Opinie o Hotel Mikołajki Leisure & SPA ***** w Mikołajki Al. Spacerowa 11

Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki to perła luksusu otulona malowniczym krajobrazem mazurskich jezior. Niezwykle stylowy i nowoczesny hotel na Mazurach położony jest na Wyspie Ptasiej nad Jeziorem Mikołajskim w jednym z najatrakcyjniejszych kurortów wypoczynkowych, letniej stolicy żeglarstwa – Mikołajkach. Hotel został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesmenów. Przemyślana architektura hotelu sprawia wrażenie, że budynek wprost unosi się na wodzie, dając swoim gościom niezapomniane widoki z okien pokoi hotelowych, a sam hotel doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem i niezwykłą przyrodą, jaką przyjezdnym prezentują Mazury. W trosce o zapewnianie najwyższych standardów Hotel Mikołajki został wyposażony w luksusowe pokoje i apartamenty, doskonałą restaurację, komfortowe SPA & Wellness oraz sale konferencyjne z pełnym zapleczem. Czymże byłby pięciogwiazdkowy hotel na Mazurach bez przystani? Architekci zadbali także o stworzenie prz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mikołajki Leisure & SPA ***** w Mikołajki Al. Spacerowa 11

Nnnn Nowy wpis

Wyzysk za najniższa krajową, najmniejsze zarobki w całych Mikolajkach

Gajsb Nowy wpis

Wyzysk za najniższa krajową

Kinga Nowy wpis

Czy hotel ma postojowe przez pandemie ?

Pracownik Nowy wpis

Ja jestem zadowolona. Mimo tego, że branża turystyczna jest teraz w nieciekawej sytuacji, pracę w hotelu mogę ocenić na 4+. Pracować trzeba jak wszędzie, ale jeśli robi się to z fajnymi ludźmi i przede wszystkim przełożonymi, to się po prostu bardziej CHCE. Są tez te cięższe chwile ale z perspektywy ogółu oceniam pracę pozytywnie.

Firma Hotel Mikołajki Leisure & SPA ***** poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy SPAWACZE TIG ZA GRANICA
Mikołajki
ATN Service ApS
logo firmy Instalator Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych
Mikołajki
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

Podpowiedzcie jak firma radzi sobie w tej bardzo trudnej dla branży sytuacji? Czy w ogóle są jakieś szanse na pracę?

@Marta

To, że aktualnie odpowiadamy na to zapytanie, świadczy o tym, że jesteśmy z Państwem nadal i mamy się dobrze :) W tych trudnych czasach codziennie staramy się wdrażać odpowiednie rozwiązania, żeby stworzyć bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia. Zapraszamy do śledzenia naszej aktywności na portalach z ofertami pracy.

elo 520

Nie polecam pracy w tym hotelu kto pracuje w hotelu 5* za (usunięte przez administratora). Duzo osob sie czepia nie ma dobrej stmosfery w pracy . Odkąd owansował kierownik gastronomi nie ma osoby która mogła by go godnie zastapic , zawsze pytasz sie o cos pozostałych kierownikow a oni odpowiadaja nie wiem jak by zyli na innym świecie . Z jedna sprawa trzeba chodzic do nich po 10 razy i jak sie nie upomnisz to odpowiedzi nie otrzymasz .

admin

Byłeś pracownikiem firmy Hotel Mikołajki Sp. z o.o. lub nadal w niej pracujesz? Napisz nam co o niej sądzisz, jaką masz opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mikołajki Leisure & SPA ***** - Mikołajki

• Jak się pracuje w Hotel Mikołajki Leisure & SPA *****?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Mikołajki Leisure & SPA ***** tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Mikołajki Leisure & SPA *****?

Hotel Mikołajki Leisure & SPA *****