Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Nikt

O podwyżkach możemy już zapomnieć. Widocznie nie jesteśmy ważni dla Szefostwa. Nikt chyba nue chce zauważyć problemu jakim są finanse w tej firmie. Pracując ładnych parę lat chyba mamy prawo oczekuwać przyzwoitych wynagrodzeń. Jak narazie to tylko Ukraińcy mogą sie cieszyć. Szkoda, że Polacy są tak traktowani

?????
@Nikt

Zgadzam się z wami!! Nie może tak być że Ukraińcy mieli lepiej czym Poliaki!!! Temu mam propozycję nie do odrzucenia!!! Zatrudnimy się przez agencję,w jaki zatrudniony Ukraińcy,i w końcu zapanuje Sprawiedliwość!!! Przed nami Wielkie Perspektywy: nie zaliczona ilość godzin w pracy, wielką mobilizacja do pracy,i do tego żeby nie chorować,bo nie ma czegoś Jak płatne chorobowe, też potrzebnie z ryzygnowac Urlopu płatnego,chto ili mą jego!!!! W sumie żadnych strat!!! Ciekawe jaku ilość godzin jesteś cię Osiągnąć w miejscu 300???,????????

J.

Zadna szanujaca sie firma nie da wiecej ukraincom niz Polakom... ta firma widocznie nie szanuje ani siebie ani Rodakow.

Ja @

Jak ja widze te wasze pier.... to aż mnie ściska.... ja tam pracowałam i żyje . Jak wam się nie podoba to zmienić prace i po problemie .... jęczycie stękacie a i tak tam wracacie . I ta cześć która najbardziej jęczy jest najgorsza bo jedyne co potrafią to obgadywać i wbijać nóż w plecy .... nie będę pisała nazwisk bo mi was szkoda ale ogarnijcie się ...

Super
@Ja @

Popieram tez tam pracowalam,niepodobalo mi się więc się zwolnilam. Po co te żale na forum????

Stig

Hej Ludzie! Czytam co tu wypisujecie i na prawdę mam deja vu bo przed chwilą byłem na forum innej firmy o podobnym profilu. :-) Jak już ktoś napisał wyżej - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Mimo wszystko bądźcie dobrej myśli, jestem przekonany, że wkrótce i u Was w firmie się poprawi finansowo. Czasami tylko niestety strasznie długo zajmuje "urabianie" Szefów w centrali firmy. Podwyżki przyjdą - zobaczycie. Pozdrawiam i życzę lepszej przyszłości.

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Hope

Biuro chyba zapomnialo, ze yo produkcja pracuje na och utrzymanie a nie na odwrot. Zostala wam garsta DOBRYCH POLSKICH Pracowników. Naprawdę sadzicie, ze jestescie w stanir ich zadtapic jakims motlochem z ukrainy, który nie rozumie standardów jakosci w tej firmie.? Moze gdyby mieli tyle samo do stracenia co Polacy bardziej by sir starali, a nie glupie 200 zl premii. Zadbajcie o swoich. Bez konkretnych podwyżek, stracicie wszystkich Polskich pracownikow... mam dobra rade... zacznijcie zapoznawac sie z procedurami dotyczacymi oglaszania upadlosci firmy :)

Oj

Podwyżki dostają, ale Ukraińcy i nastawiacze. Tak sie docenia pracownika.

Minionka

No i znowu nas oszukali,miala byc podwyżka i gdzie ona jest??????

Vbb
@Minionka

Obiecanki cacanki, a glupiemu radość. Oni wam tylko tak obiecuja żebyście tylko tam robili jak takie murzyny. Uciekajcie z tego obozu pracy jak najdalej.

Hej

Ciekawe ile jutro zobacze na swoim koncie?

czas na zmiany

Czas zmienić pracę bo tu lepiej nie będzie tylko gorzej.

