Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

Mam pytanie, znalazłam ogłoszenie pracy na magazynowego pakowacza, lokalizacja Psie pole, dojazd z Góry zapewniony. Czy może jeździ ktoś z okolic? Może ktoś napisać jak wyglądają warunki pracy, dojazd?

Poznaniak
@GOŚĆ

A w którym mieście taki niekompetentny dział rekrutacji? Forma zatrudnienia to nie wina agencji a firmy, do której zatrudniają ;) Poznań ma super dział rekrutacji, wszystko można szybko załatwić i Panie są bardzo miłe!

@Poznaniak

WROCŁAW BYŁO NAPISANE !!! PRZECZYTAJ UWAŻNIE KOMENTARZ DOTYCZĄCY DZIAŁU REKRUTACJI CHYBA, ŻE NIE POTRAFISZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ! SĄ I TACY !!!1

abc
@GOŚĆ

GOŚĆ 21.02.2018 08:20 Najgorsza agencja pracy z bardzo niekompetentnym działem rekrutacji! Zatrudniają na umowy śmieciowe ! Odradzam ! W tej wypowiedzi nie jest napisane, że chodzi o Wrocław, a komentarze dotyczą tego wątku. Czy CAPS LOCK to forma wyrażenia emocji, bo chyba jesteś "GOŚĆ" w furii żeby tak do każdego skakać... Co takiego Ci zrobili, że nie możesz dać spokoju? Nie zatrudnili? No to się zdarza...

@abc

NIE JESTEM W FURII I MOGĘ PISAĆ Z DUŻYCH LITER A TOBIE NIC DO TEGO !

rjgdrt

ktos w ogole dostal od nich pit? mi powiedzieli ze wyslali pod koniec zeszlego tygodnia a nic nie dostalem...

ona
@rjgdrt

Ja tez nie dostałam mam dość użerania się z niekompetentną pracownicą która nie potrafi zmienić adresu w systemie !!! z Białegostoku do Wrocławia mam jechać po Pit?

wroclawiak
@rjgdrt

Ja pracowalem we Wroclawiu i dostałem PIT w zeszlym tygodniu, ale kumpel co ze mna pracowal nie dostal a zadzwonili z kadr do niego, ze dostali zwrot tego Pita, bo nie odebral awizo i jeszcze raz wyslali. To jak sie zmienia adres to chyba tez trzeba do kadr wczesniej zglosic a tak to bedzie dopiero jak zwrot przyjdzie/

naaaannaa
@ona

bo tam przygłupy pracują i tyle

GOŚĆ

Ta firma to jakaś kpina !!! Zapraszają na rozmowę na zwykłe stanowisko szeregowe, gdzie nie trzeba mieć żadnych umiejętności oprócz dokładności, spostrzegawczości i rozsądku a oni organizują jakieś dwuetapowe spotkania rekrutacyjne , nie licząc się z tym, że trzeba ponosić koszta za każdy przyjazd do nich a nie mieszkam przecież obok ich siedziby ! Jakby nie mogli od razu na pierwszym spotkaniu przeprowadzić rzekome testy o jakich nawet nie wspominają w zamieszczanych ogłoszeniach!!!! Dojazd do nich prawie godzinę a rozmowa trwała jakieś 3 minuty, mogliby mi oszczędzić czasu i przynajmniej pytania , które zadano mi na rozmowie - zadać przez telefon!!! NIE POLECAM !!!!

kandydat
@GOŚĆ

niestety nie każda osoba nadaje się na konkretne stanowisko ;) więc rozumiem te dwa etapy.. A co do kosztów ponoszonych za transport, to niestety nie ma nic za darmo. Nikt nie przyjdzie ci z praca do domu. Sam szukając pracy jeździłem i nikt mi nie oddawał za paliwo. ŻYCIE

@kandydat

OJEJ CZYŻBY SAM PAN PREZES ALBO JAKIŚ PRACOWNIK FIRMY SIĘ ODEZWAŁ ! RADZĘ WAŻYĆ SŁOWA, BO NIE ZNASZ MNIE GOŚCIU WIĘC NIE PISZ BZDUR! NA ZWYKŁE STANOWISKO SZEREGOWE TO KAŻDY MOŻE SIĘ NADAWAĆ, NIC TRUDNEGO W PRZERZUCANIU PAPIERKAMI CHYBA ,ŻE TY JESTEŚ TAK TĘPY I GŁUPI ,ŻE NAWET TEGO NIE POTRAFISZ ! ZA BILETY POWAŻNE FIRMY ZWRACAJĄ PIENIĄDZE WIĘC NIE PISZ KOLEJNYCH GŁUPOT !

