TECHALIT Technologie IT

Nowy Sącz

Opinie o TECHALIT Technologie IT

chuck 2015-09-11 02:06:34
Każdy ma jakieś swoje doświadczenie z firmą a przedstawiajac jakieś doświadcznie z tego roku odnośnie trzymania nagrody i kasy jest wieczne. Jeżeli ktoś zrozumiał że będę w firmie to ok - postaram się powalczyć o nagrody. O ile takie będą w ogóle dostępne bo ofert nie ma , problemu z pracą raczej piowinn tu byc obce.
adios 2015-10-11 13:26:41
(usunięte przez administratora) ... właśnie za to lubię gowork bo wchodzę i czytam komentarze bez ściemy od pracowników, byłych pracowników czy klientów, jasne, że zawsze trafi się jakiś niesprawdzony komentarz, ale generalnie jak człowiek chce się czegoś dowiedzieć przed wynajęciem usług to super sprawa.
Krzysiek - właściciel 2016-02-19 19:12:47
A witam panie Jerzy. dziekuje ze zadal pan sobie troche trudu zeby znalezc nazwe mojej firmy. Co słychać w wielkim świecie? Jako były mój pracodawca, stateczna osoba, chce się panu pisać opinie na goworku? Podziwiam. Nie przeszkadzają mi pomówienia, bo są nieprawdziwe. Nic tę opinie nie wnoszą jeśli moi klienci patrza na prace a nie wpisy anonimowych ludzi. Odpowiadam że zatrudniam 3 pracowników na umowę o pracę nie zalegam z wynagrodzeniami i taniej chinszczyzny nie sprzedajemy, (usunięte przez administratora) .
andy 2016-04-15 12:31:21
skoro tak dobrze się u pana pracuje @Krzysiek - właściciel,to może napiszą coś pracownicy
Krzysiek 2016-04-28 11:44:49
A zapewne w d... to mają. I Ciebie Andy na pewno też. Właściwie po co mają coś pisać? Mają co innego do roboty. Szkoda czasu na zabawę z Tobą. Trzymaj się ciepło.
hjgbh 2016-05-16 23:00:08
powiedzcie jak sie pracuje w Techalit technologie? Chodzi mi przede wszystkim o atmosfere pracy, o warunki, czyli: wynagrodzenie, czy są socjalne, benefity. I najwazniejsze czy firma oferuje premie??
Zostaw swoją opinię o TECHALIT Technologie IT - Nowy Sącz
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHALIT Technologie IT