie nalicza wynagrodzenia. A od siebie radzę szukajcie pracy i nie dajcie się zastraszyć. Wszędzie lepiej niż w kubenzie za mniej niż najniższą krajową.

Karma wraca

Usunięty został link, szkoda bo taka strona powinna wspierać pracownika, nikt nie jest ponad prawem. Kochani wystarczy zadzwonić na ZUS powiedzieć o bezprawiu, obniżonych świadczeniach zdrowotnych, bez naliczenia premii z których również nie powinni zabierać rzekomego podatku 30%. Premia powinna być wliczona w świadczenie typu L4. Nie dajcie się zastraszyć, wierzyć w klamstwa RKS. Pani na infolinii przełączy do "pokoju" naliczeń i krok po kroku zweryfikuje wszystko. Warto! I koniecznie zadzwońcie do PIP, rzeczowo dowiecie się co jest prawda a kłamstwem sianym przez tą firmę. Oni na (usunięte przez administratora) żerują!

Karma wraca

Kochani moi, informacyjnie przesyłam wam link dotyczący bezprawnych obniżeń wynagrodzeń i urlopów. (usunięte przez administratora) Każdy musi sie zgłosić do swojego Zusu składając wniosek o zweryfikowanie przeliczenie poprawności wypłaconego przez pracodawcę wynagrodzenia począwszy od listopada, czy też chorobowego jeśli ktoś na nim jest. Byłam w ZUSie i złożyłam już wniosek, Pani jeszcze zasugerowala żeby zaczekać za ten miesiąc jakie wynagrodzenie przeleją i zgłaszać ich do PIPu póki nie ogłosili upadłości. Bo później można tylko sobie w brodę pluć. Oni głodowe pensje nam wypłacają bez wyrzutów sumienia. Ta firma, wulgarna arogancka regionalna rozciągnięty sweter mk to jest najgorsze co mnie spotkalo w całej mojej karierze zawodowej, ale też nauczylo walczyć o każdy grosz złotówkę która tak nam wydzierali kiedy tylko mogli! Ja będąc Kierownikiem za każdym razem kiwałam głową i przytakiwałam na intrygi w tej firmie, grając (usunięte przez administratora) i słabą. Wierzyłam kiedyś w LUDZI ta firma mnie z tego wyleczyła! Im więcej dawałam z siebie to tym mniej zarabiałam (pracuje nadal mamy lockdown:)) Teraz powiedziałam dość, jak tyle salonów zabiera głos to i mój zabierze. A pani m niech się teleportuje teraz gdzie chce Gorzów, Piła, Szczecin Koszalin. Już nikt z jej pracy nie będzie jej wyręczal, sama będzie liczyć sprawdzać, pisac emaile które edytuje i prześlę do prezesa jaka to ona jest smart, itd itd. Działajcie Kochani!

PracowNICK

W związku z masowymi odsyłkami towaru, przed i teraz w trakcie lockdownu... Zapewne wszyscy macie z tylu głowy myśl, czy może firma nie zamyka się na dobre i po powrocie do pracy 18.01 nie dostaniemy wszyscy wypowiedzenia. Czy ma ktoś jakieś informacje na ten temat/przeczucia?

Jaskółka
@PracowNICK

Nie zdziwiłoby mnie to. Oczywiście do samego końca o niczym nie poinformują, a później ogłoszą upadłość i wszyscy zostaną na lodzie. Ta firma to jeden wielki cyrk. Uciekajcie stamtąd!!

@PracowNICK

Cale szczęście nie mamy już tego z tyłu głowy, ponieważ pożegnaliśmy całą ekipą pracodawcę. Ale również przeszło nam to przez myśl, nawet byl ten temat poruszony z RKS. Jeśli nadal tam pracujesz, życzę tylko powodzenia i wytrwałości w oszustwie :) Pozdrawiam.

I.S

Witam również przestrzegam przed ta firma, głównie przed regionalna Gorzów Wielkopolski Pani M.kretaczka i (usunięte przez administratora) Obiecuje na poczatku cuda wianki. A w rzeczywistości jest inaczej. Zero profesjonalizmu, obraduje pracownikow,wywiera presje. Zle traktuje oraz niesprawiedliwie. Uważam że "góra " powinna się przyjrzeć tej Pani. Osoby które rozpoczynaly prace w Kubenz zostawaly pozostawione same sobie bez żadnego wsparcia od Pani regionalnej. Okropna falszywa kobieta. Uważajcie!!!! Pozdrawiam

@I.S

Dokladnie, zero wsparcia dla pracowników, kierowników. Sama wiele razy prosiła o pomoc pracowników o rzeczy, które są oczywiste w wykonywaniu tej pracy, a role nie powinny w tą stronę działać

a. r.