Bez odbioru

Ciekawe jak będzie za miesiąc... po "podwyzkach" Jakieś prognozy? Ktoś?Coś? Pogodynka potrzebna od zaraz :-P :-D ... burza? Gradobicie? Nawałnice? Hmmm coś czuję, że tu naprawdę lepiej nie będzie. Nawet Ci którzy byli tak początkowo wniebowzieci, że przecież przejęcie firmy da ludziom nadzieję i światło w tunelu na dużo lepsze jutro sami już twierdzą, że firma skręca w złym kierunku. A światła jak nie było tak nie ma... Brakuje ludzi do pracy i to naprawdę widać.. tak, tak przecież wiem - są ludzie z Ukrainy itd. I co z tego, że są? Jak nie będą widzieć braków to i tak ich nie zostawią w tej firmie... nawet jakby ich przyszło 400..niestety ale no nie każdy tu się nadaje... masz trzy dni szkolenia i w tym czasie musisz się ogarnąć żeby podchodzić równo do maszyny i dobrze oglądać uszczelki. Kiedyś jak Polacy przychodzili do pracy żadnych szkoleń nie było... nastawiacz pokazał co i jak i nara dalej radzisz sobie sam!!! I każdy ogarnial a teraz... nie wiadomo czego tu się spodziewać... Młodych ,tez jest tu coraz mniej... dlaczego?? Bo każdy chce zarabiać godziwe pieniądze, a tym bardziej, że praca tutaj nie należy do łatwych typu Ciechocinek... no i nie oszukujmy się prędzej czy później reszta tych młodych też ucieknie... bo wszystko ma swoje granice....A z resztą tu jest taka polityka Ci co mają najwyższe stawki siedzą po prostych uszczelkach...a reszta niech tyra na tych gorszych gdzie się trzeba naprawde narobić ...kompletnie tego nie rozumiem... co za firma.. szkoda gadać. A później się dziwić, że ludzie uciekają.. nikt tu nie będzie się męczył przez tyle czasu.. Czas szukać innej pracy... Brakuje w tej firmie osoby której naprawdę zależało by na ludziach-pracownikach... a nie tylko na wlasnym Ja, żeby tylko dla mnie było najlepiej. Coraz bardziej przekonuje mnie to, że firma pod wzgledem dbania o pracownika jest na szarym końcu... sto lat za murzynami, ale to jeszcze wina poprzedniego rządzenia... Jak słyszę opinie osób pracujacych w innych firmach, to naprawdę wstyd się przyznać, gdzie się pracuje. We wszystkich firmach jakoś normalnoscia jest, że sa premie za nie chorowanie, wczasy pod gruszą, za wyrobienie dobrej normy itd. itd. premie uznaniowe itd. itd. No ale innym firmom zależy na pracowniku, żeby jakoś go w tej firmie zatrzymać i docenić, a tu oczywiście nic... Polacy nie przyjdą tutaj za nic w świecie pracować ... nie za takie stawki. Z resztą opinia się niesie, jakby była lepsza i Polacy by przyszli, a tak...bez odbioru:-).

Bla11
@Bez odbioru

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jest tyle pracy, to trzeba się zatrudnić gdzie indziej a nie anonimowo smarować w necie. Spójrz jakie opinie pracownicy ( tacy jak większość tutaj) wypisują na temat innych "świetnych" firm. Taka mentalność. Źle ci, to odejdź.

Pan nikt

Normalnie w samo sedno ona i on.. ????????

On i ona

No zazwyczaj mam rację. Ehh co do B to porażka, nie robiąc auditu tylko się podpisując tak długo trzyma się na stołku. Czy oni tego nie widzą? Jak nowi mają się czegokolwiek nauczyć ? Skoro ona nie weźmie uszczelki do ręki? A potem jest na operatora że 3 tyg pracuje i kresek nie widzi. A ona pracując tyle uszczelki nie weźmie do ręki . Współczuję tej zmianie. Jednak pracy lenia i donosiciela nie nauczy się

