Jobxion Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jobxion Poland Sp. z o.o.

Nie kłamiemy. :) Mamy otwartych ok. 100 wakatów w tym momencie.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

100?! To dlaczego ludzie nie walą do was drzwiami i oknami?! Bo wiedzą, że słabo i często nieregularnie płacicie. Do tego częste przeprowadzki. Niepewność pracy. Holandia nie jest wielka. Wieści szybko się rozchodzą...

@Loodgieter..

Dziękujemy, nie narzekamy na liczbę chętnych. Płacimy dobrze i co tydzień. Przeprowadzki, owszem, zdarzają się. A fachowiec ma u nas pewną pracę. Gros osób u nas jest z rekomendacji :) Wieści się roznoszą...

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Znam czterech fachowców. Od Was. Ale już nie pracują dla Was. Skoro dobrze podobno płacicie, to dlaczego zarabiają więcej o średni 100 € w tygodniu?

Krzysztof
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Chyba w biurze w Tiel, ponieważ wszyscy tam rezygnują

Krzych

Masz 100 % racji.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, Dla osób z komunikatywnym niderlandzkim mamy naprawdę mnóstwo ofert!

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

To bardzo ciekawa odpowiedz ale to że fachowiec ma w Jobxion pewną prace to już przesada .Pracowałem w Jobxion od 2018 roku i w tym nowym roku 2020 w drugim tygodniu pracy skończył mi się projekt .Jestem stolarzem z dwudziestoletnim doświadczeniem ,mieszkam na stałe w Holandii ale Jobxion nie ma dla mnie pracy.Faktem jest że Jobxion płaci dobrze co tydzień ale nie ma tam stabilności pracy jak przyjdzie zima to pracy nie ma.Pozdrawiam wszystkich pracowników Jobxion.

@Pawel

Panie Pawle, Jasne, są momenty, kiedy jest więcej i kiedy mniej projektów. Wszystko zależy od rynku - nie tylko od nas. W różnych regionach też jest różnie. Ale generalnie praca jest (albo zaraz będzie). Pozdrawiamy

Ciężko jest w systemie 12/12 w Jobxion Poland Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Pawel

O jaką prace Ci konkretnie chodzi ?

Panie Tomku, Jest nam niezwykle przykro, że takie zdarzenie miało miejsce. Niestety, zdarza się w każdym kraju. A w kwestii wyjaśnienia: 1. Właściciel budynku - Homeflex został natychmiast powiadomiony i przyjechali wymienić zamki. 2. Również Grzegorz był na miejscu. Uzyskał monitoring od sąsiadów 3. Sprawie nadany jest dalszy bieg przez policję. 4. Ze strony agencji zapewniliśmy pomoc pracownikom, w tym możliwość zmiany zakwaterowania. 5. Poszkodowani są w kontakcie z koordynatorką. Jeśli będą postępy w sprawie - dowiedzą się. Pańskie sugestie, że Agencji nie zależy na wyjaśnieniu są nieprawdą. Pozdrawiamy

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ludzie jakoś nie wiedzą o ofercie zmiany kwatery. Grześ zdaje się do dzis nie odebrał nagrania, a do wczoraj nie było netu na kwaterze. Nie kłamcie na forum chociaż.

@Loodgieter..

Nagrania są już w naszym posiadaniu. Internetu nie było ze względu na to, że Homeflex zmieniał dostawcę internetu i jest już nowy router. A o ofercie informowała Olga.

Loodgieter.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Olga ma taką umiejętność, że informuje wszystkich, tak mówi szefowi, ale o informacji nikt nic nie wie... Takie cuda panie.

Piter loodgieter

Dlaczego Jobxion tak mało,śmiesznie mało płaci ?!Dlaczego ludzie tam jeszcze chcą pracować.Jest mnóstwo innych dużo lepszych biur !

@Piter loodgieter

Panie Piotrze, Proszę założyć swoją firmę. Wtedy będzie Pan mógł płacić pracownikom ile Pan będzie chciał. :)

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Jeżeli tak powierzchownie,płytko i z góry traktujecie swoich pracowników,tak jak udzieliliście odpowiedzi panu Piterowi,to ja dziękuję za współpracę.Na szczęście ostrzeżono mnie przed Wami.Nie pozdrawiam.

@Andrzej

Panie Andrzeju, Pana strata. Zawsze mógłby się Pan przekonać jak jest naprawdę. Pracuje dla nas codziennie ok. 500 pracowników. Zadowolonych.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ja za to wiem jak jest naprawdę.nie jest tak "kolorowo" jak Wy to przedstawiacie.Jest wręcz szaro,bardziej w kierunku ciemności powiedziałbym.I faktycznie nawet na forum ludzi traktujecie "z góry".Tak...nie wypada.macie bardzo wysokie mniemanie o sobie.Za wysokie.Wiem co piszę.Miłego weekendu..

@Piter loodgieter

Wszystkie bióra pracy w Holandii mało płacą ,jedyne razwiązanie to własna działalność -ZZP.Zaletą Jobxion jest to że płaci na czas to fakt.

Jan-Willem
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ile ???????? nawed ilosc to kłamstwo.

@Jan-Willem

ok. 500 pracowników. Czasami więcej, czasami mniej, część jest na urlopach, ale liczba jest w miarę stała w sezonie.

