TECHALIT Technologie IT

Nowy Sącz

Opinie o TECHALIT Technologie IT

Krzysiek - właściciel 2016-02-19 19:12:47
A witam panie Jerzy. dziekuje ze zadal pan sobie troche trudu zeby znalezc nazwe mojej firmy. Co słychać w wielkim świecie? Jako były mój pracodawca, stateczna osoba, chce się panu pisać opinie na goworku? Podziwiam. Nie przeszkadzają mi pomówienia, bo są nieprawdziwe. Nic tę opinie nie wnoszą jeśli moi klienci patrza na prace a nie wpisy anonimowych ludzi. Odpowiadam że zatrudniam 3 pracowników na umowę o pracę nie zalegam z wynagrodzeniami i taniej chinszczyzny nie sprzedajemy, (usunięte przez administratora) .
Krzysiek 2016-04-28 11:44:49
A zapewne w d... to mają. I Ciebie Andy na pewno też. Właściwie po co mają coś pisać? Mają co innego do roboty. Szkoda czasu na zabawę z Tobą. Trzymaj się ciepło.
hjgbh 2016-05-16 23:00:08
powiedzcie jak sie pracuje w Techalit technologie? Chodzi mi przede wszystkim o atmosfere pracy, o warunki, czyli: wynagrodzenie, czy są socjalne, benefity. I najwazniejsze czy firma oferuje premie??
Zostaw swoją opinię o TECHALIT Technologie IT - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHALIT Technologie IT