TECHALIT Technologie IT

Nowy Sącz

Opinie o TECHALIT Technologie IT

hjgbh 2016-05-16 23:00
powiedzcie jak sie pracuje w Techalit technologie? Chodzi mi przede wszystkim o atmosfere pracy, o warunki, czyli: wynagrodzenie, czy są socjalne, benefity. I najwazniejsze czy firma oferuje premie??
Krzysiek 2017-09-21 17:50
Zatrudnimy montera, kablarza. Praca w różnych warunkach. Najczęściej po firmach ale zdarza się także budowa. Co robimy? Kujemy, obstawiamy rury, wciągamy kable, gipsujemy, malujemy. Następnie montaż urządzeń: kamery, czujki. Możliwe przeglądy systemów bezpieczeństwa. Mile widziane prawo jazdy. Poszukiwany pracownik z okolic Nowego Sącza. tel. 784 66 88 66
Aneta 2017-09-22 07:48
Dobrze @Krzysiek, że dajesz tutaj na forum znać, bo ostatnio nie było do końca wiadomo co się w TECHALIT Technologie IT dzieje. Możesz dodać na jakiej zasadzie to zatrudnienie? Na jak długo przede wszystkim i na jaką umowę może wtedy taki nowy pracownik liczyć?
Zostaw swoją opinię o TECHALIT Technologie IT - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHALIT Technologie IT