Opinie o Fresenius Nephrocare w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fresenius Nephrocare. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fresenius Nephrocare o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale
Szpitale Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresenius Nephrocare w Poznań

y

teraz zrozumiałem ludzi z małymi zarobkami i HONOREM

y

głupków tu nie brakuje , są nawet tacy co przyznali się do brania doli od kierowców (pełomocnik) i tacy co są kierownikiem , a wiedzieli , że jego samochód przerobili na chłodnie (+i-) komu nerwy wytrzymają na takie (usunięte przez administratora)

y

Łamie ustawę o związkach zawodowych”. Czy medyczny gigant chce rozpętać wojnę z Solidarnością?

y

tylko czekać jak za pomocą kolaboracyjnego kierownictwa stworzą obozy koncentracyjne

Konserwator

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
rrr

kierowcy mają nosić tony po piętrach a żona kierownika transportu patrząc po wpisach siedzi na facebooku i istagramie w godzinach pracy .. to naprawde jest poważna firma

Klaudia

Jakie podają główne powody zwolnień ?

@Klaudia

(usunięte przez administratora).. takim jak bogucki ...wtedy zrobisz karierę w tej chorej firmie ..albo głupkiem co tu pisze ...

@Klaudia

ty Śmieciu masz chorych ludzi szanować . bo bierzesz od nas pieniądze (usunięte przez administratora) .. tak.... 25 lat niewinności... u takich (usunięte przez administratora) ludzie pracują a inni płacą na te gówno..broniące śmieci ..takich jak dyrekcja tej patologii

natjsacek

TO nie jest dobry pracodawca pracowników maja za nic co prawda się zmienia bo już nie straszą że na jedno miejsce jest piecioro chętnych za płotem żeby nie emerytki i dziewczyny na zlecone pracujące odział by zamkli .Oni doceniają kadrę kierownicza i ja szkolą by resztę pracowników trzymali za pysk .Nie liczą sie z pacjentami tylko by jak najwięcej zarobić dbają o swój wizerunek będąc sponsorem różnych incjatyw ale nie po gto by co ślub kogoś wesprzeć ale po to by żle o niej nie mówiono i pisano .Personel sprzątający jest przez nich traktowany najgorzej i najsłabiej opłacany choć dziewczyny co dziennie urabiają się po łokcie ja już 6 rok jestem z nimi i mogę się wypowiadać a skapi są nie przecietnie firma Fresenius POLSKA zarobiła w 2017 roku 21 milionów zł są to dane ogólnie dostępne w ich sprawozdaniu w sądzie a ja półtora roku walczyłem by kupili wózek inwalidzki kiedyś na takim zebraniu pani dyrektor narzekała że dopłacaja do dializ bo w Polsce są małe stawki wiec zaproponowałem jej żeby zrezygnowali z naszej stacji bo dopłacają a ja chętnego bez problemu znajdę na to usłyszałem, że oni muszą dopłacać bo jak by zrezygnowali to pozdychalibyśmy bez dializ to ja osobiście wole być każdemu innemu wdzięczny za ratowaniu życia niż Niemcowi któremu tylko kasa się liczy .Duże problemy są z transportem ale to co się dzieje to widzę jakiś układ miedzy właścicielem świadczącym usługi transportowe a kimś odpowiedzialnym za transport bo poprzedni usługodawca miał tyle sprzętu przygotowanego że w razie awarii w ciągu max 30 minut było podstawione dobre auto gdzie obecny przy awarii musi szukać auta po wypożyczalniach a pacjenci czekaja godzinami co bardzo zle wpływa na ich zdrowie a nie powinno być tak że 8 chorych ludzi kilka godzin ma czekać na podstawienie auta sprawnego KALKULACJA ZA DIALIZE MA POZYCJE KOSZT TRANSPORTU PRZY TAMTYM PRACODAWCY BYŁA TO KWOTA 36 ZŁZA DOWÓZ PACJĘTA NA I Z DIALIZ A PŁACILI 28 ZŁ A JAK WZROSŁY KOSZTY TRANSPORTU TO CHCIELI PODNIEŚC 50 GROSZY I WTEN SPOSÓB ZMIENILI USLUGODAWCE TRANSPORTU KTÓREMU PŁACA CAŁA STAWKĘ A NIE POSIADA TYLE SPRETU BY ZAPEWNIĆ SZYBKII PRTZEWÓZ PACJENTÓW A NIESTETY WIĘKSZOŚĆ PACJENTÓW PO DIALIZIE CZUJE SIE GORZEJ NO BO JAK NIE PATRZĄC SĄ PO 4 GODZINNYM ZABIEGU MAJA STACJE W CAŁEJ EUROPIE ALE NAJGORZEJ SA TRAKTYOWANI PACJENCI Z BYŁYCH KRAJÓW KOMUNISTYCZNYCH

Gść
@natjsacek

Personel wyrobnicy a pacjęci narzędzie do robienia pieniędzy

tomi
@natjsacek

powiem tak ..nie rozumiem Twojej opinii . sprzątaczka biura ..czyli siostra boguckiego( co wytruł chorych na nerki) przyjeżdża super samochodem , w stosunku do mnie. na godzinę pracy.... w której większość przegada na plotach . zarabia duże pieniądze ..

okurwa
@Gść

sprzedasz się za parę groszy .. nikt cię nie szanuję .. pasujesz do tej chorej firemki . piszesz pod dyktando ku ....rwo taką masz opinie

lol

co to za prezes? ,,, co to za dyrekcja? ,,, co broni te (usunięte przez administratora) boguckiego.. co potruł chorych ludzi ... warto tam uczciwie pracować !!!!

natja cek
@lol

PREZES 70 TYS PODSTAWY NA WYPŁATE KUPA DYREKTORÓW Z WYSOKIMI PENSJAMI KTÓRZY MAŁO CO ROBIĄ ZA (usunięte przez administratora)TRZYMIA ORDYNATORÓW I ODDZIAŁOWE

ttt
@natja cek

ile z tego masz ..? za obciąganie prezesowi ...kurwienie się ze szkopami... (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

uuu

firma (usunięte przez administratora).. to mało powiedziane

roman

i tu się pożegnamy . tylko my ...... za to co zrobiliście mi i mojej rodzinie razem z boguckim nie kupicie za żadne pieniądze ... my się jeszcze spotkamy ..wy (usunięte przez administratora) . nagrałem boguckiego , ale nie jestem kapusiem . takie (usunięte przez administratora) co truje ludzi trzeba nagrywać . w moich oczach jesteście przestępcami chowając gnoja co mroził płyny dializacyjne . same zapalenia otrzewnej , a może kogoś wysłał do nieba.

nnn

szkoda pisać to jest mega (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

orka

kto będzie transportował leki setki kilometrów samochodem pod plandeką przy -20C ( leki nie w blistrach i nie na spirytusie . temperatura transportu +4 do +25c. zwykłe płyny otrzewnowe) ???? ODPOWIEDZ NASUWA SIĘ SAMA!!! ..przykre , że pod taką dyrekcją wtedy i teraz trzeba pracować !!! kierownictwo, które powinno mobilizować do kupienia chłodni to robi na odwrót żeby wozić i zamrażać płyny choć mają sygnały o zapaleniach otrzewnej pacjentów.

a

na szacunek trzeba zasłużyć

Pacjent Poznań.

Stacja dializ na 28 czerwca..w Poznaniu.. Muszę ze względów zawodowych być pod telefonem 24h..a już kolejny raz usłyszałem od ordynator stacji że mam zakaz rozmawiania przez tel.wspomne tylko że rozmowa tel.zawsze przebiega cicho,biorąc pod uwagę dobro reszty pacjentow..robiła przy tym aferę i reszta pacjentów słyszała rozmowę. Używała słów że mam zmienić stacje grożąc usunięciem..Czuję się jak w klatce,co nie wspomnę iż jestem więźniem we własnej skórze..pytanie brzmi czy ta kobieta ma prawo zabronić mi rozmowy??..

natjacek

Fresenius to kolporacja i to bardzo duża liczy się tylko u nich KASA polaków maja za gorszych pacjentów niż na zachodzie .Na zachodzie w standarcie jest kawa ,herbata i woda mineralna w czasie dializy U NAS NIE WOLNO . (usunięte przez administratora)OCZYWIŚCIE OPRÓCZ KADRY KIEROWNICZEJ Stacja dializ to jest normalny oddział na którym się leczy ludzi.higiena i czystość musi być utrzymana jak na sali operacyjnej a panie salowe bardzo dużo pracy wkładają to by zabiegi odbywały się maksymalnie w sterylnych warunkach to nie jest sprzątanie jak w szpitalu czy w przychodni . Żeby nie płacić uczciwie za dobrze wykonana prace to nie są przyjęte jako salowe tylko jako ekipa sprzątająca by pozbawić CIĘŻKO pracujące kobiety paru złotych więcej na wypłatę. MY PACJENCI NIE ZGADZAMY SIĘ Z TAKIM WYZYSKIEM

a tego głupka co prowadził sprawę Tomasza Komendy powinni wsadzić na 36 lat we Wronkach

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o Fresenius Nephrocare? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

NIck

A prokurator se siedzi i widi..zi i nic nie rob

NIck

Administrator coś za dużo usuwa :) za bardzo nie na korzyść Freseniusa?

o
@NIck

i co zrobił

t
@o

też chciał mieć szacun w tej firemce i łyknął wziąte w łapę i ot cała prawda .

Kumaty

Szanowne panie pielegniarki Niestety nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo jestescie narażone w tej firmie na kryminał. To co każa wam robic wasi szefowie w tej firmie jest zagrozone pozbawieniem wolnosci do lat 10. Przeanalizujcie swoje praktyki i porozmawiajcie z prawnikami. Wiecej nie bede pisac. madrzejsza pojdzie z tamtad reszta niech nie placze z wlasnej glupoty jak pojdzie siedziec.

ojoj
@Kumaty

a co np?

jojo
@ojoj

bullshit

ta

warto uczciwie pracować dla tych chorych ludzi w przeciwieństwie do tego penerstwa z zarządu nastawionego tylko na zysk

geniusz bogucki

to stara prawda.. Lepiej z mądrym stracić niż z głupim zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Fresenius Nephrocare - Poznań

• Jak się pracuje w Fresenius Nephrocare?

Zobacz opinie na temat firmy Fresenius Nephrocare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresenius Nephrocare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 2 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fresenius Nephrocare?

Kandydaci do pracy w Fresenius Nephrocare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fresenius Nephrocare