Polaris
@Piter loodgieter

Niestety jest też dużo gorszych jak np. Hałdy Groep.

ZZP
@Jan-Willem

Pracowałem w Jobxion. Ciągłe problemy z kilometrówkami,przeprowadzki.Teraz chlopaków okradli na kwaterze.Nie ma jak ZZP 36 € na rękę i dziękuje bardzo.

@ZZP

Gratulujemy stawki. Niestety nie każdy chce pracować na ZZP :) A co do włamania - to nie jest winą agencji. Takie sytuacje zdarzają się wszędzie

Monter Instalacji Sanitarnych

3 minuty.Biorą jak leci.

Prawie żadnych.

były

firma niezłą mozna się odbić

@były

Dziękujemy :) O to nam chodzi, żeby nasi pracownicy się rozwijali :)

Panie Krzysztofie, Jak widać jest wiele zadowolonych osób. : ) Miłego dnia

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Wasi piszą, to i "wielu" zadowolonych.

@Hydraulik.

Niestety Panie Hydrauliku, "Nasi" piszą tylko z tego konta. Oficjalnie :) Miłego tygodnia

Jerzy

Normalna agencja, zawsze płaci na czas, stawki mniej więcej jak w każdej innej agencji

@Jerzy

Nieeee.W żartach,to dobry był (usunięte przez administratora).

@Andrzej

No coż. Po prostu to nie był żart. Więcej szczęścia Panie Andrzeju na Nowy Rok życzymy

xxx

firma dobra polecam

@xxx

Ale w czym przepraszam?!W wypłacaniu różnych kilometrówek za te same kilometry?!W różnych wypłatach za te same godziny?!O tak.W tym są dobrzy,wyśmienici wręcz.

Jak się pracuje z ludźmi z Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Hydraulik.

Ludzie na projektach są w porządku.Gorzej,dużo gorzej z ludźmi z biura w Tiel.Szczególnie koordynatorki z PL.To porażka.

@Hydraulik.

Proszę kontaktować się bezpośrednio z holenderskimi koordynatorami z Tiel w języku angielskim ,o ile mówicie biegle po angielsku.Jestem pracownikiem od 2018 roku i znam problem z polskimi koordynatorkami .Wyjątek to Pani Agnieszka na nią zawsze można liczyć!Pozdrawiam.

Pawel

Praca zależy od projektu ,ludzie są różnie nastawieni do pracy .Duże projekty są obsadzone doświadczonymi pracownikami z którymi bardzo dobrze się współpracuje .Małe projekty to ludzie przyjeżdżający na krótki okres czasu z małym doświadczeniem zawodowym i tu jest gorsza współpraca.Jobxion stara się obsadzić projekt tak aby jeden fachowiec miał pomocnika mniej doswiadczonego ale to też zależy od koordynatora.Osobiście mam większe przekonanie do współpracy z holendrami z podobnym doświadczeniem zawodowym do mojego ,w razie czego kolega zastępuje mnie i na odwrut.Pozdrawiam.

@Pawel

O tak wyjątkiem jest pani Agnieszka.Reszta pań,szczególnie ta,której nie ma od dłuższego czasu to porażka.Faktem jest,ze przyzwoita znajomość angielskiego,a jeszcze lepiej holenderskiego to duży atut.Niedawno jeszcze Ania nauczała holenderskiego,ale cóż...firmie chyba szkoda kasy.

@Hydraulik.

Dziękujemy w imieniu Agnieszki, Rzeczywiście - język jest atutem. Co do lekcji holenderskiego - zostały przeniesione do Kerkdriel. Zmieniły się zasady, ale możliwe jest uzyskanie nawet pełnego dofinansowania całego kursu. Pozdrawiamy

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Po pierwsze.Nie zostały przeniesione,tylko pani Ania prowadzi je sama w Kerkdriel,jako niezależna firma,w wynajętym przez siebie lokalu.Po drugie.Uczęszczają tam zdaje się tylko trzy osoby z Jobaxion,bo bardzo słabo u Was z dofinansowaniem.Ups...Jedna osoba już nie uczęszcza na lekcje,bo przestała z Wami współpracować.Powód?! A jakżeby inaczej?!Za słabo płacicie.Kolejny,dobry hydraulik przeszedł do konkurencji.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Drogi Pracodawco ale tylko możliwe bo oficjalnie jest tak jak do tej pory nie ma żadnej oficialnej od Was wiadomości. A głupoty w internecie możecie pisać. A co sie dotyczy dlugo nieobecnej to przede wszystkim zasługa naszych kolegów pracowników dzwoniącymi w tygodniu z bredniami , (usunięte przez administratora) zawrócić, a w weekendy cisza .

@Elektryk

Panie Elektryku, Prosimy jeszcze raz. Nie do końca łapiemy sens wypowiedzi. :) Udanego weekendu

Roman

Zdziwiony jesten, że Jobxion jeszcze istnieje. Ciągle płacą ochłapy?!

