Opinie o T&S Group w Opole

T&S Group specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, u pracodawców zagranicznych, głównie w Holandii.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T&S Group w Opole

Johny

Każda agencja to zespół kombinatorów. Tu nie jest inaczej. Byłem w różnych robotach przez te lata, tu źle nie jest ale rewelacji też nie ma. Ale, jak chcesz pracować i nie wybrzydzać to robętę znajdziesz i kasę zarobisz. Na plus dla nich, że nie wciskają już na siłę swoich obsranych domków w Doomgardzie (masakra) i można mieszkać na kwaterze prywatnej albo w innych domkach.Generalnie źle nie jest bo gotówka przywieziona. Może jeszcze kiedyś pojade do tej szklarni bo była zgrana polska ekipa.

Bartek

Pracowałem przy paletach rok temu, praca bardzo ciężka, pieniądze dobre i wypłacane na czas - jadę i w tym roku. Godzin nie brakuje. Pozytywnie zaskoczony koordynatorką która mocno nam pomogła, gdyż mieliśmy problemy po drodze do Holandii i ponad 6h opóźnienia, przesunęła nam zmianę na popołudniową abyśmy zdążyli odpocząć po podróży, pomogła z zakwaterowaniem poza godzinami przyjęć. Na minus jakość ich zakwaterowania - bungalow 4-osobowy, jeśli jedziecie w mniej niż 4 osoby będzie duże prawdopodobieństwo, że będziecie mieszkać z kimś obcym (Droomgard), walory estetyczne też nie powalają, ale żyć się da. Warto poszukać własnego zakwaterowania.

Kris

można polecić ich, wyjazd załatwili mi bardzo szybko (pakowałem "snaki" w Tillburgu), mieszkania są mega biedne, ale idze zarobić has i o to chodzi.

Wiesia@

Sa ok, godziny i pieniadze sie zgadzaja

Pracownik Produkcji

firma zadbala nawet o dowiezienie mnie do walwijk na ta rozmowe :) przyszla mila mloda osobka przekazala mi dokumenty w obu jezykach nl i pl ,zadala mi kilka standardowych pytan po angielsku na ktore odpowiedzialam ,potem musialam powiedziec pare słów o sobie po angielsku i po krzyku :) podpisalam dokumenty a wieczorem szlam juz do pracy :)

standardowy opis siebie ,nie standardowe jakie mam hobby i mialam je opisac w kilku słowach oczywiscie po angielsku ,

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

sa ok!

ok.

Władek

Pracowałem z TNS przy paletach. Praca nie należała do lekkich. powiedziałbym nawet że było okresowo mocne obłożenie. Warunki OK, narzędzia w miarę nowe, koledzy z pracy nie upierdliwi. Kasa jednak była adekwatna do roboty. Wypłaty na czas. Jak się człowiek dogadał z opiekunem i miał siłę to nadgodzin można brać ile wlezie. praca codziennie, żadnych przestojów. Wróciłem teraz do PL, ale będę wracał do NL za kilka msc i pewnie tez z TNS. Z tego co słyszałem od innych ludzi, to jedyne co można narzekać, to na warunki mieszkaniowe jak kwaterują cię w domkach (chodziło o Doomgard)

Madeline

Dzień dobry, Szukam rozsądnej kobiety do lat 40, która chciałaby podjąć pracę w Holandii. Potrzebuję kogoś na wspólny wyjazd, kto nie boi się wyzwań, jest pracowity i nie obawia się wyjazdu z obcą osobą. Z mojej strony chciałabym tylko dodać, że wyjazd byłby około 25 maja, jest to praca na produkcji, również cebulki tulipanów. Mam 29 lat i od 8 wyjeżdżam do Holandii i Niemiec, mieszkam w woj. łódzkim. Jestem osobą pracowitą, bez nałogów. Zależy mi ma czasie. Odpowiadam na maile. Tylko poważne oferty. madziulak666@interia.pl

Mija
@Madeline

Byłabym zainteresowana.A jaka to praca?

