Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

ewka222

Nastawiacze zostają na swoich zmianach ,hm gorzej nie mogło być ,nadal rozpiski robione tak by nastawiacz przejrzał wiadomości internetowe,brak mi słów zero poprawy wpływający na komfort pracy operatorów aby tylko maszyna jechała a jak nie ważne ,ważne ,żeby operator nie przeszkadzał nastawiaczowi,ale co nie można powiedzieć to na rannej zmianie tak wszyscy pracują jak mróweczki:-):-):-)nadzieja jest tylko w nielicznych wyjątkach którzy tu przychodzą pracować a nie się tylko podpisać.pozdrawiam

hop
@ewka222

Skoro twierdzisz, że nastawiacze robią rozpiski tylko "pod siebie" żeby im pasowało i oni mieli korzyści i czas przeglądać internet, to czemu firma nie blokuje dojścia do internetu na ich komputerze?? w końcu są w pracy, a nie kawiarence internetowej. Chyba rozpisek przez internet nie robią ?? Wszyscy potrafią rozliczać z pracy operatorów, co jak i ile robią, to może czas to samo zrobić z nastawiaczami?? dyscyplina się przyda. A nie ciągle wykorzystują sytuacje i pozwalają sobie na więcej, bo na ich miejsce nikt nie chce przyjść.... i wszyscy im pobłażają

Wkurwio...

Gdzie jest(usunięte przez administratora) wypłata ???

Przykre
@Wkurwio...

Tak nas firma motywuje. Szacunek do ludzi jest widoczny gołym okiem. Dziękujemy

P. Zenon wróć
@Przykre

Teraz już nic tam nas nie trzyma , kiedyś to wypłata na czas a teraz ???

Złodzieje
@P. Zenon wróć

Banda złodziei !!!!

Lidia

@ewka222 a w jaki sposób może i operator i nastawiacz sobie przeszkadzać? Na czym polegają te dwa stanowiska pracy w firmie Zet Gaskets? I czego oczekujecie od swojego pracodawcy, bo nie wszyscy są pracownikami i nie wiemy jaki przekaz jest Waszych wiadomości.

Rambo

Dobrze, że nastawiacze zostają tak jak są, bo byśmy mieli łysego....ufff. A żadna zmiana nie chce z nim być...wiadomo czemu. Dobrze, że my mamy normalnych nastawiaczy, którzy mają świadomość, że przychodzą do pracy i poświęcają się jej w 100 procentach. Współczuje tym co z nim są.

Nastawiacze
@Rambo

Nie ma takich nastawiaczy w tej firmie, każdy układa sobie ludzi żeby jak najmniej robić to nic ze jeden zapierdala na syfie bo sobie poradzi a drugi lajt pół życia bo oferma .. i uwaga za ta sama kasę albo UWAGA za większa bo śmieszne levele ma ... ! Szczyt !

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Lidia

Myślę, że na forum powinniśmy się skupić na rozmowie o pracy w firmie Zet Gaskets, a nie sprawach prywatnych jej pracowników. @Pracoholiczka to może powinna się udać z tą sprawą kolejna osoba, żeby większą uwagę zwrócić na ten temat?

Boziu

Haha no tak ... coś często tu się pary tworzą :D . Widze, że na każdej zmianie jakieś zalotyy.... te romanse gołym okiem widać.

Bomba

@Mell_b No to teraz to już tylko i wyłącznie nerki albo ptaszki będą . nie pozdrawiamy

Mell_b

No i mamy kolejną piękna parę w naszej firmie . . . gratulacje . ????

Lidia

@Ostrechili skoro zauważyłeś, że pracownicy z Ukrainy nie przykładają się do pracy i jakoś pracy jest dużo niższa to powinieneś całą sytuację dokładnie opisać swojemu przełożonemu w ten sam sposób jak na forum. Rozumiem, że jak robią więcej to w firmie Zet Gaskets jest przeświadczenie, że są wydajniejsi. A jednak nie są. Powiedz, że firma traci na reklamacjach przez takie osoby. Może wtedy się zmobilizują do pracy.

