Opinie o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Pyskowice Lokalna 9

XXgg

Z tymi podwyżkami norm to jakiś skandal!Jak można w taki sposób traktować pracowników.Ludzie nie bądzmy tacy pokorni bo nas zjedzą!To się nadaje do związków zawodowych!

steck

Uwaga dla potencjalnych pracowników!Kombinat wyśrubował normy dość drastycznie.Przedtem przykładowo norma na komisjonerce wynosiła 109 prdkt/h teraz prawie 115.Szukajcie najlepiej gdzie indziej bo ta firma schodzi na psy.Pzdr.

Kropka

Dzień dobry, czy polecacie pracę na magazynie dla kobiety? Jak to wygląda z grafikiem, jest stały czy można jakoś dostosować?

Adammm

Pracowałem na zmianie C najlepsza zmiana. Praca bardzo monotonna. Sama współpraca z brygadzistą i kierownikiem bardzo dobra. Można było się dogadać i zgłosić z każdym problemem. Pracowałem na PS2. Zdobyłem doświadczenie, które wykorzystuje w aktualnej pracy. Nie podobało mi się wywieszanie wyników dane i wynik przed całą zmianą. Pozdrawiam brygadzistę i kierownika zmiany Adam

Magazynier

W trakcie rozmowy obecny któryś z kierowników magazynu oraz pracownik działu HR opowiadają o firmie warunkach panujących o możliwościach awansu (które są tylko teoretyczne)

* czym się interesuję * dlaczego wybrałem Rossmana * Czy ktoś z pracujących go polecił ( był program w którym polecający dostawał 500zł za każdego poleconego który przepracował min 3 miesiące) * jakie sa moje wymagania finansowe - jeśli powiecie więcej niż 1700 (czyli płaca minimalna + 10%) to nie liczcie na pracę...

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Pyskowice
Asero Industrial Services Sp. z o.o. sp.k.
Były

Kierownictwo za bardzo spięte. Najbardziej K.T. Jak kierownictwo moze zarzadzać urlopem ??(usunięte przez administratora)

@Były

Widzę że pracowałeś w tej firmie, możesz mi powiedzieć jak kształtuje się tu wynagrodzenie? Czy Rossmann oprócz pensji zapewnia też jakieś premie i dodatki do wynagrodzenia? Czekam na to co mi powiesz, liczę na szybką odpowiedź. :)

Krzysztof Stefanik

Dzień Dobry wszystkim, jeśli dziś zastanawiacie się czy wysłać swoje CV do Rossmana to podarujcie sobie. Na własnym przykładzie przekonałem się że możesz zostać w łatwy sposób zdyskryminowany przed samym rozpoczęciem pracy. Zacznę od początku. Rozmowa kwalifikacyjna w sposób zdalny przebiegła dosyć szybko i sprawnie, co prawda rekruterka o nic nie pytała, opowiadała tylko o pracy. Byłem zainteresowany pracą, po czym na drugi dzień zadzwonili do mnie z Łodzi że zostałem przyjęty na magazyn w Łodzi i mam przyjechać odebrać skierowanie. Grzecznie dałem Pani do zrozumienia iż aplikowałem do Pyskowic... po czym Pani mnie przeprosiła powiedziała że ktoś będzie się kontaktował. Nie minęły dwa dni zadzwoniła Pani że zostałem przyjęty i mam przyjechać po skierowanie. Ocena 2/5 Zrobiłem badania dosyć szybko w środę 09.12.2020, zadzwoniłem pod wyznaczony numer po czym dowiedziałem się że rozpoczęcie pracy będzie dopiero w środę 16.12.2020, mówię okey jak już tyle czekalem to już poczekam :) I tutaj zaczynają się schody, podpisaliśmy umowę jesteśmy na na szkoleniu po czym trener mówi że wózki są do 125 kilogramów, mówię że ważę troszkę więcej, mówi że w porządku że coś wykombinujemy... Na następny dzień rano zostałem poinformowany że jednak nie możemy kontynuować dalej zatrudnienia, gdyż nie mieszczę się w przedziale wagowej na wózki... pomimo że podpisaliśmy umowę. Nie polecam tego pracodawcy, zmarnowałem ponad półtorej tygodnia na tą firmę po czym zostałem z niczym. Nie zostaje mi nic innego jak szukać nowej pracy, a wam przeglądający opinie na temat firmy, zastanawiający się nad pracą tutaj omijać ich szerokim łukiem. Wesołych Świąt.