@Roman

Jeśli jest Pan zainteresowany ile płacimy - zapraszamy do aplikowania. Tak. Istniejemy, mamy się dobrze. Dziękujemy za troskę :)

Moni & Oli

W Jobxion dalej w firmie płacą średnio 440-460 na rękę(bez dodatków)?!Toż to śmiech na sali.Toż to śmiech na sali.Tylko niech "pracodawca" nie odpisuje,że mam złe wiadomości,bo mam aktualne.Rozmawiałem z chłopakami,którzy pracują po 2 lata...max.480€.Ludzie zmieńcie firmę.Jest przynajmniej 4-5,które o niebo lepiej płacą.Stawki zaczynają się od 550-570 na rękę za 40 godzin.Dziękuję za uwagę.

@Moni & Oli

Jeśli jest Pan ciekawy ile płacimy - proponuję zadzwonić. Dowie się Pan z pierwszej ręki.

Moni & Oli
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Wiem ile płacicie,bo pracuję jeszcze u was.Cienko,Po 1,5 roku cienko.Mam ofertę od konkurencji. Przechodzę.

tig man
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

pytanie czy to co mi powiecie przez tel dostane tez na papierze podsteplowane i podpisane zeby mozna bylo pociagnac do odpowiedzialnosci ? jesli nie macie nic do ukrycia to nie powinno byc problemu

@tig man

Zapomnij...

@tig man

Panie Tig-Man, Przed wyjazdem dostaje Pan umowę przedwstępną. Na miejscu podpisuje Pan właściwą. Wszystko jest na papierze.

Lubomir

Pracowałem w firmie Jobxion od 2016 r jako stolarz.Jestem odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem. W czerwcu 2019 r. zachorowałem i przebywałem na zwolnieniu lekarskim wydanym przez lekarza orzecznika holenderskiego.Po zakończeniu leczenia lekarz orzecznik wydał orzeczenie o powrocie do pracy. Poinformowałem biuro Jobxion o mojej gotowości do pracy.Z biura dostałem email ,że jest brak projektów i brak pracy dla mnie.Aczkolwiek jest to kłamstwo ponieważ ciągle są poszukiwani stolarze na nowe projekty. Czuje się (usunięte przez administratora) .Po zabawiono mnie również możliwości wykorzystania urlopu wypoczynkowego na który w danym roku zapracowałem. Tak postępuje biuro pracy Jobxion z pracownikami.

Czy w tym tygodniu znowu,kolejny raz będą źle naliczone kilometrówki ?! Pytam nie wiem po co,bo zapewne tak...

@Andrzej

Prosimy również o podanie numerów Lotto na sobotę ;)

Janek
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Kolejny hydraulik odszedł do konkurencji. To już siódmy bodaj dobry,porzadny,niepijacy za mojej kadencji. Następnym będę ją Mam szczerze dosyć problemów z wypłatą i i przeprowadzkami co chwilę. Tomcia szkoda.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Panie były pracodawco, przydało by się trochę więcej merytoryki w Pana komentarzach!

@Elektryk

W Jobxion nie wiedzą co to MERYTORYKA !!!

@Andrzej

Panie Andrzeju, Dziękujemy za merytoryczną uwagę! Miłego tygodnia!

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Nie wysilił się zbytnio Pan Pracodawca.Ale czegóż można spodziewać się po "pracownikach biura" Jobxion?! Merytoryka to wiedza profesjonalna, ekspercka(gdyby Pan nie wiedział),której ewidentnie Wam brakuje.Nie mam na myśli solidnych,dobrych fachowców,rzemieślników.Oni "dźwigają" Was na swoich plecach.A Wy im grosze(euro centy) płacicie.Tylko proszę nie pisać ,że płacicie najwięcej ile możecie,bo to nieprawda.Że wszystko zależy od kompetencji,znajomości języka i klienta...Też nieprawda.

Krzysiek

Jedno pytanie do PRACODAWCY.Skoro w Jobxion jest tak dobrze,wręcz wspaniale,to skąd,proszę to napisać,na ponad 500 postów,opinii prawie 500 jest negatywnych lub bardzo negatywnych ?! Proszę o próbę wyjaśnienia tego "fenomenu".Rzetelną,popartą faktami,a nie propagandą "piarowską" made in JOBXION B.V.Czekam.Nie tylko ja,ale i kilkadziesiąt,jak nie kilkaset osób.Obecnych i byłych,szczególnie tych"bardzo zadowolonych"byłych pracowników.

@Krzysiek

Panie Krzysztofie, Proszę zwrócić uwagę, że większość postów jest autorstwa kilku osób. Z których część nie pracuje już dla JobXion. Szczerze mówiąc, to podziwiamy Waszą wytrwałość. Dla nas najważniejsze jest jednak to, co ludzie mówią w rozmowach z nami, a nie to, co anonimowo wypisują w internecie. I sprawa jest banalnie prosta - jak ktoś chce rozwiązać problem, to WSZYSTKIE adresy mailowe są na stronach. Jak ktoś ma rozrywkę w oczernianiu firmy, to współczujemy hobby.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

"...Dla nas najważniejsze jest jednak to, co ludzie mówią w rozmowach z nami..." Myślcie tak dalej...ilu jest "tych ludzi" ?! Pięciu,dziesięciu ?! Jesteście kiepskim pracodawcą.A,że wielu,jak twierdzicie,dla Was pracuje,to tylko dlatego,że traktują Was...przejściowo.Ot i co.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Być może "tylko" kilka,kilkadziesiąt osób pisze na forum.Nie zmienia to jednak faktu,że na zadane wprost przez Krzysztofa pytanie...odpowiedzi nie ma.Wszystko w remacie.