@kandydat

Ojej , naprawdę ?! Jeszcze się nie spotkałam ,by ktoś ci miał oddać za benzynę !!! BUhhaa, żałosny jesteś ! A i jeszcze jedno , nie jesteśmy na ty głąbie !!!!

adr
@kandydat

A czy było napisane, ze ktoś przyjdzie do domu z praca! !!! choć znam takie przypadki i co łyso ci ?!!!!

kandydat
@GOŚĆ

a co to za firmy które zwracaja za bilet? chce isc pracowac do takiej firmy a co do dwoch etapów na stanowisko szeregowe to są i takie głąby, które nie potrafia prostej rzeczy zrobic i jak tu pracować z takimi ludzmi? dobrze ze nie biorą każdej pierwszej lepszej osoby z ulicy.. @adr nie było napisane ale jedno wynika z drugiego.. czytanie ze zrozumieniem ;)

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alex

Witam,dziś przyszedł mi pit-11 z Asistnet i chyba mają jakis bałagan bo przyszedł mi tylko z umowy o prace a gdzie z umowy zlecenia?Dzwonie i pytam a a pani mówi że telefony sie urywają w tej sprawie i wyjaśniają to. Podobno doślą.Czy są tu osoby które mają taką sytuacje?

@Alex

Czy na pewno chodzi o AWG Sp. zo.o. i czy o Asistnet? Są to dwie różne firmy.

Asistnet

@Gość

AWG Wrocław rekrutuje ale pity i inne sprawy przychodzą z Asistnet Warszawa,ale te firmy są powiązane dlatego spytałem

@Alex

Jeśli jesteś zatrudniony w AWG Sp. z o.o. to kadry są we Wrocławiu i stamtąd są wysyłane PIT-y, jeśli coś Ci się nie zgadza to zadzwoń, jest numer na ich stronie podany :)

Nie wiem skad te negatywne opinie. Korzystalam z pomocy Pan pracujacych w Warszawie. Kontakt super, przemile i usmiechniete. Widac, ze znaja sie na rzeczy i potrafia udzielic merytorycznej porady. Zawsze pomocne, potrafily odpowiedziec na kazde moje pytanie. Mlode i zgrane, widac, ze lubia swoja prace. Ciesze sie, ze moge z nimi wspolpracowac. A te negatywne opinie o firmie - rozumiem, ze latwiej jest hejtowac, niz pisac pozytywy, ale ludzie, to przede wszystkum od was zalezy jak bedzie sie wam pracowalo. Jestem bardzo na tak, jesli chodzi o warszawski oddzial, mam nadzieje, ze bedziecie tak dalej trzymac! Pozdrawiam

@Anna

Mowa jest o Wrocławiu nie o Warszawie ! Czytać uważnie !!!

On_z_Warszawy

Będąc zatrudnionym przez tą agencję pracy nie otrzymałem wynagrodzenia, już 3 tygodnie minęło od terminu podanego na umowie a pieniędzy ani widu ani słychu. Jak próbowałem to wyjaśniać i dzwonić to wszystko na zasadzie spychologii, okazuje się że oni bezpośrednio nie wypłacają wynagrodzeń tylko mają jakiegoś pośrednika który się zajmuje wypłatami. Podobno zostało nadane przekazem pocztowym, niby jakieś zdjęcie niewyraźne potwierdzenia mi przesłano na maila ale co z tego jak nie dotarło. Na mojej poczcie czegoś takiego nie mieli w ogóle w bazie danych, z agencji zero zainteresowania. Ogólnie przestrzegam bo możecie zobaczyć kasę jak świnia niebo, jakieś większe lody tam chyba kręcą. Aha jak podacie nr konta dzień po podpisaniu umowy to już i tak po ptokach, za późno - nie da rady uzupełnić. Pani Wiesia wam wypłatę puści przekazem - nie na konto, a czy dojdzie to już wasz problem

On_z_Warszawy
@On_z_Warszawy

Jednak zawiniła poczta, okazało się że firma wysłała pieniądze a na poczcie zaginęło. Czasem tak bywa więc nie jest to wina firmy, moja negatywna opinia była przedwczesna .Firma stara się pomóc wyjaśniać sprawę z pocztą i kontaktuje się na bieżąco.

