Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

zet

nie porownuj homagu do zetgaskets homag nie jest zadną konkurencją

Frania
@zet

ZetGaskets juz nie istnieje to po pierwsze, a po drugie Freudenberg nie moze byc dla nikogo konkurencja, bo nie ma nic do zaoferowania.

szczurek@
@zet

jak tu się nie porównywać do Homagu jak kierownik, Pani od BHP czy sam dyrektor twierdzą możemy i nawet powinniśmy konkurować z samym Volkswagenem,ale jak widać to tylko puste słowa.Mydlą nam oczy że będzie lepiej a już jest gorzej jak u Zenka.Na samym pakiecie medycznym orżnęli nas aż miło,od Zenka dostaliśmy go w prezencie,bez żadnych dodatkowych kosztów i opłat a tu musimy płacić i to nie małe pieniądze bo co niektórym poodciągali nawet po 35 zł a mówili nam że pakiet lepszy ale trzeba będzie zapłacić 7 zł podatku. Jak się okazało, to wcale nie lepszy pakiet bo są osoby które wcześniej korzystały z usług takich lekarzy specjalistów których teraz nie mamy i trzeba za wizyty płacić.

Sprawedliwość

W tej firmie nigdy nie będzie sprawiedliwie bo gadaja ze tak będzie a robia inaczej np. zatrudniają nowego pracownika ze nie będzie miał przez 3 miesiące premii a tu się okazuje ze normalnie daje premie tak jak staremu pracownikowi i jaka tu sprawiedliwość. Wiec co się dziwic ze socjalne ida nagrody za sugestie czy na postojowe ukrainców. Lepiej się rozglądać za inna pracą , a ludzi którzy chcą przyjść do tej pracy lepiej im odradzać.

Wszędzie już świąteczne wypłacone a my wciąż czekamy...ciekawe czy spełnią obietnicę tak jak czytamy we wszystkich ogłoszeniach o pracę "atrakcyjny fundusz socjalny" i w końcu dostaniemy konkretne pieniądze a nie jak do tej pory ochlapy...nasza konkurencja Homag wypłacił już pracownikom 1000 zł, czyli jak widać można :-)

króliczek
@ja

jakie ochłapy...u Zenka to teraz śmiało można stwierdzić że mieliśmy luksusy,odkąd pracuję w zakładzie nie było gwiazdki bez świątecznego, kokosów nie było ale w zeszłym roku po 360 przelał a tu nowa większa i światowa firma z taką renomą a nie chcą dać nic,a jak już coś będzie to po nowym roku, tylko kto w kwietniu gwiazdkę obchodzi i jak tu dzieciom wytłumaczyć hmm, masakra normalnie, ręce opadają!!!

Zając
@króliczek

A tak byliśmy zapewniani ze bedzie lepiej. Znacie juz odpowiedz dlaczego ludzie nie chcą pracować. W tej firmie pracownik sie w ogole nie liczy.

lalunia99
@Zając

tu liczy się tylko ukrainiec !!! Na postojowe dla ukrainy zakład znalazł fundusze a dla nas na święta nie ma, teraz już wiadomo gdzie jest nasze socjalne ...na ukraińskich kontach zostało przelane jak nie mogli pracować bo nie mieli pozwoleń, żenada !!!

ono@moja

W tej firmie nikt nie chce pracować i nie przyjdzie. Trzeba mieć dobre układy z kierownikami żeby można było sobie wszystko załatwić> ( tak jak ksiezniczka kóra biegnie z kazdą problemem do kierownika produkcyjnego ) Kierownik zmianowy to już samego siebie przechodzi , jeszcze trochę to będą mu ludzie czerwony dywan rozwijać .

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Lidia

@emila dlaczego tak myślisz o firmie Zet Gaskets? Co taką opinię u Ciebie spowodowało? Pamiętaj jednak, że określenie (usunięte przez administratora) ma wydźwięk smutny w historii naszego kraju i pisanie tak o pracy jest nie na miejscu.

Jaka atmosfera w pracy po zmianach? Jak zapach gumy wpływa na zdrowie? Pytam bo mam ofertę pracy z tej firmy jako pracownik utrzymania ruchu. Jakie wynagrodzenia?

Eeeeeee

I się ruszyło !!!!!

Lidia

@a-i-a.pl a do takiej pracy przyjmują kobiety? A czy kiedyś aplikowałeś na stanowisko biurowe? Może spróbuj? Tak jak napisałeś kto nie próbuje to nie dowie się jak wygląda praca. To bardzo mądre. A czy ktoś jeszcze chciałby odpowiedzieć na moje pytania dotyczące pracy w Zet Gaskets?

Ggg

Jaki tu spokoj.

a-i-a.pl

Lidia ty się nie pytaj tylko weż się sam-ama za rbote idz na maszyne i rób 8 godz zobaczysz jaka to różnica jest pracy przy maszynie a jaka różnica siedzenie na (usunięte przez administratora) przez 8 godz.