Pracoholiczka
@Lidia

Już kiedyś ktoś zgłaszał ten temat do " kierownictwa" i niestety nic z tym nie zrobiono a całą winą zostali obarczeni Polscy pracownicy, że nie pomagają, że źle szkolą nowych pracowników i mnóstwo innych powodów... Szkoda słów.

Prawda

Polacy Wy jesteście bardzo dobrymi ale UKRAIŃCY są lepsze☺

@Prawda

????????????

Vip

????

Paka
@Prawda

Jak byś byś był(a) to byś nie przyjeżdża(a) ł do Polski !

Ostrechili
@Paka

Od kiedy są Ukraińcy jest gorzej i to każdy przyzna rację . Więcej reklamacji . Może i robią dużo uszczelek ale na odpie*dół. A potem wymyślają w biurze co zrobić żeby nie było reklamacji co nie znaczy że będzie się dobrze pracowało. W ogóle nie można spokojnie pracować tylko jakieś wysokie normy wymyślają i trzeba zapier***** a potem to się odbija na zdrowiu duży stres wykańcza to człowieka! Nie ma miłej atmosfery .

Bolo
@Ostrechili

Zgadzam się... i do tego te romanse niektórych...

Lidia

@zwykły pracownik.:( jak widzisz @Leoncio twierdzi, że możecie liczyć na kierowników w tych sprawach, więc chyba nie ma obawy, byś z nimi porozmawiał, ale jeżeli nie to nie macie jakiegoś numeru telefonu lub e-maila podanego do prezesa firmy Zet Gaskets, żeby w taki sposób się z nim skontaktować?

ksiegowa

I co to ma być za śmieszne wyrównania. I jeszcze w dodatku nastepna pomyłka w wypłatach. Ludzie kto liczy ta wypłatę ? I druga sprawa z jakiej racji kierownik produkcji wydaje kartki od wypłat , najpierw trzeba mieć skończoną szkołe albo kurs w zakresie księgowości, potem można mieć dostep do Akt osobowych .Porażka w tej firmie.

Lidia

Wątek dotyczy firmy Zet Gaskets i nie przyrównujcie na forum jej do innej firmy, bo to miejsce do pisania o warunkach pracy tylko w tym jednym miejscu. Rozumiem, że polscy pracownicy czują się poszkodowani, bo Polskie państwo oferuje duże zapomogi dla uchodźców z Ukrainy, ale to nie jest miejsce do wzajemnych oszczerstw. Każdy z Was niestety musi się dostosować do obecnej sytuacji. Ale jeżeli ktoś uważa, że niesprawiedliwe jest traktowy to powinien to wyjaśnić z kadrą zarządzającą firmy, bo takie "odszczekiwanie" sobie na forum nic nie da.

zwykły pracownik.:(
@Lidia

A jak mamy wyjaśnić z kadra zarządzającą skoro niema do kogo pójść. Przecież zwykły pracownik nie może iść do prezesa bo nie może tylko musi przekazać kierownikom a oni niby dalej maja przekazać prezesowi. A wszyscy wiedza ze tego nie zrobią. Tylko zrobia wszystko żeby pracownikowi zamkąc usta

Leoncio
@zwykły pracownik.:(

Nie zgadzam się. Przekazują, przekazują. Cierpliwości. Aktualna sytuacja jej wymaga. Jeszcze jakiś czas (miesiąc-dwa) będzie bałagan, a potem będzie już tylko lepiej. Musi być! Pozdrawiam.

Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Żeby każdy znalazł lepsza prace jak ja. Pozdrawiam.

N@cz UA

Pozdrawiam wszystkich pracowników z Polski które bardzo "lubię wyrzucać syf ze swojego woreczka " :(:(na temat Ukraińców i chce odpowiedzieć następne:Przestań tę już tę perdoly że my jesteśmy gorzi od was a bo że reklamację i braki w firmie tylko przez nas,bo jak znajdom na pakowaniu braki kogoś z Polaków to kulizanka jej tego nie zawsze wpiszę, a naszym to wpisuje nawet tych które lotna się uzgodnić jako dobry. I jeszcze jedno nie zawsze nowy pracownicy się mogom dogadać że by wszystkiego wiedzieć. Ciekawie się czemu nikt z was nie szuka innej pracy jak wam się w tej firmie jest źle . I jeszcze jedno _ jesteśmy taki sami jak i wy, jakościowo nie jesteśmy gorzi od was. A wszystkim osobam które myszlajom że Ukraińcy zarabiają dużo zapraszamy do" bardzo atrakcyjnych warunków" umowy zlecenia agencji pracy MM Force. Agencji zawsze potrzebuje nowy pracownicy.

