Opinie o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Brzostek

Proponuję udostępnić jawnie IP, może co niektórym szczęka opadnie i mocno się zadziwia kto jest tej opinii autorem !!!!, a jak ktoś ma swoje własne problemy ze swoim facetem w domu, które absolutnie nie dotyczą pracy, to niech rozwiązuje je w domu, a nie on wylewa żale na forum firmy......to chyba nie to miejsce kolego???

Lidia

@Ja Każdy wpis pozostawia po sobie ślad. Ale może teraz na temat. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w FREUDENBERG SEALING Technologies? Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź.

Neutralnie
@Lidia

Dokładnie!!! Zważywszy na to, że pisze go osoba, która w tej firmie nie pracuje...., a przy tym obwinanie ludzi z firmy za czyjeś błędy życiowe jest zupełnie nie na miejscu i podchodzi pod nadużycie. Także proszę zająć się pracą i zamieszczać opinie tylko i wyłącznie związane z nią, bo to nie jest miejsce na takie wywody.

Fr

Zależy od ilości dni w mc .2200-2500

Roman
@Fr

Takie widełki płacowe wynikają tylko z ilości godzin wyrobionych w miesiącu czy również z nadgodzin? Czekam na więcej informacji.

Ciekawy

Witam. Ile razy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy wynagrodzenie nie było wypłacane na czs?

nik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Fr
@nik

Raczej nie

Że jak ??

O (usunięte przez administratora) wam chodzi??

Firma FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Każdy obiera sobie taką drogę kariery na jaką go stać... Zwłaszcza, że dzięki temu zyskuje więcej niż jedną osoba

Bi

W firmie zamiast ludzi przybywać, to z dnia na dzień ubywa... nie ma miesiąca żeby się ktoś nie zwolnił, co nie dziwi nikogo. Wypłaty marne, do tego atmosfera coraz gorsza, więc każdy rozgląda się już za pracą gdzie można zarobić więcej..nie oszukujmy się kasa motywuje jak nic innego!!!, a tu wszystko stoi w miejscu. Aktualna sytuacja nie sprzyja poprawie do tego brak zebrań o aktualnej sytuacji firmy, podwyżkach, planach na następny rok, lata itd. Za takie wypłaty nikt z zewnątrz nie przyjedzie pracować, nawet " leasingowi ", do tego nie każdy sobie tu poradzi, jednak trochę trzeba się interesować tym co się robi, bo inaczej reklamacja za reklamacją. To nie te czasy czy się stoi, czy się leży ... tu trzeba robić! Dobrze, że większość jest zdecydowana i szuka lepiej płatnej pracy. Powodzenia dla tych co szukają!!!

@Bi

Interesują mnie szczegóły na temat pracy w FREUDENBERG SEALING. Dlaczego negatywnie oceniasz atmosferę w firmie, możesz powiedzieć coś więcej? Będę wdzięczna, jeśli powiesz jeszcze coś o tym, jak wyglądają Twoje obowiązki w firmie.

Feliks

Ludzi to brakuje w każdej firmie bo nie ma fachowców!!

Brakslow

Ciekawe kiedy ktos wezmie sie za nastawiaczy, operator rozliczany jest z kazdej minuty. Nastawiaczowi wolno duzo wiecej, zwlaszcza na nocnych zmianach

Banda Ukraińców!

przeczytaj warunki, wszystko tam jest napisane. Zgodnie z obietnicą, oni to zrobili. Przestań narzekać. Jesteś albo leniwym, albo niewolnikiem

WyimaginowanyPrzyjaciel

Niestety coraz gorzej w firmie się dzieje...coraz mniej zamówień,ludzi brak - jednak każdy wie już co to za firma i czego można się po niej spodziewać, temu prędko nie będzie nowych pracowników. O podwyżkach, nadgodzinach czy chociażby socjalu nie ma co wspominać - nie ma i nie będzie. Czas zacząć szukać nowej pracy.

