Opinie o Maria Augustyn Ge-Em w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Maria Augustyn Ge-Em. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Maria Augustyn Ge-Em o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, wynajem i serwis odzieży i obuwia roboczego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Augustyn Ge-Em w Kraków

Czy pracownicy Maria Augustyn Ge-Em mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Healthcare

Wystarczającym ostrzeżeniem powinien być proces rekrutacyjny prowadzony przez niezbyt kompetentne osoby z HR i przypadkowych pracowników. Pewne znaki odczytuje się niestety za późno. Sporo pracowników faktycznie dość szybko znika, pewnie mają jeszcze "otwarte" opcje z innych procesów. Do tego współpracownicy z US zajmujący się głównie zamartwianiem o kolejne tury grupowych zwolnień

Becia Woł Nowy wpis
@Healthcare

Szkoda, że HR słaby

Grzesiek Nowy wpis

Może trzeba pogodzić się z faktem, że nie firma wybiera kogoś lepszego bo jest dobra?

Bonanza Nowy wpis

Rozmowa długa, po angielksu przez telefon. Niekompetentny hr nie potrafi negocjowac. Malo placa. Firma super, produkty super.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Maria Augustyn Ge-Em spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Konrad

Podpowiecie mi coś więcej o pracy, atmosferze i zarobkach? Słyszałem, że to dobry pracodawca.

Dominik

Bardzo Dobra Firma.

Zet

Czy GE w Krakowie upada?

Profesjonalny proces rekrutacujny, przestronne przyjazne biuro, dobra kadra managerska. Podejście pro pracownicze.

Ex-Ge
@Anna

Aktywny dział HR to klucz do sukcesu.

StayLeanToGoFast

Bylem z GE w krakowskim GE IT COE dwa lata na stanowisku specjalisty. Co moge powiedziec o firmie: Minusy: -Nie ma co liczyc na jakiekolwiek premie -Bonow swiatecznych ani zadnych sensownych prezentow na swieta nie dostaje sie tam -Nie ma zadnych regularnych imprez pracowniczych gdzie ludzie mogli by sie poznac -Nie ma spotkan all-hands od jakiegos czasu jakby zarzad placowki obawial sie zbednych pytan -Struktura zatrudnienia jest plaska wiec jesli ktos liczy na awans to najczesciej konieczny jest udzial w wewnetrznej rekrutacji na inne stanowisko (co nie zawsze gwarantuje nawet podwyzke) -Wewnetrzne systemy HR reklamowane sa jako przelomowe a koniec koncow nie daja zadnej sensownej odpowiedzi -Jesli ktos ma managera za granica moze liczyc sie z tym ze oleje on zupelnie sprawy HR jakby Krakow byl trzecim swiatem (szkolenia itp) -HRy opornie reaguja na rozmowy o szkoleniach, uzyskanie pozwolenia w GE na szkolenie zewnetrzne to cud -Ciezko sie czegokolwiek dowiedziec, zmian jest duzo i zwykle sa one niespodziewane -Duza rotacja pracownikow Plusy: +Wynagrodzenie jest w porzadku, raz w roku podwyzszane (nie ma cudow ale inflacyjna podwyzka jest, niby ma byc dskutowana z managerem ale wiekszosc managerow to po prostu obwieszcza) +Biuro jest nowe, dobrze wyposazone +Nikt raczej krzywo nie patrzy na prace z domu +Dress code nie jest scisly co dla mnie bylo zawsze duzym plusem mozesz sie czuc w biurze swobodnie +Autobus pod biuro bo znajduje sie ono spory kawalek od przystanku MPK +Mozliwosc zaparkowania samochodu dla kazdego pracownika +Ubezpieczenie zdrowotne na wysokim poziomie + na zycie to mnie mile zaskoczylo +Praca w GE jest ciekawa i jest jej duzo mozna sie wiele nauczyc - szkoda ze w tej sytuacji po jakims czasie kiedy ktos chce przeskoczyc na tak zwany "poziom wyzej" mozna uslyszec ze to nowa placowka (3 lata luz w Krakowie) i ze nie ma struktur / opcji. Wiec wiekszosc ludzi zdobywa w GE fajne doswiadczenie a pozniej ucieka niestety gdzie indziej. Szkoda bo liczylem ze to centrum zmieni wiele na krakowkim rynku profesjonalistow IT

Chłop Pańszczyźniany

Co tu dużo mówić. To jak wygląda sytuacja w GE w Krakowie już kiedyś zostało opisane w ukazie cara Rosji Piotra I z dnia 9 grudnia 1708 roku. Cytuje: "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszył przełożonego." W firmie gdzie na jednego pracującego przypada 3 różnej maści menedżerów powyższe podejście Pan - Wasal sprawia że łatwo nie jest :)

ex

Ludzie odchodzą jeden po drugim. Mało kto wytrzymuje pół roku. Duża w tym zasługa managerów. Szkoda że dział HR nie widzi jak managery traktują swoich podwładnych. Niektóre zachowania podchodzą pod mobbing. Aż dziw bierze że nikt z działu HR nie wpadł na pomysł żeby sprawdzić w którym dziale największa rotacja pracowników. Chyba z jakiegoś powodu nie chcą tego widzieć :/ Odradzam! Chyba że ktoś szuka mocnych wrażeń.

Nie polecam. Raczej typowe odmozdzajace typowe korpo. Kadra managerska... ciekawy temat... Duzo osob ucieka szybko, do pol roku. Pieniadze ok, ale bez rewelacji. Mozna w krakowskim IT zarobic lepiej w lepszych warunkach.

ex-pracownik

Rozbuchana biurokracja. Ekstremalna postać bezwładnej korporacji. Promowani i doceniani są głównie lawiranci zajmujący się unikaniem pracy i budowaniem własnej wielkości, co chętnie wspiera management i dział HR. Słabe świadczenia pozapłacowe. Zarobki przyzwoite, ale często okupione duuuuuuużymi nadgodzinami (gratisowymi). Jak na nowy site - duża rotacja. Management sprawia wrażenie dobranego w sposób zupełnie przypadkowy.

Po złożeniu cv na sap leada Pani z HR przekierowała moją kandydature na project managera od oracla - przecież HR o sapie wie wszystko. W trakcie godzinnej rozmowy z Polką z HR Pani wypytywała mnie głównie o benefity w moim obecnym korpo i ile teraz zarabiam. Drogie Panie z HR GE Kraków nie wiem skąd tam się wzięłyście ale myśle, że nie ze względu na wasze umiejętności personalne. Następnie po tygodniu miałem rozmowę z amerykanką z jakiegoś ich afiliatu z Wisconsin.Babka się spóźniła 20 min i okazało się, że to nie pani manager tylko jakiś senior od UAT (Panie z HRów z Krakowa poczytajcie na googlach o UAT). Rozmowa o innowacyjności i Oraclu:-) z Panią z Ameryki to dobre wypełnienie 30 minut czasu. Po tygodniu zadzwoniła do mnie znowu Pani z Krakowa z negatywnym fedbackiem. To ładnie, że zadzwoniła bo w Krakowie i innych korpo centarch nie ma takiej praktyki. Pani wyjasniła mi, że było ponad 150 civików i niestety ja nie byłem Johnem Rambo...no nic ale tak myśle sobie jakbym do GE do HRów złożył podanie na sortowacza tych milionów cv jakie dostają w Krakowie to bym im może pomógł odróżnić excela od worda, sapera od kulek, oracla od sapa.

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Augustyn Ge-Em - Kraków

Maria Augustyn Ge-Em
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Władysława Pytlasińskiego 44C
    30-698 Kraków