@N@cz UA

twierdzisz że nowi pracownicy nie mogą się dogadać ,no sorry ale jak przyjeżdżacie i nie znacie ani jednego słowa po polsku to się nie dziw,najpierw trzeba się nauczyć języka a później wyjeżdżać za granice!!!Zaś co do wypłat to chętnie porównam z Tobą grudniową wypłatę i może wtedy zrozumiesz o czym mówię!!!I nigdy część z was nie dorówna polakom ani w jakości produkcji ani w utrzymywaniu czystości na stanwiskach pracy czy w toaletach a już na pewno żaden polak nie okrada firmy i nie wynosi zakładowej wody do domu!!!pozdrawiam

UA:)PL:)
@anonymous

Wyż co człowieku,po przeczetaniu tego twojego komentarza ... Chce cię powiedzić: Nie bionć takim Cwanym i mondrym wy własnych oczach:(( Bo nie wież Jak cię życia zakręci,i się zastanów ile Ty jązyków zagranicznych znasz??? I jak by ty dawałaś rady na miejscu Tych Ukrainców!!!!??? Ty chcesz Porównać Moju Wypłatu z Grudnia???!!!! Dobra Ale ja od poczontku poruwnam Twoju godziny pracy za Pażdziernik i wyplatu i moje,i wtedy porównamy za grudzień godziny pracy???!!! Włoncz mózg czasami Człowieku!!!

@UA:)PL:)

a wiec porównajmy wypłaty za pażdziernik bo jak myślisz że mamy kokosy za pięć dni dwunastek w miesiącu to się grubo mylisz. Możemy się wymienić tymi wypłatami i rachunkami za dany miesiąc i może w końcu do ciebie dotrze że życie polaka w tym kraju to nie bajka, nie mamy jak wy wszystkiego na tacy podane za 500 zł , nasze rachunki to 2000 tys i więcej i nikt nam nie daje samochodu na dojazdy do pracy i dalej nie płacimy za nie tylko 30 zł, a wam jeszcze w du...ch źle i poszkodowanych udajecie.Jakbyście mieli taką ciężką sytuacje na ukrainie to każdą zarobioną kase wysłalibyście tam żeby pomóc rodzinie a nie na orginalne ciuchy i iphone wydajecie, poszkodowanych to wy umiecie udawać!!!

!!!!!!!
@anonymous

Wież co jak Ja widzie że mi mało godzin pracy.czy pieniendzie Zet Gas. czu Fru.to Szukam sobie dodatkowy Pracy,i nie narzykam!!! I zmień sobie Miejsce zamieszkania,za 500zl.i wtedy biędziesz móg dojieżdzać tylko za 30zl. Nasza Agencia Pracy wszystki warunki cie zapewnie!!!!!!! ZAPRASZAMY A na koniec Cie powiem że już Wiem co to Znaczy że Głupota Ludzka nie Boli ....

ono@moja

Po prostu wstyd !!!!

Pan Z był jaki był ale zawsze było na święta. A o pomyłkach w wypłatach nie wspominając były 2 dobre kadrowe to nie lepiej zatrudnić lalunie która nie zna się na niczym a teraz macie jak macie... po co zrobić zebranie i pieprzyć głupoty ze będzie na święta jak nie ma ? Albo o autitach 2018 szkoda naszego czasu !!!