Lary

CZY PO ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z ASISTNET,BYŁEM NA UMOWE O PRACE, JEST MOŻlIWOŚĆ ZŁOŻENIA WNIOSKU DO PIP O KONTROLE CZY PRAWIDŁOWO MIAŁEM CZAS PRACY,ODPOWIEDNIĄ PRZERWE MIĘDZY ZMIANAMI,PRAWIDŁOWO WYDANY URLOP?

dfs
@Lary

możesz, ale kontrola bedzie przeprowadzona w firmie, w której pracowałes, a nie w agencji przez ktora byles zatrudniony

hahaha

Pamiętajcie , że te wszystkie pozytywne opinie pisze sam prezes i jego pracownicy !

B.W.

Sluchajcie, chciałem się dowiedzieć czy otrzymał ktoś już PIT za 2017 rok? Swoją drogą czytam opinie i muszę się podzielić swoją. Pracuję ponad pół roku zatrudniony przez AWG, jestem zadowolony i z pracy i kontaktu z firmą. Panie z wrocławskiego biura zawsze odpowiadają na pytania bez problemu, wypłata na czas, z zaświadczeniem o zarobkach też nie miałem kłopotu. Nie szukajcie problemu, tam gdzie go nie ma. Może niedługo mnie firma przejmie, trzeba robić swoje i tyle ;)

Alek
@B.W.

Jeszcze Asistnet nie wysyłał za 2017 też czekam,mysle ze pod koniec lutego

Marek z Poznania
@Alek

Ja dostałem PIT i taka informacje o składkach za cały rok, wiec pewnie dostaniecie na dniach.

Jestem na nie. Nie polecam!

NIE POLECAM! KPINA, KPINA I JESZCZE RAZ KPINA! Pani z działu HR we Wrocławiu jest niepoważna i taka osoba nie powinna pracować na tym stanowisku!

Prawda
@Gość

Zgadzam się, cała załoga HR do wymiany. Panie pracują tam za karę

Czy jest jeszcze oddział w Warszawie?

Stryjeczny wuj szwagra
@Kandydat

Niestety jest. I raczej nazwałbym to nie agencją, a agenturą i z czymkolwiek Wam się to kojarzy to macie rację. Nie wiem kto pisze pozytywne opinie. Chyba nieświadomy niczego plebs. Mają najgorsze oferty pracy w jakichś obozach za możliwie jak najmniejsze pieniądze, za rentę lub zasiłek jak kto woli. Notorycznie ściemianie między innymi okazało się że praca jest 6h a nie 8h. Albo przeciąganie rozpoczęcia pracy bo coś tam. Jak się pracuje w agencji pośrednictwa pracy to najpierw trzeba umieć kłamać. W rozmowie "ą ę oczywiście rozwój zawodowy" i inne tego typu pierdy. Nie czarujmy się ludzie. Na temat pitów już nie chce mi się pisać. Omijajcie ten kurw*dolek szerokim łukiem.

Paulina

@Kandydat tak oddział w Warszawie aktualnie działa. A nawet pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Klienta. Z ich oferty pracy wynika, że zapewniają Stabilne zatrudnienie, Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy! Pakiet szkoleń oraz wsparcie trenerów w dalszym okresie zatrudnienia, Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole. Czy zastanawiasz się nad aplikacją?

szukający
@Paulina

oooo wypowiedź godna byłego pracownika ;) Ej kierowniczka nie zwalniaj ludzi, bo jak tak dalej pójdzie to memów na fejsie się doczekasz :P A tak serio, jak tam u nich wewnętrznie, jest tu ktoś kto realnie może wypowiedzieć się na temat pracy w dziale sprzedaży? Dzięki!!!

