Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. w Sława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. w Sława

Joanna Nowy wpis

Cześć, może jest szansa na to, żeby wypowiedziały się na forum osoby, które pracowały w tym zakładzie przetwórstwa mięsnego na stanowisku Hydraulik. Jaka jest oferta pracodawcy dla osób pracujących w tym zawodzie? Podzielcie się proszę jakimi szczegółami, jeżeli istnieje oczywiście taka możliwość. Fajnie byłoby wiedzieć np., jaki jest socjal w firmie.

Szczurek Nowy wpis
@Joanna

Socjal?heheh..dobre

xyz Nowy wpis

@ZNANY i ZDZIWIONY a nie spowodowały te przeciążenia nigdy jakiegoś wypadku ?

ZNANY i ZDZIWIONY Nowy wpis

Znany dlatego że mnie tam wszyscy znają i z dobrej strony a że złej to tylko dlatego że jak próbowałem gdzieś zmienić coś np. w hurtowniach , i na różnych dystrybucjach gdzie traktuje się kierowców jak świnie , gdzie tylko maile wysyłali że skarga do Sławy że niby jestem (usunięte przez administratora) a ci wielcy ze Sławy a w szczególności nie odpowiedzialny człowiek , wielki niby pan kier od transportu czyli od układania planów nie wiedząc jak było zabraniał w jazdy kierowcą na Sławę i Bodame bo tak to lubi robić i nie mówiąc o jego chamskim zachowaniu . Ale przejdźmy do meritum gorszej żeczy jak cała władza daje się też oszukiwać przewoźniką ich przetworów a co naj gorsze wymuszają na kierowcach wożenia na busach do 3,5t czyli każdy powinien przewieść nie więcej jak nie całe 500 kg czy to mięsa czy wyrobów . A co się dzieje te małe samochody ładowane są nawet ponad 4 tony czyli całość samochodu wynosi ponad 7 ton i tak jest to co dziennie . W (usunięte przez administratora) mają tak jak i przewoźnicy czyli właściciele niby firm że może dojść do tragedii . Ale są w błędzie że nie będą odpowiadali właściciele i magazynierzy za wypadki jakie mogą się z darzyć podczas jazdy takim samochodem . I dlatego podiołem decyzję o z głoszeniu tego faktu do ITD w Poznaniu opisując wszystkie sytuacje , które odbywają się w tych dwóch zakładach w Sławie. Busy nie powinny tam jeździć i wozić tak ogromnego towaru . A jeżeli chodzi o drugą sprawę to zgłosiłem właścicielce pisząc SMS o złodziejstwie i oszustwie jednego z przewoźników chodzi tu o syna i ojca , którzy od kilkunastu lat oszukiwali te zakładu zaliczając sobie przejazd na odległość tylko w jedną stronę a były i też w dwie wstawiając do karty drogowej pieczątki ksero zakładu . Te (usunięte przez administratora) na bardzo dużą wręcz ogromną sumę pieniędzy przez tyle lat najwyraźniej im nie przeszkadza . A powiem czemu to piszę gdyż ten zakład dalej zezwala temu przewoźnikowi przewozić ich towar i to jest jak dla mnie nie pojęte . Gdzie indziej już dawno by ich nie było . Czyżby układy jakieś z tymi przewoźnikami , to jest nie do pojęcia . I piszę dlatego żeby właścicieli ostrzec przed tymi panami bo u was udają nie winnych , Zapewno powiedzieli że mnie wyrzucili bo jeździłem pijany , gdyż tak robią w swojej miejscowości i między innymi w chamski sposób krytykują właścicieli tych zakładów , co byłem świadkiem i co mam nagrania na tel. około 4500 , które nagrywałem w czasie rozmowy z tymi dwoma panami . Są tam różne żeczy a nawet rozmowy jak mam kraść dla nich i gdzie stanąć żeby nikt nie widział i nagrania gdzie sami się przyznają co ukradli . Często to były kradzieże przy przewozie mięsa w Basenach do innego zakładu . Mnie osobiście raz taka przyjemność spotkała gdyż jak wiedzieli że taki przewóz będzie sami jechali . .. 3,5 r. Jeździłem u nich na czarno gdyż nigdy nie podpisywali umów o pracę bo tam też kierowców łoili na kasę . I dlatego już złożyłem w PIP we Wrocławiu wniosek o ściganie ich i uznanie mi tych lat bez podpisania umowy pisemnej gdyż można zaliczyć wg. kodeksu pracy taką umowé jako USTNĄ w momencie wejścia i ruszenia ich samochodem . O Urzędzie Skarbowym to już nie wspomnę , ale to PIP ten urząd informuje . Pracowałem u nich tyle gdyż miałem ciężko chorą żonę , która po ciężkiej walce o życie zmarła . I w tedy nie myślałem o umowie o pracę pisemną gdyż musiałem zarobić na drogie leki. Ale nawet na to u nich nie mogłem zarobić bo po prostu oszukiwali jak i mnie tak i innych kierowców. . Ale dobra dosyć już żalenia się , mi tylko o to chodzi że władza w Sławie i Bodamie a w czególności pani Prezes Wilk nie reaguje na nic . Najwyraźniej według opinii , które tu są są to ludzie nie odpowiedzialni gdyż sami narażają się na straty wiedząc o tym , nawet od takiej osoby pierdolniętej jak to mówią ci dwaj panowie . Niech pracują , teraz siedzą cicho . Ale oni mają we krwi oszustwa i tylko czekać jak wymyślą nowe i jak dalej te zakłady będą łupać . GRATULUJĘ i przepraszam jak kogoś uraziłem że Sławy czy Bodamy .bo tych chości dwóch nie chcę znać i daje wszystkim do zrozumienia że SAM OD NICH ODESZŁEM bo nie mogłem ich słuchać i patrzeć to co robią żeby się dorobić . DZIĘKUJĘ .

Wiktor

Zastanawiam się co może być przyczyną tej ciszy na forum?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Nick @

wyzyskiwany tomek

Szefowa nie szanująca pracowników myśląca tylko o sobie.

waldi

Potwierdzam opinie Krysi. Firma wyzyskuje pracowników, wszystko na lewo.

krysia

Firma wyzyskująca pracowników. Z tego co wiem nie mieli chętnych osób do pracy to pościągali litwinów, białorusinów i ukraińców. Mam tam znajomą z tego co wiem właścicielki bardzo liczące każdy grosz. Firma słynie z oszczedzania na pracownikach.

admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. - Sława

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.