Wielki pan Krzysiu

A ja się pytam gdzie jest wyrównanie wypłat ? Miało być ze świątecznym, dosyć ze to niewiadomo kiedy będzie czy po świętach czy po nowym roku . Weźcie się nie ośmieszajcie już ze nie macie czasu przelać ! Święta idą a tu znów nie chce się przychodzić i patrzeć na ta firmę

No ja też myślałam, że będzie szybciej i więcej wypłacone.We wszystkich okolicznych firmach, naszej najbliższej konkurencji takich kwot jak 300 zł się już nie wypłaca, jak mieli dać nam podwyżki to sprawdzali ile inni w okolicy zarabiają, a ze świątecznym to chyba zapomnieli tak zrobić albo szukają po prostu oszczędności bo wiedzą że i tak się nie odezwiemy, zawsze tak było, że byliśmy na każde zawołanie zakładu a jak nas już nie potrzebowali to zaraz na drugi plan, bez żadnego dziękuje, a ukraina najważniejsza bo przecież tania siła robocza i pierwszeństwo na nadgodziny czy na dwunastki, a jak nie ma ukrainy to zaraz polak się opłaca. Z drugiej strony jak czytaliśmy w tych wszystkich ogłoszeniach o pracę do nas że atrakcyjny fundusz socjalny to każdy sobie myślał że w końcu może będzie i u nas lepiej i większe świąteczne w końcu dadzą, i jak dostaliśmy na Wielkanoc po 140 zł to było mówione że wstyd ale że więcej nie było bo Zenek zabrał i zakład chciał chociaż coś dać ludziom to wszyscy sobie myśleli, że jak przez trzy pierwsze miesiące roku wypracowaliśmy sobie na socjalu po 140 zł to przez kolejnych dziewięć będzie conajmniej po 420, a że wstyd było na Wielkanoc tak mało wypłacić to i ludzie myśleli że na Gwiazdke dostaną więcej niż 400. No i na koniec dodam, że odkąd jesteśmy we Freudenbergu to trzeba im przyznać że wiele na lepsze się zmieniło, bo i podwyżki, większy nacisk na BHP( w końcu stopery czy ochraniacze na ręce to codzienność a nie jak było za Zenka luksus( lodówka,mikrofala na stołówce, remonty i wiele innych no i właśnie dlatego że ludzie jak widzą że dzieje się lepiej to i mieli nadzieje że Świąteczne większe a nie mniejsze będzie. Tyle ode mnie, pozdrawiam wytrwałych którzy tam pracują i mam nadzieję że Góra weźmie sobie to do serca i zacznie polepszać sytuacje w firmie na wszystkich jej szczeblach a nie tylko na tych na których jej zależy bo tak to polaków nowych nie będzie a i starzy dobrzy pracownicy powoli się wykruszą i zostanie sama ukraina a przecież nie ma pewności czy za jakiś czas i na nich jakiegoś podatku państwo nie nałoży i już nie będą tak bardzo atrakcyjną siłą roboczą, albo zostaną tylko oni, dostaną umowy przez firme i zaczną wołać podwyżki i suma sumarum staną się tak samo opłacalnymi pracownikami jak polacy a wtedy polak już nie wróci bo dwa razy do tej samej rzeki się sie wchodzi.

Maja
@anonymous

Nigdy nie będą tak samo opłacalni jak polacy bo większość z nich nigdy nie dorówna w jakości produkcji polakom!!!Wystarczy zapytać którąkolwiek lotną o brakowość polskich operatorów i ukraińskich albo spojrzeć na reklamacje które ostatnio zalewają firme,koszty są ogromne ale dla firmy liczy się najwidoczniej ilość pracowników a nie jakość ich pracy,reklamacje na takie uszczelki jak ptaszki czy puszka to przecież jakaś masakra ale dlaczego, a no dlatego że to najprostsze produkcje i są obstawiane przez ukraine która nigdzie wiecej rady sobie nie daje,a co za tym idzie kontrolowane przez ukraine która również sobie gdzie indziej nie radzi i pakowane przez ukraine i stąd takie sytuacje,a polak, polak na syfie siedzi.

