Opinie o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energy Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Niestety firma nie wywiązuje się z umówionych płatności .nie polecam tej firmy

@Saska

Było to wasze pierwsze zlecenie? Udało Wam się koniec końców odzyskać pieniądze? Mieliście w ogóle podpisaną umowę z właścicielem tej firmy? Umowa to dobra podstawa do potwierdzenia tego, że zalega Wam z wynagrodzeniem...

Podwykobawca

Witam,firma z Tarnowa to kłamcy i oszuści,umawiają się a Później nie dotrzymują słowa,zwłaszcza kierownik Jakub Ciombor, Zwlekają z płatnościami za faktury. 2 miesiące po terminie faktura nie uregulowana Nie polecam współpracy z tą Firmą

@Podwykonawca

Nam również zalegają za prace w Elektrociepłowni Pruszków. Jeżeli nie zapłacą, to zwrócimy się do Inwestora. Ciągle tylko pan Szymon kręci. Nie polecam osoby i firmy.

Administrator Nowy wpis

Czy Serwisant jest możliwy w firmie Energy Solutions Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Czy ktoś napisze jakaś aktualizacje ?? Bo było coś że nie płacą ale widzę że firma się wybroniła a dziwi mnie że na google nie ma żadnych ofert pracy ? Może firma ma przestój ?

Pracownik Nowy wpis

Mamy tak zgrany zespół, że ludzie do NAS to przychodzą z polecenia.

Paweł Nowy wpis

Czy dyrektor handlowy może liczyć na samochód służbowy?

Niestety firma nie wywiązuje się z umówionych płatności .nie polecam tej firmy

Opinia Nadwornego Mecenasa
@Podwykonawca

Działając w obszarze przetargów publicznych w oparciu o zapisy ustawy PZP zawarte w każdej umowie inwestycyjnej firma nie ma możliwości aby sobie pozwolić na brak zapłaty wynagrodzenia należnego podwykonawcom i dalszym podwykonawcom, bo inaczej nie otrzyma przelewu od INWESTORA. Pisanie takich bzdur to strata czasu i lepiej go poświęcić na dokształcenie się i zapoznanie z literą prawa...

@Opinia Nadwornego Mecenasa

Bzdury to ty piszesz,co ma prawo do uczciwości. faktury 3 miesiące po terminie i nie są zapłacone,a jak się pytasz kiedy to już płacą i tak od 2 miesięcy,więc widocznie be sądu się nie obejdzie Energy Solution to (usunięte przez administratora)

@Podwykonawca

Potwierdzam, Firma nie płaci za zlecenie kilka miesięcy (realizowaliśmy małe zlecenie). Nie polecam i ostrzegam przed wtopą.

@Saska

Inżynier Budowy

Rozmowa, ustalenie stawki, umowa

Doświadczenie, plany rozwoju

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Przez urząd pracy szukają magazyniera. Czy tylko mając status zarejestrowanego bezrobotnego można aplikować? Kurs na wózki też trzeba mieć czy niekoniecznie? Ktoś może mi podpowiedzieć?

Rekruter

Nie trzeba mieć status bezrobotnego, można aplikować bez tego. Nie trzeba mieć operatora.

Żaneta

Firma ma wielki potencjał i duże doświadczenie. Swoje sukcesy zawdzięcza głównie zaangażowaniu pracowników na czele których stoi kadra zarządzająca. Prowadzi ciekawe projekty, wymagające dużej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Praca pod presja czasu i dużo stresujących sytuacji kiedy należy podjąć ważne decyzję, ale sukces wynagradza wszystko. Uważam iż praca tutaj uczy samodzielności w podejmowaniu decyzji, samodyscypliny, pomaga zdobyć doświadczenie, rozwijać się i nabyć nowych umiejętności. Osoby starające się o pracę tutaj powinny wykazywać zaangażowanie, być odporne na stres, posiadać umiejętności pracy w zespole, być kreatywnym i wykazywać własną inicjatywę, umieć rozwiązywać złożone problemy i wyciągać wnioski.

Podwykobawca

Czesiek
@Podwykobawca

Próbowałeś dogadać się polubownie? Nikt z pracowników nie pisał nic o problemach z wypłatami. To nie płacą tylko podwykonawcom a zatrudnionym osobom już tak? Tobie ile zalegają?

@Czesiek

Rzecz w tym że nie ma z kim rozmawiać,Pan Jakub bez przerwy kłamie że płatności już bedą,w biurze tak samo.raczej bez sprawy sądowej chyba się nie obejdzie,jeszcze do PGE Pruszków ,pismo właśnie wyślaliśmy. Faktury na 22tys. Jednym słowem(usunięte przez administratora)

@Podwykobawca

Dokładnie tak jest. Widzę, że z tym panem inni też mają problemy.

@Podwykonawca

Jak w Energy Solutions Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Natalia

Ja jestem przykładem takiej osoby która dostała awans po roku pracy, Pan dyrektor też doszedł sobie po szczebelkach na stanowisko dyrektorskie.

Grzesio
@Natalia

Po roku to szybko. A na jakie stanowisko awansowałaś? Kierownicze? Było kilku kandydatów z firmy czy nie musiałaś z nikim rywalizować?

Człowiek
@Natalia

A firma wspierała Twój awans, np. wysyłając Cię na szkolenia? Jak bardzo urosła Twoja pensja z momentem awansu?

Frania

Cześć, a z wypłatami wynargodzeń nie ma problemów? Chcę aplikować jako specjalista ds. optymalizacji, tylko teraz nie wiem czy pod względem finansowym by to było dla mnie opłacalne. Można odpowiednio wysoko wynegocjować w zależności od doświadczenia? W ofercie napisali o pracy stacjonarnej, ale może ktoś u was też zdalnie pracuje?

Czy jest możliwość pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. na część etatu?

NM

Tak w zależności od zajmowanego stanowiska.

@NM

Godziny pracy też są elastyczne i można dogadać się co do grafiku? Oczywiście jak stanowisko na to pozwala. Przełożeni idą w takiej sytuacji na rękę?

NIE

Nie, nie ma to najmniejszego sensu, trzeba być cały czas bo inaczej mija się to z celem

@NIE

A jak jest z godzinami pracy? Bo pytałem, czy są elastyczne ale nikt nie odpowiedział a przyznam, że to ważne dla mnie. Też myślę nad aplikowaniem. Jest tu opcja się dogadać w tym, skoro już wiem, że tylko pełen etat ma tu sens?

Ka

A jak oceniacie firmę w Warszawie? Widziałem ogłoszenie „specjalista ds. Weryfikacji danych i wsparcia procesów administracyjnych” czy możecie coś powiedzieć o tym stanowisku? Czy warto aplikować? :)

NM
@Ka

Jest druga firma pod taką samą nazwą z siedzibą właśnie w WARSZAWIE. Dlatego tez opinie na tej stronie nie są miarodajne. Nie mówię, że Nasza firma jest idealna bo nie ma takiej, osoby natomiast chcący napisać opinie o WARSZAWSKIEJ firmie nie zwracają uwagi na miejsce z którego firma jest, co za tym idzie wystawiają nam opinie negatywne nie na temat naszej firmy. Dziękuję Pani za zadanie tego pytania, mam nadziej że przynajmniej co po niektórym rozjaśniłam sytuację.

Szukanie wymówek
@NM

O Tarnowie są te negatywne opinie, zapewniam. Już proszę nie szukać na siłę wymówek typu "co złego to nie my", "to Ci drudzy", "wszyscy źli tylko nie my".

Ilona

Rok temu firma szukała elektromontera, płacili 4 000–5 000 zł brutto, o doświadczeniu pisali, że mile widziane. Czy to znaczy, że nadal może się starać o pracę ktoś świeżo po zrobieniu uprawnień SEP? Ile w tym roku się zarabia? Nie sobie pytam ;)

Czy można liczyć w Energy Solutions Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nie

Ryszard

A inne benefity? Dają coś w ogóle z socjala czy tylko wypłata?

OdpisujeBoKazaliBycMilymWnecie
@Ryszard

Tylko wyplata, delegacje, nadgodziny

Gabriela
@OdpisujeBoKazaliBycMilymWnecie

no i fajnie a te dwie ostatnie opcje to ja wychodzą? delegacje jak są częste, jak wyglądają i ile idzie z nich wyciągnąć? co do nadgodzin też byłyby w miarę częste?

JużNieOdpisujeBoMamBycMiły
@Gabriela

delegacje zgodnie z kodeksem pracy - w tym roku zgodnie z nową zmianą w ustawie od stycznia 2023 ma to być 45 zł za dzień uposażenia dla pracownika, zawsze na czas spływa z wypłatą, co do nadgodzin - ich wysokość jest zależna od kwoty podstawowej - jeśli ma się dużo na wypłacie to oblicza się podstawę godzinową wypłaty i od tej podstawy liczone są nadgodziny - tutaj nie ma żadnego rewolucyjnego podejścia, zawsze wiadomo licząc z prostego wzoru ile się dostanie i zawsze mi się zgadza co do grosza (są firmy w których dostaje się ryczałt nadgodzinowy niezależnie od tego czy robi się 10 czy 50 nadgodzin lub czy je w ogóle się robi - np. tak jest w firmach z Rzeszowa, która znam, w innych firmach za nadgodziny nie płacą w ogóle ale ludzie którzy pracują dostają jakieś premie w tym zakresie - tereny Torunia). Nadgodziny są i nie są częste - zależy od zajmowanego stanowiska i charakteru pracy (stacjonarna/biurowa ws. praca w terenie) - temat rzeka.

@JużNieOdpisujeBoMamBycMiły

Fajnie że płacą za nadgodziny ale ja chciałbym wiedzieć czy są one obowiązkowe? Jak ktoś nie chce dorabiać do wypłaty to i tak musi zostawać czy nadgodziny są tylko dla chętnych?Jak do tego podchodzi pracodawca?

Kamila

Firma Energy Solutions to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta oraz wykazujących zaangażowanie, rzetelność i terminowość w świadczeniu swoich usług. Firma posiada potencjał, ciagle się rozwija oraz profesjonalne podejście do pracy. Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny, a nie wygodny. Stawiają na dobry kontakt z klientem i funkcjonalność projektu. Doceniając walory firmy mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom jak i osobom ubiegającym się o zatrudnienie.

WF

Witam, Praca w tej firmie jest nie dla każdego, ponieważ nie ma rutyny, każdy projekt jest inny, a to wymaga doskonalenia wiedzy i umiejętności, a więc uważam że nie każdy potrafi pracować w takim trybie - ciągłego rozwoju i to powoduję taką rotację w firmie.

N:)

Praca jak dla mnie na skale Tarnowa bardzo fajna, w każdej firmie są lepsze i gorsze dni, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja ze swojej pracy jestem zadowolona, pracownicy są fajni, Prezesom nic nie mogę zarzucić, pieniądze zawsze na czas.

Kandydatka

Byłam ostatnio na rozmowie o prace na stanowisko pracownika biurowego w biurze budowy w Pruszkowie. Rozmowę prowadzili ze mną p. Natalia i p. Jakub, który bardzo konkretnie przedstawił obowiązki i specyfikę pracy. Na tle innych rozmów o pracę, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

kandydat
@Kandydatka

A została Pani zatrudniona ?

Ciekawski

Witam, proszę o info jak wyglądają teraz warunki zatrudnienia, atmosfera? Warto zaprzątać głowę potencjalnym zatrudnieniem? Czy lepiej odpuścić?

Amelia
@Ciekawski

Jak dla mnie była to praca na przeczekanie. Międzyczasie szukałam innej pracy. W firmie ogólnie jest duża rotacja non stop są ogłoszenia na olx i przychodzą nowe osoby.

Berni
@Ciekawski

Byłam na rozmowie o pracę i słyszałam jak Pewna Pani krzyczała na innego przestraszonego Pana, w między czasie przekleństwa w oddali. Nie chciałabym pracować w takiej firmie.

K

Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Ponoć poszukują kogoś do biura. Czy faktycznie kogoś poszukują czy tylko ja się im napatoczyłam? Ktoś może coś więcej powiedzieć? Czy jest sens marnować czas i te 3 miesiące okresu próbnego ? Szukam pracy na stałe.

Onak
@K

Mogę prosić kontakt mam pare pytań

Były
@K

Firma z dużą rotacją. Pytanie czy Ci się chce przyszłym rekruterom wyjaśniać czemu już tam nie pracujesz i czemu tak krótko.

Czy w Energy Solutions Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Treściwie

Nie ma, bo to koszty a koszty trzeba minimalizować...

BZDURY
@Treściwie

Są, ja osobiście miałam takie szkolenie. Jeśli pracownicy nie zgłaszają takiej potrzeby to ich nikt na siłę nie wysyła.

Gabriela
@BZDURY

zakres szkoleń jest stricte ograniczony czy dają większą dowolność? firma cokolwiek sama sugeruje? oprócz szkoleń jak jeszcze dbają tutaj o rozwój?

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Solutions Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energy Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energy Solutions Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Mościckiego 235
    33-100 Tarnów

Energy Solutions Sp. z o.o.