Firma sama się oczernia.

Luke

Witam mam pytanie odnośnie narzędzi czy firma je zapewnia? Obiło mi się o uszy że tylko elektronarzędzia a te podręczne to we własnym zakresie... I druga rzecz jak z długością projektów, czy nie okaże się że po 2 czy 3 tygodniach zjazd do Pl i pieniądze w błoto?

@Luke

Panie Luke, Elektronarzędzia zapewniamy. Narzędzia podręczne trzeba mieć swoje. Projekty są różne - niektóre nawet roczne. Wszystko powie Panu rekruter albo Accocunt Manager. Nikomu nie zależy na wcześniejszych zjazdach do Polski. Chcemy żeby Pan pracował i był zadowolony.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Roczny projekt ?! Doprawdy bardzo śmieszne !!!pracowałem zbyt długo dla Was,żebyście ludziom takie kity wciskali !!!

@Hydraulik.

Może jednak zbyt krótko. :)

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

"...Będzie Pan zadowolooony !!! "Jak w kabarecie....

Roman

jestem zadowolony ze współpracy, wszystkie informacje są przekazywane na czas, praca dobra, nie mam zastrzeżeń

Dziękujemy :)

Antoni.
@Roman

Romek. Ty jesteś nowy.... w biurze, że takie bzdety piszesz?!

@Antoni.

Panie Antoni, Pozwala Pan innym mieć własne zdanie?

@Roman

Nie slodzisz za bardzo?! Niedługo Ci cukru zabraknie, a podwyżki i tak nie dostaniesz....

@Andrzej

Panie Antoni, Podwyżki są uzależnione od stażu pracy, kompetencji (w tym języka obcego), a nie od lukru. :)

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Kompetencje i staż pracy nie mają dla Was żadnego znaczenia. Klamiecie jeszcze lepiej jak w wiadomościach tvpis.

Maciej
@Andrzej

@Andrzej, skąd oskarżenie, że firma kłamie? Brzmi to poważnie i stawia Jobxion w nie najlepszym świetle. Czy zechcesz rozwinąć swoja opinię?

@Andrzej

Panie Andrzeju, A jednak mają. Jest wiele osób, które dostały podwyżki.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Buhaha.Jaja sobie robicie ?! Nie pisz Pan bzdur z tymi podwyżkami.Jak jest każdy widzi.

@Maciej

Popytaj pracowników obecnych lub byłych.Wyrobisz sobie zdanie po rozmowie z dwoma,trzema aktualnymi lub pierwszym byłym.Najlepiej takim,który odszedł sam do innej firmy za dużo większe pieniądze !

@Krzysiek

Proszę również porozmawiać z takimi, którzy są zadowoleni. Bez problemu ich Pan znajdzie.

Były pracownik.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ha,gdzie ?! Ja szukałem,moi znajomi też i cienko z tymi w/g Was zadowolonymi.

@Były pracownik.

No cóż. Każdy widzi to, co chce. My nie mamy problemu.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Jeżeli 10-15€ tygodniowo to jest podwyżka no to szał !!! To przy założeniu,że ktoś dostał 15€ na tydzień,wychodzi 0.375€ na godzinę...no na bogato doprawdy,na bogato.Macie specyficzne poczucie spełnienia obowiązku !

@Andrzej

Panie Andrzeju, Jeśli nie chce Pan tej podwyżki - proszę zgłosić do menedżera. Myślę, że nie powinno być problemu z obniżeniem Pana wynagrodzenia. Dla Pana wszystko!

Janek
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Wy nigdy nie macie problemu, bo go nie widzicie i nie chcecie widzieć.

@Janek

Widzimy problemy i staramy się je rozwiązać :) Pomoże Pan?

Włodek

Dramat tak można tylko powiedzieć co tu się wyrabia. Jestem z dłuższym stażem w jobxion i co z tego traktowany jak śmieć. Dostałem podwyżkę i zarabiam mniej niż w tamtym roku.menadżer porażka tylko u mie kłamać tak jak wszyscy w jobxion. Jeszcze jedno pracuje u klienta 14 miesięcy jest zemnie zadowolony i co z tego jak jobxion ma mnie gdzieś. Zmieńcie te panie kordnatorki bo traktują nas jak (usunięte przez administratora) Do nowych pracowników zanim podpiszecie umowę to się dobrze zastanówcie. Pozdrawiam

pele
@Włodek

Włodek, dzięki za ostrzeżenie. Nie pierwszy raz słyszę od kolegów i z wpisów co tam się dzieje z którymi pracowałem i z wpisów co tam się dzieje o tym jak oszukują tam ludzi. Firma wszystko tylko zwala na system który przecież wprowadzili sami pracownicy. Hydraulicy nie mają koordynatorki bo ta jest tak wiecznie ,,zapracowana''? że nie ma czasu odebrać telefonu, jakby jej praca na tym nie polegała. Wracam do Holandii ale na pewno nie do nich, mam lepsze oferty, płacowo, warunki mieszkaniowe, kontakt z pracodawcą i zero wałów na pieniądze.

