Radiometer

Stargard Szczeciński

Opinie o Radiometer

Doppio

Jak zarobki inżynierów? Opłaca przeprowadzać się ze Szczecina?

rekrutowana

Nie polecam. W adm. praca w soboty i niedz. Kasa marna jak na taka duza firme. To samo stanowisko w Kalmar 500 zl roznicy. Rekrutacja bardzo skomplikowana a do tego pytaja o prywatne rzeczy ..

była pracownica

nie polecam - w administracji mega wyzysk! na rozmowie mówią, ze praca pn-pt, a później przychodzi co do czego i pracujesz w soboty i czasami NIEDZIELE!!! zarobki niskie, przerzucanie pracownika z jednego działu do drugiego bez wcześniejszego pytania czy by chciał, nie polecam. Na produkcji - jeszcze gorzej...

mat

jest ok.

Zostaw opinię o Radiometer - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radiometer