Biuro jak większość innych. Pracowalem na paletach, godziny byly kasa się zgadzala. Jak ktos ma prv zakwaterowanie to juz wogole ok

ok

Olka

Kasa się zgadza, jeśli chce ktoś pracować to będzie. :)

Krisss

Witam. Planuje wyjazd z bratem z tej właśnie firmy. Mam 19 lat, może mi ktoś powiedzieć czy da się tam zarobić na stawce wiekowej ?

pow
@Krisss

Zależy czy będzie praca. Jak będziesz pracował po 40h tygodniowo to coś zarobisz, ale... W t&s nie spodziewaj się więcej niż 2-3 dni pracy a nawet jak uda się złapać stałą liczbe godzin musisz się liczyć z tym że będzie duuuż dodatkowych opłat - pranie (usunięte przez administratora)opłata za rower/transport ubezpieczenie i oczywiście domek. Przy tym ostatnim uważaj - jeżeli powiedzą Ci że jedziesz na Dromgard, od razu odmów. (usunięte przez administratora)

@Krisss

Jasne że się da. Stawka zależy od Waszego wieku i doświadczenia. Dzwońcie śmiało do działu rekrutacji - dobiorą Wam dobrą pracę +48 77 456 16 05, +48 77 456 16 06, +48 77 456 16 07, +48 608 494 700

@T&S Group

bardzo śmieszne !!!!!!! :-( do tej agencji nie polecam

Worker

jak dla mnie OK, praca OK, kasa się zgadza

Witam pracowalem przez ta agencje w listopadzie 2017 z dwoma kolegami w sklepie internetowym dojazd 19 kilometrow auto sluzbowe mielismy i moja opinia co do firmy w kwesti podejscia jest wporzadku oplaty za hotel drogie bo 92,5 euro na tydzien a mieszkanie spartanskie za auto nie placilismy nic jesli chodzi o wyplate wszystko sie zgadzalo zadnych ukrytych kosztow i tyle z mojej strony

Game
@Marcin

W Bolu było ok dopóki były godziny

atraw

Nie polecam. (usunięte przez administratora) I wszyscy narzekają na baraki dla pracowników (mieszkam prywatnie). Stres i problemy z rozliczeniami.

Tamra

Dla mnie ok daje rade i cos odkladam .Poto tu w koncu jeste wracam do domu i kazdy jest zadowolony no moze oprocz moich znajomych bo mysla ze ja tu rzadze ale jest inaczej jak chce zarobic to poprstu pracuje i tyle ....Ale wole to niz siedziec w biedrnce za kasa za 600zl i jeszcze to nie koniec masz jeszcze te palety rozladowac (/ mam tu lepiej duzo lepiej .Jedne co pozostawia do zyczenia to nie T&S ale te ciule z huisingu co za padalce co to jest jak z nimi zrobicie porzadek to reszta jest ok powodzenia i tak trzymac ....

Damian
@Tamra

Nie opowiadaj głupot w biedronce nie zarobisz 600 zł chyba że masz długo i komornika to masz problem ale nie plec głupot że 600 zł w biedronce powodzenia z tą Daremna firma jaka jest T&S waalwijk pozdrawiam

nn
@Tamra

W biedronce zarabia sie na kasie do 3000 tys zl netto, wiec nie wiem z kad te 600?

some1
@Tamra

w biedronce teraz sporo placa, w lidlach w pl tez

Olej

Witam Praca dla T&S to przyjemność a współpraca z kordynatorem profesjonalna. Pracuję w magazynie i nikt mnie nie goni. Holendrzy są są bardzo przyjaźni. Zapraszam do kontaktu w razie potrzeby dowiedzenia się czegoś więcej. Mój nr to +48 730 630 835 Dziękuję i pozdrawiam Artur Olejnik

hyhy

Firma ok pieniądze się zgadzają, praca jest ok. Zaliczki tygodniowo 120 euro przy 40 h ok. Przy wypłacie wszystko się zgadza wiadomo jak są jakieś nie dociągnięcia to wiadomo wszystko jest do skorygowania. Polecam heh ;)

HYHY

Ciekawie. Firma ok z pracą o ile dobrze się orientuje też nie było najgorzej, wiadomo trzeba do niej chodzić. Płatność za rowery czy mieszkanie jest rzeczą normalna tak że nie rozumiem wypowiedzi pewnych osób... jak najbardziej polecam hyhy ;)

o kurde... hyhy ogólnie agencja dobra wypłata terminowa praca ok. Wszystko w porządku pracowałem nie narzekam, wszystko robione na czas według schematu nie widzę tu nic dziwnego...

Zostaw merytoryczną opinię o T&S Group - Opole

• Jak się pracuje w T&S Group?

Zobacz opinie na temat firmy T&S Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T&S Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy T&S Group?

Kandydaci do pracy w T&S Group napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

T&S Group