Lol
@Maja

Wiadomo, że Polacy wiecznie po gorszych uszczelkach mogą chodzić i chodzą, bo nastawiacze wolą wpisać doświadczonego Polaka na syf, bo mają pewność, że sobie bez problemu poradzi to raz, a dwa, że Polak zrobi dużo mniej braków, a nastawiacz chodzi zadowolony, bo w statystykach braków mniej, nie musi siedzieć nad takim i pomagać, i może sobie lecieć na pierdoly - ciągle na jednej maszynie i nic go nie interesuje.. to jest życiee. A fakt faktem prawdą jest jak piszesz, że większość braków na półkach to osób z Ukrainy... Polaków tam się nie znajdzie, a to o czymś już świadczy. Chociaż są w firmie osoby z Ukrainy, które są bardzo dokładne i są bardzoo w porządku, starają się i w ogóle - dlatego wszystkich do jednego worka nie możemy wrzucać :):). Mam nadzieję, że z socjalnym się poprawi i z roku na rok będzie lepiej. Tylko trzeba troszkę czasu, żeby wszystko zostało wyprostowane jak należy i żeby firma znalazła się na właściwym torze.

A rada pracownicza klasę pokazała na najwyższym poziomie...zamknęli im drzwi przed nosem to weszli oknem...i wynegocjowali nam takie świąteczne że aż miło...w tym roku gwiazdki nie będzie!!!

Greg
@anonymous

To Wy pokazujecie klasę... Wiadomo, że każdy myślał, że jak firma została przejęta całkowicie przez kapitał zagraniczny to będą takie kokosy wypłacane, że szok.... po 500zł albo 1000zł na święta. OMG ludzieee ... czy Wy po ziemi nie chodzicie? o co Wy macie pretensje do Bogu ducha winnej Rady Pracowniczej??? To nie były żadne negocjacje.. bo co oni mieli wynegocjować jak zostało kasy tyle ile zostało i tyle zostanie podzielone na świąteczne...TYLE ...więcej Wam Rada pracownicza nie wynegocjuje, bo nie ma z czego jak frma odprowadza tylko 1/3. Z resztą to musi być działanie z dwóch stron, a nie tylko Rady. Jak wiadomo już nie od dziś każdy jest mądry, a jak przychodzi co do czego to to nikt odezwać się nie potrafi tylko pretensje... Zostało mało kasy na socjalu i Rada Wam nie wyczaruje więcej..... odprowadzili tyle co za Zenka i więcej nie będzie w tym roku tym bardziej, że firma została przejęta w trakcie trwania roku... Na zmiany trzeba troszkę poczekać... nie od razu Rzym zbudowano...!! Pożyjemy zobaczymy z roku na rok będzie więcej :):):).

musical.lygirls
@Greg

po to wybraliśmy rade żeby stawała w obronie pracownika, żeby walczyła o lepsze warunki dla nas wszystkich a nie po to by przytakiwała jak jej makaron na uszy nawijają. Co to za gadanie że 1/3 odprowadzają jak jeszcze niedawno firma w ogłoszeniach o prace szczyciła się atrakcyjnym funduszem socjalnym,a jak do tej pory to dostaliśmy tylko na Wielkanoc 140 zł i na Gwiazdke ma być po niecałe 300 zł i to prawdopodobnie po gwiazdce wypłacone...przecież to śmiech na sali,jałmużna a nie premia świąteczna!!! W każdej normalnej firmie gdzie dba się o pracownika po 1000 zł dostają, nawet w takiej Decorze która jeszcze niedawno była na dnie mieli takie świąteczne, w Homagu 1000 zł na święta i w styczniu trzynasta wypłata więc o jakim socjalu my tu mówimy jak sam Homag w dwa miesiące na jednego pracownika traci 3300, to nie idzie z socjala tylko z funduszy zakładowych i jak firmie zależy na pracowniku to da ale naszej firmie najwidoczniej nie zależy...a tak wogóle to chyba nie wiesz co piszesz bo 500zł nikt już nie daje a 1000zł to nie są żadne kokosy to jest minimum w okolicznych firmach więc zejdź na ziemie i zastanów się co gadasz bo przez twoje poglądy cała firma cierpi!!!

Nowa
@Greg

jak się nie znasz to lepiej się nie odzywaj albo następnym razem zanim coś napiszesz zasięgnij języka u wujka google, bo jak się nie ma na socjalu funduszy to można z zakładowych dać tylko wtedy podatek się odprowadza i tyle i nikt nie mówi że mieli się tam kłócić ale po prostu zadawać pytania bo do takiego przekazywania info bez zadawania pytań doskonale sprawdzi się droga mailowa nie potrzeba rady.

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.