Opinie o Asistnet Work Group w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Asistnet Work Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asistnet Work Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asistnet Work Group w Wrocław

Amelka

A ja rekrutuje do Warszawy na stanowisko rekrutora. Mam koleżankę która obecnie przebywa na macierzyńskim i mówi że najlepsza praca pod słońcem. W czasie godzin pracy nikt cię nie rozlicza robisz sobie co chcesz.mozesz nawet w domu siedzieć abys telefon odbierała. Mam nadzieję że się dostanę .

Adrianna
@Amelka

Nikola, po pierwsze to, że się widziałyśmy kilka razy, nie oznacza, że jesteśmy koleżankami ;) nie wiem po co taki komentarz, ulżyło Ci, że Cię nie szło w pracy i sobie nie radziłaś na stanowisku ,,rekrutora"? Haha ???????????? boze. Myslalas, ze mi zrobisz na zlosc, chociaż nawet się nie znamy, a wyszłaś na jeszcze glupsza niż jesteś.

Aga

Jerzy myślę, że masz rację. Jestem były pracownikiem AWG i nie wierzę w opinie poniżej. Atmosfera w pracy super. Zgrany zespół.

Jachu

Nie w złym świetle poprostu w (usunięte przez administratora) leci z wypłatami , robiłem na zleceniu 20-22 sierpnia przez tą agencje i pani mówiła , że Pieniążki będą 7-10 września a pieniądze widzę jak świnia niebo

T.
@Jachu

ja pracuje na zleceniu w Poznaniu i wyplaty mam na 20-ego....

tadek.s1956
@Aga

to dziwne Aga , że w tej firmie nie pracujesz ???......jak jest wiele rzeczy w porządku.....

NW

Pracowałam w oddziale jako rekruter, samą pracę bardzo lubiłam, ale zrezygnowałam. Tak jak wcześniej napisał/a @M atmosfera w pracy jest fatalna- brak komunikacji, brak wsparcia i szacunku ze strony koordynatorki. W ciągu miesiąca zwolniły się 2 osoby- to nie przypadek. Dopóki(usunięte przez administratora) będzie koordynatorem dobrze nie będzie. Robi swoje, ale do zarządzania ludźmi i budowania relacji zupełnie się nie nadaje.. A sama praca? Ciągle te same, małe projekty, dorzucanie NOWYM osobom- jak to określiła managerka "odpadków" czyli projektów, które miały być WOW, ale takie nie były. Doczekanie się umowy o pracę trochę trwa, stawka naprawdę niska :/ Premie? wielkie obietnice na rozmowie, ale agencja zarabia na pracownikach tymczasowych, więc szans na rekrutacje stałe i związane z tym premie prawie nie ma..). Ale za te warunki najlepiej być OD WSZYSTKIEGO :) Są lepsze miejsca pracy, nawet dla początkujących...

@NW

Droga (usunięte przez administratora) zupełnie przez przypadek wystawiłaś nam laurkę - jest dokładnie tak jak mówisz! Dobrze "robimy swoje" i rekrutujemy z pasją, a asystenci ds. rekrutacji uczą się na małych projektach i zdecydowanie nie obciążamy ich na początku wielką odpowiedzialnością, a za to dajemy możliwość nauki "na żywym organizmie". 2 osoby się zwolniły, a zatrudniliśmy 4 z którymi współpraca układa się super - raz pod wozem, raz na wozie ;) Pozdrawiamy serdecznie i życzymy większej cierpliwości na nowej, świetlanej drodze rekrutacji naszych wschodnich braci :)

@NW

Żadna (usunięte przez administratora) tego komentarza nie napisała. Widocznie było więcej osób, które mają takie doswiadczenia, a to mówi samo za siebie. Mimo wszystko szkoda, że to wszystko stek bzdur.

@NW

Premie, jak sama piszesz, w większości są uznaniowe i zależą od wypracowanych wyników, więc nie zawsze są wypłacane. A inne benefity pozapłacowe takie, jak szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające nowe uprawnienia? Czy pracodawca je oferuje? Napisz więcej o projektach, nad którymi pracowałaś. Na pewno zainteresuje to innych użytkowników forum.

@Piotr

A ja bardzo zgadzam się z @NW. Miałam również okazje pracować przez jakiś czas w tej firmie i była tragedia. Koordynatorka oddziału uważa się za Bóg wie kogo. Nie ma szacunku do współpracowników. Może widzi w nich konkurencje? Nie mam pojęcia. Do tego jest bardzo nieszczera i bardzo często mija się z prawda. Naprawdę, nie polecam pracy jako rekruter. Chyba, ze zmienia się zarządzający. Moja najlepsza decyzja było zakończenie współpracy z tymi ludźmi. Niestety tak to jest jak zbyt szybko niedojrzałe osoby starają się sprawować „władze”

@M

Czy w trakcie Twojej pracy w firmie Asistnet Work Group udało Ci się zdobyć wiedzę i umiejętności, które mogą być przydatne w Twojej dalszej karierze zawodowej? Przed rozpoczęciem pracy zostałeś odpowiednio przeszkolony z zakresu obowiązków, które miałeś wykonywać? Jeżeli tak to oceń, proszę poziom tego szkolenia i przygotowania Cię do pracy w tym miejscu.

@Piotr

@Piotr zdecydowanie nie zostałam przeszkolona w odpowiedni sposób przez firmę :) same dokumenty pracownicze.. rozpoczynając moja aktualna prace dowiedziałam się, ze to co mówiły mi „wykwalifikowane” osoby w AWG to bardzo mijają się z prawda :) także pod każdym możliwym względem ta firmę oceniam bardzo zle!

@M

Rozumiem, a czy doświadczone osoby pracujące w firmie Asistnet Work Group chętnie udzielały Ci wskazówek i odpowiadały na Twoje pytania, czy może miałaś wrażenie, że robiły to tylko i wyłącznie ze względu na to, iż pracodawca nałożył na nich taki obowiązek? Jak ocenisz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Będę wdzięczny za dalszą aktywność.

@Piotr

@Piotr koordynatorka z mojego biura tylko i wyłącznie kopała pode mną doły. W żaden sposób nie mogłam liczyć na jej pomoc. Przez ostatnie 2-3 tygodnie pracy zajmowałam 2 miejsca pracy. Zarówno pracowałam na recepcji i miałam obowiązki, które były w moim zakresie plus do tego miałam rekrutować i miałam swoje projekty. Wymagano ode mnie żebym wszystko robiła na 100% co było niestety nie możliwe. Nie otrzymałam żadnej pomocy. Koordynatorka z mojego biura potrafiła nawet podważyć moj autorytet przy osobie czekającej na rozmowę. Jedyna rzeczą jaka potrafiła to narzekać i skarżyć a wiedząc ile mam pracy przy swoich projektach to jeszcze tylko podsyłała swoją bazę osób do obdzwonienia. Także praca z Panią M była fatalna. Mogłabym wymienic jeszcze wiele sytuacji, które były tragiczne i gdzie Pani M nie wykazała się chociażby odrobina wiedzy jak współpracować z innymi. Także naprawdę wspominam bardzo zle prace w tej agencji. Brak doświadczenia osoby „zarządzającej” i myśle, ze w tym przypadku tez chodziło o dojrzałość bardzo zle wpływa na współpracę. Także najlepsza decyzja było pożegnanie się z ta firma.

Katarzyna
@M

Na początku chciałabym Ci przypomnieć, że na forum nie używamy żadnych danych personalnych. Twoje wpisy na pewno pomogły wielu osobom, które poszukują rzetelnych informacji o Asistnet Work Group. Dlatego też należy Ci bardzo serdecznie podziękować za Twój wkład w tę dyskusję. Szkoda jedynie, iż zostałaś tak potraktowana. Nie ulega wątpliwości fakt, iż nie masz dobrych wspomnień, związanych z tym pracodawcą. Jednakże na pewno sporo osób przygotowuje się do wyjazdu za ich pośrednictwem. W związku z tym chciałam dopytać, czy pracownik ma tam zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

D
@Katarzyna

Jakiego wyjazdu!!! Firma zatrudnia deleguje pracownikow w Polsce.

Adamo
@NW

hmm poczekaj jeszcze pol roku kiedy Niemcy otworza dla nich granice to dopiero bedzie szybki zachod wschodzacego slonca naszych wshodnich braci w Polsce :) hehe

tadek.s1956
@Katarzyna

Katarzyno jesli nie posiadasz statusu odpowiedniego do DEKRETACJI PISM LUB nie jesteś kadrowym kierownikiem , to moze warto się skupić na pracy w zespole,bo odpisywanie tutaj na prawde - nie da nic firmie-bo nie pomoze w zaden sposób,natomiast podważa autorytet twój.

Zośka

Masakra najgorsza firma w jakiej mozna pracować,(usunięte przez administratora)Zero zainteresowania Twoją osobą.Dobrze,że udało mi się zajść w ciążę i mogłam od pierwszego miesiąca pójćś na l4, nie wróce już tam. Atmosfera masakra przełożona okropna o co nie poprosisz to problem zero pomocy.Odradzam

@Zośka

Kurcze złożyłam aplikacje na Warszawę ale chyba nie pójdę ,poczytałam opinnie a ja nie lubię się podlizywać a tu to tak wygląda. Czytałam że źle płacą nie w terminie więc sory ale skreślam Was z listy poszukujących.

Iza
@Zośka

Ale chyba mówisz o pracy w zakładzie, gdzie pracujesz za pośrednictwem AWG a nie w biurze AWG?!

@Iza

Tak o biurze

Aplikowałeś na stanowisko Lakiernik oferowane przez firmę Asistnet Work Group? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
oleole

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: jedna wielka MASAKRA.. ktoś, kto stawia pierwsze kroki w rekrutacji moze i się czegoś nauczy, ale jak wytrzyma w tej atmosferze to gratulacje... mozna przeczytac, ze firma sie rozwija, pakiet benefitow, bla bla... to ciekawe, ze nikt nie chce tam byc dluzej niz 2miesiace.. ale mozna sprawdzic na sobie, nie polecam. a juz z pewnością nie dla osób posiadających jakies doswiadczenie. zwyczajnie sie rozczaruja warunkami, atmosfera, brakiem organizacji i zrezygnuja jak ja..

Odpalona

To jest pomyłka, taką powinna nosić nazwę ta firma, jeżeli zatrudnia osoby które nic nie robią, nie wyjaśniają, nie załatwiają pracownikom już zatrudnionym, chodzi mi o koordynatorów to jest kpina. Ładnie i pięknie jest przed przyjęciem do pracy na tzw rozmowie kwalifikacyjnej, a później? jak masz nerwy i zdrowie ze stali to ok. Więcej swojego czasu poświęcają pracownikom z Ukrainy niż nam Polakom, oni mają wszystko zapięte na ostatni guzik o nic sie nie martwią, a my jak psy z jezorem biegamy za koordynatorem. Tak trudno nas zrozumieć my chcemy .....tylko pracować uczciwie pracować w swoim kraju.

Ja to ja

Nie wiem jak jest wewnątrz firmy AWG ale jeśli chcesz podjąć pracę w innej firmie która z nimi współpracuje to zdecydowanie nie polecam, w rzeczywistości wygląda wszystko inaczej niż na umówie(godziny pracy, stawka miesięczna mniejsza niż na ogłoszeniu) a koordynatorka nigdy nic nie wie i trzeba wydzwaniac kilka razy żeby się czegoś dowiedzieć. Ogólnie nie polecam nikomu zatrudniać się poprzez podfirme lecz niestety tak to wygląda w dzisiejszych czasach.

Zorientowany

Chciałoby się napisać coś miłego, ale się zwyczajnie nie da. Wystarczy kilka dni żeby się zorientować, że jest jeden bałagan, brak wzajemnego szacunku i wsparcia od tych „wyzej” benefity? Ciekawe jakie.. naprawdę bez sensu firma tu zachwala.. wystarczy popracować kilka dni żeby zobaczyć jak jest... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic..

Paulina

@Jarek, aplikowałeś? Możesz podzielić się z nami jakie warunki zatrudnienia firma oferuje? Jak wygląda proces rekrutacji, na jakie pytania należy się przygotować? Opinie o Asistnet Work Group są raczej mieszane, zachęcam osoby, które są zatrudnione w tej firmie o opisanie aktualnej sytuacji panującej u tego pracodawcy? Jak przedstawia się kwestia umów, wynagrodzeń, premii? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi?

@Paulina

Pracuję w AWG już bardzo długo i cały czas jestem zadowolona. Umowa o pracę, benefity, spore premie. Atmosfera jest bardzo fajna, wszyscy są traktowani na równi, firma jest otwarta na pomysły i opinie pracowników. Do tej pory pracowałam w dużych korporacjach i podejście do pracownika jest w AWG bez porównania lepsze. Firma szybko się rozwija i pracy jest bardzo dużo, ale zdecydowanie jest to praca, która daje satysfakcję.

Rockwool Małkinia

>>>>

Wie ktoś z jakim centrum logistycznym na Bielanach Wrocławskich współpracuje AWG ? Pisać jak ktoś wie

M

Zdecydowanie nie polecam pracy w AWG. Atmosfera pracy fatalna, podejście do wpółpracowników tragiczne! Brak komunikacji i wsparcia. Niestety ale zdecydowanie nie polecam współpracy z ta agencja

michal
@M

ale w sensie mówisz o pracy w oddziale, czy byłes zatrudniony przez nich gdzieś?

Jarek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Jaką umowę dostaje się na początek? Jakieś dodatki do pensji?

zainteresowany

Czy AWG płaci tygodniówki, jak inne agencje czy trzeba czekać długo?

@zainteresowany

Z tego co wiem, to raczej nie ma tygodniowek

zaintersowany1718

Jak z wyplatami? Do kiedy dochodza?

Kreska
@zaintersowany1718

Zwykle sa ok 18ego, czyli wczesniej.

paancia
@Kreska

na umowę zlecenie do 21-go, na umowę o prace do 10-go

Hanus

Staram się dowiedzieć czegoś o rekrutacjach organizowanych z Asistnetu. Ktoś wie może ile trwa takie ich postępowanie rekrutacyjne od czasu ukończenia ogłoszenia? Akurat nie chodzi o stanowiska operatów produkcji tylko o specjalistyczne, które umieszczają również. Czy potrafią zadzwonić tydzień po ogłoszeniu czy pół roku po? Dzwonię na numer z ogłoszenia, a nikt nie raczy odebrać od ponad dwóch tygodni... Z góry dziękuję za info!

Anonimek
@Hanus

A o której dzwonisz? Moze po prostu ktoś juz nie pracuje

Paulina

Czy ktoś z użytkowników może odpowiedzieć użytkownikowi @zaintersowany1718? @zaintersowany1718, a może znalazłeś już odpowiedź, której szukasz i możesz się nią z nami podzielić? @Hanus, czy udało Ci się skontaktować z potencjalnym pracodawcą? Jesteś już pracownikiem Asistnet Work Group?

Paulina

@anonymous, czy aplikowałeś już do firmy Asistnet Work Group? A może jesteś już jej pracownikiem i podzielisz się z nami relacją z rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli nie, odwiedź fanpage strony na Facebooku. Jest tam oferta pracy w firmie i opis warunków finansowych. Koniecznie daj nam znać co postanowiłeś.

Paulina, ogłoszenie na olx. A gdzie można się zarejestrować? Na jakiejś stronoe internetowej? Z góry dzięki

Paulina

@anonymous a gdzie znalazłeś ogłoszenie, o którym piszesz? Może zdecydowałeś się już na udział w rekrutacji do Asistnet Work Group? Czasami to jedno z najlepszych rozwiązań, wtedy poznaje się wszelkie szczegóły zatrudnienia. Jest to też czas decyzji zarówno po stronie pracodawcy, jak i pracownika. .

Zostaw merytoryczną opinię o Asistnet Work Group - Wrocław

• Jak się pracuje w Asistnet Work Group?

Zobacz opinie na temat firmy Asistnet Work Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asistnet Work Group?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asistnet Work Group?

Kandydaci do pracy w Asistnet Work Group napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asistnet Work Group