Domo
@Krzysztof Stefanik

Dwa razy zastanówcie się czy chcecie pracować każdy weekend w miesiącu. Odbiór otrzymasz w tygodniu. Jak nie ma zamówień wysyłają na urlop. Twierdzą że mają prawo zarządzać urlopem pracownika !!!

Były
@Krzysztof Stefanik

Witaj . Pracowalem tam jakis czas temu i tez mialem większa wagę lecz nie robili mi żadnych przeszkód, ba byly nawet osoby ktore ważyły więcej ode mnie i normalnie jezdzily . Ogolnie pracodawca (usunięte przez administratora)... swoje przepisy itp

Jak się ma wyżej znajomych, rodzinę to dostajesz dobre zlecenia że 120 normy bez problemu i fajna premia. Czasem na 2 alejkach robisz zlecenie. Lub nawet jednej plus kilka sztuk z drugiej. A reszcie zostają zlecenia rozsypane po całej hali i jeździsz jak walnięty w kilkanaście alejek po kilka produktów. Wtedy masz takie zlecenia że zapingalasz tak szybko jak ten lizus co ma 120 ale wyrabiasz 80 do 100 procent . I po premii. Musi ktoś się naszarpac żeby inny miał spoko. Jakby zlecenia były sprawiedliwe. A do tego każdy by od czasu do czasu odpoczął na rozładunku np. to robota była by miodzio dla wszystkich .

Nemo

Na magazynie panuje wszechobecny bałagan,niespotykany gdzie indziej.Rządzi tutaj kumoterstwo tzn.jeśli nie masz brygadzisty lub kierownika "w znajomych" lub jako krewnego,to zapomnij o czymkolwiek.Zarobki słabe,wymogi olbrzymie.W toaletach brud także lepiej z nich nie korzystać zwłaszcza teraz w dobie Covid19.Ludzie zabiegani z wywalonymi językami,atmosfera wyścigu szczurów.Nie polecam - najlepiej omijać szerokim łukiem.Jest tyle normalnych firm że z pewnością znajdziesz coś lepszego :) Pozdrawiam.

K.
@Nemo

Nie przesadzałabym z tym bałaganem i brudem w toaletach. W każdym miejscu publicznym może się tak zdarzyć, ale panie sprzątające tam regularnie ogarniały kibelki. :)

Pani D.
@K.

Wszystkie prace sprzątające wykonywane na najwyższych standardach, wykonują, je pracownicy z wielką starannością i dokładnością. Pracownicy sprzątający są przeszkoleni i przygotowani do pracy. Bardzo są pracowici i dbają o porządek i zapewniają czystość na obiekcie. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i przyjmujemy do pracy każdego, kto jest zaangażowany i pracowity.

Judyta

Czy rossmann zapewnia zniżki dla swoich pracowników? albo jakieś bony na asortyment?

@Judyta

Nie, firma Rossmann nie zapewnia żadnych zniżek ani bonów na asortyment dla swoich pracowników.

K.
@Adam

To nieprawda, pracownicy mają swoją „skarbonkę”, w której są gromadzone środki do wykorzystania w sklepach Rossmann.

Iwonaaaa

Cześć czy ktoś może powiedzieć jak obecnie wyglada praca na magazynie atmosfera ludzie no i wynagrodzenie ? Z góry dzięki za odp

Nemo
@Iwonaaaa

nowy

Witam, jak wyglądają zarobki na magazynie ?

Przez dużą ilość pracy na magazynie regionalnym Rossmann pozbawił pracowników dnia wolnego za święto przypadające w sobotę 15.08. Art. 130 Paragraf 2 Kodeksu Pracy.