Lidia

Rozmiem, że organizacja pracy też Wam się nie podoba. @a-i-a.pl a w takim wypadku, o którym piszesz nie można po prostu odmówić i powiedzieć, że nie chce się pracować na tej hali? Czy ktoś z Was próbował odmówić? Dajcie znać.

a-i-a.pl

Zmiany we firmie tylko na gorsze znowu mieszanie ludzi na produkcji nastawiacze wybierają sobie ludzie na hale bez zadnego zapytania się czy chce pracować z nim na tej hali. Zamiast lepiej być we firmie zrobić podwyżki zatrudnić Polaków a tu ukraincy . jeszcze trochę to nie będzie francuska firma tylko ukraińsko-francskie... Szkoda słów , Trzeba isc do innej pracy....

firma :(

co raz gorzej w tej firmie żadnych podwyżek stażowe zabrane my operatorze zapieprzamy nastawiacze się opierdalaja po katach siedza żeby się nie narobić a o biurze nie wspomnimy najwieksza nieróbsto tylko w gebach madrzy ale nie wiedza jak to jest robić 8 godz przy maszynch i tak wiedzą najlepiej, złaszcza pan Głowny nastawiacz.... Nie polecamy tej firmy .

mijaa

W tej firmie lepiej ne będzie!!!macie imprę firmową zobaczymy czy wam tam uszatek dotrze strach mu pewnie nie pozwoli:))haha zapomnijcie o podwyżkach obiecanki to są tylko......pozdrowienia dla pażdziocha z wielkimi uszami:)

NIHUYA NE BOSS

750$ super WUUHUU

Ja@

Ach te wasze wypociny anonimowe .... zamiast pisac o strajku zbiorowym to go zróbcie .... i nie biuro was wykończy tylko wy sami siebie ..... przecież większość z was jest tak fałszywych ze szkoda słów .... a na ptaszki były reklamacje i to nie raz .

Zero

Nie bedzie lepiej, bo komu miałoby zalezec na pracowniku z produkcji.

Super

Podwyżki dostają ludzie, którzy polowe dnia potrafią przesiedzieć w biurze i biada jak przyjdziesz z jakimś problemem. Szkoda, ze nikt nie zauważa jak pracownicy sa traktowani przez "szlachtę".

Głos Ludu
@Super

Dokładnie, tak jak mówisz... nas POLAKÓW mają za zwykłych roboli z którymi mogą robić co chcą.. do tego pokazywać swoje "humorki" i co chwile jakieś pretensje nie wiadomo o co, a my mamy to znosić ... zapomniał wół jak cielęciem był... z resztą o dodatkowe przerwy też się trzeba prosić... no bo po co robić dodatkową przerwę?? Zrobić jakiś strajk zbiorowy o podwyżki i warunki pracy i tyle.. może wtedy zaczną doceniać to, co mają....bo teraz każdy interesuje się tylko swoim tyłkiem, a resztę mają gdzieś. Mam dla Was radę - zacznijcie zaopatrywac się w słowniki Ukraińskie, bo niebawem jedyni Polacy jacy tu zostaną, to będą Ci w biurze... no i nastawiacze rzecz jasna... Może wtedy docenicie nas Polaków, jak wszystkie hale będą obstawione Ukraińcami i trzeba będzie nad każdym z Ukraińców non stop stać przy maszynie i coś robić, bo większość z nich nie potrafi nic, poza obraniem uszczelki... a Wy ciągle potraficie czepiać się Polaków... ale skoro nie potraficie docenić tego co macie, to zapraszam wszystkich z biura i nastawiaczy na maszyny... popracujecie z dwa tygodnie i od razu myślenie się zmieni!!!! Co po niektórym przypomni się jak to "zajefajnie" jest przecież na maszynie, gdzie idzie ciągle syf....Wiadomo, że zawsze łatwo jest oceniać i sie mądrzyć o czymś czego się nie robi!!!. Do tego kolejna reklamacja na PTASZKI... zadajcie sobie jedno pytanie.... czy kiedykolwiek zdarzyła się sytuacja jak w firmie pracowali sami Polacy żeby była reklamacja na ptaszki??? Nieee.... wnioski wyciagnijcie sobie sami... zero perspektyw w tej firmie... bo co z tego, że praca sama w sobie Ci się podoba, jak tu nie idzie z ludźmi ujechać...A Więc jeśli nie masz co robić w domu... jesteś, uczniem studentem, czy emerytem... zdecyduj się na pracę w Zet Gaskets, satysfakcja gwarantowana :-D :-P na pewno Cię tu wykoncza...

BATMAN

Zespół jest super, super robota, nie jest skomplikowany, nie jest szkodliwe, (jesteś na Ukrainie nie będzie pracować za grosze) Więcej znaczy praca odpowiada wynagrodzenia. Jestem całkiem zadowolony, jestem ślepy, ale jestem szczęśliwy, bo jestem po ukraińsku. Jaki jest Twój ulubiony Mykyta

senior

Hejka, jak tam idziecie na imprezę firmową?? Bo z tego co wiem to jak na razie większość, która się wpisała to koledzy i koleżanki z Ukrainy, a Polaków tyle co kot napłakał .. :/. Chociaż w sumie wiem, wiem Polacy woleliby bardziej konkretne podwyżki i macie rację. Swoją drogą ciekawe czy dyrektor wynegocjował jakieś lepsze warunki dla Polaków odnośnie wynagrodzeń po wizycie we Francji :) na razie ani widu, ani słuchu.. Brakuje konkretnych zebrań pracowników z nowym Dyrektorem( i tylko z nim!!! ) brakuje dialogu :( ... ale poczekamy...Polski pracownik to bardzo dobra marka ceniona na świecie, dlatego chcielibyśmy być doceniani także, a może przede wszystkim u siebie w ojczyźnie, a nie tylko za granicą. A tu jak na razie Ukraina jest na pierwszym miejscu chociaż z jakością u nich słabo. Dawniej kiedy jeszcze firma składała się tylko z Polskich pracowników reklamacji było o wiele mniej, a teraz... to chyba o czymś świadczy???.... Ciekawe czy planują zatrzymać Polaków lepszymi wynagrodzeniami, czy może będą dalej "inwestować" w kolegów z zagranicy. Jedna rada: Szukajcie lepszej pracy przede wszystkim z lepszą płacą i komfortem psychicznym :):) ... chociaż większość przecież już chyba szuka? :) ...

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.