Krolowa

Prawda jest taka ze największym problemem tej firmy sa pieniądze. Ludzie zarabiają bardzo mało, podwyżki o pare groszy, nigdy nie było żadnej konkretnej podwyżki. Nieprawda jest ze sa tysięcy ludzi do pracy, nawet Ukraińcy sie kończą. Owszem jest premia ktora w każdej chwili moze byc zabrana bo mamy ospowiedzialnosc zbiorowa czyli gwóźdź do trumny. Odnosi sie wrażenie ze ktos nie chce żebyśmy zarobili. Nie ma żadnych dodatków typu socjalne tak jak to w innych firmach bywa. Nie sztuka jest latać dziury ludźmi z Ukrainy. Nic nie zapowiada tego zeby było lepiej wiec możemy zapomniec o nowych pracownikach z Polski.

Hue hue

Raczej się nie doczekamy... czas uciekać z tej firmy. ;)

On i ona

A więc zbliża się lipiec czekamy na podwyżki. Ale uwaga podwyżka godna, a nie grosze. Bo naprawdę uwierzcie tam nie męczy aż tak praca, a warunki ( goraczka, smród ) jeśli operator nie zarobi tu ponad 2000 tys to wszyscy młodzi dobrzy operatorzy Wam uciekną. Bo w sklepie już za tyle robią... A więc czekamy .

waz
@On i ona

Prawda co piszesz o tych młodych operatorach, też nim bylem i nie żałuje, że odszedłem z tej firmy jakiś już czas temu, współczuje tylko tym osobą, które jeszcze muszą tam pracować. Na każdej zmianie było kilku młodych i zdolnych operatorów, niestety wszyscy odeszli z tej firmy ze względu na marną pensje i wyzysk pracownika. Poprzedni prezes nawet nie zatrzymywał operatorów, tylko zgadzał się abyśmy odchodzili z dnia na dzień bez okresu wypowiedzenia, twierdząc że z nikim ślubu nie brał. Czytając te wszystkie komentarze, wywnioskować można, że nowy właściciel i dyrektor nic nie zmienił, liczy się tylko to aby jak najwięcej zabrać pracownikowi, bo po co pracownikowi pieniądze. Zbiorowa odpowiedzialność zmian za braki totalna porażka, jak ktoś może odpowiadać za braki z innej zmiany. Nie znam takich firmy aby takie coś miało miejsce, chyba ze każdy operator odpowiada za swoją prace. Pewnie to wymyślili "cudowni" dyrektorzy, kierownik i Pani B.A. nie mając pojęcia jak to jest ciężka praca w tym smrodzie i gorączce, liczy się to żeby pracownik miał jak najmniej. Jeżeli macie takie możliwości uciekajcie z tej firmy jak najdalej i nie polecajcie jej nawet swoim wrogom. Sami juz wiecie, że nawet imigranci za wschodniej granicy już tam nie chcą pracować.

Lola

Tylko czekać aż ta firma upadnie, całe szczęście że już tam nie pracuje :) to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Zmiana pracy tylko utwierdza w przekonaniu, że w zet gaskets jest naprawdę słabo (lekko mówiąc) w każdym tego słowa znaczeniu, pod każdym względem.

$$$

jak sie nie podoba droga wolna nikt na sile nie zatrzymuje sa tysiace ktorzy chca przyjsc

Śmiech nie firma
@$$$

Tysiace tak????? To dlaczego od kilku miesięcy poszukują pracowników i nikt się nie zglasza???????? Bo ludzie juz wiedzą że to (usunięte przez administratora) a nie normalna praca!!!! Nikt tu nie chce pracować! Tysiące chyba w marzeniach.

a-i-a

Nikt nie poleca tej firmy proponują pracownikowi przyjść na nadgodziny Boże Ciało święto za normalne nadgodziny a takim nastawiaczom proponują dodatek i to ma być sprawiedliwość skoro potrzebna produkcja to niech z biura idą.....Porażka nie polecamy nikomu tej pracy...

emi

ta firma to totalna porażka nic dodac nic ując

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.