Opinie o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARKADA Radosław Nawara. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ARKADA Radosław Nawara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Dużo pracy przy zabytkach, ok

Brygadzista

Super wykonałem elewacje pod kierunkiem Pana Nawary. Zabytkowa elewacja jest ozdobą miasta. Brygada dobrze się spisała i konserwator zadowolony i chce byśmy robili więcej prac. A Szef docenia dobrze wykonane prace i w terminie.

Elwira

ARKADA to bardzo dobry pracodawca. i jak widać forum to potwierdza!!

Do elwiry
@Elwira

Elwiro raczej nie jestes. A zwolnony zostałeś za oszustwo.

inwestor

Pan Nawara jest dobrym specjalistą w swoim fachu - polecam

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vitaly

Хороший бос, він завжди тримає своє слово.

Artur

Co możecie powiedzieć o pracy w ARKADA Radosław Nawara w Będzinie? Ostatnio nie pisaliście nowych opinii na temat pracy w tej firmie. Jak przedstawiają się warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy praca jest ciężka? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Artur

@Mati, czy to oznacza, że warunki zatrudnienia w ARKADA Radosław Nawara podlegają negocjacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i ostatecznie określane są po przepracowanym miesiącu? Proszę Cię o uściślenie tej kwestii.

Mati
@Artur

Tak, dobrze zrozumiałeś , pozdrawiam.

Ktoś z Was obecnie pracuje w ARKADA Radosław Nawara? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Mati

musisz pytać indywidualnie w rozmowie z Szefem, to zależy co potrafisz i co pokażesz po 1 miesiącu

Szef organizuje ciekawe szkolenia dla Pracowników

Potwierdzam, warto pracować z Panem Nawarą

Potwierdzam, dobra praca, regularna wypłata.

damian

super praca, ciekawe projekty, pewna praca i pensja.

współpracownik E.P.

Dobry menager, uczciwy przedsiębiorca, empatyczny człowiek. Dobrze współpracować

Widziałem super realizację projektu. Pozdrawiam i polecam

Katowice

Super człowiek. Widziałem jego realizację i mój projekt też świetnie wykonał.

NN

Jeżeli rzetelnie i DOBRZE wykonujesz swoja robotę to doceniają swoich pracowników, ale nie takich którzy się obijają albo odwalają fuszerkę !

@NN

Super dobry człowiek, dba o swoich pracowników

TOM
@NN

znam potwierdzam :) dobry fachowiec

Adam T

Jestem zadowolony, dobrze że mam umowę na etat i pewne wynagrodzenie

Arek

ja jestem zadowolony z pracy i wypłaty, polecam. A prawdą jest że szef zwalnia nierobów bo psują pracę, ale to jest ogólny problem w Polsce

GOLDEN

ARKADA cóż to za firma i cóż to za biuro?Zawsze zamknięte.Nie zawracajcie sobie głowy budowlańcy szkoda zachodu.Więcej babka klozetowa zarobi i nic nie robi co najwyzej to papierem dzieli.

dużo piszesz były pracowniku (Z), szkoda, że w pracy nie umiałeś się wykazać. Jestem zadowolony że nie ma Cię bo i nasz brygada lepiej pracuje bez Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o ARKADA Radosław Nawara - Będzin

• Jak się pracuje w ARKADA Radosław Nawara?

Zobacz opinie na temat firmy ARKADA Radosław Nawara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARKADA Radosław Nawara?

Kandydaci do pracy w ARKADA Radosław Nawara napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARKADA Radosław Nawara
3.5/5 Na podstawie 153 ocen.
  • ul. dr. Tadeusza Kosibowicza 7 lok. 14
    42-500 Będzin