@Włodek

Panie Włodku, Pana zarobki zależą od Klienta. To on decyduje o podwyżce. I proszę mi wierzyć, że dla każdego pracownika jest Pan ważny. Nawet jeśli nie każdy potrafi to okazać w sposób, jakiego Pan by oczekiwał. Jeśli chce Pan wyjaśnić szczegółowo sytuację z koordynatorkami - proponuję zrobić to bezpośrednio z ich przełożonymi (Leonie, Rosalie, Jan Willem lub Dennis). Jeśli Pan woli - prosimy o maila na adres: tomasz@jobxion.pl

@pele

Szanowny Panie Pele, Stawia Pan bardzo mocne zarzuty, które niestety nie mają potwierdzenia w faktach. W JobXion nikt nie oszukuje ani nie robi cyt. "wałów na pieniądze". Proszę pamiętać, że pisząc takie rzeczy bierze pan odpowiedzialność prawną za udowodnienie oszustwa. Przyznajemy, że są problemy związane z wdrożeniem nowego systemu. Wszystkie błędy są jednak korygowane ręcznie i wyrównywane (bądź potrącane, jeśli naliczymy za dużo). Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro. Ale nie zgadzamy się na stawianie zarzutów o oszutwa.

Włodek
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

W grudniu dostałem wiadomość pisemną od menadżera że klient zgodził się na pod wyszenie mojej stawki tygodniowej .klient poinformował mnie że dostałem podwyżkę. Menadżer dobrze wiedział że bez należnej mi podwyżki nie zacznę pracy od stycznia. Skoro jestem dla was taki ważny to dlaczego wyszła taka sytuacja

@Włodek

Panie Włodku, Prosimy o kontakt mailowy - postaramy się wyjaśnić sytuację. :)

pele
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Szanowny korespondento, korespondentko. Może nie wiedziałbym o tym co piszę gdyby nie kilka telefonów do waszych pracowników a moich kolegów z pracy lub mieszkań. Ze względu na ich dobro pominę szczegóły imiona i staż pracy żeby nie spotkała ich na domiar tego że jeszcze dla was pracują, wasza "życzliwość" Posty na "go work" też nie pozostawiają złudzeń. Dobrze jest się dowiedzieć przed rozpoczęciem pracy jak wygląda praca w firmie z punktu widzenia pracownika, zanim się "w depnie". Nie mam również złudzeń co do Państwa odpowiedzi, są one pisane tylko po to żeby poprawić w internecie wizerunek firmy. Jeżeli ktoś będzie miał troszkę oleju w głowie nie będzie mu trzeba pisać że wszystkie załatwimy, wypłacimy, skontaktujemy się i inne cuda wianki mogliście załatwić tym ludziom w Holandii,jakby nie było waszym pracownikom z których pracy zabieracie połowę pieniędzy i dzięki którym w ogóle w tych biurach jeszcze siedzicie.

Akaczka-Akura
@Włodek

Podwyżka w tej firmie o temat rzeka.Zapomnij.Nawet gdy klient zgodzi się na podwyżkę,to jej prawdopodobnie nie dostaniesz.I ludzie jeszcze jedno.Nie podpisujcie in blanco "zjazdów" do Polski.Kasa dla firmy leci,a wy macie wyroczenie skarbowe w NL.Wiem,bo byłem się tłumaczyć.Cudem uniknąłem kary finansowej !!! A Pana Tomka uprasza się o nie wybielanie firmy,bo to już jest "niesmaczne" Ciągle...wina systemu,staramy się jak możemy,prosimy o kontakt osobisty,mamy wielu BAAAAArdzo zadowolonych pracowników....itp,itd.Wiem,że trzeba robić dobry PR firmie,ale zapominacie o jednym.To ludzie,którzy pracują na budowach wystawiają wam dobrą opinię dzięki swojej pracy i doświadczeniu.A Wy tego nie doceniacie.

@Akaczka-Akura

Szanowny Panie, W kwestii podwyżek - sprawa jest jasna i zależą one od Klienta. Co do "wybielania", to po pierwsze - odpowiadają różne osoby, po drugie - jak Pan widzi, nie ma "Wybielania" tylko rozmowa z podawaniem argumentów. Jeśli coś zrobimy nie tak - przyznajemy się i staramy się to wyjaśnić. Jeśli coś robimy dobrze (np. kursy niderlandzkiego) - też o tym piszemy. A naszych pracowników staramy się doceniać na wiele sposobów.

hydraulik.
@pele

Zrobiłem dokładnie to samo.Wróciłem,ale nie do nich.Mam duuuuużo lepiej płatną pracę stałą kwaterę na rok,bo budowa na rok.Kilometrówka zawsze się zgadza i wypłata też.i tak od kilku miesięcy.Koordynatorka prawie zawsze odbiera telefon,a jak nie to zawsze,ale to zawsze oddzwania !!! Żadnych pomyłek przy kasie,sorry dwa razy zapłacili...więcej po 12 i 19 €,ale potrącili sobie i jest ok.

@hydraulik.

Panie Hydrauliku, Jeśli Pan kiedyś wróci do nas, to zobaczy Pan różnicę na plus :)

hydraulik.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Wątpię.Zapłaćcie więcej niż 580 €/40 h + kilometry...to porozmawiamy.

@hydraulik.

