Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Alkonastawiacz

Moze w slady Beaty pojdzie pan Artur przeciez ile mozna chodzic w pracy po spozyciu alkoholu... jemu chyba sie wydaje ze nie czuc... a jeszcze siedzi z kierownikami w biurze gratuluje wechu kierownikom... raczka raczke myje...

Ggg
@Alkonastawiacz

No tego osobnika to juz dawno powinni wywalic z tej firmy

Bez szału
@Alkonastawiacz

Na pewno nie pójdzie w jej ślady...nie łudzcie się... to jest temat stary jak rzeka, musiałby konkretnie komuś podpaść. Z resztą skoro potrafią zwolnić za palenie, to idąc tym tropem za alkohol i wieczne spanie na nockach też powinni?? Taka ponoć renomowana firma, a samowola niektórych jak się patrzy. Jak nikt nigdy z "wyższych" nie zwracał nikomu uwagi to nauczeni "dziadostwa" i tyle w temacie... to znaczy, że po prostu można...czyli od jutra wszyscy po "setce" i podusie do pracy :P ;D

True

Ukraina tylko sieje zamet w firmie, szczegolnie ci, ktorzy wyblagali sobie umowy na stale. Mysla ze sa lepsi? Moze dlategi ze wiedza komu wejsc w d.pe zeby sobie polepszyc.

!!!!!
@True

Ha ha !!!!! Ludzie nudzie się Wam!!!!

Anita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

!!!!!
@Anita

Tak!!!

Pedro

Jeśli ktos widzi takie niedozwolone zachowania to może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ggg

W koncu Beatka A. wyleciala z roboty, szkoda że dopiero teraz zobaczyli jaka ona jest naprawdę.

Lidia

Moi drodzy, przypominam, że forum nie jest miejscem, w którym jest dozwolone obrażanie innych osób. Proszę o pamiętanie o kulturze wypowiedzi. Zadbajcie o wartość merytoryczną Waszych wypowiedzi. Może ktoś z Was chciałby podzielić się opinią o firmie Zet Gaskets w sposób zgodny z regulaminem forum?

Jac

Hehe, niektore to nietylko o kierownika sie ocieraja a nawet o nastawiaczy. Wiedza jak umocnic swoje stanowisko lub innych hehe

Zigi
@Jac

No to nastawiacze i reszta aż tak ślepi sa? I w ciemno robią wszystko co takie sobie zażycza? W sumie obcisłe spodnie itd... i wszystko jasne... nic dodać nic ująć i rozum nie funkcjonuje...przegrzewa procesor :D :P.. Weźcie się wszyscy tu lepiej za robotę ..każdy niech robi to co ma robić, a nie ...za mało obowiązków chyba u co niektórych ..skoro tyle czasu jest na wszystko.

Jose
@Zigi

Jak z jednym sie sypia to trzeba tez drugiego urobic heh one sie znaja na swojej pracy

Czarny klak

Oj Beata przestań pisać. Jak zazdrościsz to nara wiesz gdzie są drzwi.

Farmazon

Nikt nie pytał Cie w jaki sposób dostałaś prace. ..

Gosc
@Farmazon

To nieźle macie w tej firmie jezeli prace mozna dostac przez pikantną zażyłośc z dyrektorem. A pozniej wszystkie pojda do szefa ze molestowane byly???? taka moda teraz. Zenada ta firma i wstyd!

Czarny klak

Oj Beata A. ale zazdrość Cię zżera...

Cecece

Jeśli patrzysz jak zrobić zamieszanie na goworku to spier.... Pozwól ludziom pracować w spokoju. Nie wiem jak Ty ale ja sobie cenię tą pracę, sa lepsze i gorsze dni ale swiat nie musi o tym wiedzieć.

Jjj

Jaki tu spokoj zagościł od dłuższego czasu?

Jaq

50 zl na swieta.? Wstyd. Ciezko bylo nawet uwierzyc w to co ludzi3 mowia ile dostali. Juz zenek dawal wiecej. Ale mozemy za to podziekowac naszej kolezance wandzie, bo ponoc oświadczenia to jej propozycja... No ale czego innego mozna si3 bylo spodziewac. Brawo w. Oby tak dalej

komisja
@Jaq

Ano przed ludzmi gada swoje a w biurze cicha, kolega Maciej ma oczywiście jak to zawsze mówi wyjeb....

Jaki
@komisja

Żadna nowość...on ma na wszystko wyjeb...wystarczy popatrzeć na zachowanie...nie ten świat nie te kredki -inne rzeczy mu w glowie, a nie jakieś rady, ale co się dowie to sie dowie. Zawsze o jedną (usunięte przez administratora) więcej.

