Poziom Polska

Poznań

Opinie o Poziom Polska

rozczarowana 2011-03-22 11:17:21
A ja mam zupełnie inne zdanie o tej firmie. Zatrudnienie za najniższą krajową i nic po za tym. Ani premii ani nagrody mimo, że umowa to przewiduje. Jak napisałam wniosek o refundacje leków (dołączyłam recepty) nawet odpowiedzi nie dostałam. A firma pewnie pieniądze za mnie z PEFRON-u wzięła.
pr.ochrony 2013-04-03 11:40:59
Firma jest bardzo pomysłowa,w umowie o pracę na 2013 rok, mam płacę zasadniczą 1500zł.żeby było wymagane minimum brutto 1600zł muszę wypracować tyle godzin nocnych, aby rachunek się zgadzał !!!
Jeśli się tak zdarzy że brakuje parę złotych, wówczas wyrównują to premią.Radzę wysyłać wszelką korespondencję za potwierdzeniem odbioru,co i tak nie gwarantuje że ją odbiorą.A wszelkie rozmowy przeprowadzać w towarzystwie świadków.
polo 2013-06-01 22:15:22
też pracuję w tej firmie od 9 miesięcy, wyzysk na maksa, przerabiane grafiki, brak umundurowania, zlewka na pracowników ochrony - niepełnosprawnych, nie wywiązują się z umów, w ogóle brak znajomości podstawowych przepisów prawa pracy, kolesiostwo, nepotyzm, ponoszę duże kwoty za leki, z zwrot śmieszny albo w ogóle, obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim mam zdiagnozowanego raka płuc.
klm 2013-10-30 15:42:49
Przestrzegam przed tą firmą....
jogii 2013-11-13 15:48:12
Firma pozal sie boze jest po to aby kase sciagac z pefronu a kierownictwo to juz calkiem porazka a w szczegulnosci (usunięte przez administratora) kierowniczka od miotly
siwy 2014-01-05 18:27:50
Yogi dzwoniliśmy ma inspekcie pracy i pomogło mamy nówka mundury zwrot kasy itp dziękuję
Yogi 2014-01-05 18:36:58
no problem - też miałem takiego pokroju problemy z Moim pracodawcą NIC mi się nie należało jeden mail i jeden telefon i po kłopocie Pozdrawiam i Najlepszego w Nowym Roku BYE BYE
Alena 2014-03-26 09:10:38
Zarząd Poziom Polska nie powinien zabierać głosu!
PionRosja 2014-04-02 18:25:02
Oceny w skali (-5 do 5)
Wynagrodzenie: -5
Menadżerowie i zarząd: -5
Motywacja: -5
Klimat w pracy: -4

Generalnie zdarzają sie tam także miłe i bardzo sympatyczne osoby.
Firma na moje oko postanowiła kiedyś do post PRL'owskiego przedsiębiorstwa wdrożyć kulturę organizacyjną poważnej korporacji zaczerpniętą wprost z filmów made by Holywood! Niestety próbowano tego dokonać w dość nieudolny sposób. Niestety metody zarządzania oraz pewne procedury mozna porównać do stylu Pana Staszka prowadzącego straganik na targu i jeżdżącego po towar do Łodzi lub Wawy na stadion X lecia raz na miesiąc, a wprowadzono różne dziwne call centery, dres kody, zomy i zury. W mojej opinii jest i znajdzie się tam jeszcze wielu kreatywnych ludzi - których niestety zablokuje szalony indywidualizm i nieomylność zarządu.
edzio ciekawski 2014-07-05 12:12:10
"Tak czy siak - pracując tam - dowiesz się i skonfrontujesz rzeczywistość z opisem, który został Ci przedstawiony podczas rozmowy."

Zgadzam się z tą opinią w całości i się pod nią podpisuję.
Można dodać do tego,że celowo wprowadzają w błąd podczas procesu rekrutacyjnego.
Wzrost gradacji zadań następuje w krótkim czasie z mylnym poczuciem,że ktoś się nie zorientuje.
ARTUR 2014-08-17 10:52:06
To firma, która jak wcześniej ktoś zauważył zapozyczyła coś z PRL. A zwłaszca kontynuuje komunistyczne metody działania. Konkurencję podprowadzić tzw. kulawych wykorzystać i puśćić bez skarpetek. To jest metoda na sukces.
rozczarowana2 2014-09-28 16:00:03
Firma powinna zainwestowac w szkolenie swoich pracowników,zwłaszcza kierowniczki od miotły.Pani o,której mowa nie posiada kultury.Sposób traktowania pracownika,zastraszania,krzyków, gróźb itp..(usunięte przez administratora)
szyszka 2015-01-19 11:07:33
Hey ja mam odmienne zdanie bo gdy pracuje zgodnie z zalozeniami plus dam cos od siebie mam wynagrodzenie plus premie i to jest normalne a znam takich co kreca i uwazaja ze im sie cos nalezy za to ze sa to maja najnizsze i to jest uczciwe wobec tych co chca pracowac i uwazaja pracodawce za pracodawce a nie tylko szukaja negatywow bo on ma firme nikkt nikomu nie broni zalozenia firmy i wtedy sie wypowiedzcie
wojtas 2015-02-23 22:41:37
Następna banda ktora wyłódza pieniądze z pfron oni mają a pracownik jak się nie podoba to proszę się zwolnić.Żadnej premii goła pensja i nic poza tym.Najniższa znowu nie podniesiona brak wody w lato,niepełne umundurowanie BANDA!!!!!!!!
Zielona Góra 2015-06-25 10:10:49
heheh prześmieszny jesteś i pewnie nikt z tobą nie lubi pracować bo włazisz im w ? i jesteś na każde skinienie oni piernią a ty latasz z papierem, więc nie dziwie się ze masz wszystko heheheh. Brawo więcej takich ludzi z emerytami z rentami co włażą tam gdzie jest najciemniej.Dzięki wam właśnie jest tak jak jest.
danutta 2016-06-28 08:50:39
ani premii ani nagrody minio ,ze umowa to przewiduje. A ja mam zupełnie inne zdanie o tej FIRMA
manioek 2016-09-07 22:07:54
ole nie tylko widzę że również u nich w firmie jest spore zapotrzebowanie także ja telemarketerów m i do działu handlu ogólnie
Zostaw swoją opinię o Poziom Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poziom Polska