Zbyszek
@Adam

Tylko się cieszyć duża ilością pracy, nie wszystkie firmy aktualnie mogą się tym pochwalić

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rossmann?

System trzy zmianowy. 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00. Nocne zmiany od niedzieli do piątku włącznie (sześć nocek).

Pyra

Jak tam nowy kierownik na magazynie? Slyszalam ze sie ostatnio zmienil.

Mario

Czy w Centrum Dystrybucji w Pyskowicach pracuje sie stednio wiecej niz 1 weekend w miesiacu ? Jak wygladaja zmiany tzn jest tydzien na rano, tydzien na popoludnie i nocki ? Oraz jaka jest norma do wyrobienia. Tzn konkretna liczba ile minimum nas godzine. Dziekuje za odpowiedz

@Mario

pracuje sie wiecej niz 1 weekend plus 0 płatne

Mario
@były pracownik

Dziękuję za odpowiedz. Skoro weekendy nie są dodatkowo płatne nie widzę sensu składać tam aplikacji to raz a dwa dla mnie max ilość to jeden weekend pracujący w miesiącu. Na moje szczęście mimo obecnych trudności na rynku pracy moje doświadczenie pozwala mi na wybieraniu tych ofert, które odpowiadają mi nie tylko pod względem finansowym ale również warunków pracy

Witam pracowałem w tej firmie pół toraj roku na ps2 i 1 nie polecam tej pracy praca w szybkim tempie idziesz w sobote i w niedziele 0 pro płatne np idziesz w sobote do pracy wolny wtorek i zas weekend na szychta norma zależy od zamówień jakie dostaniesz czasami idzie ją łatwo zrobić a czasami nie zrobisz nawet 100 na godzine a do premi próg min jest 107 nie raz jest tak że masz 80 pozycji a nadzwigasz sie jak nie normalny po 20 kartonów do każdego boksa a jest ich 5 plus ze są obiady czesto też Pani kierownik rządzi twoim urlopem na wakacje to jest nasz urlop a nie wiesz (usunięte przez administratora) plusem są spoko ludzie że zawsze Ci doradzą nie raz w jednym regale jest 5 wózków i sie pchasz jak nie normalny plus towar rozjeb!ny po całej hali i kartony albo w kartonie jest 5 sztuk a masz pobrac 4 żeby cie spowolnić i potem bajzel na hali jest jeden kierownik na zmianie (usunięte przez administratora) jakich mało chodzi po tej hali jak Bóg każdy wie o kim mowa nie raz człowieka napierd!a kręgosłup nie polecam pozdrawiam was tam!

Kiero

Większych świni nie ma jak tutaj. Przyjeżdżam po 30 godzinach stania na granicy do nich a oni ze się spóźniłem na rozladunek i mam czekać ale juz ile to nie powiedzieli. (usunięte przez administratora)

Lola

Czy w magazynie rosman sa,wolne weekendy

On
@Lola

Nie, weekendy w Rossmannie nie są wolne.

Bronisław

Czy to prawda, że w firmie Rossmann są bardzo dobre zarobki? Słyszałem, że pod tym względem firma ta jest godna polecenia. Czy jest to prawdą?

@Bronisław

Pojęcie "dobre zarobki" jest względne, bo 3 tys. na rękę to dla niektórych mało. Pracując wiele lat w tej firmie zarabiasz tyle samo co nowo zatrudniona osoba.

Rossmann juz dawno nie jest niemiecką firmą.Od dobrych kilku lat przejeli ją chińczycy zasypując sklepy swoim badziewiem począwszy od kremów po tzw.noon food.Firma wiecznie poszukuje ludzi do pracy.To prawdziwa orka.Tylko asortyment różni ją od biedronki czy innych marketów.Chociaż nie,skłamala bym.Tam nie ma związków zawodowych,pracownika nic i nikt nie chroni.Wieżcie mi jest przed czym chronić.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Pyskowice

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 2 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann