Opinie o Kaufland Polska- Stargard Szcz w Stargard Szczeciński Tadeusza Kościuszki 73

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kaufland Polska- Stargard Szcz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kaufland Polska- Stargard Szcz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska- Stargard Szcz w Stargard Szczeciński Tadeusza Kościuszki 73

Czy w firmie Kaufland Polska- Stargard Szcz są regularne szkolenia pracownicze?

Klient Nowy wpis

Robię zakupy w Kauflandzie co jakiś czas, robiąc dzisiaj zakupy szukałam musztardy, sprawdzałam każda firmę, niestety nie było, przy regale stał kierownik i układał towar, słysząc moja rozmowę odrazu zapytał się dokładnie o jaki rodzaj musztardy chodzi. Po sprawdzeniu faktycznie nie było, kierownik odrazu zaproponował że pójdzie na magazyn i poszuka. Ja żeby nie robił sobie kłopotu odpowiedział że zależy mu żeby klient był zadowolony, i za chwilę przynosi ta musztarde. Spotkałam się ze strony tego Pana ogromną życzliwością, uprzejmościa to już jest rzadko spotykane. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, taki kierownik to skarb. Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w Kaufland Polska- Stargard Szcz?

Ola

@GG czyli nadgodziny odbierane tylko w formie wolnego ale i tak unika się tych nadgodzin tak?

GG
@Ola

Tak, firma nie pozwala sobie na wypłatę środków za nadgodziny, oddaje je w formie wolnego. Szeregowy pracownik wchodzi i wychodzi równo po 8 godzinach pracy, zaś osoby z wyższą funkcją na sklepie często odbijają się po 8 godzinach i pracują dalej (system ewidencjonowania pracy pokazuje 8h), a w rzeczywistości czasami pracują po 9 godzin, czyli 1h darmowo, byle tylko nie dostać reprymendy od kierownika sklepu, że wiecznie coś jest źle i nie tak jak powinno.

Tom
@GG

Kierownictwo tu pracuje za darmo zostake po godzinach żeby zadowolić szefową i szefowej szefową, która zmienia zdanie z godziny na godzinę :/

Sonia Nowy wpis
@GG

Nie prawda.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska- Stargard Szcz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ret

Oj dużo się teraz pozmienia w Stargardzie. Tylko jeszcze wyżej będą w się bać bo wiele kombinacji nie zawsze zgodnych z polit. firmy wyjdzie.

Tom
@Ret

Chyba ze jej zapłaci, :)

Patryk

Czy w kauflandzie są często nadgodziny ? W jaki sposób jest to rozwiązywane ?

GG
@Patryk

Nie ma i jest kategoryczny zakaz nadgodzin. Odbijasz się kartą i jeśli nazbiera Ci się 8 minut nadgodzin w miesiącu to masz nakaz przyjść do pracy następnego dnia 8 min później, tzn. jak do pracy miałeś na 6:00, to masz przyjść na 6:08. W ten sposób odbierasz nadgodziny. Nie podreperujesz sobie budżetu w Kauflandzie. Typowy (usunięte przez administratora) i dyscyplina.

Agnes

Mobing pracowników na porządku dziennym, potrafi dojść do wyzwisk, ubliżeń, krzyki są nieodłącznym elementem w tej pracy. Obgadywanie przez najwyższą kadrę w sklepie innych pracowników, czasem słyszało się nawet szydzenie i niewybredne komentarze, które nie miały nic wspólnego z pracą danego pracownika, a jego życiem prywatnym. Bardzo toksyczna atmosfera, rotacja wysoka - w głównej mierze pracownicy sami składają wypowiedzenia, gdyż w takich warunkach trudno jest pracować. Wymagania odnośnie tempa pracy przewyższają z pewnością inne sklepy w okolicy, nie bez przyczyny wieczne są kolejki w sklepie - wynika to z niedoboru pracowników. Kadra jest bardzo podstarzała - chcą przetrwać tylko do emerytury, młodzi przychodzą na chwile i odchodzą widząc co się dzieje. Wynagrodzenie na poziomie 2400 zł netto (łącznie z dodatkami) za prace w systemie zmianowym, praktycznie każde święta i 3 soboty w miesiącu (raz w miesiącu wolna sobota i niedziela czyli 2 dni z rzędu). Z pewnością nie poleciłabym pracy w tym miejscu innym osobom.

Ryszard

Jak obecnie pracuje Wam się w Kauflandzie w Stargard Szczecińskim? Czy ktoś z pracowników zechce podzielić się swoją opinią dotyczącą atmosfery w pracy oraz wysokości pensji?

Xxx

Straszny nieład nie potrafią załatwic sprawę i wysyłają na infolinie

Xxx

Katastrofa- obsługa salonu w kauflandzie to nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu

yoy

Pracowałem w stargardzie i proponuje cala stara ekipe od powstania Kauflandu , co ich jeszcze zostalo ZWOLNIC JUZ , bo ten market padnie, odstawic ich od koryta!!!Tu tkwi problem w tym markecie,,,!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska- Stargard Szcz - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Kaufland Polska- Stargard Szcz?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska- Stargard Szcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska- Stargard Szcz?

Kaufland Polska- Stargard Szcz
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.

Kaufland Polska- Stargard Szcz