Kubenz Moda Męska

Opinie o Kubenz Moda Męska

Jaskółka

No to ciekawe jakie wynagrodzenia wypłacą w styczniu :)

Jola

Wykasowali!!! Jeszcze raz piszę zgłaszajcie Do PIP nie liczą średniej z 3 miesięcy do pensji z premią( za urlop, L4) tylko od najniższej krajowej podstawy. Jest to niezgodne z kodeksem pracy!!! Potwierdzone przez PIP

Kiedys z nia pracowalam wiecznie stenkala o sprzedaz a jak ja ustawilam to plakla po kontach ze ktos moze lepiej sprzedawac od niej i jak to mozliwe pani bez ambicji tylko manpulacje jej w glowie Nie polecam salonu w Ostrovi zla atmosfera

Ma

Pensje obniżyli to fakt w tych czasach to prawie wszędzie ale tez pracownicy nie uczciwi jak w Ostrovi pani od zarzadzania ,,skromna myszka,, niby a swoje robi !!!! Sprzedaż jak nie idzie to da sie ogolić kosztem wsxystkich tylko nie uczciwie

Kierownik Sklepu

Rozmowa około 30 minut, głownie opowieści o Kubenzie Pani prowadzącej. Umowa dla kierownika 1450 netto + 1000 pod stołem płatne bez umowy, premia dla kierownika nie liczy się od wyrobionego planu całego sklepu tylko od sprzedaży własnej kierownika. Jak się zapytałam dlaczego premia jest tylko od sprzedaży własnej to dowiedziałam się, że przecież kierownik ma za zadanie jedynie czasami wystawić fakturę :) Pani chyba zapomniała ze zatrudniając sprzedawców trzeba ich szkolić ze sprzedaży jak również dbać o prawidłową ekspozycję, robić rozliczenia godzin tych pracowników, rozliczenia wyrobionych targetów do wyliczenia premii wynikowej. Doświadczenie w branży mam spore (ponad 5 lat) i poszłam na rozmowę z ciekawości, oferta Kubenza nie została przyjęta bo jest strasznie mierna jak dla kierownika nawet z rocznym doświadczeniem. Nie polecam/ szkoda czasu na rozmowę!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
JUTRZENKA

Proponuję wszystkim masowe zgłoszenie firmy do PIP, wtedy nasz krzyk usłyszy cała Polska. Nie proponuję tu grupowych pozwów, bo to wiązałoby się z wypowiedzeniem umowy. A w obecnej sytuacji, wiemy, że pomimo głodowych wynagrodzen pracować musimy (L4 jest również dobrym rozwiązaniem). To jedyne najrozsądniejsze rozwiązanie, wyjaśniam już dlaczego. Przy zgłoszeniu minimum 100 zgłoszeń tematem zainteresuja się też inne instytucje i media. Zgloszajac nic Ci nie grozi, bo jeśli dostaniesz wypowiedzenie w tym okresie, jest to dowód (na twoja korzyść) dla PIP, na to jaki mobbing, zastraszanie i przede wszystkim (usunięte przez administratora) jest w tej firmie. Warto przemyśleć, i podjąć się tego tematu. Negatywnie to za mało by ocenić tą firemke rodzinną.

A ile to ma trwać? To obniżenie wynagrodzenia? Bo w porozumieniu nie znalazłam daty końca.

To znowu ja

Czy ktoś wiedział, że będzie taka sytuacja z tymi wypłatami?

@To znowu ja

Tak, regionalni oraz pojedyncze osoby.

PPP
@Niezadowolony

Bardzo pojedyńcze liczby osób były przygotowane na to, przez rozmowy z RKS. Reszta stanęła przed faktem dokonanym w dniu wczorajszym, ponieważ każdy tylko otrzymał lub widział aneks (zero rozmów) rozumiał z niego jasno, że nie zostanie wypłata obcięta, bo tak jest w nim zapisane. Brak słów, żeby tym razem opisać jak firma się zachowała. Każdy siedzi cicho! A kadry? Jeden wielki dramat!!!

A kto wam każe pracować za te kasę? Iść otworzyć salon i koniec. Zero obsługi i handlu, jeśli my nie sprzedamy on nie zarobi proste. A premie te marne grosze, no śmiech.

Trzeba walić wypowiedzenia, na potęgę...

Zniesmaczony
@:)

Te wypowiedzenia nic nie dadzą. (usunięte przez administratora) Wie dobrze, że teraz ciezko z pracą i to wykorzystuje. Ale karma wraca.

Co to się wyprawia! Panie Hubercie niedlugo Pan zostanie sam, ze swoimi salonami! Jak mozna byc takim czlowiekiem? Ludzie chcą godnie pracować! Jak mozna zabierac z najnizszej jeszcze 20% nooo jak? Rozumiem kryzys kryzysem, kazdy cierpi ale to sie kiedys skonczy a niesmak pozostanie... nikt nie bedzie chcial pracowac w firmie, ktora (usunięte przez administratora)praciwnikow, falszuje sklad! Co to ma na celu? Wspomnę tez ze chyba nalezaloby sie przyjzec blizej kadrom oraz magazynowi!!!! Kadry! - pracuje juz jakis czas a gdzie moja umowa???? Do dnia dzisiejszego nie mam jej odeslanej! Moze Pip powiadomic? Magazyn!- prosic sie o towar podstawowy nooo wstyd! Jak wszyscy będą rzucać l4 i wypowiedzenia to firma moze zrozumie!?? Jak mamy przezyc Swieta za 1600zl noo jak oplacic rachunki zrobic dzieciom prezenty??? Panie Hubercie karma wraca!!!!! (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam P. HUBERCIE !