2.2

1.1

Ksz

No to moze dodamy kilka istotnych faktow o firmie FREUNDENBERG : 1. Szanowny Dyrektor ma gleboko w powazaniu swoich pracownikow. 2. W firmie panuje moda na wchodzenie innym w du.e. Im glebiej wejdziesz, tym lepsze warunki pracy. 3. Kierownicy przescigaja sie z coraz to bardziej glupimi pomyslami odnosnie produkcji. A tak naprawe w du.ie byli, g.wno widzieli. Zaden nie zna sie na swojej pracy. 4. Chcesz dostac podwyzke? Najpierw odrob stara. A jak to zrobic, kiedy kierownik skupia sie na wszystkim oprocz zamawiania mieszanek? No bo przwciez wazniejsze jest zaznaczenie gdzie na stole ma atac wiatrak. 5. Banda ukraincow przyjezdzajacych na chwile. Narobia syfu, a Tobie zabiora premie za reklamacje. 6. W tej firmie panuje kult ukraincow. Moga wszystko. Ty nic. Patrz pkt 2 7. Pani od bhp calkowicie nie zna sie na swojej pracy. Lepiej szlo jej tlumaczenie. Ale utrzymuje stanowisko. Patrz pkt 2 8. Nie zarobisz. Ale sie narobisz. Slupki musza isc w gore. To najwazniejsze. 9. Sa tacy co maga spac, lub pic. Ty jak pojdziesz do lazienki to afera. Bo slupki. 10. Sa ludzie ktorych stanowiska sa calkowicie zbedne. No ale patrz pkt 2. Nie warto z nimi rozmawiac. Niby sa mili, a tak naprawdę sa g.wno warci. 11. Premie świąteczne? Wazne ze biuro dostaje. Ty nie zawsze musisz a podwyzki dostaje kazdy, tylko nikt ponizej nastawiacza. Pomysl zanim zlozysz papiery.

@
@Ksz

Cała prawda!!!!!!!!!!!nic dodać nic ująć!!!!

@@

Masz pełne prawo do tego, by zgadzać się z użytkownikiem @Ksz. Jednak chyba zgodzisz się ze mną co do tego, że powinieneś wyrazić swoje pełne zdanie o tym pracodawcy, a nie tylko cząstkowe. Bardzo Cię zatem proszę, abyś zrobił to w kolejnym poście. Jak długo już pracujesz dla firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES?

NiktNicNieRobiAbyByloLepiej
@Ksz

Tak źle ??? A ciągle tu pracujesz... inteligentny człowiek jeżeli mu cos nie odpowiada zmienia swoje zycie na lepsze - także droga wolna. Gdziekolwiek nie pójdziesz zawsze będziesz miałczeć !!! Bez odbioru

@NiktNicNieRobiAbyByloLepiej

Po części można przyznać Ci rację. Ale jednocześnie musimy pamiętać, że sytuacja życiowa każdego z Nas może być zupełnie inna i niektórzy mają powody, by mimo wszystko zostać w tej firmie. A Ty jak długo już pracujesz w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES? Opisz Nam tamtejszą atmosferę pracy.

PracaJakPraca
@Lidia

Powiem krótko ... wszędzie gdzie się pójdzie bedzie człowiek szukał zaczepki. Problem tkwi w ludziach a nie w samej pracy ... niech kazdy zacznie patrzeć na czubek własnego nosa a nie na sąsiadkę z maszyny. Sama osobiście siedzę tu tak długo aż znajdę cos innego co mnie zainteresuje. Na dzisiejszym rynku pracy moza wybierać w czym sie chce.

@PracaJakPraca

Trzeba przyznać, że podchodzisz do pewnych rzeczy w bardzo ciekawy sposób. Skoro jednak jesteś pracownikiem FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES, to zapewne masz dużą wiedzę zarówno o sposobie funkcjonowania tej firmie, jak warunków zatrudnienia, na jakie można w niej liczyć. Powiedz, czy macie tam dostęp do pakietu socjalnego?

