Opinie o Noma Medica Volla w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Noma Medica Volla. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Noma Medica Volla o rekrutacji.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noma Medica Volla w Kraków

lucas

Od niedawna pracuję dla Noma Medica jako handlowiec i nie narzekam. Warunki mam znacząco lepsze niż w poprzedniej firmie dla której robiłem – też w sumie z branży medycznej. Tutaj przynajmniej oprócz tego, że jest system premiowy, to też mam stałą pensję i nie ma problemów, żeby ją na czas wypłacali.

wert
@lucas

z całym szacunkiem to że Ty masz lepiej to nie znaczy, że to jakiś punkt odniesienia. Podstawa u nich jest słaba a na prowizji to każdy pracodawca mówi że zarobisz... wg mnie wodolejcy...

Kolejny oszukany

moja sprawa została przekazana do windykacji a niebawem będzie proces sądowy. i z tego co wiem nie jeste jedyna osobą ktora zostala tak potraktowana ;) lecz inni boja sie :) mam nadzieje ze to bedzie koniec Pana Jacka - mimo iz firma w 98 % jest jego zony . i nikt wiecej nie bedzie oszykany ;) a bardzo chcialbym to w wiekszej mierze opublikowac oraz nawet do mediow z tym isc. przed takimi ludzmi trzeba ostrzegac.

fant

Też do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy i też Pan Rybak nie odbiera ode mnie telefonu.

Arkadiusz Sankiewicz

witam, pracowałem miesiąc czasu w tej firmie lecz na oddziale Wrocław. opinie jaka mam? początkowo było ok natomiast po wyrzuceniu Dyrektora oraz zatrudnieniu nowego p. Beaty Gogulskiej ( pewnie o tej osobie nie raz czytaliscie a jak nie to wystarczy wpisac w google ) zrobilo sie szaro. z dnia na dzien dostałem wypowiedzenie bez uzasadnienia - do firmy przyszly osoby polecone przez p. Beate. sprzet ktory mialem na siebie zostal mi zabrany bez mojej wiedzy ;) a wynagrodzenia do teraz nie dostalem. wlasciciel Jacek Rybak do teraz nie odbiera telefonu ( wypowiedzenie dostalem 26/06) , totalnie ma gdzies pracownikow a co najgorsze nie placi. nie polecam nikomu pracy u boku Pana Jacka Rybaka oraz Pan (usunięte przez administratora) i to nie tylko moje zdanie . Pozdrawiam i nie dajcie sie naciagnac na dobre warunki ! tez takie dostalem wedlug umowy - ale kasy jak nie bylo tak nie ma.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Noma Medica Volla? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Oszukani

Przestrzegam przed tą firmą, brak szacunku do człowieka, brak profesjonalizmu, niepoważna i niekompetentna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Noma Medica Volla - Kraków

• Jak się pracuje w Noma Medica Volla?

Zobacz opinie na temat firmy Noma Medica Volla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noma Medica Volla?

Noma Medica Volla
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Łęg 22
    34-122 Kraków