Były

Doczytałam, że można obniżyć o 20% nawet najniższa, ale tylko dlatego, że ta covidowa ustawa jest tak mocno nieścisła w kwestii korzystania z tarczy. Porażka. Czyli każdy dostał minus 20% od najniższej. Firma (usunięte przez administratora)

Ile?

@Były

Po rozmowie z pipem, nie mogą :)

Niezadowolony

Rzekomo zostało podpisane porozumienie pomiędzy firmą, a pracownikami.... Pracowników ponoć ktoś reprezentował i to on zawarł porozumienie... Wszystko jest grubymi nićmi szyte, (usunięte przez administratora)

Mona

Szkoda gadać a z kad wiecie że to przez 3 MSC ma tak wyglądać wyplata

To znowu ja

Dlaczego przy wcześniejszych porozumieniach wypłaty były do najniższej krajowej a teraz taka niespodzianka? No płakać się chce...

Gorzej być nie może

Jakim cudem teraz dostaliśmy mniejsze pensje, a za wcześniejsze porozumienia mimo że brzmiały tak samo, był gwarant najniższej krajowej? No ręce opadają.

Kubek

Jak mam przeżyć święta za ta kasę? Jak przeżyć miesiąc? Dobre pytanie każdy z nas ma zobowiązania płacimy je i za co mamy żyć? Pracując w tej firmie nie stać Cię nawet na podstawowe potrzeby 3 mięsiace pracy za ta kasę seriioo tyle wypłaty Pan przelał pracownikom nie wierzę Zeruje Pan na sytuacji na rynku pracy Ale kiedyś i Pan zapłacze tak jak my płaczemy patrzac na przelew Wesołych świąt panie hubercie

Wykasowuja opinie go work może ktoś chce poznać prawdę o firmie chyba po to ta strona jesr założona tak ?

Słuchajcie to się w głowie nie mieści co wyprawia ten człowiek Panie (usunięte przez administratora)zrobi Pan święta za te pieniądze??????? To jest poniżej godności człowieka ta kasa, co z nią zrobić co kupić może odwołany święta Brak jakiejkolwiek nagrody za miesiące po pandemi za to ile pracy naszej kosztowało odbudowanie strat Niektóre salony miały więcej niż w roku bez pandemi ,czemu pracujemy tu u człowieka bez skrupułów Żadnego dziękuję tylko teraz na święta przelać ochlapy pracownikom Zerujesz człowieku na sytuacji i jaka jest na rynku Ale i Ty kiedyś zaplaczesz jak my placzemy patrząc na stan konta Wesołych świąt

Przykra, przykra sprawa - to tyle... Każda firma w okresie pandemii traci - jednak zachłanni tracą podwójnie. Mam oczywiście na myśli niepoprawne składy garniturów i marynarek (100% wełna 160s okazuje się 100% poliestrem) oraz nie do końca uczciwe zachowanie wobec pracowników. O atmosferze nawet wspominać nie chce, bo to już każdego indywidualne odczucia, chociaż jak widać większość jest oburzona i tym (włącznie ze mną). W branży odzieżowej pracuje się naprawdę dobrze - jednak warunki jakie proponuje ta firma w obliczu obowiązków i wymagań wobec pracowników... Jest to po prostu przykre. Sprzedawanie klientom kota w worku również jest smutne. Nie mogłabym spać spokojnie z czystym sumieniem traktując tak ludzi z prawie 100 salonów oraz tysiące klientów. Człowiek zostaje bo ma kredyty, pożyczki, dzieci... Sprawa pieniędzy to jedno, ale ciągłe przypominanie o karach finansowych, przy jednej osobie na zmianie przez 12, czasem 13h brak możliwości by usiąść chociaż na chwilę - kamery bacznie obserwują pracownika, nie potencjalnie kradnącego klienta. Człowiek bardzo chciałby dawać z siebie wszystko w tej pracy, ale czuje ze to nie ma sensu - bo im bardziej rzetelnie pracujesz, tym częściej jesteś wykorzystywany. Komentarze są hurtowo na bieżąco usuwane. Ten jest bardzo kulturalny, grzeczny. Mam nadzieję, że zostanie. Aplikujący do pracy powinni mieć świadomość.

Niezadowolony

Za listopad dla wszystkich pracowników (bo chyba każdy ma tu minimalną krajową) ma być od tego jeszcze - 20%, bo ponoć zostało podpisane takie porozumienie z pracownikami.... Także w taki sposób firma docenia pracowników i daje prezent na święta.

Xx13
@Niezadowolony

Nie mogą zjechać poniżej najniższej krajowej. Etat jest zmniejszony o 20 %ale pensja nie może być. Tak jest w tarczy .Ludzie czytajcie że zrozumieniem

Były
@Xx13

Jaka porażka! I co??znowu zapomnieli powiedzieć o wszystkim zainteresowanym?(usunięte przez administratora) Nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego! I teraz praca dla nich i na nich?!ludzie obudźcie się!naprawdę chcecie tak pracować?!ja odszedłem, w Biedronce lepiej płacą a nie ma takiej chamowy

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz Moda Męska - Warszawa

• Jak się pracuje w Kubenz Moda Męska?

Zobacz opinie na temat firmy Kubenz Moda Męska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 246.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubenz Moda Męska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 15 to opinie pozytywne, 126 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kubenz Moda Męska?

Kandydaci do pracy w Kubenz Moda Męska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kubenz Moda Męska