Socjal
@Lidia

Pakiet socjalny ... wypowiem sie o socjalu w momencie otrzymania świątecznego . Bede w stanie stwierdzić czy jest chociażby „atrakcyjny” w jakikolwiek sposób.

@Socjal

Rozumiem. Tak, czy inaczej bardzo Ci dziękuję za nieco zdawkową odpowiedź. Chętnie dowiemy się, jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES. Czy wiesz może coś na temat, czy wszyscy pracownicy dostają umowę o pracę od pierwszego dnia, czy dopiero później?

Lidia

@Jaka.. @... Cieszy fakt, że wypowiadasz się na tym wątku, ale zawsze pamiętaj o kulturze swojego języka. I proszę, abyś zaczęła wyrażać swoją opinię o szeroko pojętych warunków pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES, bo Twój poprzedni wpis nieco odbiega od tego tematu. Myślisz, że zatrudniają tam osoby bez dużego doświadczenia zawodowego, tuż po studiach?

Men

3000 do ręki. Zapraszamy

@
@Men

Że co jakie 3000 ktoś tu ładnie ściemę wali teraz to 2000.Men tyle to można było zarobić przy trzech nadgodzinach,a już nadgodzin nie ma piszcie prawdę że za 2200 będziemy robić a wymagania obłęd!!!!

Po co komu nadgodziny...
@@

Masz rację! Nie wiem skąd się komuś wzięło te 3000...."Men" chyba pracujesz w innej firmie!! Bez nadgodzin i możliwości dorobienia to tu jest naprawdę lipa..cieniutko. Teraz jak nie ma nadgodzin to nawet Ukraina zacznie szukać innej pracy, bo to jest naprawdę za mało...a każdy chce zarobić! bez podwyżek i nadgodzin nie wróżę nic dobrego tutaj, prędzej czy później większość odejdzie..

Lidia
@Po co komu nadgodziny...

@Po co komu nadgodziny... Masz pełne prawo, żeby nie zgadzać się w tej kwestii z użytkownikiem @Men, ale może on pracuje na innym stanowisku i posiada większe doświadczenie, stąd ta rozbieżność w zarobkach. Powiedz nam najpierw, jak sam masz już długi staż pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES. A macie tak jakiś pakiet socjalny?

Lidia

@Zainteresowany Niestety, akurat ja nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania. Zawsze możesz uzyskać odpowiedź bezpośrednio od firmy. Tu masz kontakt: https://www.fst.com/top/contact-us A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? @Men Czy to są na pewno sprawdzone informacje? Pracujesz w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES, a w związku z tym posiadasz rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat tej firmy?

Ile dostaje się w tej firmie na start ??

Lidia

@@@@ Dlaczego piszesz w taki niestosowny sposób? Rozumiem, że masz jakiś problem z osobą Dyrektora FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES, ale to Cię nie usprawiedliwia. A jakie masz właściwie zarzut wobec niego? Proszę, żebyś nam to wyjaśnił w następnym wpisie - być może wówczas lepiej Cię zrozumiemy. Zrobisz to?

@@@

Firma będzie za chwile potrzebowała jeleni do pracy bo większość pójdzie w długą jak dyrektor się nie obudzi i nie zacznie myśleć poważnie chyba że zastąpi Polaków Ukrainą!!!!

Lidia

@Andrzej Widzę, że chciałbyś podjąć współpracę z firmą FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES - to bardzo dobrze. A praca w jakim charakterze spełniałaby stawiane przez Ciebie oczekiwania? Pamiętaj o tym, żeby informować nas na bieżąco o rozwoju sytuacji. @Roman Skoro posiadasz takie informacje, to zapewne tam pracujesz. Może zatem wiesz, czy osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową mają szanse w procesie rekrutacji?

Roman
@Andrzej

Tak, można aplikować osobiście lub mailowo.

Zostaw merytoryczną opinię o FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. - Brzostek

• Jak się pracuje w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.?

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES SP. Z O.O.