szukający
@Paulina

sorry to nie tu ;)

niedoszły klient

Widziałeś ofertę na rekrutera do odziału w Warszawie? Odstraszają na poziomie ogłoszeń: http://www.asistnet.pl/oferta/konsultant-ds-rekrutacji. Wątpię, że znaleźli kogoś kto dołączył do: "wyspecjalizowanych specjalistów". Dodali ogłoszenie w marcu. Wniosek jest taki, że nadal szukają, albo mają bajzel. Od marca nikt nie raczył poprawić ogłoszenia! Uważają się za ogólnopolską firmę. Otwierają odziały w całej Polsce, ale nie potrafią ich utrzymać, wyszkolić. Nawet nie wiadomo, które oddziały jeszcze funkcjonują. Kierowniczka jest od kierowania, ale samochodem;) Stado baranów zarządzane przez lwa jest groźniejsze niż stado wilków prowadzone przez barana! Firma nieprofesjonalna. Aktualne oferty pracy na stronie tel.: +48 71 74 94 890 e-mail: asistnet@asistnet.pl Zaloguj do systemu Login lub Adres Email * Hasło * Utwórz nowe konto Prześlij nowe hasło Zaloguj Oferty pracy w kraju i za granicą Aktualne oferty Pracy Praca Stała Praca tymczasowa Aby, aplikować na wybraną posadę musisz utworzyć konto REJESTRACJA lub zalogować się ZALOGUJ Konsultant ds. rekrutacji AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052 Aktualnie dla naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji Zakres obowiązków: - Poszukujemy miłej i zdecydowanej osoby do pracy w dziale HR chcącej rozwijać się w miękkim jak i twardym HR - Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla, - Aktywne pozyskiwanie i poszukiwanie kandydatów na rynku pracy, - Udział w procesie zatrudniania pracowników, - Udział w pracach grup roboczych opracowujących i tworzących nowe procesy biznesowe, - Opracowywanie dokumentacji ( procedur, instrukcji, raportów, etc). Oczekujemy: - Chęci do rozwoju w dziale HR, - Wykształcenie minimum średnie, - Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania, - Dobrej organizacji pracy, - Umiejętność obsługi komputera, - Prawo jazdy kat. B. - Umiejętność pracy w zespole, Oferujemy: - Pracę w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Na początku współpracy wsparcie wyspecjalizowanych specjalistów - Atrakcyjne stałe wynagrodzenie + premia - System szkoleń wewnętrznych, - Możliwość rozwoju i awansu, Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Wojewodztwo: mazowieckie Miasto: Warszawa

Paulina

Sprawdźcie aktualne oferty pracy do firmy! http://www.asistnet.pl/oferty-pracy Na które stanowisko aplikujecie?

Pełen nadziei

(usunięte przez administratora)na 102 czy jeśli mój jedyny pit będzie od nich (jako dotrze) , to w tym roku będzie też można u nich to rozliczyć? roku temu podobno pomagali ZA DARMO z wypełnieniem pitów do skarbówki. Czy to nadal aktualne? Proszę, niech mi ktoś odpowie

amdja
@Pełen nadziei

Już nie ma tej Pani co pomagala z pitami. A czy obecne osoby pomagają to nie wiem. ale przecież PIT to banał więc nie wiem o co się rozchodzi.

Tomek Wawka

a co masz na mysli mówiąc oddział? te dwie panie? chłopie - to porazka. przyjezdżała tu czasem taka pani emilia z wrocka - to jest klasa i profesjonalizm. te laski z warszawy do niczego sie nie nadaja

Majkel
@Tomek Wawka

Jeśli ktokolwiek tu siedzi to wystarczy by nazwać to oddziałem. Czy 1czy5nie ma znaczenia. Jakie są...?nie wiem ale skoro pracują jeszcze to chyba ograniaja. Ta z Wrocka to kierowniczka więc nic dziwnego że klasa. Zarabia ze 3razy tyle co rekruterki więc od razu dostrzegasz różnice. A wcześniej tu w oddziale była taka p. Beata i taka brunetka ale podobno przenieśli je na inny oddział. One były spoko. Ja wam pomogłem więc teraz wy powiedzcie mi czy ktoś już dostał od nich PIT? Zależy mi na szybkim rozliczeniu

zniesmaczona
@Majkel

Właśnie nie dostałam PITU i nie mogę się skontaktować ..a przecież do dzisiaj mieli czas go wysłać...

plum
@zniesmaczona

Ja również nie, a już 1 marca...

Może mi ktos powiedziec jak u nich wyglada obecnie praca i wspolpraca przez warszawski oddzial? Chodzi o zarobki jako magazynier i kontakt/profesjonalizm personelu tegoż to oddzialu.

ale to co kominiarzem mam być?

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group