Opinie o ANDOM w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ANDOM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANDOM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDOM w Legnica

marian

co do wcześniejszej opinii to sprawdzam właśnie swoją wspólnotę i księgowa już 2 tydzień miota się z wytłumaczeniem niejasności. Coś w tym jest. Ale jest coś bardziej niepokojącego ( sprawdź to JANUSZ) nadzór firmą, inspektor i firma wykonawcza to jeden układ ten starszy Pan Kazio jest już znany z tego w legnicy.

Janek
@marian

Maniek chyba pomyliłeś firmę :) my byliśmy juz u kilku zarządców i tak czytelnego i jasnego rozliczenia jeszcze nigdy nie dostaliśmy. Wszystko jest zrozumiałe i zostalo nam skrupulatnie przez księgowość wyjasnione. W koncu znamy stan funduszu remontowego o co nigdy nie moglismy sie doprosic poprzednich zarządców. Widac ze piszesz nieprawdę. I co najwazniejsze w rozliczeniu nie ma pozycji "pozostałe koszty" :)

@Janek

To chyba jesteście jeszcze za krotko u niej zobaczysz rozliczenia faktury wszystko ciężko do zrozumienia

Witam. Właśnie wróciłem z zebrania trzeciego już w tym roku bo mamy kilka kwestii remontowych do ustalenia. Wszystko jasne , sprawdziliśmy konto , wpłaty wszystko się zgadza. Omówiliśmy sprawy remontowe , wszystko ustalone jasne informacje . To na co się umawialiśmy po zmianie zarządcy jest realizowane. Od naszej wspólnoty duży pozytyw. My polecamy

@Piotr

A nas bez przerwy zadłuża a rozliczenia są bardzo nie zrozumiałe, księgowa to chyba się dopiero uczy.

o " lokator" Ty to chyba jesteś " zarządcą" i to zazdrosnym a nie lokatorem hihi bo byś takich bzdur nie wypisywał. Jesteśmy u dziewczyn już trzy lata i wszytko jest super. A właścicielka zawsze wszystko załatwia na bieżąco i nie ma mowy o jakichkolwiek problemach wręcz przeciwnie.

@Marcin

Bzdura nawet nie potrafią załatwić serwisu do domofonów.kture od lat nie są serwisowane.

Lokator

Dlaczego fundusz remontowy jest liczony od metrażu mieszkania ten kto ma mniejszy metraż używa innej klatki lub drzwi ???? Fundusz ???? jedna stawka dla wszystkich

@Lokator

Wszyscy użytkują tak samo klatki. Mniejszy metraż to on mniej użytkowe klatkę lub starych.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ANDOM się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Hanna

Widzę poniżej zarzut że właścicielka się przyczynia do konfliktów między lokatorami.. a jak w kwestii atmosfery w pracy? Pracowników też tak skłóca? Jaka atmosfera tu panuje między pracownikami?

Magda

Co tu tak mało komentarzy od pracowników ?

lokator

STANOWCZO nie polecam tego zarządcy /szkoda zdrowia/ - właścicielka przyczynia się do rodzenia konfliktów między lokatorami itp. sprawy.

Lokatorka
@lokator

Zgadzam się w 100%!

Remik

Szkoda, że pracownicy nie piszą a przecież to forum jest przeznaczone głównie dla pracowników!!

Kamila

Dobre Marcin też jestem tego zdania. A propo konfliktów byliśmy u innego zarządcy też na "A" i wszyscy byli skłóceni a teraz jest wszystko oki , jakoś można było się dogadać dzięki dziewczynom z Andomu. Jesteśmy u nich od 2014 i wszystko super. Polecamy. Ps: ale fakt żenada że konkurencja tak działa, może ze strachu :-)

STANOWCZO nie polecam tego zarządcy i przestrzegam !!! / szkoda zdrowia/

STANOWCZO nie polecam tego zarządcy i przestrzegam !!! / szkoda zdrowia/

Gosia

Jak dla mnie wszystko jasne u poprzedniego zarządcy dwa lata nie mieliśmy rozliczenia. Jak byłam w biurze to ksiegowa wszystko sprawdziła od ręki i miałam jasność więc może podjedź do biura. My sobie nadpłaty przenieśliśmy na fundusz więc może Wy też. Jak dla mnie wszystko ok i nasza Wspólnota ich poleca.

moni

witajcie jest już koniec czerwca a ja do dzisiaj nie mogę się doprosić rozliczenia w którym będzie informacja o tym gdzie podziało się kilka tysięcy pieniędzy z nadpłaty na częściach wspólnych. Mam zaksięgowaną nadpłatę z c.o. z wody , z podgrzania wody a wykazana nadpłata w sprawozdaniu gdzieś przepadła. To tak informacja jak sprawnie działa księgowość.

Patrycja

Też obecnie zmieniliśmy firmę właśnie na Andom , ale przed zmianą sprawdziliśmy opinie od innych właścicieli przez nich zarządzanych i wszystkie były bardzo pozytywne. Znajomi są u nich już drugi rok i są bardzo zadowoleni i polecają innym.

Janusz

witam te opinie są piękne i zapewne nie pisze ich właścicielka firmy. Ale ja mam swoje spostrzeżenia zapewne jest to firma przyjazna gminie ponieważ wiecznie mamy problem w naszej wspólnocie ze ściągalnością funduszu remontowego od ZGM. Natomiast jeżeli nie stanowi to problemu dla innych wspólnot to już ich sprawa

Andom
@Janusz

Witam Panie Januszu prosiłabym o podawanie sprawdzonych i prawdziwych informacji . Pana niestety w 100% mija się z prawdą. Co do Gminy każdego miesiąca otrzymuje rachunek który reguluje w pełnej kwocie wiec z pewnością żadna z naszych wspólnot nie ma problemu jeżeli chodzi o ściągalność funduszu od gminy podobnie zresztą jak u każdego innego zarządcy problem z płatnościami od Gminy nie istnieje.

janusz
@Andom

No tak - to funkcjonuje tak samo jak narzucanie wykonawców i wykonywanie remontów. Wykonawcy już mają stałą stawkę procentową za wejście na prace. Jak można tak postępować. Właśnie przeprowadzono docieplenie na naszym budynku gdzie nadzór był ... teoretyczny a słodkie minki właścicielki firmy , "zarządcy"nie załatwią niczego. Teraz ma problem stanąć po stronie wspólnoty egzekwować od wykonawcy naprawy gwarancyjne czy jednak trzymać stronę wykonawcy. Gdzie profesjonalne zarządzanie o którym głosi Pani nawet na reklamie świetlnej?

andrzej

Firma Andom zarządza naszą Wspólnotą Mieszkaniową od dwóch lat i od początku tak samo rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, reaguje na wszelkie problemy, szuka możliwości oszczędności dla naszej wspólnoty i jest z nami w stałym kontakcie, bardzo wysoko oceniamy tą firmę na rynku legnickim. Z przyjemnością możemy polecić zainteresowanym usługi firmy Andom

Zostaw merytoryczną opinię o ANDOM - Legnica

• Jak się pracuje w ANDOM?

Zobacz opinie na temat firmy ANDOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDOM?

ANDOM
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Senatorska 28
    59-220 Legnica