Potwierdzam, zwłaszcza wiele rzeczy systemowych ją przerastało :)

Były pracownik NA SZCZĘŚCIE

Witam. Niestety wszystko co jest tu napisane jest prawdą. Chyba nie jest przypadkiem to, że prawie w całym regionie Pani wszystkim znanej nie ma obsady do tego stopnia, że stoją dziewczyny bez umowy - wzięte z marszu z CV. I w tym wszystkim nie jest najgorszy brak umowy, lecz to, że świadome tego dziewczyny pracują za darmo. (usunięte przez administratora) i manipulacja regionalnej, choć ciężko nazwać tak stanowisko osoby, która nigdy nie pokazała profesjonalnosci - jest na porządku dziennym. Oczywiście jak ktoś juz napisał, oszustwa z urlopami, wypłatami było oczywiście niezgodne z KP i PIP się tym zajmuje. I również nie dziwi mnie fakt , dlaczego Pan Prezes nic z tym nie zrobi - jego zachowanie według pracownika jest takie samo tylko nie bezpośrednie. Za długi język RKS niedługo pokaze nam swoje efekty, jeśli chodzi o kadry, ksiegowosc wiemy juz dużo. Nie aplikujcie tam pod pretekstem braku pracy z powodu pandemii - to jest tylko wymówka, ponieważ każda pracownica znalazła juz nowe, lepsze zatrudnienie.

Gorzow Wielkopolski

Dokładnie regionalna Martyna W samo (usunięte przez administratora) Zero profesjonalizmu tylko mobing i obgadywanie innych pracownikow. Okropna baba! Nie nadaje się nawet do sprzątania kibli bo tam trzeba mieć kulturę. Niech się zajmie swoim kotem A nie ludźmi. Pozdrawiam Pani M.

Ola

Czytam te wpisy i nie wierze ze ktoś z e Szczecina zrozumial ze regionalna to manipulantka łazi po salonach i obgaduje ludzi duży przyrost treści nad formą ale cóż wszystkie rozumy pozjadała

Merida

@Pracownik jak to firma chce zabrać urlopy ?

Jaskółka
@Merida

Już tam nie pracuje na szczęście, ale domyślam się ze chcą zrobić to samo co w listopadzie. Na czas zamknięcia będą kazać wypisać urlopy, za które rzekomo zapłacą 100%, a w rzeczywistości i tak utną 20% z wynagrodzenia. A jeśli nie zgodzisz się podpisać urlopu, będą grozić zwolnieniem :) Żałuje tylko ze dałem się na to nabrać. Dobrze, ze chociaż za kilka dni urlopu musza mi jeszcze zapłacić ;) Zwolnienie się z tej firmy to była moja najlepsza decyzja :) Nie dajcie sobie zamydlić oczu najgorszej RKS.

Czy ta firma nie podlega żadnemu prawu? Bo mam takie wrażenie, wszystkie prośby do PIP są chyba spuszczane w kanale. Kolejny raz ta firma pod groźbą wypowiedzenia chce zabrać nam urlopy już za 2021 rok! Czy ktoś może ustawić do pionu ta bezczelna zgraje pseudo szefostwa ?!!!

Były

Tak, sąd pracy. Na co czekacie???

JUTRZENKA

Zrozumiałym jest, że obecna sytuacja związana ze światową pandemią koronawirusa ma ogromny wypływ zarówno na pracodawców, jak i pracowników, dlatego tym bardziej niezrozumiały jest fakt, że pracodawca w żaden sposób nie uprzedził pracownika oraz nie poinformował go w jaki sposób zostanie rozliczony za swoją pracę, ani jakiej kwoty może się spodziewać. Pomijam fakt wymuszonych urlopów które są rzekomo pomniejszone również o 20%. Mało tego, że kolejny firma nie podjęła żadnego dialogu z pracownikami i postawiła nas przed faktem dokonanym. Mam tu na myśli pomniejszenie wymiaru czasu pracy o 20% pomniejszając przy tym wynagrodzenia. Grudzień miesiącem handlowym, a tu RKS sieje zamęt klamstwa manipulacje i żeruje na ciężkiej już sytuacji swoich p Kierowników. W ciągu ostatniego miesiąca nie został nikomu zaproponowany wniosek do podpisania oraz nie został podjęty żaden dialog informujący o zmianie dotychczasowych warunków zatrudnienia. Najbardziej intrygująca osoba poza Panem Prezesem jest RKS Koszalina, Gorzowa Wlkp, Szczecina, Piły, itd. Dziwi mnie fakt, że przedsiębiorczy człowiek jakim jest Prezes nie reaguje na informacje jakie dochodza do niego o jej manipulacji, mobbingu, zastraszaniu, i przypisywanych sobie pomysłów pracowników. Chyba, że umiejętnie ona dozuje informacje przez co nie jest świadom co się tak naprawdę odprawia w jej regionie. Wiele by tu o tej Pani pisać. Na szczęście jej flagowe salony się obudziły, zbuntowały. W żaden sposób tam nie było walki o pracownika, absurdalne wynagrodzenie do powierzonych obowiązków przechyliło szale goryczy z jaka trzeba się mierzyć w tej firmie każdego dnia! Wszyscy są na L4! Zdrowie psychiczne ZSZARGANE, pomimo to każdy deklaruje ze wrócić może ale za godziwe wynagrodzenie i po ZMIANIE REGIONALNEGO KIEROWNIKA! Kolejnym newsem jest to, że RKS miał przywieźć wszystkim pomniejszenie etatów do 3/4. Za tą firmę musi porządnie wziąć się IP UOKiK Dowodem są też te artykuły że w tej firmie nie dzieje się dobrze. Warto zapoznać: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wyborcza.biz/biznes/7,147743,26461289,bulwersujacy-raport-uokik-o-sprzedawcach-odziezy-deklaruja.html&ved=2ahUKEwjE_pOkvrvtAhXvxIsKHYXuDtIQFjADegQIBxAB&usg=AOvVaw0ibfTo_5Rvtpmvp1nlNGCf https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://mrvintage.pl/2020/09/ile-jest-welny-welnie-czyli-bulwersujacy-raport-uokik.html&ved=2ahUKEwjE_pOkvrvtAhXvxIsKHYXuDtIQFjABegQIBBAI&usg=AOvVaw391kDsAN0gffmDttN8AASn