Jose
@Jaki

To nie trzeba go bylo wybierac. Macie to co chcieliscie. On przynajmniej nie obiecywal ze tyle wywalczy. Jak pozostali ktorzy sie zglaszali.

Nic

Ciekawe co z naszym świątecznym, tym z Bożego Narodzenia, obiecanym? Kolejne swieta za chwile i znowu cisza, ale najwaziejsze ze w ogłoszeniach o prace moze przeczytać ze mamy "pełne socjalne". Brak słów

Figlarna
@Nic

Niedlugo maja niby dac na Swięta Wielkanocne ale spodziewaj sie takich ohlapow ze nawet nie poczujemy zebysmy coklwiek dostali ;)

Super
@Figlarna

50zl... czy trzeba cos komentować? Odpowiedz nasuwa sie sama. Dziekuje.

BIUROWIEC
@Super

Cieszyć się trzeba z byle czego, a nie wiecznie narzekać, tak na prawdę jeśli nie podoba Ci się praca, to droga wolna. Nikt Was na siłę nie trzymię. Pracy jest pełno na około, może jak pójdziesz do innej, to dostaniesz socjal i większe premie. Powodzenia w trafnych decyzjach !

Figlarna
@BIUROWIEC

I wlasnie z takim podejsciem do pracownika coraz wiecej osob decyduje sie na ucieczke z tego zakladu co w ogole nie powinno dziwic.Juz teraz brakuje ludzi do pracy, wiec piszcie tak dalej a na pewno bedzie lepiej.

Lidia

@Nic firma Zet Gaskets obiecała Wam socjal na święta i go nie dostaliście? Myślisz, że na święta Wielkanocne dostaniecie podwójny? Czy rok temu były dodatki z okazji jednych i drugich świąt dla wszystkich pracowników?

Halo

Ztyj firmy nawet Ukraince othadzom))) porażka ((

Ukraina

Dardzo mi przykro że badzo dobry pracowniku othadzom z tyj firmy. Ale nasz "Christian Favetto" nie hce zrozumieć że dla tego żeby ludzie hteli pracować i staratsa to powinni mieć jakieś podwyżki! Wogule nie mówię o tym żeby pracowniku nie mieli zodnyj premii..... Takiego huda nigde niemą. A pysznie czemu maszyny stojom? Czemu nopmy niemą? Czemu braki som? A wszystko przez to że nikt są nie stara bo niemą zodnyj wynagrodu za nasze starania!!! Proszę pomyslit o tym do puki som jesze pracowniku które hsom są starać) i robić normy)

Ukraina

Pan Christian Favetto. Jestem Ukraińcem i pracuję dla Twojej firmy Freudenberg przez 2 lata i nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata. Firma nie rozwija się i będzie działać, dopóki nie zaczniesz myśleć o ludziach, którzy pracują dla firmy. Pan Krzysztof Siwek o ludziach nie myśli !!!!!! Nasza agencja wiele razy podchodziła z pytaniem o podniesienie wynagrodzenia dla Ukraińców, ale odpowiada, że ​​nie będzie wzrostu, a więc przez 2 lata. Ludzie nie mają motywacji do pracy i przestrzegania norm! Dlatego ludzie zaczęli rezygnować i przenosić się do firm, w których jest wzrost, zarówno kariera, jak i pieniądze. Ludzie będą nadal wyjeżdżać, ponieważ nic się nie zmienia u Freudenberga, a władze po prostu ignorują ten problem. Proszę zwrócić uwagę na ten problem i podnieść pensje pracowników.

Lidia

@lidia 2 no ale może ten problem wyniknął nagle i dlatego nie zostaliście powiadomieni? No fakt 3 miesiące to długo. Ktoś z firmy Zet Gaskets informował Was czemu to tak długo musiało trwać? @Heloł a dlaczego nie mogę zapytać? Przecież może sprawa zainteresować i przyszłych pracowników firmy.

Lidia

@Wkurwio... @P. Zenon wróć czyli wcześniej były wypłaty w firmie Zet Gaskets na czas. Jak dawno to było? Ile razy już się zdarzyło, że nie dostaliście wypłaty w terminie? To pierwszy raz? To może jakiś jednorazowy problem? Czy już dostaliście swoje pieniądze?

lidia 2
@Lidia

lidia. Wypłata powinna być jak w umowie na czas .Jeżeli to miało być jednorazowa opóźnienie wystarczyło uprzedzić ludzi. A korekty wyrównania trzeba było czekaz aż 3 miesiące ?. Wystarczyło zatrzymać dobre doświadczone Ksiegowe. Róbcie tak dalej zamiast lepiej jest gorzej...

Heloł
@Lidia

Jeśli ktos nie pracuje w tej firmie to po co udziela sie na forum w tej sprawie????

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.