Panie Hydrauliku, Są pracownicy, którzy mają takie stawki. Proszę jednk pamiętać, że zależą one od Klienta.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

To nie jest prawda, że zależy od klienta. Klienci jeśli mają kilku pracowników to za każdego płacą taką samą stawkę. Niezależnie ile Jobxion płaci pracownikowi.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Po jakim czasie i po jakich upokorzeniach ?!

@Tomek

Panie Tomku, Rzeczywiście - na wyższe stawki mogą liczyć pracownicy, którzy pracują dłużej. O żadnych upokorzeniach nie ma mowy!

L. J
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Przepraszam czyli po2 latach mogę liczyć na stawkę koło 500euro?

Paweł.

Oczywiście.....

@L. J

Zapomnij. Są tacy, którzy po dwóch latach maja 445€. Dziwię się że jeszcze tam siedzą!!!

Mateusz
@Paweł.

...,że NIE.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Do Was wracają często ci ,którzy sami wylecieli od Was..(usunięte przez administratora)wtedy płacicie im najmniejsze stawki dopóki znowu ich szef z innej budowy nie wyrzuci.I tak w kółko !!!

@Hydraulik.

Panie Hydrauliku, Pana opinia jest krzywdząca wobec mnóstwa wspaniałych pracowników, którzy pracują dla nas.

Z ochotą przeskocze

To daj namiar

@L. J

Z Jobxiona poszedłem do innej firmy."Prześwietlili mnie,popytali tu i tam i dali 580 € na dzień dobry + kilometry+ budowa na rok(minimum) i mieszkanie na czas budowy...jedno.Bez żadnych przeprowadzek.Każdy ma swój pokój,nie klitkę...POKÓJ !!! Pieniądze zawsze,ale to zawsze się zgadzają.Po letnim urlopie podwyżka 45 € do tygodnia.Można ?! Można...Tak się ceni i szanuje pracownika.

Ricky
@hydraulik.

Hej , możesz podpowiedzieć gdzie przeskoczyłeś ? Jak nie chcesz tu to jestem na fb(usunięte przez administratora)

Andrzej monter.
@Włodek

A jak tam na kwaterze w Tiel?! Cały czas wszystko klei się od brudu ?!

@Andrzej monter.

Panie Andrzeju, Proste pytanie - jeśli jest brud na kwaterze, to kto go zrobił?

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Tam zawsze jest brud,ale wam nie zależy.(usunięte przez administratora)Robią za najniższe stawki.

@Piotr

Panie Piotrze, Nie tolerujemy. A w szczególności nie tolerują ich nasi Klienci.

Spawacz monter.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Nie?! Nie raz,nie dwa pijusy czy ćpuny demolowali wam mieszkania,byli zgarniani z domów przez policję.Spadali z drabin na budowach...,a Wy ich tylko przenosiliście na inne projekty.Więcej przykładów ?

Panie Oszukany, Prosimy o kontakt z działem marketingu na adres: tomasz@jobxion.pl

Hydraulik monter.
@Spawacz monter.

Jeden to nawet nóż wsadził w siebie,na kwaterze.Ujarany,spity i się wykończył.Fajne macie "klimaty" w Jobxionie.Nie ma co !!!!

@L. J

Ja mam na "dzień dobry" 580 €/40h netto + paliwo i kwatera gratis.Ale nie w Jobxion oczywiście.Tam to i dwa lata możesz czekac i ...cisza,bo"klient nie wyraził zgody" Co za bzdura !!!

Tylko pogratulować.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

No na minus to raczej już się nie da...tak nisko zeszliście.

@Andrzej

Życzymy zatem samych plusów w dalszej karierze. Miłego dnia!

Kermit
@Akaczka-Akura

Możesz Akaczka-Akura rozwinąć temat o co czepia sie balasting?

Magd

Chciałabym również zwrócić uwagę na oddział w Radomiu . Pracuje tam Pani - kierowniczka biura , która ewidetnie uważa się za osobę wyższą od każdego. Nie wiem jak jest z ofertami pracy w jobxion , ale na pewno mogę powiedzieć jak wygląda rozmowa na rekrutera. Ogłoszenie na rozmowe wisi już ponad rok i osoby . Byłam tam na rozmowie ja jak i moja koleżanka , dokładnie ten sam schemat . Człowiek wychodząc czuje się co najmniej gorszy , żeby nie powiedzieć gorzej . Jeśli chcecie się uważać za cenioną firme proponuje się przyjrzeć temu co dzieje się w Radomiu . Mam nadzieję , że wkrótce się to zmieni . Myśle również ,że moją opinie podzieli każdy kto był na rozmowie . pozdrawiam,

@Magd

W biurze w Tiel już robią porzadki . Czas wywalić co niektórych, bardziej niektóre...

Pracownik A.
@Magd

W Tiel robią "przeciąg"z takimi pracownikami.Podobno ostro jest.

@Magd

Pani Magdo, Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że w ten sposób odebrała Pani rozmowę z naszą kierowniczką. Na pewno nie jest naszą intencją, żeby ktokolwiek czuł się gorzej. Jeśli takie były Pani odczucia po spotkaniu, to z naszej strony przepraszamy. Mamy nadzieję, że więcej takich sytuacji nie będzie. Również dzięki Pani opinii. Co do ogłoszenia od roku - rośniemy Jeszcze raz dziękujemy i miłego dnia

@Andrzej

Panie Andrzeju, Jeśli otworzy Pan swoją firmę, będzie Pan mógł zwalniać do woli. Co do zmian w Tiel, to są one dużo głębsze i mają na celu poprawę funkcjonowania firmy. I nie wiąże się to ze zwolnieniami, ale z przebudową struktury." Miłego weekendu

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Dobrze Pan wie ze z tych zmian nic nie wyniknie. Tylko ladnie pisać potraficie. Kilometrówki ciągle się nie zgadzają, przeprowadzki jak były tak są. I niekompetentne dwie koordynatorki M. i O. jak były tak będą. Tylko po co?!

@Andrzej

I tu się Pan myli. :) Naprawdę zachęcam do bezpośredniego kontaktu jeśli Pan chce znać szczegóły. :)

Piter

No i zaczyna się nowy tydzień.I jak tam panowie po piątkowej przeprowadzce?!A podobno,tak się tu na forum zaklinali,miało ich nie być,przynajmniej dużo mniej.I co?! I jak zwykle kłamią w Jobaxion!Jak zwykle.Znowu kilometrówki się nie zgadzają i znowu będzie..."proszę sprawę zgłosić koordynatorce",a ta jak zwykle-GWIAZDA-telefonu nie odbierze,bo zarobiona przecież.Tylko czym?!.I jedna i druga.Ech,co za śmieszna firemka.I tak cały czas wkoło.

@Piter

Panie Piotrze, Miał Pan przeprowadzkę w tym tygodniu? Miał Pan kilometrówki źle wypłacone? Patrząc na to, co Pan pisze, to chyba Pan nie pracuje u nas. Bo o pewnych rzeczach Pan nie wie. :) Miłego tygodnia!

Grzegorz.
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

W piątek była przeprowadzka!Nie kłamcie!

@Grzegorz.

Przy ok. 200 osobach oczywiście są przeprowadzki. Jeśli Pan miał przeprowadzkę, to rozumiemy, że Pan może być niezadowolony. Niestety - projektowy charakter pracy wiąże się z ryzykiem takich zmian. A przeprowadzek jest już mniej niż w zeszłym roku. Pana przedmówca nie ma jednak pojęcia o pewnych sprawach. :)

Grzes
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

A co może nie było przeprowadzek?! Nie kłamcie!!! To nie przejdzie. Tak nie można. Sami sobie wystawiacie świadectwo wiarygodności. O Waszych kwaterach, kilometrowkach ilościach przeprowadzek to już nawet holenderscy szefowie budów wiedzą. Tylko kiwają z niedowierzaniem głowami.

Andzrej
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Piotr cały czas pracuje, doskonale zna temat, jak większość tu piszących i doskonale wie co piszę. I ja, Andrzej, to potwierdzam.

Cześć koledzy.Co tam w Jobxion ? Dalej xle liczą kilometrowki i wypłaty ?Dalej trzeba prosić o wyrównanie tygodniami ? Dalej te dwie miss-gwiazdy pracują w "koordynacji" Dalej macie co chwilę przeprowadzki byle gdzie ? Dalej słyszycie ,że firma pracuje nad poprawą sytuacji....Tak pytam i nie zazdroszczę.

@Piotr

Na szczęście nie jest tak źle. Jak Pan tęskni, to może Pan wpaść do Tiel na kawę. Zapraszamy.

Krzysztof
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Nie jest tak zle ???? jest tragicznie!

Nowy 18
@Piotr

Witam.. Wybieram się do pracy do Holandii i Wpadło mi ogłoszenie z tej firmy jest aż tak źle jak piszecie Jaka tam jest stawka netto na początek?

Nowy 18
@Krzysztof

A coś bliżej... Będę miał swoje mieszkanie więc może to duży plus

@Piotr

Wszystko jest lepiej. Przecież ktoś z biura tak odpisuje. Podwyżki takie, że na "cztery torby" do Polski wozimy. A jak się proszą wszyscy żeby tu pracować. Tylko te nasze panie z polskim i holenderskim, to chyba do niemców, anglików i rumunów nie będą już tak potrzebne. Ale z drugiej strony okradzasz biuro i chodzisz pijany lub naćpany do pracy to Cię wyślą na urlop do Polski i po miesiącu zadzwonią z propozycją powrotu. Czy to jest złe? Czekam co ktoś z biura odpisze.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Do Waszego biura w Tiel ,to może i zajrzałbym,ale ze względu na panią em.ka. wolę sobie odpuścić. A na kwaterze w Tiel ,kawy nie wypiję,bo jak postawię szklankę na stole w salonie,to może być problem z...odklejeniem jej od blatu.Ale dziękuję za zaproszenie

Tam ciągle zatrudniają zwolnionych za picie i ćpanie.To normalna praktyka.A dlaczego?! Bo malo fachowców chce u nich pracować za tak małe pieniądze i w "doborowym" towarzystwie.

@Nowy 18

Stawki są od ok. 430 do ok. 540 netto za 40h. I nie jest tak źle, jak chcieliby niektórzy. Zapraszamy

Panie Szanowny, Niemcy pracują w JobXion od 14 lat :) Jakoś sobie radzą. A co do osób, które łamią zasady współżycia, to w takich przypadkach wysyłamy je do Polski, ale nie dostaną od nas kolejnej oferty, Jest spora grupa osób, które zawiodły niestety.

@Piotr

Jeśli nie chce się Pan spotkać z daną osobą, to jako były pracownik, wie Pan kiedy ma dzień wolny. A za poziom czystości kwatery - odpowiadają osoby, które tam mieszkają. Ale chyba na wpadnięcie do nas na kawę to brakuje Panu odwagi....

@Piotr

Wbrew temu, co Pan pisze - pracuje dla nas coraz więcej osób i coraz więcej fachowców. Niestety - zdarzają się osoby "nieodpowiedzialne", ale one szybko kończą współpracę.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

540 euro...po TRZECH latach pracy WYŻEBRANE !!!

Antoni.
@Nowy 18

TRAGEDIA

@Andrzej

Panie P., skoro Pan pisze w imieniu kolegi - to Pan Andrzej wcale nie żebrał i dostał zasłużoną podwyżkę. :) Miłego dnia

Endriu
@Andrzej

Endriu to jak Ty żebrzesz ,że aż tak dużo masz po trzech latach, toć to ewenement na skalę swiatową?

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Ponad rok o nią prosił,żebrał.I wyżebrał.No ale szał...560 po trzech latach.tam gdzie ja pracuje tyle dają na start,ale fachowcom z rekomendacją.rekomendację może dać wielu.Ale jest też weryfikacja fachowości.Tu nie zatrudnia sie piekarzy,szewców czy innych "artystów" jak w Jobxion.Byli i tacy,z Jobxiona też,którzy pierwszego dnia do południa zostali wyrzucani z budowy za niekompetencje czy nie cztanie dokumentacji!!!.A jakimś cudem utrzymali się u Was 3,6,i wiecej miesięcy.Ale byli przerzucani z budowy na budowę.Nazwisk nie piszę,bo nie przejdą.

@Piotr

Pan Andrzej nie żebrał :) Dostał podwyżkę, na którą zasłużył.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

jest wręcz cudownie !!! Wspaniale....slow szkoda.

Kermit
@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Pracowałem od 2016 roku w Jobxion, w listopadzie 2018 kopnął mnie zaszczyt 3 fazy. Niestety, od tamtego czasu mimo obietnic, firma w ogóle nie chciała rozmawiać o podwyżkach, manager albo nie miał czasu albo chory albo na urlopie. Rok. Od sierpnia 2018 na jednej stawce, u jednego pracodawcy prawie 9 miesięcy, u drugiego 3, po wakacjach 2019 znowu nie było z kim rozmawiać, proponowali 10 euro podwyżki.... Nowa agencja na dzień dobry 50 więcej a później zobaczymy, bo nie mówią nie, są zadowoleni jak i pracodawca. Nikt nie mówi po Polsku ale to nie problem. Jobxion nie bardzo zależy na dobrych pracownikach, chyba że nie byłem dobry... Nie mówię że są najgorszą firmą i że może do nich nie wrócę, ale coś takiego jak lojalność dla nich nic nie znaczy.

Były pracownik-hydraulik.
@Kermit

Są firmy,które na dzień dobry dają 580€.Ja pracuję w.....(nazwa i tak nie przejdzie) i moja wypłata to 795€/40h,w tym 80 km. dziennie.Wożę z sobą dwóch ludzi i WSZYSCY mamy kilometrówkę!!! 10 € podwyżki Ci dali?!To ja miałem lepiej.Chcieli dać aż 15€.I jakie zdziwienie,że nie przyjąłem.Poszedłem gdzie indziej i z 430€ w Jobaxion,"zrobiło się"580€ na powitanie w (.....)!!!Można?!Niech się ta śmieszna firemka zrywa ze swoją jałmużną.

Luke

Mam pytanie odnośnie narzędzi czy firma je zapewnia oraz na jak długą współpracę można liczyć czy nie okaże się że po 2-3 tygodniach zjazd do Pl bo zima czy coś takiego a pieniądze w błoto i praca w pl zostawiona (stanowisko pomocnik elektryka)

@Luke

Odpuść sobie, bo nie będziesz miał kasy na zjazd. Nagły zjazd!

@Piotr

Panie Piotrze, Nie zazdrościmy nagłych zjazdów. Ale wiadomo - Holandia jest nie dla każdego. ;) Jak ktoś chce pracować, to zapewniamy mu ciągłość projektów.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

Projekt...miesiąc,w tym tydzień siedzenia na kwaterze.Tylko nie zaprzeczajcie,że tak nie było.I nie jest.Mam cały czas informacje na bieżąco o Waszej firmie.Pracuję z Waszymi(jeszcze Waszymi)ludźmi na jednym projekcie.Z tym,że ja od 9 miesięcy z przerwami na zjazdy do PL,a Wasza ekipa to już chyba trzecia...

@Hydraulik.

Panie Hydrauliku, Proponuję zmienić informatorów. Czasem są przestoje pomiędzy projektami, ale zazwyczaj bardzo szybko znajdujemy kolejne. Naprawdę nikomu nie zależy na przestojach.

@Jobxion Poland Sp. z o.o.

To wiadomość od Waszej koordynatorki.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobxion Poland Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobxion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobxion Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobxion Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobxion Poland Sp. z o.o.