Opinie o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARKADA Radosław Nawara. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ARKADA Radosław Nawara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKADA Radosław Nawara w Będzin

Karol Krawczyk

Dla mnie współpraca na 5+. Potrzebowaliśmy projektu przebudowy i dostaliśmy. I to w wersji dużo bardziej atrakcyjnej niż się spodziewaliśmy. Firma pomogła także tematach urzędowych (za co wielkie dzięki). Samo wykonanie także bez żadnych zastrzeżeń. Z takimi specjalistami chce się współpracować.

RobertMoskwa

Budowa domu jednorodzinnego. W terminie, zgodnie z umową, solidnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam firmę każdemu kto przez budowę chce przejść bezproblemowo.

Katarzyna G.

Rzetelni, fachowi i z odpowiednim podejściem do tematu rewitalizacji. Wspomogli nas na każdym etapie inwestycji – projekt, uzgodnienia, mapy, tematy administracyjne. Polecam. Z pewnością nie była to nasza ostatnia wspólna inwestycja.

Sebastian

Polecam, remont wykonany profesjonalnie, doświadczenie jeśli chodzi o realizację na wysokim poziomie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Edward

Polecam, doskonała firma, świetnie wykonane prace remontowe, widać po ich stronie bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o budynku pod okiem konserwatora.

Tomasz

Świetna firma, profesjonalne podejście do remontów budynków, które są pod ochroną konserwatora.

Jarek

Doskonali specjaliści, jeśli chodzi o realizację prac budowlanych na budynkach zabytkowych to można na nich liczyć.

Pawel

Świetna firma, jeśli ktoś ma w planach remont budynku, który jest pod ochroną konserwatora to zdecydowanie warto.

Tomasz

Projektują i wykonują prace na zabytkowych budynkach, świetni specjaliści z doskonałą znajomością tego tematu.

Kuba

Remontowali moją kamienicę, poszło sprawnie, wykonanie na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie oferta godna polecenia.

Arek

Super, kompleksowa pomoc jeśli chodzi o projekt remontu i potem wykonanie prac budowlanych.

Michal

Remontowali u mnie dzwonnice obok kościoła, oczywiście pod okiem konserwatora, ale wszystko sprawnie poszło i wygląda też ok.

Super, mogę polecić jeśli potrzebujecie firmy, która zajmuje się budynkami zabytkowymi. Doświadczenie przy takich inwestycja i to widać jak się z nimi współpracuje.

Kuba

Polecam, świetna firma, nie było problemów z konserwatorem, po tym jak oni zajęli się wykonaniem projektu do remontowanego budynku.

Irena
@Kuba

Cieszę się, ze polecasz firmę i nie było żadnych problemów. Niektórym zależy na szybkim czasie wykonania usługi. Czy tutaj z góry wiadomo mniej więcej jaki jest czas i czy on się nie wydłuża? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Inwestor

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Radosławem w razie jakichkolwiek pytań jest do dyspozycji cały czas także w weekend. Osiągnięty efekt przeszedł moje oczekiwania a to wszystko dzięki wskazówką przez Pana Nawarę. Gorąco polecam współpracę.

Kula

Pracuje w firmie Arkada już jakiś czas wszystko ustalasz na rozmowie kwalifikacyjnej z Szefem, który jest konkretny i rzeczowy. Praca przeważnie na terenie województwa Śląskiego wypłata regularna 10 każdego miesiąca jestem zadowolony z pracy u Pana Nawary.

Wypłaty 10 każdego miesiąca, stabilność, ok

Inwestor

Arkada wykonywała renowację pomnika w Chorzowie . Prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z zakresem prac. Polecamy współpracę z firmą Arkada.

Natalia
@Inwestor

Trzeba powiedzieć, że renowacja takiego pomnika to już naprawdę spore zamówienie i realizacja. W takim razie - jak sam nadmieniłeś - śmiało można polecać współpracę z firmą ARKADA. A jak to u nich wszystko cenowo się przedstawia? W miarę korzystnie?

Pracuje w firmie Arkada rozmowa przebiegła konkretnie i rzeczowo, warunki współpracy były omówione na pierwszej rozmowie co do Pracodawcy nie mam zastrzeżeń cały czas są zlecenia nie ma przestoju.

Jestem zadowolony z pracy u Pana Nawary. Szef jest wymagający ale umie docenić dobrego pracownika i docenić jego pracę a najważniejsze regularna wpłata.

Zostaw merytoryczną opinię o ARKADA Radosław Nawara - Będzin

• Jak się pracuje w ARKADA Radosław Nawara?

Zobacz opinie na temat firmy ARKADA Radosław Nawara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARKADA Radosław Nawara?

Kandydaci do pracy w ARKADA Radosław Nawara napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARKADA Radosław Nawara
3.5/5 Na podstawie 153 ocen.
  • ul. dr. Tadeusza Kosibowicza 7 lok. 14
    42-500 Będzin