xx
@JUTRZENKA

Chciałam złożyć grupowa skargę ale chyba to nic nie da :(

@JUTRZENKA

Chciałam złościć grupową skargę regionalną, ale to chyba nic nie da :((

@:)

aktualnie pracujesz w Kubenzie w regionie MW?

szama
@:)

Czy dalej pracujesz w Kubenzie w rejonie MW?

@szama

Niestety tak :D

A.r.
@:)

To wszystko tłumaczy, dlaczego tak dawno nie widziałam żadnej znajomej twarzy w szczecińskich salonach xd

Werka
@A.r.

Nie widziałaś , bo wszystkie maj koronę :))

Mamba

Pani KR MW Szczecina, Koszalina , Gorzowa Wlkp, Piły w ogole się nie nadaje na to stanowisko. Brak profesjonalizmu, spoufalanie się z wybranymi pracownikami, obgadywanie ludzi za plecami, o mobingu nie wspominając, to u niej norma. Zastraszanie ludzi zwolnieniem. Najgorszy kierownik i firma z jaką miałam okazje współpracować. Myśli, ze jest ponad prawem i niewiadomo kim. Panie Hubercie proszę się zastanowić kogo Pan zatrudnia oraz ze karma wraca !!!

ABC

Czyli nie tylko etaty zostały obniżone o 20% tak jak to było przy zeszłym porozumieniu, ale pensje również... nie ma kto pokrywać godzin, stoi się samemu całe dnie (nawet jeśli jest ruch, to jak podejść na raz do 3 klientów? Firma tylko na tym traci moim zdaniem), ale na siłę zabierają godziny i wypłaty. Po raz kolejny rozczarowanie... (usunięte przez administratora) A żeby to w ogóle ukręcić przy tym co się dzieje i przy brachu ruchu to cud (ze ludzie nie maja kasy to jedno ale drugie to ten artykuł o składach ciuchów)

Zły
@ABC

Spójrzmy prawdzie w oczy, żadnych premi nie będzie a dowiemy się o tym na koniec miesiąca...

Olek
@ABC

O jaki artykuł chodzi i co to za afera ze składem?

A. R.
@Olek

Nie mam teraz jak znaleźć linku, ale sprawdzono skład i okazało się, że garnitur Wilson, który podobno jest w 100% z wełny o skretnosci 160 w rzeczywistości nie miał w sobie ani grama wełny :)

Oszukana

Wykorzystują ludzi nic więcej. (usunięte przez administratora) na wynagrodzenia choć obcinaja bez żadnych uzasadnien. Mnie oszukano! Dałam się zrobić w balona i to równo! Kierowniczka ściągnęła mnie z dodatkowego zasilku na dziecko prosząc że nie ma rąk do pracy, bo druga pracownica miała chore dziecko. Jak grupia zgodzilam się wróciła do pracy! Dogadalam się co do godzin żeby każdemu pasowało i jakie podziękowanie? Co zrobili z człowiekiem? Dali wypowiedzenie!!!! Kombinuja jak mogą idą po trupach! Już nie wspominając o oszukiwaniu klientów bo tu by dużo można było pisać!!! Dodam jeszcze że od premii netto zabierają kolejny podatek 30% pff śmieszne pieniądze dają ludziom. Omijać wielkim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 247.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 222, z czego 15 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska