Opinie o Evelpan w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Evelpan. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Evelpan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evelpan w Ożarów Mazowiecki

Martyna Nowy wpis

@pampeluna napiszesz co ci się przydarzyło w Firmie ?

Aneta Nowy wpis

@pampeluna a mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Na co mogą aktualnie liczyć jej pracownicy? Jakim pracodawcą jest Evelpan? Takie informacje mogą być istotne dla osób, które szukają informacji na temat firmy i trafiły właśnie na ten wątek.

pampeluna Nowy wpis
@Aneta

Daj sobie z nimi spokój.

hg Nowy wpis

no ale wiesz @fghyju nadzieje można mieć ale tez do pewnego czasu - nie ukrywajmy. A potem jak każdy widzi co sie dzieje, to już nadzieja raczej umiera

abcm

Monia-zjedz snickersa,bo zaczynasz gwiazdorzyc

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Evelpan? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Niezadowolony

Chciałem z nimi współpracować, nie da się faktycznie - myślą, że znaleźli w Polsce murzynów do jakiejkolwiek pracy i mogą sobie z nas robić popychadła i darmowych pracowników - już wiem dlaczego Grecja zbankrutowała...

pampeluna
@Niezadowolony

hahaha, dobre. Szkoda, że prawdziwe. Swoją drogą patrzcie, jak to można stracić życiową szansę. Mają firmę, która ma wyjście na hipermarkety i zamiast zatrudnić specjalistów, to zmarnowali szansę na duuuuże pieniądze. Teraz-ratują się kredytami a przecież...wystarczyło użyć mózgu.

Taki, jak cała firma :)

Evelpan

Jest, ale jaki to dyrektor...;-)

Wer

A to dyrektora handlowego pana A tan nie ma?

Evelpan

Pseudo prezes-właściciel (K.M.)i przydupas-pseudo księgowa M.S.-która się wypowiedziała w tym wątku, jako "zadowolona"

Wer

Widzę ze w tej firmie nic się nie zmienili więcej osób rzadzacych niż pracujących. A kto jest pseudo przez es i jego przydupasem?

Zniesmaczona

zadowolona -.... doprawdy?? a jak długo tam pracowałaś?? miesiąc, dwa,,, Bo od roku przewinęło tam się dużo osób i większośc ma to samo zdanie, zupełnie odmienne od Twojego. 6wm

zadowolona

Nie zgadzam się z Waszymi opiniami ,pracowałam w firmie Evelpan i byłam bardzo zadowolona.Prezes miły człowiek ,łącznie z panią księgową i dyrektorem.Myślę,że nie miałyście odpowiednich kwalifikacji, dlatego wam podziękowali.Teksty ,które piszecie świadczą o niskim poziomie waszej inteligencji .Dla waszej ciekawości dodam, że nie pracuję tam ze względu na dojazd,który zajmował mi dużo czasu.Polecam pracę w tej firmie.

Pracowałam w tej firmie chyba z miesiąc czasu, chyba jak wiekszośc z nas. Szczerze nie polecam. Szefostwo narodowości greckiej, "prezesik" i niby kierownik. W firmie panuje totalny bałagan. Co do poprzedniej opinii a propos księgowej, nie wiem kim ona tam jest ale w moim odczuciu ta osoba dąży do upadku tej firemki. Jednym słowem stanowczo odradzam. Są nie wypłacalni, i dając umowe o pracę hahaha , nie ma sie tej pewności czy oby ta umowa naprawdę istnieje!! Porażka

ciekawa

Witam. Jutro mam rozmowe chyba w tej firmie. Naprawde jest kicha? Slyszalam juz od kogos ze rotacja jest masakryczna ale pojde z ciekawosci zobaczyc twarzectych szefow zeby omijac z daleka

Evelpan

Jednym słowem masakra... Firma Grecka, mieszcząca się w zapyziałym biirze praktycznie bez ogrzewania z kibelkiem z zimna wodą , na dworze w kontenerze,z beznadziejnym szefem , pseudo prezesem i jego przydupasem , pania (usunięte przez administratora) zwaną pseudo księgową. To jak działają chyba wiedżą tylko oni, wyzysk, niesamowita rotacja pracowników, zatrudniaja wszytskich na umowe o prace a po miesiącu zwalniaja i nie czujesz sie tam bezpieczny mimo umowy.Panuje (usunięte przez administratora) i w papierach i w biurze i w całej strukturze działania firmy, nikt nic nie wie ," przecież jestes tu zatrudniony , działaj sam, skoro tu przyszedłeś musisz zapi...dalać za wszytskich i dostajesz ciągle pogróżki , że coś ci nie wyjdzie, że masz ostatnią szanse na poprawe , pfff " Jednym słowem oszustwo i unikać, nie warto , jesli szukasz pracy i masz rozmowy broń boże nie decyduj sie na Evepan. "Prezes" wiecznie nie zadowolony, zły i wiecznie się czepiający, tak że jeśli się zdecydujecie na współprace , serdecznie współczuję...

Zostaw merytoryczną opinię o Evelpan - Ożarów Mazowiecki

Evelpan
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piastowska 38
    05-850 Ożarów Mazowiecki