Opinie o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gorzów Wielkopolski

MARKO Nowy wpis

JESTEM OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ W STOPNIU UMIARKOWANYM SYMBOL 07 S, ORAZ 05 R. SZUKAM PRACY W OCHRONIE NA TERENIE KATOWIC I OKOLIC MIESZKAM W OCOJCU. WALOSZEK MAREK TEL. 661588258

Katarzyna Nowy wpis

Witam Was :) Jestem właśnie na etapie zbierania informacji na temat specyfiki, no i warunków pracy w Poziomie. W sieci nie ma wiele o tej firmie, ale może Wy coś wiecie. Bardzo mnie ciekawi, czy przyjmują tam osoby, które byłoby zainteresowane jedynie tymczasową pracą?

Cleo Nowy wpis

Pracowal ktos na osiedlowej lub na szybie walenty?Przyjmują bez orzeczenia? Pozdrawiam

Obecny pracownik Nowy wpis

Jak sie komuś nie chce pracować a firma wymaga to narzekacie? Zawsze można zmienić pracę, może gdzieś będą płacić za leżenie? Ja tu pracuje i nie narzekam!!!

Firma KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Poznań- sprzątanie zastępstwo. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iza

Pracuje ktoś jako REGIONALNY MANAGER HANDLOWY? Może wypowie się ktoś na temat warunków pracy w tej firmie. Każda opinia jest ważna dla osób które chcą zacząć pracę wPoziom Polska.

@Iza

Nie polecam ! no chyba że ktoś lubi czyny społeczne lub prace charytatywne na rzecz tej firmy która wywodzi się z czasów PRL i lubi taki hardcor to wtenczas polecam ..

ARTUR

To firma, która jak wcześniej ktoś zauważył zapozyczyła coś z PRL. A zwłaszca kontynuuje komunistyczne metody działania. Konkurencję podprowadzić tzw. kulawych wykorzystać i puśćić bez skarpetek. To jest metoda na sukces.

@ARTUR

wystraszy przyglądnąć się z jakiego ugrupowania wywodzi się szefostwo firmy to szybko zrozumiesz kto to naprawdę jest . Szkoda gadać - Lepiej trzymać się z dala od takich firm bo co najwyżej garba się dorobicie ..

Dariusz

Byłem zadowolony z tej pracy na ochronie.No ale cóż los płata figle w nerwach napisałem parę głupich słów których żałuje.Firma spoko FPG Gliwice.Bardzo żetelna firma.Pozdrawiam wiem że byłem bardzo lubiany.Dariusz Kuźma

ZUR

Poziom Sp. z o.o. ul. Mieszka I 39, 66-400 Gorzów Wlkp. Oceny w skali (1 do 6) Wynagrodzenie: 1 (najniższa) Menadżerowie i zarząd: 1 ( rodzina + znajomi) Motywacja: 1 ( nie ma motywacji premia wg uznania) Klimat w pracy: 2 ( są i fajne osoby , ale długo nie popracują w tym chaosie) Pomoc z ZFRON : 1 ( korzysta tylko chyba rodzina i najbliżsi) Zarządzanie: 1 ( nikt nie ma pojęcia o czymś takim jak zarządzanie, planowanie) Zakres obowiązków: 1 (z każdym miesiącem są dokładane)

nick

Firma Poziom Polska to obecnie Aquila Group Sp. z o.o. , a druga to Poziom Sp. z o.o.

manioek

ole nie tylko widzę że również u nich w firmie jest spore zapotrzebowanie także ja telemarketerów m i do działu handlu ogólnie

sprzątający
@manioek

Cały czas szukają ponieważ za takie pieniądze nikt nie chce pracować , do tego masz mieć super orzeczenie najlepiej z grupami specjalnymi (dofinansowanie z PFRON). Wymagania jak w korporacji. Firma sprzątająca, a ogólnie wszędzie totalny bałagan.

danutta

ani premii ani nagrody minio ,ze umowa to przewiduje. A ja mam zupełnie inne zdanie o tej FIRMA

wojtas

Następna banda ktora wyłódza pieniądze z pfron oni mają a pracownik jak się nie podoba to proszę się zwolnić.Żadnej premii goła pensja i nic poza tym.Najniższa znowu nie podniesiona brak wody w lato,niepełne umundurowanie BANDA!!!!!!!!

szyszka

Hey ja mam odmienne zdanie bo gdy pracuje zgodnie z zalozeniami plus dam cos od siebie mam wynagrodzenie plus premie i to jest normalne a znam takich co kreca i uwazaja ze im sie cos nalezy za to ze sa to maja najnizsze i to jest uczciwe wobec tych co chca pracowac i uwazaja pracodawce za pracodawce a nie tylko szukaja negatywow bo on ma firme nikkt nikomu nie broni zalozenia firmy i wtedy sie wypowiedzcie

Zielona Góra
@szyszka

heheh prześmieszny jesteś i pewnie nikt z tobą nie lubi pracować bo włazisz im w ? i jesteś na każde skinienie oni piernią a ty latasz z papierem, więc nie dziwie się ze masz wszystko heheheh. Brawo więcej takich ludzi z emerytami z rentami co włażą tam gdzie jest najciemniej.Dzięki wam właśnie jest tak jak jest.

rozczarowana2

Firma powinna zainwestowac w szkolenie swoich pracowników,zwłaszcza kierowniczki od miotły.Pani o,której mowa nie posiada kultury.Sposób traktowania pracownika,zastraszania,krzyków, gróźb itp..(usunięte przez administratora)

edzio ciekawski

"Tak czy siak - pracując tam - dowiesz się i skonfrontujesz rzeczywistość z opisem, który został Ci przedstawiony podczas rozmowy." Zgadzam się z tą opinią w całości i się pod nią podpisuję. Można dodać do tego,że celowo wprowadzają w błąd podczas procesu rekrutacyjnego. Wzrost gradacji zadań następuje w krótkim czasie z mylnym poczuciem,że ktoś się nie zorientuje. (usunięte przez administratora)

PionRosja

Oceny w skali (-5 do 5) Wynagrodzenie: -5 Menadżerowie i zarząd: -5 Motywacja: -5 Klimat w pracy: -4 Generalnie zdarzają sie tam także miłe i bardzo sympatyczne osoby. Firma na moje oko postanowiła kiedyś do post PRL'owskiego przedsiębiorstwa wdrożyć kulturę organizacyjną poważnej korporacji zaczerpniętą wprost z filmów made by Holywood! Niestety próbowano tego dokonać w dość nieudolny sposób. Niestety metody zarządzania oraz pewne procedury mozna porównać do stylu Pana Staszka prowadzącego straganik na targu i jeżdżącego po towar do Łodzi lub Wawy na stadion X lecia raz na miesiąc, a wprowadzono różne dziwne call centery, dres kody, zomy i zury. W mojej opinii jest i znajdzie się tam jeszcze wielu kreatywnych ludzi - których niestety zablokuje szalony indywidualizm i nieomylność zarządu. Tak czy siak - pracując tam - dowiesz się i skonfrontujesz rzeczywistość z opisem, który został Ci przedstawiony podczas rozmowy.

Alena

Zarząd Poziom Polska nie powinien zabierać głosu!

Yogi

no problem - też miałem takiego pokroju problemy z Moim pracodawcą NIC mi się nie należało jeden mail i jeden telefon i po kłopocie Pozdrawiam i Najlepszego w Nowym Roku BYE BYE

siwy

Yogi dzwoniliśmy ma inspekcie pracy i pomogło mamy nówka mundury zwrot kasy itp dziękuję

Tomaszek
@siwy

Firma Poziom jest firmą która trzyma poziom ale poniźej poziomu _wyzyskiwacze

jogii

Firma pozal sie boze jest po to aby kase sciagac z pefronu a kierownictwo to juz calkiem porazka a w szczegulnosci (usunięte przez administratora) kierowniczka od miotly

Zostaw merytoryczną opinię o KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KIPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Mieszka I 39
    66-400 Gorzów Wielkopolski